5,0



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Spritzgenuss horká čokoláda s jemnou horkou čokoládou 150g15,93 €/1kg
2,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Hausgebäck Choco Cookies s kúskami horkej čokolády 200g14,25 €/1kg
2,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Bahlsen Deloba porciované balenie maslových sušienok s ovocnou náplňou 1040g25,39 €/1kg
31,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath ovsené sušienky bez cukru s jemne orieškovou príchuťou 200g18,85 €/1kg
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schulte orechové nugátové rožky Oplatkové rožky s orechovým nugátovým krémom 175g
16,97 €/1kg
2,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Divina 113g
10,97 €/1kg
1,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schulte citrónové vafle chrumkavé mini vafle 175g
17,20 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schulte vanilkové vafle s vanilkovou náplňou, chrumkavé a jemné 175g
14,11 €/1kg
2,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g
62,20 €/1kg
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schulte výberová zmes sušienok bez čokoládovej polevy 2000g
21,48 €/1kg
42,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Špaldové oplátky - plnotučné mlieko 125g
37,60 €/1kg
4,70 €
Predajca: taleoo

Horké čokoládové oblátky 100g
72,80 €/1kg
7,28 €
Predajca: taleoo

Čokoládová nátierka Maltesers 200g
83,50 €/1kg
16,70 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Hammermühle mini speculoos smliečnou čokoládou 150g
34,87 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Bahlsen Mini čokoláda Speculoos s mliečnou čokoládou 200g
50,00 €/1kg
10,00 €
Predajca: somnia24

Zartbitter Nuss-Printen 125g
41,84 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Čokoládové oblátky 150g
35,47 €/1kg
5,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Manner Gebäck Knuspino Schokolade 233231000 110g
21,73 €/1kg
2,39 €
Predajca: M_plus_L

Čokoládové sušienky - čokoládové lupienky 175g
29,89 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Špaldové oplátky - prírodné 125g
19,77 €/1kg
2,57 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Schulte mliečne oplátky s tenkými oplátkami, jemne vzdušné 175g
Chrumkavé, jemné a rafinované s jemným mliečnym krémom
- Ľahké, chrumkavé oplátky s jemným kúskom a jemnou chuťou
- Jemný mliečny krém na vonkajšej strane zaručuje vzdušnú a krémovú chuť
- Dokonalá rovnováha medzi jemnou chrumkavosťou a jemnou krémovosťou
Ideálne na každú príležitosť
- Ideálne ku káve, čaju alebo ako sladké občerstvenie medzi jedlami
- Ľahký a vzdušný - ideálny na chvíľu jemného potešenia
- Praktické 175 g balenie - ideálne na delenie alebo ako chutná desiata
Schulte - kvalita s tradíciou
- Vyrobené podľa osvedčenej receptúry pre maximálny pôžitok
- Bez umelých farbív a konzervačných látok pre prirodzenú chuť
- Ideálne pre gurmánov a milovníkov jemných oplátkových sušienok
Schulte mliečne oplátky - jemná chrumkavá zábava s jemným mliečnym krémom!
Conrad Schulte GmbH & Co. KGBentelerstr. 9
33397 Rietberg (Mastholte) (D)
Rolky Schulte s mliečnym krémom sú chrumkavé, ľahké a zvnútra potiahnuté lahodným mliečnym krémom. Či už ku káve alebo čaju, alebo ako občerstvenie medzi jedlami, tieto sušienky sú vždy perfektné.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, PŠENIČNÁ MÚKA, palmový tuk, MLIEČNY CUKR, PLNO MLIEČNY SÚKROM, SLADKÝ MLIEČNY SÚKROM, ODSTREZENÝ MLIEČNY SÚKROM, MASLOVÝ OLEJ, emulgátor: lecitíny; prírodná aróma, soľ. Môže obsahovať DREVENÉ ORECHY, KURČACIE VJATKO a SÓJU.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 445,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 876,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 12,00 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 6,00 Sacharidy: 77,00 Sacharidy, z toho cukor: 47,00 Bielkoviny: 6,50 Soľ: 0,28
- Hmotnosť
- 175 g
- Potravinársky podnik
- Conrad Schulte GmbH & Co. KGBentelerstr. 9 33397 Rietberg (Mastholte) (D)
- Obchodný názov
- Tenké oplátky, rafinované mliečnym krémom (30 %)
- Výrobca
- Conrad Schulte
- Číslo od výrobcu
- STE/03228
- EAN kód
- 4008728032286
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, PŠENIČNÁ MÚKA, palmový tuk, MLIEČNY CUKR, PLNO MLIEČNY SÚKROM, SLADKÝ MLIEČNY SÚKROM, ODSTREZENÝ MLIEČNY SÚKROM, MASLOVÝ OLEJ, emulgátor: lecitíny; prírodná aróma, soľ. Môže obsahovať DREVENÉ ORECHY, KURČACIE VJATKO a SÓJU.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 445,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 876,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 12,00 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 6,00 Sacharidy: 77,00 Sacharidy, z toho cukor: 47,00 Bielkoviny: 6,50 Soľ: 0,28
- Hmotnosť
- 175 g
- Potravinársky podnik
- Conrad Schulte GmbH & Co. KGBentelerstr. 9 33397 Rietberg (Mastholte) (D)
- Obchodný názov
- Tenké oplátky, rafinované mliečnym krémom (30 %)
- Výrobca
- Conrad Schulte
- Číslo od výrobcu
- STE/03228
- EAN kód
- 4008728032286
Hodí sa k tomu

