5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Reber Mozart Specialities Čokolády The Finest s nugátom 218g64,13 €/1kg
13,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Mon Cheri likérové čerešňové pralinky z polosladkej čokolády 105g133,81 €/1kg
14,05 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Ferrero Rocher 375g52,61 €/1kg
21,80 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Lambertz - Sušienky Coco-Fleur - 125g20,08 €/1kg
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Verpoorten Pralines vaječný likér s jemnou mliečnou čokoládou 110g
54,55 €/1kg
6,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Verpoorten Original Eggnog Pralines Dark Chocolate 200g
54,45 €/1kg
10,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pralinková zmes Asbach poliata horkou čokoládou 250g
61,04 €/1kg
15,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čokolády s vaječným likérom Verpoorten 120g
54,58 €/1kg
6,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schladerer Gretchen ginové pralinky plnené horkou čokoládou 127g
30,52 €/1kg
7,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Constanze Mozart Alpská mliečna čokoláda klasická plnená 100g
32,40 €/1kg
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maitre Truffout Čokoládové bonbóny Mliečna čokoláda s cappuccino krémovou náplňou
44,99 €/1kg
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Lindt Mini Chocolates sladké čokoládové pochúťky v mini 100g
79,20 €/1kg
7,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Merci Lovelies Klasické čokolády balené jednotlivo 5 rôznych 185g
29,51 €/1kg
5,46 €
Predajca: LAVONIO

Niederegger vaječný likér krémové čokolády 100g
45,10 €/1kg
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Reber Constanze Mozart Herzl 8 lahodných plnených čokoládových srdiečok 80g
67,38 €/1kg
5,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LINDOR pralinky mliečna a horká čokoláda 200g
64,75 €/1kg
12,95 €
Predajca: LAVONIO

Niederegger krémové nugátové pralinky z mliečnej čokolády 100g
45,10 €/1kg
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LINDOR pralinky malina a smotana 200g
62,96 €/1kg
16,37 €
Predajca: LAVONIO

Praliny Lindor Milk Czekolada Mleczna 100g
80,75 €/1kg
9,69 €
Predajca: Katomix

Nuxor Mliečna čokoláda 150 g
64,68 €/1kg
14,23 €
Predajca: LAVONIO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pralinky Verpoorten s vaječným likérom plnené mliečnou čokoládou 200g
Najjemnejšie plnené pralinky z mliečnej čokolády s dokonalou náplňou z vaječného likéru. Sú ideálne na každú oslavu a zaujmú originálnou náplňou Verpoorten s vaječným likérom.
Upozornenie: Obsahuje alkohol. Nevhodné pre deti!
RC-Confiserie GmbHLudwigstraße 10-12,83435 Bad Reichenhall| Názov | Verpoorten Eierlikoer Pralines Milk Chocolate Liquid Filled - plnené pralinky z mliečnej čokolády (58%) s náplňou z vaječného likéru (42%) |
| Hmotnosť | 200g |
| Trvanlivosť a skladovanie | Skladujte na chladnom a suchom mieste. |
| Upozornenia | Nevhodné pre deti! |
| Zloženie | Vaječný likér, cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, sušené plnotučné MLIEKO, mliečny cukor, čistý maslový tuk, zahusťovadlo: agar-agar, emulgátor: SÓJOVÉ lecitíny, aróma: vanilín. |
| Alergény | Mlieko a výrobky z neho, sója a výrobky z nej, vajcia a výrobky z nich |
| Zodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku | RC-Confiserie GmbH Ludwigstr. 10-12 83435 Bad Reichenhall Nemecko [email protected] |
| Ďalšie informácie | na 100 g |
| priemerné výživové údaje | 1983kj/464kcal |
| Výhrevnosť (kJ/kcal) | 23,1g |
| Tuk | 14,3g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 50,2g |
| Sacharidy | 49,6g |
| z toho cukor | 5,3g |
| Bielkoviny | 0,1g |
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- JÁJOVÝ LIKVID, cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, PŠENIČNÝ SÚŠOK, MLIEČNY CUKR, ČISTÝ TUK, zahusťovadlo: agar-agar, emulgátor: SOYA lecitíny, aróma: vanilín.
- Výživové údaje
- Energia kcal 464 kcal Energia kJ 1983 kj Tuky 23,1 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 14,3 g Sacharidy 50,2 g, z toho cukor 49,6 g Bielkoviny 5,3 g Soľ 0,1 g
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- RC-Confiserie GmbHLudwigstraße 10-12, 83435 Bad Reichenhall
- Obchodný názov
- Pralinky s mliečnou čokoládovou náplňou (58%) s vaječným likérom (42%)
- Výrobca
- VERPOORTEN GmbH & Co. KG
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 2611
- EAN kód
- 4000956026112
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- JÁJOVÝ LIKVID, cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, PŠENIČNÝ SÚŠOK, MLIEČNY CUKR, ČISTÝ TUK, zahusťovadlo: agar-agar, emulgátor: SOYA lecitíny, aróma: vanilín.
- Výživové údaje
- Energia kcal 464 kcal Energia kJ 1983 kj Tuky 23,1 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 14,3 g Sacharidy 50,2 g, z toho cukor 49,6 g Bielkoviny 5,3 g Soľ 0,1 g
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- RC-Confiserie GmbHLudwigstraße 10-12, 83435 Bad Reichenhall
- Obchodný názov
- Pralinky s mliečnou čokoládovou náplňou (58%) s vaječným likérom (42%)
- Výrobca
- VERPOORTEN GmbH & Co. KG
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 2611
- EAN kód
- 4000956026112
Hodí sa k tomu

