5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
FunCakes Fondán ružový pastelový 250g170,80 €/1kg
42,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker Puding s príchuťou jahody 2,5 kg, 1 balenie (1 x 2,5 kg)26,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker Pistácie, sekané, 10 balení (10 x 25 g vrecko)40,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker šľahačka 1 kg29,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

RUF instantná želatína biela, studená a rozpustná dobrá instantná želatína 30g balenie 8
9,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meggle Creme Decor Patisserie Univerzálna alternatíva krému 1000ml
4,73 €/1l
4,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Práškové potravinárske farbivo 5 g - biele
33,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Dr. Oetker cukor na písanie, 4 farby - modrá, žltá, červená, zelená
30,60 €/1kg
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker poleva na tortu červená s lahodnou jahodovou príchuťou 3er 36g
29,87 €/1kg
1,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

FunCakes F10140, Potravinová poleva, Zákusok, Torta, 404 kcal, 1693 kJ, 1,5 g
0,27 €/1kg
13,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Pickerd Silver Magic sada 3 dekoračných posypov s trblietkami 89g
94,71 €/1kg
6,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker biely fondánový dekor, 100 g
28,80 €/1kg
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker čokoládová abeceda s číslami a písmenami na pečenie 58g
72,07 €/1kg
4,18 €
Predajca: Store-Germany

DR. Oetkter Marcipánová deka 300g
26,03 €/1kg
7,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 1204728004 Dr. Oetker Tortenguss Erdbeer 50,0 g
5,80 €/1l
1,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Vegatine 16g – vegánska želatínová alternatíva pre dezerty a torty
328,75 €/1kg
5,26 €
Predajca: Pantry_Intl

Dr. Oetker dekoratívne konfety, 100 g
36,30 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Lübecker Marcipánová surová pasta na zdobenie CHZO 200g
23,30 €/1kg
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

RUF strúhaná biela čokoláda 100g
24,70 €/1kg
2,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker couverture white vysokokvalitná biela čokoláda couverture 150g
24,13 €/1kg
3,62 €
Predajca: Store-Germany
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dr. Oetker Gelatine Fix rýchla a jednoduchá príprava 30g
So želatínou Fix od Dr. Oetker je teraz príprava lahodných krémových koláčov, dezertov a slaných jedál ešte jednoduchšia. Želatína Fix sa pridáva priamo do tekutiny bez napučiavania alebo varenia - jednoducho, rýchlo a bez hrudiek. S Gelatine Fix si teraz každý môže pripraviť svoje obľúbené recepty jednoducho a ľahko.
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KG Lutterstraße 14 33617 Bielefeld
| Názov | Dr.Oetker Gelatine fix - Jedlá želatína s oligofruktózou |
| Hmotnosť | 30g |
| Použitie a návod na použitie | 1. Potrebné množstvo želatínového fixu: 1 vrecúško želatínového fixu zodpovedá 2-3 plátkom želatíny 2 vrecúška želatínového fixu zodpovedajú 1 balíčku mletej želatíny 1 vrecúško želatínového fixu vystačí na -250 ml tekutiny, napr. džúsu alebo -250 g smotany, mliečnych výrobkov, ovocného pyré 2. Príprava v závislosti od zložiek: Pozor: Cukor vmiešajte vždy až na samom konci! . Len šľahačka: Želatínu zašľahajte počas šľahania. Vmiešajte cukor. tvarohová/jogurtová smotana: Smotanu šľahajte do tuha Želatínovú náplň vmiešajte do tvarohu/jogurtu na 1 minútu pomocou mixéra (šľahača) alebo metličky. Vložte smotanu. Vmiešajte cukor. . Tekutina: Želatínovú náplň miešajte metličkou 1 min. Vmiešajte cukor. Čas chladenia nájdete v recepte. |
| Zloženie | 66 % oligofruktózy, 33 % želatíny, zvlhčovadlo (glycerín), etylalkohol. |
| Zodpovedná potravinárska spoločnosť | Dr.Oetker GmbH Lutterstraße 14, 33617 Bielefeld, Nemecko |
| Ďalšie informácie | na 100 g |
| priemerné výživové údaje | 1100kj/266kcal |
| Výhrevnosť (kJ/kcal) | 0g |
| Tuk | 0g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 6,1g |
| Sacharidy | 6,0g |
| z toho cukor | 31g |
| Bielkoviny | 0,35g |
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- 66 % oligofruktózy, 33 % želatíny, zvlhčovadlo (glycerín), etylalkohol.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 1100,000 Kalorická hodnota v kcal 266,000 Tuky v g 0,000 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny v g 0,000 Sacharidy v g 6,100 Sacharidy, z toho cukor v g 6,000 Bielkoviny v g 31,000 Soľ v g 0,350
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 30 g
- Potravinársky podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14 33617 Bielefeld
- Obchodný názov
- Jedlá želatína s oligofruktózou
- Výrobca
- Mega-Paradies
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 34537-2
- EAN kód
- 4000521722609
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- 66 % oligofruktózy, 33 % želatíny, zvlhčovadlo (glycerín), etylalkohol.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 1100,000 Kalorická hodnota v kcal 266,000 Tuky v g 0,000 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny v g 0,000 Sacharidy v g 6,100 Sacharidy, z toho cukor v g 6,000 Bielkoviny v g 31,000 Soľ v g 0,350
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 30 g
- Potravinársky podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14 33617 Bielefeld
- Obchodný názov
- Jedlá želatína s oligofruktózou
- Výrobca
- Mega-Paradies
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 34537-2
- EAN kód
- 4000521722609
Hodí sa k tomu

