5,0



Na základe 1 hodnotenia
Open Food 4000512004905, 170 g, C, e270, e330, e428, e440, e901, 1439 kJ, 339 kcal, 48 g
5,48 €
32,24 € / 1kg
plus 14,95 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Ovocné gumené cukríky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g42,84 €/1kg
48,32 €
Predajca: M_plus_L

Ďalšie informácie o reklame
Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g21,50 €/1kg
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Frisia ovocné želé medvede bez cukru sladené stéviou 1500g13,17 €/1kg
19,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 1000g14,05 €/1kg
14,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Party Burger Minis z penového cukru a ovocných žuvačiek 600g
16,66 €/1kg
12,83 €
Predajca: LAVONIO

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 15 x 10g 150g
19,80 €/1kg
2,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
14,72 €/1kg
14,72 €
Predajca: somnia24

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g
22,69 €/1kg
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 4001686003039, Mäkké cukríky, 230 g, Dary, Viacfarebný, 1525 kJ, 360 kcal
15,13 €/1kg
3,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,88 €/1kg
20,26 €
Predajca: somnia24

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,00 €
Predajca: somnia24

Trolli Mini Burger, Mäkké cukríky, 50 g, Viacfarebný, 333 kcal, 77 g, 58 g
91,00 €/1kg
4,55 €
Predajca: M_plus_L

Trolli Trolli MULTI MIX Friends & Family Fruchtgummi 430,0 g
27,26 €/1kg
11,72 €
Predajca: somnia24

HARIBO 10051583 HARIBO Kinder-Party Fruchtgummi 250,0 g
40,64 €/1kg
10,16 €
Predajca: somnia24

Trolli kalamáre 1kg
16,26 €/1kg
16,26 €
Predajca: LAVONIO

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
44,50 €/1kg
13,35 €
Predajca: M_plus_L

Haribo 4001686376829, Jelly bean, 160 g, Viacfarebný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Žraloky Trolli 1000g
15,38 €/1kg
15,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Open Food 4001686726013, Palmový olej, 250 g, D, e330, e901, e903, 342 kcal, 47 g
46,32 €/1kg
11,58 €
Predajca: somnia24