Verpoorten Pralines vaječný likér s jemnou mliečnou čokoládou 110g
54,55 €/1kg
6,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schladerer Gretchen ginové pralinky plnené horkou čokoládou 127g
30,52 €/1kg
7,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pralinková zmes Asbach poliata horkou čokoládou 250g
61,04 €/1kg
15,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Verpoorten Original Eggnog Pralines Dark Chocolate 200g
54,45 €/1kg
10,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Verpoorten vaječný likér zmes praliniek mliečnych a tmavých 160g
66,50 €/1kg
10,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čokolády s vaječným likérom Verpoorten 120g
54,58 €/1kg
6,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Merci Lovelies Klasické čokolády balené jednotlivo 5 rôznych 185g
29,51 €/1kg
5,46 €
Predajca: LAVONIO

Maitre Truffout Čokoládové bonbóny Mliečna čokoláda s cappuccino krémovou náplňou
44,99 €/1kg
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Anthon Berg Single Malts Scotch Collection čokoládové pralinky 230g
50,47 €/1kg
22,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
83,53 €/1kg
12,53 €
Predajca: somnia24

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
14,99 €
Predajca: AllYouNeed

Verpoorten vaječný likér originál krémový klasický bez laktózy 700 ml
37,47 €/1l
26,23 €
Predajca: Store-Germany

Constanze Mozart Alpská mliečna čokoláda klasická plnená 100g
32,40 €/1kg
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mon Cheri 15 jemných jednotlivo balených čerešňových praliniek z Piemontu 157g
74,20 €/1kg
11,65 €
Predajca: somnia24

Sarotti Tiamo Finest hľuzovková čokoláda s jemnou náplňou z vaječného likéru 125g
37,04 €/1kg
4,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Mini Chocolates sladké čokoládové pochúťky v mini 100g
79,20 €/1kg
7,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt pre znalcov Klasické rozplývajúce sa a neodolateľné 125g
62,00 €/1kg
7,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Reber Constanze Mozart guličky 120g
56,67 €/1kg
6,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Baileys Milk Chocolate Salted Caramel aus Original Baileys Likör 90g
69,00 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Otvorené potraviny 4000539124303, 120 g, e1103, e330, hroznový cukor, palmový olej, niektoré špeciality obsahujú alkohol, marc de champagne, brandy, soľ,..., 562 kcal, 47 g, 36 g
78,00 €/1kg
9,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Verpoorten vaječný likér Veľkonočné vajíčka v mliečnej čokoláde 145g
57,17 €/1kg
8,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Lindor čokoládové guľôčky s karamelovou náplňou a soľou 137g
47,23 €/1kg
6,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger marcipán klasický v horkej čokoláde 300g
47,90 €/1kg
14,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sarotti čierna pánska čokoláda horká čokoláda 124g
53,79 €/1kg
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
32,38 €/1kg
16,19 €
Predajca: CoffeeFriend

