4,8



Na základe 43 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
balenie 2 ks - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355 ml / 337 g) | QP Mayoo Bezlepková19,27 €/1kg
12,99 €
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)17,04 €/1l
40,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Homann šalátová majonéza s 50 % rastlinného oleja vo vedre 5000g5,49 €/1kg
27,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 250ml13,84 €/1l
3,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
9,52 €/1l
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hellmanns Real Majonéza na namáčanie Originál na hranolky 430ml
12,07 €/1l
5,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann šalátová majonéza 500ml
5,86 €/1l
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Winiary Majonézová dekorácia 300 ml
11,33 €/1l
4,57 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,40 €
Predajca: Katomix

Homann šalátová majonéza 50 % klasika s jemnou chuťou 875 ml
7,46 €/1l
6,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz hľuzovková majonéza s kúskami hľuzoviek stláčacia fľaša 875 ml
16,69 €/1kg
14,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kewpie Japonská kultová majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bezlepková
18,89 €/1kg
6,99 €
Predajca: Heartforcards

neutral 6323433004 VEGAN MAYONNAISE 430 ml, 1 St.
23,86 €/1l
10,26 €
Predajca: somnia24

Miracel Whip Dressing pripravený na lyžičku krémovej príchute vegánsky 250ml
17,56 €/1l
4,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hamker Šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml
5,94 €/1l
5,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oliehoorn – Zeedijk – Majonéza – 900 ml
11,33 €/1kg
10,76 €
Predajca: Pantry_Intl

Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 500ml
9,02 €/1l
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Calve majonéza ľahká a krémová (6x 650 ml)
16,91 €/1kg
65,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

BEZLEPKOVÁ JEMNÁ MAJONÉZA, 250 ml - BYODO
13,84 €/1l
3,46 €
Predajca: taleoo

Nadler - Šalátová majonéza - 875 ml
6,93 €/1l
6,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Develey Unser Originálna majonéza 500ml
9,56 €/1l
4,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Appel Delikatess krémová majonéza s hodnotným repkovým olejom 250ml
Delikatesná majonéza Appel spája jemnú chuť, krémovú konzistenciu a hodnotný repkový olej a vytvára tak kvalitnú prílohu k najrôznejším pokrmom. Či už k mäkkýšom, rybím špecialitám alebo lahôdkovým šalátom - táto majonéza poskytuje príjemný akcent.
Prehľad produktov
- 250 ml jemne krémovej delikatesnej majonézy v pohári
- Vyrobená z 80 % z vysokokvalitného repkového oleja
- Ideálna k rybám, morským plodom a šalátom
- Typicky krémová - s jemnou, vyváženou chuťou
- Od Appel Feinkost - desaťročia overená kvalita
Kľúčové vlastnosti
Táto majonéza zaujme svojou harmonickou receptúrou a mimoriadne vysokým obsahom repkového oleja. Vďaka jemnej emulzii je ideálnou prílohou k rybím pokrmom, krevetám alebo ako prísada do domácich šalátov, dipov či remulád.
Tipy na použitie
- Klasicky ku krevetám, údeným rybám, lososovi a morským plodom
- Do vaječných šalátov, mäsových šalátov, zemiakových a cestovinových šalátov
- Ako základ pre lahôdkové dipy, omáčky alebo remulády
- Ideálne na bufety, studené misy alebo kreatívnu kuchyňu
Kúpte si teraz majonézu Appel Delikatess 250 ml - kvalita s chuťou
Objednajte si teraz a vychutnajte si kombináciu repkového oleja, krémovej konzistencie a delikatesných skúseností - všestranná a vždy poteší.
Neufelder Schanze
27472 Cuxhaven
| Obsah: | 250 ml |
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.25 l
- Zloženie
- Repkový olej (80 %), liehový ocot, JALČEKY, voda, cukor, MUSTARD (voda, semená horčice, liehový ocot, soľ, korenie), soľ, aróma, farbivo kurkumový extrakt, korenie (obsahuje SÓJU), farbivo paprikový extrakt.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota 3101 kJ / 754 kcal Tuky 81,3 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 5,6 g Sacharidy 3,7 g, z toho cukor 3,3 g Bielkoviny 1,6 g Soľ 0,85 g
- Hmotnosť
- 390 g
- Potravinársky podnik
- Appel Feinkost GmbH & Co. KGNeufelder Schanze 27472 Cuxhaven
- Obchodný názov
- Krémová delikatesná majonéza s hodnotným repkovým olejom
- Výrobca
- Appel
- Číslo od výrobcu
- s26005
- EAN kód
- 4020500930177
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.25 l
- Zloženie
- Repkový olej (80 %), liehový ocot, JALČEKY, voda, cukor, MUSTARD (voda, semená horčice, liehový ocot, soľ, korenie), soľ, aróma, farbivo kurkumový extrakt, korenie (obsahuje SÓJU), farbivo paprikový extrakt.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota 3101 kJ / 754 kcal Tuky 81,3 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 5,6 g Sacharidy 3,7 g, z toho cukor 3,3 g Bielkoviny 1,6 g Soľ 0,85 g
- Hmotnosť
- 390 g
- Potravinársky podnik
- Appel Feinkost GmbH & Co. KGNeufelder Schanze 27472 Cuxhaven
- Obchodný názov
- Krémová delikatesná majonéza s hodnotným repkovým olejom
- Výrobca
- Appel
- Číslo od výrobcu
- s26005
- EAN kód
- 4020500930177
Hodí sa k tomu