Želé bonbóny Trolli Pop Eye, 75 g
30,00 €/1kg
2,25 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre vegetariánov:
- Nie
- Nova classification:
- 4
- Kapacita:
- 170 g
- Eco-score:
- C
- Additives:
- e270, e330, e428, e440, e901
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 1439 kJ
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 339 kcal
- Obsah cukru (na 100 g):
- 48 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 0,1 g
- Nasýtený obsah tuku (na 100 g):
- 0,1 g
- Obsah proteínov (na 100 g):
- 5,5 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 0,2 g
- Obsah uhľohydrátov (na 100 g):
- 77 g
- Fruits‚ vegetables‚ nuts and rapeseed‚ walnut and olive oils (estimate from ingredients list analysis):
- 1%
- Fruits‚ vegetables and legumes (estimate from ingredients list analysis):
- 1%
- Obsah sodíka (100 g):
- 0,08 g
- Typ balenia:
- Taška
- Materiál obalu:
- Plast
Trolli Mini Burger urobí váš život trollovitejším 170g
Naše hamburgery Trolli už spôsobili celosvetovú senzáciu a dávno získali kultový status. Originál je teraz k dispozícii aj v mini formáte! Tieto hamburgery sme navrhli s veľkým dôrazom na detail, až po najmenšie sezamové semienko. Takže vyzerajú rovnako ako ich veľký brat. Ale nevyrastie, maximálne tak vo vašich ústach. Pretože jeho originálnej kombinácii chutí rebarbory, malín, jahôd, ananásu, kivi a egreša s nádychom jogurtu a smotany je ťažké dlho odolať. Zahryznite si.
Trolli GmbH
Oststraße 94
90763 Fürth
Zloženie: Glukózový sirup; cukor; želatína; okysľujúce látky: kyselina citrónová, kyselina mliečna; želírujúca látka: pektín; farbivá (čierne ríbezle, čierna mrkva, kurkuma, svetlica farbiarska, červená reďkovka, červené hrozno, čerešňa, citrón, spirulina); arómy; palmojadrový olej; poťahové látky: včelí vosk, biely a žltý, karnaubský vosk;
Výživové hodnoty:
Kalorická hodnota: 338 kcal/1 435 kJ
Tuk: 0,1 g
z toho
nasýtené mastné kyseliny: 0,1 g
Sacharidy: 77 g
z toho
Cukor: 48 g
Bielkoviny: 5,5 g
Soľ: 0,2 g
Originál vo formáte mini. Trolli Mini Burger je vždy po ruke, keď dostanete chuť na jedlo. Približne 2 cm vysoká "rýchla sladkosť" sa skladá z dvoch vrstiev "žemle" s penovým cukrom a "mäsovej guľôčky", "plátku syra" a "šalátového listu" z červenej, žltej a zelenej ovocnej gumy. Jednotlivé vrstvy sa ukladajú na seba a možno ich ľahko oddeliť a vychutnávať si ich jednotlivo alebo ich preskupiť. Vďaka tomu je občerstvenie s týmto "cheeseburgerom" mimoriadne zábavné.
| Zložky | |
|---|---|
| Glukózový sirup; cukor; želatína; okysľujúca látka: kyselina citrónová, kyselina mliečna; želírujúca látka: pektín; farbivá (čierne ríbezle, mrkva, kurkuma, svetlica, reďkovka, citrón, spirulina); arómy; povlaková látka: včelí vosk, biely a žltý, karnaubský vosk. | |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Energetická hodnota (KJ) na 100 g/ml: | kJ (100 G): 1439 KJ |
| Energetická hodnota (kcal) na 100 g/ml: 1439 kcal: | kcal (na 100 g): 339 kcal |
| Tuk na 100 g/ml: | 0.1 g |
| Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny na 100 g/ml: | 0.1 g |
| Sacharidy na 100 g/ml: | 77.0 g |
| Sacharidy, z toho cukor na 100 g/ml: | 48.0 g |
| Bielkoviny na 100 g/ml: | 5.5 g |
| Soľ na 100 g/ml: 5 g/ml | 0.2 g |
Ikonický Party Burger Minis - ideálny na zdieľanie! Vďaka lahodným ovocným kombináciám chutí jahôd, malín a černíc, ako aj ananásu, kivi, jabĺk a rebarbory s príchuťou smotany sú tieto hamburgery skvelé na každú párty zábavu!
Pokyny na skladovanie: Skladujte na suchom mieste mimo dosahu svetla.
Obsah: 170 g
Výrobca / Vyrobené pre:
Trolli GmbH, Oststraße 94, 90763 Fürth, Nemecko
jednotlivo balené viacvrstvové mini burgre z penového materiálu, bez cukru, bez lepku, bez laktózy, obsah: 17 burgrov po 10 g, -4000512004905,
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Zloženie
- Zložky: glukózový sirup; cukor; želatína; kyselinotvorné látky: kyselina citrónová, kyselina mliečna; želírujúca látka: pektín; potravinárske farbivá (čierny ríbezle, mrkva, kurkuma, šafran, reďkev, citrón, spirulina); arómy; poťahovacie látky: včelí vosk, biely a
- Výživové údaje
- Energia: 339,00 kcal, 1 439,00 kJ; Tuk: 0,10 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,10 g; Sacharidy: 77,00 g; z toho cukry: 48,00 g; bielkoviny: 5,50 g; soľ: 0,20 g;
- Hmotnosť
- 170 g
- Potravinársky podnik
- Trolli GmbH, Oststr. 94, 90763 Fürth
- Obchodný názov
- Kvapka z penového cukru; cukrová pena
- Výrobca
- Open Food
- Číslo od výrobcu
- 530492
- EAN kód
- 4000512004905
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Zloženie
- Zložky: glukózový sirup; cukor; želatína; kyselinotvorné látky: kyselina citrónová, kyselina mliečna; želírujúca látka: pektín; potravinárske farbivá (čierny ríbezle, mrkva, kurkuma, šafran, reďkev, citrón, spirulina); arómy; poťahovacie látky: včelí vosk, biely a
- Výživové údaje
- Energia: 339,00 kcal, 1 439,00 kJ; Tuk: 0,10 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,10 g; Sacharidy: 77,00 g; z toho cukry: 48,00 g; bielkoviny: 5,50 g; soľ: 0,20 g;
- Hmotnosť
- 170 g
- Potravinársky podnik
- Trolli GmbH, Oststr. 94, 90763 Fürth
- Obchodný názov
- Kvapka z penového cukru; cukrová pena
- Výrobca
- Open Food
- Číslo od výrobcu
- 530492
- EAN kód
- 4000512004905
Hodí sa k tomu

Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
14,72 €/1kg
14,72 €
Predajca: somnia24

Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumené cukrovinky ŽRALOKY, okrúhla plechovka s obsahom 150 ks
46,52 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
14,29 €/1kg
42,88 €
Predajca: somnia24

Trolli Pingummi 1000g
17,99 €/1kg
17,99 €
Predajca: Candyspot

Trolli Party Burger Minis z penového cukru a ovocných žuvačiek 600g
16,66 €/1kg
12,83 €
Predajca: LAVONIO

Trolli Playmouse 150g
36,07 €/1kg
5,41 €
Predajca: M_plus_L

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 15 x 10g 150g
19,80 €/1kg
2,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Želé bonbóny Trolli Pop Eye, 75 g
30,00 €/1kg
2,25 €
Predajca: Katomix

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
17,72 €/1kg
19,93 €
Predajca: somnia24

Haribo 4001686376829, Jelly bean, 160 g, Viacfarebný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Apple Mallow extra mäkký marshmallow s náplňou 150g
14,13 €/1kg
2,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero nugátový krém nutella, v škatuli
21,50 €/1kg
38,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Žraloky Trolli 1000g
15,38 €/1kg
15,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Trolli Mix Sour Strips ovocné kyslé ovocné žuvačky 85g
13,88 €/1kg
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Peach Mallow extra mäkký marshmallow s náplňou 150g
27,33 €/1kg
4,10 €
Predajca: M_plus_L

Open Food 4001686726013, Palmový olej, 250 g, D, e330, e901, e903, 342 kcal, 47 g
46,32 €/1kg
11,58 €
Predajca: somnia24

Trolli červené ovocné krúžky príchuť jahoda malina a čerešňa 150g
36,07 €/1kg
5,41 €
Predajca: M_plus_L

Open Food 4014400918519, Palmový olej, D, e100, e120, e141, e153, e160c, e171, e270, e325, 381 kcal, 80,9 g, 0,1 g
16,20 €/1kg
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maoam Joystixx žuvacie tyčinky extra ovocné štipľavé 325g
29,34 €/1kg
10,27 €
Predajca: somnia24

Trolli Dracula 150g
11,67 €/1kg
4,32 €
-59%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,75 €
Predajca: M_plus_L

Trolli Mallow Stars extra mäkké marshmallow ovocie s náplňou 150g
45,67 €/1kg
6,85 €
Predajca: M_plus_L

Chio popcorn do mikrovlnnej rúry sladký bezlepkový vegetariánsky vegánsky 120g
11,80 €/1kg
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g
6,80 €/1kg
7,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g
7,53 €/1kg
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

Haribo 4001686003039, Mäkké cukríky, 230 g, Dary, Viacfarebný, 1525 kJ, 360 kcal
15,13 €/1kg
3,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,00 €
Predajca: somnia24

Trolli kalamáre 1kg
16,26 €/1kg
16,26 €
Predajca: LAVONIO

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,88 €/1kg
20,26 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg

Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg

Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg

Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg

Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,88 €/1kg