5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Hausgebäck Choco Cookies s kúskami horkej čokolády 200g14,25 €/1kg
2,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Vajíčkové sušienky Coppenrath z ľahkého a nadýchaného vaječného cesta 200g9,10 €/1kg
1,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Cafe-Kränzle sušienky v cukrovej poleve 250 g7,52 €/1kg
1,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Viedenské pieskové krúžky sušienkové krúžky s drobivou striedkou 200g15,65 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemný chlieb viedenské pieskové krúžky bez cukru 200g
16,55 €/1kg
3,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bonomi Savoiardi / Löffelbiskuits 200 g.
13,65 €/1kg
3,06 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,73 €
Predajca: Katomix

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
15,23 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g
12,16 €/1kg
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bonomi Salviardi originálne talianske dámske prsty na čaj 400g
10,17 €/1kg
4,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g
83,52 €/1kg
24,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Predajca: AllYouNeed

Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
46,35 €/1kg
9,27 €
Predajca: somnia24

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Conrad Schulte maslové pečivo v tvare písmena S 200g
18,95 €/1kg
3,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Mini čokoláda Speculoos s mliečnou čokoládou 200g
50,00 €/1kg
10,00 €
Predajca: somnia24

BAHLSEN 87400 Vianočné sušienky so škoricovými hviezdičkami - 100 g
108,60 €/1kg
10,86 €
Predajca: somnia24

Coppenrath Choco Cookies tmavá čokoláda bez cukru 200g
19,30 €/1kg
3,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušienka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
32,15 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Schulte orechové nugátové rožky Oplatkové rožky s orechovým nugátovým krémom 175g
16,97 €/1kg
2,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Piškótové sušienky Schulte ideálne ku káve a koláčom 250g
Vzdušné, jemné a lahodne upečené
- Jemné piškótové sušienky s jemnou sladkosťou a ľahkou, vzdušnou konzistenciou
- Ideálna príloha ku káve, čaju a koláčom
- Všestranné - ideálne na dezerty, ako je tiramisu a trifle
Perfektné na každú príležitosť
- Ideálne pre hostí, rodinu alebo ako sladké občerstvenie medzi jedlami
- Praktické 250 g balenie - ideálne na zdieľanie alebo do zásoby
- Ľahké, vzdušné a neodolateľne chutné
Schulte - kvalita s tradíciou
- Vyrobené podľa osvedčenej receptúry pre autentickú chuť
- Bez umelých farbív a konzervačných látok pre prirodzený pôžitok
- Ideálne pre milovníkov pečenia a gurmánov
Sušienky Schulte - klasický pôžitok zo sušienok na každú príležitosť!
Conrad Schulte GmbH & Co.KG Bentelerstraße 9 33397 Rietberg
Sušienky Schulte potešia vaše zmysly. Ľahké a nadýchané sušienky sú príjemne mäkké a zároveň mierne chrumkavé. Vyskúšajte špeciality s čajom alebo kávou a objavte rozmanitosť týchto piškótových sušienok.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, KURČACIE CELÉ VAJČATÁ 38 %, cukor, sirup z invertného cukru, prírodná aróma. Môže obsahovať STROMOVÉ ORECHY, SÓJU a MLIEKO.
- Výživové údaje
- Energia (kj) 1603,5 Energia (kcal) 383 Tuky (g) 4,6 Nasýtené mastné kyseliny (g) 1,6 Sacharidy (g) 74,0 z toho cukor (g) 40,0 Vláknina (g) 0 Bielkoviny (g) 11,0 Soľ (g) 0,1
- Hmotnosť
- 250 g
- Potravinársky podnik
- Conrad Schulte GmbH & Co.KGBentelerstraße 9 33397 Rietberg
- Obchodný názov
- Piškótový koláč s celým vajcom
- Výrobca
- Conrad Schulte
- Číslo od výrobcu
- STE/00296
- EAN kód
- 4008728002968
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, KURČACIE CELÉ VAJČATÁ 38 %, cukor, sirup z invertného cukru, prírodná aróma. Môže obsahovať STROMOVÉ ORECHY, SÓJU a MLIEKO.
- Výživové údaje
- Energia (kj) 1603,5 Energia (kcal) 383 Tuky (g) 4,6 Nasýtené mastné kyseliny (g) 1,6 Sacharidy (g) 74,0 z toho cukor (g) 40,0 Vláknina (g) 0 Bielkoviny (g) 11,0 Soľ (g) 0,1
- Hmotnosť
- 250 g
- Potravinársky podnik
- Conrad Schulte GmbH & Co.KGBentelerstraße 9 33397 Rietberg
- Obchodný názov
- Piškótový koláč s celým vajcom
- Výrobca
- Conrad Schulte
- Číslo od výrobcu
- STE/00296
- EAN kód
- 4008728002968
Hodí sa k tomu

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

VASAGLE Skrinka pod umývadlo s nožičkami, 3 veľké zásuvky, 2 priehradky za dvierkami, 30 x 70 x 64 cm, biela
78,29 €
Predajca: Kokiska

Zastrihávač vlasov Profesionálny Ostré čepele Bezdrôtové strojčeky Domácich miláčikov s LCD PRO Series Hair Clipper Trimmer Cord/Cordless Retoo
33,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

JBL Tune 510BT, Bezdrôtový, Hovor / hudba, 20 - 20000 Hz, 160 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
55,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g
12,16 €/1kg
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bezdrôtová naparovacia žehlička Lehmann so základnou stanicou | nastaviteľná teplota a objem pary | vertikálne žehlenie, ochrana proti odkvapkávaniu, ochrana proti vodnému kameňu | s nádržkou na vodu
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušienka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
32,15 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Komfortec, vodoodolný poťah na matrac, 90x200 cm | Priedyšný, bez šušťania, s
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
15,23 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
46,35 €/1kg
9,27 €
Predajca: somnia24

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

BAHLSEN 87400 Vianočné sušienky so škoricovými hviezdičkami - 100 g
108,60 €/1kg
10,86 €
Predajca: somnia24

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Vajíčkové sušienky Coppenrath z ľahkého a nadýchaného vaječného cesta 200g
9,10 €/1kg
1,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Sada mramorových hrncov Rose Gold Metalic Line 15 kusov Berlinger Haus BH 1224N
122,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Mdey

DeBeukelaer Princes roll čokoládové sušienky s kakaovou náplňou 400g
7,82 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Conrad Schulte maslové pečivo v tvare písmena S 200g
18,95 €/1kg
3,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
30,00 €/1kg
0,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Palatinate pečeňová klobása - pohár 160g
23,69 €/1kg
3,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,79 €
Predajca: taleoo

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
54,19 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
6,58 €/1kg
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma
5% od 2 ks




Doprava zdarma








Doprava zdarma


Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg

Mondelēz Milka Naps Alpské mlieko 1,702 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
57,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33,75 €/1kg

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg

Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg

Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg

Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Predajca: AllYouNeed
83,52 €/1kg

Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
14,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,17 €/1kg

Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,20 €/1kg

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Manner Rumové hľuzovkové srdiečka Oblátkové srdiečka s rumovým hľuzovkovým krémom 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,72 €/1kg

Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,80 €/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,07 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,72 €
Predajca: AllYouNeed
190,52 €/1kg

Hoppe sušienková zmes HD707 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,26 €/1kg

Millefoglie Classiche Butterkekse 125g - Vicenzi



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
116,61 €/1kg

Prato Belli Cantuccini Toskánske mandľové pečivo sypké 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,67 €/1kg

Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
26,92 €
Predajca: AllYouNeed
33,99 €/1kg