5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
balenie 2 ks - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355 ml / 337 g) | QP Mayoo Bezlepková19,27 €/1kg
12,99 €
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)17,04 €/1l
40,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Homann šalátová majonéza 10000g5,09 €/1kg
50,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 6 balení5,94 €/1l
31,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
9,52 €/1l
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann šalátová majonéza 500ml
5,86 €/1l
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným repkovým olejom 250ml
7,49 €/1kg
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kewpie Japonská kultová majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bezlepková
18,89 €/1kg
6,99 €
Predajca: Heartforcards

HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
15,02 €/1l
12,02 €
Predajca: somnia24

Heinz hľuzovková majonéza s kúskami hľuzoviek stláčacia fľaša 875 ml
16,69 €/1kg
14,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann šalátová majonéza 50 % klasika s jemnou chuťou 875 ml
7,46 €/1l
6,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hellmanns Real Majonéza na namáčanie Originál na hranolky 430ml
12,07 €/1l
5,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hellmann's ľahká majonéza 405 ml
12,59 €/1l
7,24 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,10 €
Predajca: Megasam24PL

Remia Wie! vegánska majonéza 80 cl x 3
4,57 €/1l
10,98 €
Predajca: Pantry_Intl

Heinz Majonéza Vegan vegánska šalátová majonéza stláčacia fľaša 875ml
14,77 €/1l
12,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oliehoorn – Zeedijk – Majonéza – 900 ml
11,33 €/1kg
10,76 €
Predajca: Pantry_Intl

neutral 6323433004 VEGAN MAYONNAISE 430 ml, 1 St.
23,86 €/1l
10,26 €
Predajca: somnia24

Winiary Majonez 3 litry
8,42 €/1l
26,53 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,27 €
Predajca: Katomix

