5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
NONGSHIM - Instantné rezance Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack7,26 €/1kg
20,33 €
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Maggi Pürell zemiaková kaša s odtučneným mliekom a maslom Poznámka 4000g12,75 €/1kg
51,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Omáčka Knorr na pečené mäso16,04 €/1kg
48,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Maggi vyprážané kačacie rezance s ázijskou príchuťou na 2 porcie 119g20,23 €/1kg
2,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Zupa instant Yum Yum o smaku kaczki 60 g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

YumYum Instantná ázijská rezancová polievka s príchuťou hovädzieho mäsa 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Maggi Magic Asia Noodle Cup Duck Snack mit Entengeschmack 65g
33,00 €/1kg
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g
19,27 €/1kg
13,49 €
Predajca: AllYouNeed

YumYum Instantná ázijská polievka so zeleninovou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Maggi vyprážané rezance s pikantným korením chutné robí 2 porcie 191g
13,04 €/1kg
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Samyang BULDAK Ramen Combo | Úvodný box | Balenie 5 kusov Hot Chicken Carbonara & Balenie 5 kusov Cheese & Balenie 5 kusov 2x Spicy
25,64 €/1kg
35,90 €
Predajca: kennenlernbox

Kórejský box na 10 šálok rezancov | Úvodný box s 10 kórejskými instantnými rezancami
15,82 €/1kg
26,90 €
Predajca: kennenlernbox

Yum Yum instantné rezance vegetariánske 30 x 60g
25,60 €/1kg
46,08 €
Predajca: Kleinkantoor

YumYum Instantná ázijská polievka s pikantnou príchuťou kari 60g
23,83 €/1kg
1,43 €
Predajca: Pantry_Intl

Maggi 5-minútové terinové špagety v smotanovej omáčke so syrom a smotanou 62g
30,83 €/1kg
1,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nissin Soba Classic, Instantná rezancová polievka, 90 g, Soba, 5 min, 219 kcal, 916 kJ
22,22 €/1kg
2,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nong Shim Instantné rezance Shin Ramyun pikantné (5 x 120 g)
25,85 €/1kg
15,51 €
Predajca: Pantry_Intl

Knorr Teriyaki rezance s omáčkou 65 g
20,14 €/1kg
1,41 €
Predajca: Katomix

Knorr Carbonara cestoviny so slaninou 153 g
27,13 €/1kg
5,73 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,34 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Instantná rezancová polievka One Asia s kačacou príchuťou a pikantným korením 85g
Instantná polievka A-One Noodle Soup s kačacou príchuťou je typicky pikantná ázijská instantná polievka.
Kreyenhop & Kluge GmbH & Co KGFood & Non-Food Import Industriestrasse 40-42 28876 Oyten
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Instantné rezance 84,4 %: PŠENIČNÁ múka 54 %, modifikovaný tapiokový škrob, palmový olej, soľ. Príprava oleja 8,2 %: Palmový olej, korenie v prášku, pikantná SÓJOVÁ pasta (SÓJOVÉ bôby, chilli, soľ, voda), smažená cibuľa (cibuľa, palmový olej), smažený cesnak (cesnak, palmový olej), škorica v prášku, farbivo: E160c. Zmes korenia 7 %: Soľ, korenie v prášku, cesnak v prášku, cibuľa v prášku, cukor, aróma, sušená jarná cibuľka, zvýrazňovače chuti: E621, E627, E631; farbivo: E150a. Chilli v prášku 0,4 %.
- Výživové údaje
- Energia: 1965KJ Energia: 469Kcal Tuky: 22g z toho -nenasýtené mastné kyseliny: 8g Uhľovodíky: 59g z toho -cukor: 1g Bielkoviny: 8,7g Soľ: 4,6g
- Hmotnosť
- 90 g
- Potravinársky podnik
- Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KGFood & Non-Food Import Industriestraße 40-42 28876 Oyten
- Obchodný názov
- A Jedna kačka na instantné rezance
- Výrobca
- Kreyenhop & Kluge
- Číslo od výrobcu
- 55924
- EAN kód
- 8934684026839
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Instantné rezance 84,4 %: PŠENIČNÁ múka 54 %, modifikovaný tapiokový škrob, palmový olej, soľ. Príprava oleja 8,2 %: Palmový olej, korenie v prášku, pikantná SÓJOVÁ pasta (SÓJOVÉ bôby, chilli, soľ, voda), smažená cibuľa (cibuľa, palmový olej), smažený cesnak (cesnak, palmový olej), škorica v prášku, farbivo: E160c. Zmes korenia 7 %: Soľ, korenie v prášku, cesnak v prášku, cibuľa v prášku, cukor, aróma, sušená jarná cibuľka, zvýrazňovače chuti: E621, E627, E631; farbivo: E150a. Chilli v prášku 0,4 %.
- Výživové údaje
- Energia: 1965KJ Energia: 469Kcal Tuky: 22g z toho -nenasýtené mastné kyseliny: 8g Uhľovodíky: 59g z toho -cukor: 1g Bielkoviny: 8,7g Soľ: 4,6g
- Hmotnosť
- 90 g
- Potravinársky podnik
- Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KGFood & Non-Food Import Industriestraße 40-42 28876 Oyten
- Obchodný názov
- A Jedna kačka na instantné rezance
- Výrobca
- Kreyenhop & Kluge
- Číslo od výrobcu
- 55924
- EAN kód
- 8934684026839
Hodí sa k tomu

Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Longlife Rýchlo varené rezance Rýchlo pripravené bez vajec 500 g
7,50 €/1kg
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Biela, Priamy, Priamy
108,90 €/1m
108,90 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Zupa instant Yum Yum o smaku kaczki 60 g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Indomie kuracie instantné rezance 350 g – rýchle, chutné kuracie rezance
20,69 €/1kg
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl

Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140 g – Horúce instantné rezance s pikantnou kuracou príchuťou
101,86 €/1kg
14,26 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Yum Yum instantné rezance vegetariánske 30 x 60g
25,60 €/1kg
46,08 €
Predajca: Kleinkantoor

Media-Tech, Słuchawki Epsilon BT
18,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

GymBeam - FIT Kuracie karí s ryžou (hotové jedlo) 420 g
25,78 €/1kg
12,63 €
Predajca: LAVONIO

Nong Shim Instantné rezance Shin Ramyun pikantné (5 x 120 g)
25,85 €/1kg
15,51 €
Predajca: Pantry_Intl

Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Čierna, Titán
Generálne opravený
748,12 €
Predajca: NESATEC

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
34,50 €
Predajca: Bagalio

EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
0,04 €/1kg
5,32 €
Predajca: Biogo

Pringles Original slané chrumky s jemne pikantnou príchuťou 40g
201,50 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Zupa ramen o łagodnym smaku 120 g
13,67 €/1kg
2,73 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,64 €
Predajca: Katomix

vidaXL Cestovná sada kufrov 5-dielna čierna
109,09 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

ACECOOK Instantné rezance Hao Hao Kimchi 77 g
15,32 €/1kg
1,18 €
Predajca: LAVONIO

AHG Szechuan Classic Stir Fry pasta Wok pokrmy 50g
38,00 €/1kg
1,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Originálny diaľkový ovládač televízora Samsung BN59-01315B | BN5901315B
10,43 €
Predajca: alle_fernbedienungen

Maggi Guten Appetit hubová krémová polievka s prírodnými prísadami 57g
23,68 €/1kg
1,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

A One instantná rezancová polievka s príchuťou hovädzieho mäsa silná 85g
12,12 €/1kg
1,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ZMH LED pásik 20 m svetla Smart RGB páska nastaviteľná pre vianočnú párty Bar Interiérový dizajn
36,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: ZMH

Metten hrubý Sauerland bockwurst 845g
14,80 €/1kg
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jopassy LED rozprávkové svetlá 12 hviezdičiek vianočný stromček rozprávkové svetlá IP44 teplá biela
19,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Yuet-Chi

Teplovzdušná fritéza KDF5511D 12 litrov - Dvojzónová teplovzdušná fritéza 2600 W, AIR Fryer XXL
117,59 €
-2,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
115,23 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

VASAGLE regál s 10 kockami Rozdeľovač izieb Schodisková polica Stojaca polica biela
82,29 €
Predajca: Kokiska

YumYum Instantná ázijská rezancová polievka s príchuťou hovädzieho mäsa 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Edp sprej 30ml / telové mlieko 50ml Hugo Boss The Scent For Her Giftset
2 532,33 €/1l
75,97 €
Predajca: somnia24

Pringles Cheese and Onion Syr a cibuľa 185 g 6 ks balenie
49,14 €/1kg
63,77 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,55 €
Predajca: AllYouNeed
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,09 kg
Hodnotenie z 22. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,09 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NONGSHIM - Instantné rezance Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 28
20,33 €
Predajca: Heartforcards
7,26 €/1kg

Maggi Pürell zemiaková kaša s odtučneným mliekom a maslom Poznámka 4000g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
51,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,75 €/1kg

Omáčka Knorr na pečené mäso
48,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,04 €/1kg

Maggi delikatesná omáčka na pečené mäso tmavá omáčka na mäso 277g balenie 6



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,55 €/1kg

Pfanni zemiakové knedle vo varnom vrecku 40 kusov 1 balenie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
36,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,02 €/1kg

Mondamin zahusťovač tmavých omáčok ideálny na mäsové jedlá 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,16 €/1kg

Mildessa Genießer červená kapusta s kúskami jabĺk v sáčku 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,07 €/1kg

Knorr Fix na sekanú zmes korenia s prírodnými prísadami 70g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,29 €/1kg

Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
13,49 €
Predajca: AllYouNeed
19,27 €/1kg

SamYang Buldak Ramen Hot Chicken Cheese Flavor 5er Pack (5x 140g) Instantné nápoje



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
14,17 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,28 €
Predajca: AllYouNeed
17,54 €/1kg

Buldak Hot Chicken Carbonara Flavour Ramen Noodles 5 ks 650g
16,48 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Predajca: AllYouNeed
19,24 €/1kg

Instantná rezancová polievka One Asia s kačacou príchuťou a pikantným korením 85g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
0,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,78 €/1kg

Lacroix kráľovské paštéty 4 kusy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,10 €/1kg

Kaiserpalast Kroepoek Original Krevetové krekry natur Krabbenchips 80g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,56 €/1kg

Leimer krupicové knedličky obľúbená polievková príloha na 8 porcií 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,20 €/1kg

Leimer Mark knedlíky pithy silný praktické balenie 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
1,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,10 €/1kg

Miracoli makaróny paradajková omáčka prírodné a lahodné cestoviny 360g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,69 €/1kg

Grocholl lahôdkové zemiaky 20-30mm predvarené vrecko 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
5,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,76 €/1kg

Zemiaky Grocholl plátky 6 mm predvarené pripravené na varenie 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
4,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,18 €/1kg

Grocholl lahôdkové zemiaky 30 až 50 mm predvarené vrecko 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
5,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,76 €/1kg