5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Viedenské pieskové krúžky sušienkové krúžky s drobivou striedkou 200g15,65 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath krúžky z lieskových orieškov bez cukru 200g16,55 €/1kg
3,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Spritzgenuss horká čokoláda s jemnou horkou čokoládou 150g15,93 €/1kg
2,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath jemný chlieb viedenské pieskové krúžky bez cukru 200g16,55 €/1kg
3,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemné vanilkové sušienky bez cukru 200g
18,85 €/1kg
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
15,23 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath domáce sušienky Frankentaler s polevou a lieskovými orieškami 200g
14,25 €/1kg
2,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

hanuta 3519 minis 200,0 g
52,80 €/1kg
10,56 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g
83,52 €/1kg
24,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Predajca: AllYouNeed

Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
46,35 €/1kg
9,27 €
Predajca: somnia24

Coppenrath Classic Dark Choco Caramel Shortbread 250g
11,12 €/1kg
2,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušienka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
32,15 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Jules Destrooper mandľové vločky Belgické maslové sušienky s mandľami 100g
34,10 €/1kg
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Leibniz Biscuit n Cream Choco maslové sušienky s najjemnejším čokoládovým krémom 228g
16,18 €/1kg
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
24,72 €/1kg
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Balocco Cruschelle 700g, sušienka, 433 kcal, 1820 kJ, 8,5 g, 64 g, 20 g
4,40 €/1kg
3,08 €
Predajca: SanmartiniStore

DeBeukelaer Princes roll čokoládové sušienky s kakaovou náplňou 400g
7,82 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Coppenrath Hausgebäck Friesenblätter kokosové vločky s príchuťou Zirtrone 200g
Coppenrath Hausgebäck Friesenblätter sú exotickou pochúťkou, ktorá očarí vaše zmysly. Chrumkavé sušienky zjemnené jemnými kokosovými vločkami a osviežujúcim nádychom citróna vás pozývajú na aromatický zážitok pripomínajúci slnečné dni a morský vánok.
Výhody na prvý pohľad:
- Exotická kombinácia: Jemná chuť strúhaného kokosu a osviežujúci nádych citróna vytvárajú harmonický chuťový zážitok.
- Chrumkavé a aromatické: dokonale upečené sušienky na výnimočnú chvíľu pôžitku.
- Praktické uzatváranie: Vďaka nálepke Reseal-It zostanú sušienky dlhšie čerstvé a chrumkavé.
Perfektné na každú príležitosť:
- Ako príloha ku káve alebo čaju.
- Na malé prestávky v každodennom živote.
- Ideálne na konferenčný stolík alebo ako chutné prekvapenie pre hostí.
Prečo Coppenrath Friesenblätter?
- Vysokokvalitné suroviny: Len ten najlepší strúhaný kokos a jemný nádych citróna zaručujú maximálny pôžitok.
- Praktické balenie: Ľahko sa otvára a uzatvára, ideálne do malých domácností alebo na cesty.
- Široké možnosti použitia: Friesenblätter sa vždy hodí, či už ako občerstvenie medzi jedlami, alebo ako spestrenie vášho kávového stolíka.
Záver:Sušienky Coppenrath Friesenblätter ponúkajú exotickú pochúťku, ktorá je chrumkavá, svieža a chutná. Nechajte sa rozmaznávať touto vydarenou kombináciou kokosu a citrónu.
Kľúčové slová: Coppenrath Friesenblätter, kokosové sušienky, sušienky s citrónom, exotické sušienky, chrumkavé sušienky, uzatvárateľné, jemné domáce sušienky.
Coppenrath Feingebäck GmbH Telgweg 14 49744 GeesteCoppenrath Feingebäck GmbH Telgweg 14, 49744 Geeste/Groß Hesepe
| Názov | Coppenrath Friesen Blaetter - Chrumkavé kokosové sušienky (11%) |
| Hmotnosť | 200g |
| Zloženie | PŠENIČNÁ múka, cukor, rastlinný tuk (z palmových plodov), strúhaný kokos, kukuričný škrob, SÓJOVÁ múka, glukózovo-fruktózový sirup, sušené SKVAPENÉ MLIEKO, soľ, citrónová kôra, kypriace činidlo (hydrogénuhličitan amónny). Môže obsahovať stopy STROMOVÝCH OREŠÍKOV a VJELIČIEK. |
| Alergény | Obilniny obsahujúce lepok a výrobky z nich, vajcia a výrobky z nich, mlieko a výrobky z neho, orechy a výrobky z nich, sója a výrobky z nej |
| Zodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku | Coppenrath Feingebaeck GmbH/D-49741 Geeste/Nemecko |
| Ďalšie informácie | na 100 g |
| priemerné výživové údaje | 2183kj/522kcal |
| Výhrevnosť (kJ/kcal) | 28,0g |
| Tuk | 17,5g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 60,7g |
| Sacharidy | 30,9g |
| z toho cukor | 5,0g |
| Bielkoviny | 0,45g |
| Soľ | 3,7g |
Základom Friesen Blätter je strúhaný kokos a citrón. Friesen Blätter sú chrumkavé pečené sušienky a kulinársky vrchol Balenie je tiež vybavené praktickým uzatvárateľným uzáverom, tzv. "Reseal-It etiketou". Tento štítok umožňuje jednoducho otvoriť fóliu na vrchnej strane obalu pozdĺž vopred vyrazeného obrysu a znovu ho vzduchotesne uzavrieť.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, palmový tuk, 10 % strúhaného kokosu, kukuričný škrob, odstredené MLIEKO, SÓJOVÁ MÚKA, citrónová kôra, glukózovo-fruktózový sirup, soľ, kypriace látky (hydrogénuhličitan amónny) Môže obsahovať stopy orechov a vajec.
- Výživové údaje
- Energia kj 2188 kj Energia kcal 523 kcal Tuky 28GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 18GRM Sacharidy 61GRM Sacharidy, z toho cukor 31GRM Bielkoviny 5GRM Soľ 0,45GRM
- Alergény
- LepokVajcia a výrobky z nichSójové bôby a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Škrupinové plody
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- Coppenrath Feingebäck GmbHTelgweg 14 D-49744 Geeste/Germany
- Obchodný názov
- Coppenrath Hausgebäck Friesenblätter kokosové vločky s príchuťou Zirtrone 200g
- Výrobca
- Coppenrath Feingebäck
- Číslo od výrobcu
- 14816
- EAN kód
- 4006952008169
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, palmový tuk, 10 % strúhaného kokosu, kukuričný škrob, odstredené MLIEKO, SÓJOVÁ MÚKA, citrónová kôra, glukózovo-fruktózový sirup, soľ, kypriace látky (hydrogénuhličitan amónny) Môže obsahovať stopy orechov a vajec.
- Výživové údaje
- Energia kj 2188 kj Energia kcal 523 kcal Tuky 28GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 18GRM Sacharidy 61GRM Sacharidy, z toho cukor 31GRM Bielkoviny 5GRM Soľ 0,45GRM
- Alergény
- LepokVajcia a výrobky z nichSójové bôby a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Škrupinové plody
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- Coppenrath Feingebäck GmbHTelgweg 14 D-49744 Geeste/Germany
- Obchodný názov
- Coppenrath Hausgebäck Friesenblätter kokosové vločky s príchuťou Zirtrone 200g
- Výrobca
- Coppenrath Feingebäck
- Číslo od výrobcu
- 14816
- EAN kód
- 4006952008169
Hodí sa k tomu