Calve majonéza ľahká a krémová (6x 650 ml)
16,91 €/1kg
65,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Remia korenená majonéza Light 800 ml (Mayolijn)
12,37 €/1l
9,90 €
Predajca: Pantry_Intl
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Winiary Majonézová dekorácia 300 ml
Vytvorte jedinečnú atmosféru pri každom jedle
Dekoratívna majonéza Winiary je tajomstvom, ktoré vám pomôže dodať vašim pokrmom eleganciu a chuť, ktorú si zamiluje celá rodina. Vďaka svojej jedinečnej štruktúre a jemnej chuti sa dokonale hodí ku klasickým sendvičom aj znamenitým šalátom. Každý detail je zdokonalený tak, aby vašim pokrmom dodal jedinečný charakter - stačí len málo, aby boli výnimočné. Vďaka použitej technológii sa majonéza ľahko nanáša a dekoratívny dizajn premení vaše pokrmy na skutočné umelecké diela.
Elegancia, ktorá chutí
S majonézou Winiary Majonez Dekoracyjny získajú vaše jedlá jemnú eleganciu. Pocítite, ako sa na vašich perách rozlieva bohatá krémová chuť, ktorá spája tradíciu a modernosť. Bez ohľadu na príležitosť, od bežných obedov až po honosné večierky, táto majonéza dodá vašim pokrmom výnimočný nádych. Použite ju na ozdobenie šalátov, sendvičov alebo aj ako jemný akcent na tanieri - s Winiary sa každé jedlo stane kulinárskym majstrovským dielom.
Dokonalá prezentácia na vašom stole
Dekoratívna majonéza Winiary je nielen o chuti, ale aj o estetike. Vďaka praktickej fľaši a presnej aplikácii môžete na tanieri ľahko vytvoriť sofistikované vzory. Jej krémová konzistencia je ideálna na zdobenie pokrmov, ktorým dodáva ný vzhľad. Nemusíte byť profesionálny kuchár, aby ste tento výrobok využili naplno. Stačí len trochu kreativity, aby vaše pokrmy vyzerali ako zo špičkovej reštaurácie.
Objavte recepty od Mniam24
Pri nákupe od spoločnosti Mniam24 získate elektronickú knihu so 100 chutnými receptami! Je to ideálna príležitosť na objavovanie nových chutí a prípravu jedinečných jedál vo vašej kuchyni. Vychutnajte si kulinárske inšpirácie a používajte jedinečné recepty, ktoré vám uľahčia každodenné varenie!
Vynikajúci šalát s majonézovým nádychomZloženie: 1: 1 ľadový šalát, 1 uhorka, 1 červená paprika, 2 vajcia, 200 g grilovaného kuracieho mäsa, 100 g konzervovanej kukurice, 150 ml dekoratívnej majonézy Winiary, soľ, korenie, čerstvý kôpor na ozdobu
Spôsob prípravy: Príprava: Šalát začneme umytím a nakrájaním ľadového šalátu. Uhorku a papriku nakrájame na tenké plátky, vajcia uvaríme natvrdo a nakrájame na štvrtiny. Grilované kuracie mäso nakrájajte na pásiky a kukuricu nechajte odkvapkať. Všetky prísady zmiešajte vo veľkej mise a podľa chuti osoľte a okoreňte. Nakoniec vrch pokvapkajte dekoratívnou majonézou Winiary a vytvorte dekoratívne vzory. Posypte čerstvým kôprom, ktorý dodá sviežosť a chuť. Okamžite podávajte - tento šalát bude skvelou ozdobou každého stola.
Zhrnutie kľúčových vlastností a výhod výrobku:
- Krémová konzistencia ideálna na zdobenie
- Jemná, elegantná chuť, ktorá zvýrazní každý pokrm
- Jednoduchá aplikácia vďaka praktickej fľaši
- Ideálne na zdobenie šalátov, sendvičov a iných jedál
- Vysokokvalitné prísady zaručujúce prirodzenú chuť
- sada obsahuje: 1x Winiary Majonez Dekoracyjny 300 ml
Winiary je značka s viac ako 60-ročnou tradíciou, ktorá sa neustále snaží vytvárať vysokokvalitné výrobky spĺňajúce očakávania spotrebiteľov. Winiary ponúka širokú škálu výrobkov, ktoré sú synonymom chuti, inovácie a spoľahlivosti v každej kuchyni. Každý výrobok je starostlivo vytvorený tak, aby poskytoval dokonalý kulinársky zážitok.
ČASTO KLADENÉ
1. Je majonéza vhodná pre vegetariánsku stravu?
Áno, Winiary Majonez Dekoracyjny je ideálnou voľbou pre vegetariánov, pretože okrem vajec neobsahuje žiadne živočíšne zložky....
2. Ako dlho môžem majonézu po otvorení skladovať?
Po otvorení by sa majonéza mala skladovať v chladničke a spotrebovať do 2 - 3 týždňov, aby ste si vychutnali jej najlepšiu chuť a kvalitu.
3. Je majonéza vhodná na prípravu teplých jedál?
Áno, majonéza Winiary Dekoracyjny sa hodí nielen do studených jedál, ale aj ako prísada do teplých jedál. Vždy si zachováva krémovú konzistenciu a vytvára jedinečný chuťový akcent.
4. Môžem majonézu použiť na prípravu dipov?
Samozrejme! Dekoratívna majonéza Winiary je dokonalým základom na prípravu lahodných krémových dipov. Môžete ju kombinovať s rôznymi koreninami a bylinkami a vytvoriť tak jedinečné chute.
repkový olej ;vaječný žĺtok 6,0 %;ocot ;horčica(voda, horčica, ocot, soľ, cukor, korenie, aróma);cukor;soľ;korenie;antioxidant (EDTA vápenatá sodná soľ);regulátor kyslosti (kyselina citrónová)
Krémová dekoračná majonéza už roky dodáva chuť našim domácim jedlám. Dochucujeme a zdobíme ňou naše obľúbené šaláty, sendviče, elegantné vaječné jedlá, farebnú zeleninu, syry, ryby a údeniny. Ideálna ako základ pre netradičné dipy s tvarohom, jogurtom alebo smotanou a ďalšími prísadami (bylinky, kečup, horčica atď.)
Zamów teraz Winiary Majonez Dekoracyjny i dodaj smaku swoim potrawom! Nie czekaj, kup już dziś!
- Objem
- 0.3 l
- Zloženie
- Winiary Majonézová dekorácia 300 ml
- Výživové údaje
- 2898 kJ
- Hmotnosť
- 300 g
- Potravinársky podnik
- Winiary Nestlé Kalisz Lódzka 151-153 62-800 Kalisz Polen
- Obchodný názov
- Winiary Majonézová dekorácia 300 ml
- Výrobca
- WINIARY
- EAN kód
- 7613035303881
- Objem
- 0.3 l
- Zloženie
- Winiary Majonézová dekorácia 300 ml
- Výživové údaje
- 2898 kJ
- Hmotnosť
- 300 g
- Potravinársky podnik
- Winiary Nestlé Kalisz Lódzka 151-153 62-800 Kalisz Polen
- Obchodný názov
- Winiary Majonézová dekorácia 300 ml
- Výrobca
- WINIARY
- EAN kód
- 7613035303881
Hodí sa k tomu

Winiary Dekoratívna majonéza 400 ml
9,85 €/1l
4,45 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,94 €
Predajca: Katomix

Pamapol „Bigos“ kapustový guláš zo dusenej kyslej kapusty s klobásou 500 g
7,42 €/1kg
3,82 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,71 €
Predajca: Katomix

Kupiec płatki ryżowe błyskawiczne 250 g
7,69 €/1kg
3,36 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,00 €
Predajca: Katomix