Otvorené potraviny 4000539320002, 40 g, e1103, hroznový cukor, palmový olej, niektoré špeciality obsahujú alkohol, éterický olej, marc de champagne,..., 2191 kJ, 523 kcal, 49 g
115,25 €/1kg
4,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Pistazie, Mliečna čokoláda, 100 g, Pistácie, 1 kusov, Mlieko, Sója, 2252 kJ
27,20 €/1kg
2,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mozartove guľôčky s najjemnejšou alpskou mliečnou čokoládou 160g
34,76 €/1kg
5,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger marcipánové pralinky klasické rakytníkové balenie 100g
45,20 €/1kg
4,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
dobré
dobré
Hodnotenie z 23. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Reber specialities kazetová darčeková bonboniéra 380g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
75,00 €/1kg

Otvorené potraviny 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Soľ, brandy, advocaat, med, vaječný žĺtok, mliečne výrobky, maslový tuk, hrozno, sladový jačmeň, likér, hydina,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(8)Počet hodnotení: 8
21,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
74,81 €/1kg

Reber Mozart Specialities Čokolády The Finest s nugátom 218g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
64,13 €/1kg

Fancy Gold Truffles Classic 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,61 €
Predajca: SuperMerchant
63,05 €/1kg

Fancy Gold Truffles Kaffee 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,93 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1kg

Open Food 9002859038747, 40 g, 200 g, e322, e322i, 611 kcal, 37 g, 48 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,93 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1kg

Špeciálna kazeta Reber 525g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
74,86 €/1kg

Fancy Gold Truffles Orange 200g
13,02 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1kg

Frischli Stracciatella Cream neodolateľná kombinácia 5000g
33,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,63 €/1kg

Štvorcová Kazeta, Stredná 340G
25,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
76,06 €/1kg

Mon Cheri 30 jednotlivo balených čerešňových praliniek z Piemontu v balení 315g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(13)Počet hodnotení: 13
16,92 €
Predajca: AllYouNeed
53,71 €/1kg

Mon Cheri likérové čerešňové pralinky z polosladkej čokolády 105g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
14,05 €
Predajca: AllYouNeed
133,81 €/1kg

Mon Cheri polosladký čokoládový višňový likér 105g 4-pack



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
32,62 €
Predajca: AllYouNeed
77,67 €/1kg

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
14,99 €
Predajca: AllYouNeed
74,95 €/1kg

Mon Cheri 15 tyčiniek s 5 samostatne balenými čokoládami 52g 15-pack



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
44,09 €
Predajca: AllYouNeed
56,53 €/1kg

Ferrero Rocher 375g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,80 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: AllYouNeed
52,61 €/1kg

Raffaello 4 čokolády z kokosového a mliečneho krému a celých mandlí 40g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
1,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,50 €/1kg

Ferrero Rocher, 200 g, Mliečna čokoláda, 1 kusov, Milk chocolate 30% (sugar, cocoa butter, cocoa mass, skimmed milk powder, concentrated butter,..., 2506 kcal, 603 kJ
26,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Predajca: AllYouNeed
104,95 €/1kg

Čokolády Ferrero Mon Chéri Cassis Winter Edition 157 g čerešňová vodka a cassis v polosladkej čokoláde
11,39 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,79 €
Predajca: AllYouNeed
62,36 €/1kg

To najlepšie z Ferrero Classic 16 Nutty 3 špeciality 166g
6,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,86 €/1kg