Appel Delikatess Remoulade s hodnotným repkovým olejom na zjemnenie 250ml
7,49 €/1kg
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Funny Fresh Pom Bear Originálne solené zemiakové lupienky 75g
32,75 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Originálny diaľkový ovládač televízora Samsung BN59-01315B | BN5901315B
10,43 €
Predajca: alle_fernbedienungen

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
41,55 €/1l
9,14 €
Predajca: somnia24

MinusL® H plnotučné mlieko bez laktózy 10 x 1,0 l
3,75 €/1l
3,75 €
Predajca: Store-Germany

Miracoli makaróny paradajková omáčka prírodná a lahodná 360g balenie 5
12,69 €/1kg
22,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica Cheeky Flirt ovocné granátové jablko s ostružinovou príchuťou 45g
77,82 €/1kg
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jablkové kari rolky zo sleďa v pikantnom kari kečupe 200g
11,10 €/1l
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BaByliss Air Style 1000, Súprava pre úpravu vlasov, Teplé, Kužeľový tvar, Suché/mokré vlasy, Čierna, Medená, Paládium, Čína
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

D.RECT SADA 6 škatúľ na sťahovanie Movebox Archívna škatuľa Úložná škatuľa Z kartónu S vekom Veľmi pevná baliaca škatuľa s nosnosťou 30 kg Rozmery: 431x333x294 mm
167,87 €/1m
55,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: everybuy_at

Venessa Coffee Creamer VCC 35 - 1 kg instantnej kávovej smotany
5,39 €/1kg
5,39 €
Predajca: Euroshare

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Filety zo sleďa Appel v paradajkovom kréme z paradajok dozrievajúcich na slnku 200g
22,45 €/1l
4,49 €
Predajca: LAVONIO

Coppenrath jemné krehké tartaletky pečené na miniatúrnom základe 200g
10,15 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013115, Špirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
5,22 €/1kg
2,61 €
Predajca: Store-Germany

Appel Feuer Röllchen filé zo sleďa v pikantnej omáčke šašlik 200g
11,10 €/1l
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

NESCAFÉ 12503392 NESCAFÉ Gold Cappuccino cremig zart Instantkaffee, mild, 250,0 g
47,16 €/1kg
11,79 €
Predajca: somnia24