Coppenrath domáce sušienky Frankentaler s polevou a lieskovými orieškami 200g
14,25 €/1kg
2,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,79 €
Predajca: somnia24

Coppenrath Viedenské pieskové krúžky sušienkové krúžky s drobivou striedkou 200g
15,65 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Hausgebäck Choco Cookies s kúskami horkej čokolády 200g
14,25 €/1kg
2,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g
12,16 €/1kg
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
15,23 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Mulino Bianco Canestrini con zucchero a velo/práškový cukor 200 gr.
19,75 €/1kg
3,95 €
Predajca: Spielgeist

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
24,72 €/1kg
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
43,72 €
Predajca: somnia24

Coppenrath jemné vanilkové sušienky bez cukru 200g
18,85 €/1kg
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath domáce maslové sušienky s vanilkovou príchuťou 200g
11,30 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vajíčkové sušienky Coppenrath z ľahkého a nadýchaného vaječného cesta 200g
9,10 €/1kg
1,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
46,35 €/1kg
9,27 €
Predajca: somnia24

Lieskovcové krúžky Coppenrath
11,30 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
0,03 €/1kg
4,86 €
Predajca: Biogo

Bahlsen Mini čokoláda Speculoos s mliečnou čokoládou 200g
50,00 €/1kg
10,00 €
Predajca: somnia24

Coppenrath jemné krehké tartaletky pečené na miniatúrnom základe 200g
10,15 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maslové sušienky Patisserie Mathéo 454g
11,61 €/1kg
5,27 €
Predajca: Katomix

Carrera - Vianočný adventný kalendár Pokemon
64,03 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,50 €
Predajca: Magule-cz

BAHLSEN 81700 Vianočné sušienky Mini Gingerbread Contessa - 100g
92,60 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

Krüger, Caramel Brittle Cappuccino, s jemnou karamelovou príchuťou 500g
17,86 €/1kg
8,93 €
Predajca: AllYouNeed

Jacobs Milka Cappuccino Choco Nut nápoj v prášku 500g
14,00 €/1kg
7,00 €
Predajca: Katomix

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
18,45 €/1kg
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
20,28 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vollkornknäcke - Roggen 200g
10,40 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg

Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg

Mondelēz Milka Naps Alpské mlieko 1,702 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
57,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33,75 €/1kg

Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg

Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg

Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Predajca: AllYouNeed
83,52 €/1kg

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,20 €/1kg

Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
14,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,17 €/1kg

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,72 €/1kg

Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,80 €/1kg

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg

Manner Rumové hľuzovkové srdiečka Oblátkové srdiečka s rumovým hľuzovkovým krémom 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,16 €/1kg

Jules Destrooper mandľové vločky Belgické maslové sušienky s mandľami 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg

Sušienky Schulte ideálne ku káve a koláčom 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,52 €/1kg

Jules Destrooper tradičné belgické oblátky s jemným maslom 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,07 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,72 €
Predajca: AllYouNeed
190,52 €/1kg