Heitmann Crazy Colors Barwniki spożywcze, 6x4 g
52 200,00 €/1kg
5,22 €
Predajca: Store-Germany

RUF 216851003 RUF Gelatine gemahlen weiß 1,0 kg, 1 St.
27,47 €/1kg
27,47 €
Predajca: somnia24

12ks ruské trysky na potrubie +1 profesionálne vrecko na potrubie 20cm dekorácia torty 27ks sada
15,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

FunCakes Fondán ružový pastelový 250g
170,80 €/1kg
42,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
32,38 €/1kg
16,19 €
Predajca: CoffeeFriend

Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Meggle Creme Decor Patisserie Univerzálna alternatíva krému 1000ml
4,73 €/1l
4,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Detské elektrické autíčko Mercedes Gtr s diaľkovým ovládaním 2.4G, LED svetlomety, MP3, klaksónom a hudbou, čierne
127,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Profesionálna súprava sáčkov na zdobenie 7ks.
33,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

FunCakes zmes na pečenie piškótových tort deluxe 1kg
48,00 €/1kg
48,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

TurboTronic stolný mixér – BG5 – 1200 W, sklenená nádoba 1,5 l, drvenie ľadu, smoothie mixér a mliečny šejker, nerezové vyhotovenie, bez BPA, strieborný
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Nabíjací kábel Apple USB‑C 60 W (1 m) MUF72ZE/A TPE
14,90 €/1m
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Adventný kalendár 2025
63,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

200 papierových foriem na muffiny, Ø 5x3 cm
15,37 €
Predajca: Ambiente-3000

Metaltex 25.17.21, Hliník, Hliník, 140 mm, 100 mm, 260 mm
41,46 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Súprava mop Profi + vedro Profi s integrovanými kolieskami
50,72 €
Predajca: velmontask

Relaxdays Panvica na palacinky z liateho hliníka 25 cm, liata panvica s nepriľnavým povrchom na palacinky, nenáročná na údržbu, extra plochá, čierna
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Kakaový prášok 1kg Brat.pl
10,29 €/1kg
10,29 €
Predajca: BRAT_PL

Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
31,00 €/1kg
15,50 €
Predajca: CoffeeFriend

Steinborg Mini práčka | Prenosná kempingová práčka 3 KG | Vrchné plnenie - jednoduché ovládanie | S funkciou odstreďovania | 150 W
89,90 €
Predajca: Enstore

Weinrichs Biele kvapky - Couverture - 1500g
23,21 €/1kg
34,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hovoriace Plyšové zvieratka škrečok opakuje elektronické domáce zvieratá hračka pre dieťa deti opakovať funkciu hovoriace škrečok darčeky Retoo
10,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Tortová okrajová fólia, 2x tortová fólia 10 cm / 15 cm vysoká, tortový krúžok priehľadná tortová rolka acetátová fólia tortové goliere 10cm x 10m, 15cm x 10m príslušenstvo na pečenie do mousse čokoládové dezertné krúžky zdobenie torty
16,75 €
Predajca: odsellingaaa

PAPSTAR Torten-Karton mit Deckel, Maáe: 300 x 300 x 130 mm
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Spodnie robocze ochronne do pasa 300 g/m PROFESSIONAL potrójne szwy 50
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Športový kočík MoMi ESTELLE black 2021
123,56 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Záclona s univerzálnou stuhou (300 x 245 cm, vzor: Felicitas) – záclona z voile s jacquardovým vzorom, priehľadná s efektom čipky, prepúšťajúca svetlo, nenáročná na údržbu
9,78 €/1m
23,95 €
Predajca: Bestlivings
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. novembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Gelantine Fix
Špičkový produkt
Hodnotenie z 25. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Saracino modelovacia pasta biela 1 kg v prietokovom balení



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
57,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
56,23 €/1kg

Funcakes Deco Melts - zelené 250g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(101)Počet hodnotení: 101
44,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
179,40 €/1kg

FunCakes Deco Melts - žltá 250g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(101)Počet hodnotení: 101
44,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
176,80 €/1kg

FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(41)Počet hodnotení: 41
46,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
186,60 €/1kg

Zelený modelovací cukor Zelená modelovacia pasta 250g - Saracino



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
43,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
175,20 €/1kg

Saracino Modellierpaste Rot 250 g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
44,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
176,00 €/1kg

Žltý modelovací cukor Žltá modelovacia hmota 250g - Saracino



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
43,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
168,85 €/1kg

FunCakes Fondán ružový pastelový 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
42,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
170,80 €/1kg

Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,99 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

FunCakes F10140, Potravinová poleva, Zákusok, Torta, 404 kcal, 1693 kJ, 1,5 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(18)Počet hodnotení: 18
13,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,27 €/1kg

Modrý modelovací cukor Modrá modelovacia pasta 250g - Saracino



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
66,35 €/1kg

KYSELINA CITRÓNOVÁ 1 kg - BATOM



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,26 €
Predajca: Biogo
11,26 €/1kg

Culinaria sladká karamelová omáčka na zmrzlinu a dezerty 800 ml balenie 2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,56 €/1l

Leimer strúhanka na spojenie a zjemnenie strúhanky 5000g balenie 2



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
34,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ulita slimáka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
61,12 €/1kg

Lacroix hydinový vývar na polievky alebo omáčky 400 ml balenie 6 ks
25,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,70 €/1l

RUF tmavý orechový nugát 125g x 8 balení
40,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Puding s príchuťou jahody 2,5 kg, 1 balenie (1 x 2,5 kg)
26,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sušené ružové púčiky, červené, malé jedlé kvety, 20 g
13,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
650,00 €/1kg

Günthart marcipánové ruže červené s 33 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,71 €/1kg