Hela Currywurst Sauce mierne pikantná ochucovacia omáčka na currywurst 300ml
10,20 €/1l
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

Homann šalátová majonéza 500ml
5,86 €/1l
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Debic - Sladený krém v spreji - 700ml
68,50 €/1l
49,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Homann pálivá papriková omáčka
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Metten hrubý Sauerland bockwurst 845g
14,80 €/1kg
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam Sardinky v slanom náleve – vysoko kvalitný zdroj bielkovín, sardinky v slanom náleve z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bielkovín a 2,2 g tuku, praktické balenie, ideálne do šalátov a na natieranie na chlieb.
16,16 €/1kg
2,02 €
Predajca: LAVONIO

Pringles - Chipsy Paprika 40 gramov | tuba 1 kus
16,79 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%7% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
7%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšia majonéza
Majonéza Appel's je najlepšia majonéza, akú si v súčasnosti môžete kúpiť. Remuláda od výrobcu je tiež úplne fantastická. Bohužiaľ, tieto výrobky je čoraz ťažšie zohnať
Hodnotenie z 7. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dodávka a produkt veľmi dobré
Appel Delikatess Remoulade a Appel Delikatess Majonéza sú to najlepšie, čo môžete kúpiť. Niekedy je ťažké ich zohnať. Je dobré, že Kaufland má tohto výrobcu vo svojom sortimente.
Hodnotenie z 1. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt
Táto remuláda nebola k dispozícii nikde už mnoho rokov. Konečne som ju opäť našiel tu....najlepšia remuláda, akú môžete dostať v obchodoch. Navyše rýchle dodanie a špičkové balenie. Ďakujem
Hodnotenie z 5. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jablkový majonéz
Táto stále chutí najlepšie, ale kvôli cene ju v niektorých obchodoch už takmer nemožno zohnať...
Hodnotenie z 4. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jablká majonéza
Super chutná majonéza, teraz kupujem len jablká, skvelé balenie, rýchle dodanie
Hodnotenie z 9. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšia majonéza
Dobre zabalené dodané a chutné ako vždy majonézy od Applu...najlepšie, aké existujú :-)
Hodnotenie z 16. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšia majonéza na svete
Na svete neexistuje lepšia majonéza na hranolky do zemiakového šalátu !!!! Budem kupovať znova a znova !!!!!
Hodnotenie z 27. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Appel Mayo
Použitie na zemiakový šalát
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

balenie 2 ks - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355 ml / 337 g) | QP Mayoo Bezlepková



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
12,99 €
Predajca: Heartforcards
19,27 €/1kg

Homann šalátová majonéza 10000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
50,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,09 €/1kg

Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 6 balení



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,94 €/1l

Homann šalátová majonéza s 50 % rastlinného oleja vo vedre 5000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,49 €/1kg

neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,64 €/1l

Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
40,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,04 €/1l

Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 100 ml balenie po 15 ks
38,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 €/1l

Delikatesná majonéza Thomy s krémovou pikantnou príchuťou 200 ml, balenie 12 ks
44,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,69 €/1l

Nadler 80% majonéza



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
7,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1l

Homann šalátová majonéza 500ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,86 €/1l

Homann šalátová majonéza 50 % klasika s jemnou chuťou 875 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
6,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,46 €/1l

Homann Vegan Salat-Mayonnaise o.K 875ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,82 €/1l

Majonéza Hamker Deli 80 %



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,62 €/1l

Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 3-balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,94 €/1l

Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným repkovým olejom 250ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(43)Počet hodnotení: 43
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,49 €/1kg

Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,52 €/1l

Homann Delikatess Remoulade 80%



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,11 €/1l

Nadler Remoulade 80



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,42 €/1l

Homann omáčka na čipsy jemne ochutená 34% repkovým olejom 875 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1l

Dánsky remuládový dresing Original s kúskami zeleniny 900ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,92 €/1l