5,0



Na základe 15 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath jemný chlieb viedenské pieskové krúžky bez cukru 200g16,55 €/1kg
3,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Choco Cookies tmavá čokoláda bez cukru 200g19,30 €/1kg
3,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Prato Belli Cantuccini Toskánske mandľové pečivo sypké 1000g16,67 €/1kg
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Oplatky Roshen s kakaovou príchuťou 216 G76,95 €/1kg
16,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Gadeschi Amarettini
9,00 €/1kg
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sušienky Cantucci s mandľami, 200 g
23,00 €/1kg
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl

Sušienky – Dinkel Cantuccini, 150g | SOMMER
16,87 €/1kg
2,53 €
Predajca: taleoo

Gadeschi Amaretti sušienky s marhuľovými jadrami, veľké 1000g
9,30 €/1kg
9,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Karamelové sušienky Lotus Biscoff 150 ks.
26,39 €/1kg
24,74 €
Predajca: somnia24

Piacelli Cantuccini 175 g
11,47 €/1kg
1,95 €
Predajca: Katomix

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

Mulino Bianco Abbraci: Sušienky s krémovou náplňou a kakaovou príchuťou
10,95 €/1kg
4,49 €
Predajca: Spielgeist

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
32,95 €/1kg
32,52 €
Predajca: somnia24

Mc Vities Digestive Original
14,76 €/1kg
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Amaretti – mandľové sušienky, 100 g | LA SELVA
28,90 €/1kg
2,89 €
Predajca: taleoo

Čokoládové sušienky Gocciole 500g - Pavesi
6,15 €/1kg
4,00 €
Predajca: SanmartiniStore

Sušienky Cantucci s pistáciami a citrónom, 180 g
23,00 €/1kg
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl

Coppenrath Viedenské pieskové krúžky sušienkové krúžky s drobivou striedkou 200g
15,65 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Belli Cantuccini alla Mandorla Toskánske mandľové sušienky 250g
Popis produktu
Belli Cantuccini alla Mandorla sú dokonalým spoločníkom na štýlovú prestávku. Tradičné talianske mandľové sušienky sú vyrobené podľa starého toskánskeho receptu a zaujmú svojou chrumkavou štruktúrou a neporovnateľne aromatickou chuťou. Vybrané mandle dodávajú cantuccini ich charakteristickú chuť a robia z nich skutočnú špecialitu.
Výhody výrobku:
- Tradičná receptúra: Vyrobené podľa osvedčenej toskánskej receptúry.
- Vynikajúce ingrediencie: Pre intenzívnu chuť sa používajú vysokokvalitné mandle.
- Univerzálnosť: Ideálne ku káve, čaju, cappuccinu alebo poháru Vin Santo.
- Chrumkavé potešenie: Dokonale upečené pre autentický zážitok.
Použitie:
Kantuccini alla Mandorla sa výborne hodia k šálke kávy alebo čaju a sú ideálnym doplnkom k dezertom a vínu. Sú klasikou, ktorú si môžete vychutnať pri špeciálnych príležitostiach aj v každodennom živote.
Biscottificio Belli srlVia dell'Albereto 26/28/30 50041 Calenzano (FIRENZE) (I)Biscottificio Belli S.r.l. Via dell'Albereto 16/26/28/30, 50041 Calenzano FI
- 𝐈𝐓𝐀𝐋𝐈𝐄𝐍𝐈𝐒𝐂𝐇𝐄𝐒 𝐆𝐄𝐁Ä𝐂𝐊: Sušienky s 𝟐𝟓% 𝐌𝐚𝐧𝐝𝐞𝐥𝐧 sú vyrobené z vysoko kvalitných surovín so špeciálne praženými mandľami - pre jedinečnú a rozpoznateľnú chuť
- 𝐊𝐄𝐊𝐒 𝐅Ü𝐑 𝐉𝐄𝐄𝐃𝐄 𝐆𝐄𝐋𝐄𝐆𝐄𝐍𝐇𝐄𝐈𝐓: Ako dezert, k poháru vína, k šálke čaju alebo klasicky ku káve - Cantuccini alle mandorle sú ideálne na každú príležitosť
- 𝐓𝐑𝐀𝐃𝐈𝐓𝐈𝐎𝐍 𝐔𝐍𝐃 𝐐𝐔𝐀𝐋𝐈𝐓Ä𝐓: Použitie len vysokokvalitných surovín v kombinácii s tradičným procesom ručnej výroby a dvojitým pečením dodáva sušienkam ich osobitý kúsok a chuť
- 𝐎𝐑𝐆𝐈𝐍𝐀𝐋 𝐀𝐔𝐒 𝐃𝐄𝐑 𝐓𝐎𝐒𝐊𝐀𝐍𝐀: Cantuccini alle mandorle vyrobené podľa toskánskej tradície a zušľachtené vynikajúcimi mandľami ponúkajú špeciálny chuťový zážitok - typické talianske sušienky
- 𝐏𝐑𝐀𝐊𝐓𝐈𝐒𝐂𝐇𝐄 𝐕𝐄𝐑𝐏𝐀𝐂𝐊𝐔𝐍𝐆: Či už v kaviarňach, reštauráciách, alebo ako suvenír v kancelárii, na oslave či narodeninách - vďaka praktickému 250g vrecúšku zostanú sušienky vždy čerstvé a chrumkavé, sú chutným občerstvením a navyše sú 100% recyklovateľné
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, MÄSO (25 %), pasterizované CELÉ JAZYČKY, pasterizované KURČIE JAZYČNÉ ŽĺTKO, MASLO, kvetový med, soľ. Kypriace látky: hydrogenuhličitan amónny, difosforečnan disodný, hydrogenuhličitan sodný, arómy. Môže obsahovať stopy iných STROMOVÝCH ORECHOV a SÓJE
- Výživové údaje
- Energia kj 1774 kj Energia kcal 424 kcal Tuky 16GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 3GRM Sacharidy 60GRM Sacharidy, z toho cukor 32GRM Bielkoviny 10GRM Soľ 0,06GRM
- Hmotnosť
- 250 g
- Potravinársky podnik
- Aktuell Vertriebs-GmbHLanger Brauck 19b, 58640 Iserlohn
- Obchodný názov
- Belli Cantuccini alla Mandorla Toskánske mandľové pečivo 250g
- Výrobca
- Biscottificio Belli S.r.l.
- Číslo od výrobcu
- 221
- EAN kód
- 8003655252550
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, MÄSO (25 %), pasterizované CELÉ JAZYČKY, pasterizované KURČIE JAZYČNÉ ŽĺTKO, MASLO, kvetový med, soľ. Kypriace látky: hydrogenuhličitan amónny, difosforečnan disodný, hydrogenuhličitan sodný, arómy. Môže obsahovať stopy iných STROMOVÝCH ORECHOV a SÓJE
- Výživové údaje
- Energia kj 1774 kj Energia kcal 424 kcal Tuky 16GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 3GRM Sacharidy 60GRM Sacharidy, z toho cukor 32GRM Bielkoviny 10GRM Soľ 0,06GRM
- Hmotnosť
- 250 g
- Potravinársky podnik
- Aktuell Vertriebs-GmbHLanger Brauck 19b, 58640 Iserlohn
- Obchodný názov
- Belli Cantuccini alla Mandorla Toskánske mandľové pečivo 250g
- Výrobca
- Biscottificio Belli S.r.l.
- Číslo od výrobcu
- 221
- EAN kód
- 8003655252550
Hodí sa k tomu