Kłodawa nejodizovaná kamenná soľ, 1,1 kg
1,02 €/1l
1,12 €
Predajca: Katomix

ALPSKÉ UHT MLIEKO (min. 3,5% TUKU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
4,18 €/1l
4,18 €
Predajca: Biogo

Berlinki z kurcząt Morliny 250 g
35,52 €/1kg
8,88 €
Predajca: AllYouNeed

NORDZUCKER 13099 Feinkristallzucker 1 kg
2,08 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka pszenna Basia typ 405 1 kg
0,16 €/1kg
2,76 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,59 €
Predajca: Katomix

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
23,42 €/1kg
8,09 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,73 €
Predajca: Megasam24PL

Krakus Premium šunka 300 g
13,77 €/1kg
5,52 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,13 €
Predajca: Katomix

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kyslé uhorky – fermentované | vegánske, 370 ml | MARSCHLAND
14,27 €/1kg
4,71 €
Predajca: taleoo

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Debic - Sladený krém v spreji - 700ml
68,50 €/1l
49,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Hviezda jasmín 30-50 cm - vždyzelený, voňavý a mrazuvzdorný Trachelospermum jasminoides
4,60 €
Predajca: Blumen-Senf

1.06 Hrnček na kávu porcelánový - sada 6 ks - farba: čierna / vnútro: béžová
21,34 €
Predajca: Special-trends

Pudliszki Mild Ketchup 480 g
6,21 €/1kg
3,87 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,98 €
Predajca: Katomix

Nadler 80% majonéza
8,35 €/1l
7,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Victor Schmidt Austria Mozartkugeln 50 ks, 825 g
30,74 €/1kg
25,36 €
Predajca: LAVONIO

6 kusov kokteilových pohárov, objem 480 ml, vhodné na kokteily, long drinky a iné nápoje
19,99 €
Predajca: Sendez_GmbH

Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
33,29 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Caotina Original nápojový prášok z pravej švajčiarskej čokolády 500g
23,44 €/1kg
11,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister Viedenské základy ľahké tri samostatné základy vzdušné 400g
5,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

RUF lieskové oriešky krehké
13,07 €/1kg
1,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LED solárna lampa BUBLINY 6 ks - set Záhradné dekoračné osvetlenie Haushalt- International
8,14 €
Predajca: Tradior

Sada 2 antivibračných rohoží Sillar do práčky 60x60x1cm | Protišmyková gumená podložka tlmič vibrácií | Antivibračná gumová podložka do práčky
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Ginkgo strom 40-60 cm - Ginkgo biloba - strom s vejárovitými listami - nenáročná izbová a záhradná rastlina - najstarší druh stromu na svete
14,80 €
Predajca: Blumen-Senf

Profi Cook PC-MWG 1176 H Mikrovlnná rúra 800 W Funkcia grilu, funkcia horúceho vzduchu, funkcia časovača (501176)
168,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Houseleek - sada 12 rôznych odrôd Sempervivum
24,99 €
Predajca: Exotenherz
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lahodná časť
Chutí absolútne lahodne. Nedá sa porovnať. Veľmi dobré
Hodnotenie z 7. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

balenie 2 ks - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355 ml / 337 g) | QP Mayoo Bezlepková



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
12,99 €
Predajca: Heartforcards
19,27 €/1kg

Homann šalátová majonéza 10000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
50,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,09 €/1kg

Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 6 balení



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,94 €/1l

Homann šalátová majonéza s 50 % rastlinného oleja vo vedre 5000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,49 €/1kg

neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,64 €/1l

Kühne remuláda s bylinkami, balenie 12 ks (12 x 200 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
40,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,04 €/1l

Delikatesná majonéza Thomy s krémovou, pikantnou príchuťou 100 ml balenie po 15 ks
38,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 €/1l

Delikatesná majonéza Thomy s krémovou pikantnou príchuťou 200 ml, balenie 12 ks
44,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,69 €/1l

Nadler 80% majonéza



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
7,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1l

Homann šalátová majonéza 500ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,86 €/1l

Homann šalátová majonéza 50 % klasika s jemnou chuťou 875 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
6,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,46 €/1l

Homann Vegan Salat-Mayonnaise o.K 875ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,82 €/1l

Majonéza Hamker Deli 80 %



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,62 €/1l

Hamker šalátová majonéza krémová jemne pikantná s repkovým olejom 875 ml 3-balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,94 €/1l

Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným repkovým olejom 250ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(43)Počet hodnotení: 43
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,49 €/1kg

Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,52 €/1l

Homann Delikatess Remoulade 80%



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,11 €/1l

Nadler Remoulade 80



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,42 €/1l

Homann omáčka na čipsy jemne ochutená 34% repkovým olejom 875 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1l

Dánsky remuládový dresing Original s kúskami zeleniny 900ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,92 €/1l