24-dielna sada - Vianočný adventný kalendár s náramkami a šperkami, Súprava náramkov DIY, Adventné kalendáre - ADVENTBRACE
13,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,75 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Milka Friends Vianočná tabuľka zmes rôznych čokolád 198g
62,81 €/1kg
15,20 €
Predajca: somnia24

DeBeukelaer Decor on DeBeukelaer Decor on Ice kornútky na zmrzlinu 8 kusov 112g
22,14 €/1kg
2,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schulte orechové nugátové rožky Oplatkové rožky s orechovým nugátovým krémom 175g
16,97 €/1kg
2,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Divina 113g
10,97 €/1kg
1,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

oplatkové rožky "Konafetto" s krémovou náplňou s príchuťou lieskových orieškov 140g
135,64 €/1kg
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Conrad Schulte maslové pečivo v tvare písmena S 200g
18,95 €/1kg
3,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
24,72 €/1kg
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

De Beukelaer Premium Vanilla Wafers
34,40 €/1kg
1,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Schulte citrónové vafle chrumkavé mini vafle 175g
17,20 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oreo Waffelrolle mit Vanille Geschmack 54g
40,37 €/1kg
2,18 €
Predajca: Unicat-Candy

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
15,23 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
3,28 €
Predajca: Heartforcards

Sušienky Schulte ideálne ku káve a koláčom 250g
13,52 €/1kg
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bonomi Savoiardi / Löffelbiskuits 200 g.
13,65 €/1kg
3,06 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,73 €
Predajca: Katomix

Coppenrath jemný chlieb viedenské pieskové krúžky bez cukru 200g
16,55 €/1kg
3,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

hanuta 3519 minis 200,0 g
59,90 €/1kg
11,98 €
Predajca: somnia24

Balocco Cruschelle 700g, sušienka, 433 kcal, 1820 kJ, 8,5 g, 64 g, 20 g
4,40 €/1kg
3,08 €
Predajca: SanmartiniStore

Ülker Biskrem 100 g
28,40 €/1kg
2,84 €
Predajca: Pantry_Intl

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g
23,57 €/1kg
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kávové vence Tradičné sušienky vyrobené podľa rodinného receptu 300g
9,37 €/1kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušienka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
32,15 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Schulte zmes sušienok a oplátok chrumkavé sušienky 1500g
24,64 €/1kg
36,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Classic Choco Kränze Krátke sušienky s čokoládou posypané cukrom 250g
11,12 €/1kg
2,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. novembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mini Nussecken, potešenie!
Mini Nussecken si objednávam každý rok na advent a vždy ma poteší ich kvalita.
Hodnotenie z 19. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chutná pochúťka
Absolútne dobrý produkt, veľmi sa mi páči
Hodnotenie z 6. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Skutočne veľmi dobré.
Hodnotenie z 15. februára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sú návykové
Chuť veľmi dobrá a kvalita je tiež dobrá
Hodnotenie z 20. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma
5% od 2 ks


Doprava zdarma







Doprava zdarma




Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg

Mondelēz Milka Naps Alpské mlieko 1,702 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
57,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33,75 €/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg

Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg

Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg

Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
14,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,17 €/1kg

Leibniz Minis maslové sušienky s uzatvárateľným chrumkavým pečivom 150g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,33 €/1kg

Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,20 €/1kg

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,72 €/1kg

Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,80 €/1kg

Hoppe sušienková zmes HD707 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,26 €/1kg

Millefoglie Classiche Butterkekse 125g - Vicenzi



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
116,61 €/1kg

Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,16 €/1kg

Manner Rumové hľuzovkové srdiečka Oblátkové srdiečka s rumovým hľuzovkovým krémom 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Coppenrath Cookie Hearts Caramel jednotlivo balené 200 kusov po 5g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,88 €/1kg

Coppenrath Cookie Hearts Vanilla jednotlivo balené 200 kusov po 5g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,88 €/1kg