Gadeschi Amarettini
9,00 €/1kg
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prato Belli Cantuccini Toskánske mandľové pečivo sypké 1000g
16,67 €/1kg
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

6-dielny vodný filter pre kávovar Delonghi Náhradný vodný filter pre De'Longhi DLSC002, kompatibilný so sériou De Longhi, ECAM, ESAM, ETAM, BCO, EC
59,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g
23,57 €/1kg
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker čierne kakao na pečenie intenzívne tmavé kakao 30g
90,33 €/1kg
2,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Karamelové sušienky Lotus Biscoff 150 ks.
26,39 €/1kg
24,74 €
Predajca: somnia24

Abtsh.absinth 66% 0,5
73,38 €/1l
36,69 €
Predajca: Store-Germany

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
35,88 €
Predajca: M_plus_L

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Philips 3000 series NT3650/16, Šedá, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 101 mm, 196 mm
21,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Air Wick, Active Fresh, odświeżacz powietrza, wkład, 228 ml, białe kwiaty
192,41 €/1l
43,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Apple Lightning - USB, 2 m, Lightning, USB A, Biela, USB 2.0, iPhone 5/5c/5s, iPad 4 gen, iPad mini, iPod nan 7 gen, iPod touch 5 gen
4,50 €/1m
9,00 €
Predajca: NamdarStore

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Bauli 113558, Croissant, Cherry, 300 g, 411 kcal, 1723 kJ, 5,9 g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bretónske maslové sušienky - Fleur de Sel z Guérande 220g
18,45 €/1kg
4,06 €
Predajca: taleoo

KuchenMeister čokoládový koláč s čokoládovými lupienkami 400g
8,37 €/1kg
3,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cestoviny Barilla Bavette No. 13 Talianske cestoviny č. 1 v Taliansku 500g
5,92 €/1kg
2,96 €
Predajca: Katomix

Coppenrath jemný chlieb viedenské pieskové krúžky bez cukru 200g
16,55 €/1kg
3,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

Maslové sušienky Patisserie Mathéo 454g
11,61 €/1kg
5,27 €
Predajca: Katomix

Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
72,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
122,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dr. Oetker Čokoládový koláč Extra vlhká a nadýchaná zmes na pečenie 480g
11,15 €/1kg
5,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Citrónová torta Dr. Oetker pripravená na pečenie s citrónovou tukovou polevou 140g
28,86 €/1kg
4,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Celkovo je všetko skvelé
Výrobca Biscottificio Belli S.r.l.
Milujem cantucchini a som z nich jednoducho nadšená. Kvalita a chuť sú špičkové. Navyše aj dodacia lehota a balenie boli bezchybné. Veľmi rada si ich kedykoľvek objednám znova.
Hodnotenie z 24. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé
Výrobca Biscottificio Belli S.r.l.
Chutné Už som si to objednal 2msl
Hodnotenie z 29. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najvyššia kvalita, rýchle dodanie
Výrobca Biscottificio Belli S.r.l.
Najvyššia kvalita, najlepšie nákupné miesto
Hodnotenie z 23. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super!
Výrobca Biscottificio Belli S.r.l.
Kvalita je vynikajúca!
Hodnotenie z 10. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
správny Snake ku káve
Výrobca Biscottificio Belli S.r.l.
všetko je v poriadku
Hodnotenie z 11. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Podľa očakávania
Výrobca Biscottificio Belli S.r.l.
Ochutnáte Cantuccini :-)
Hodnotenie z 28. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lahodné
Výrobca Biscottificio Belli S.r.l.
chutí skvele
Hodnotenie z 11. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré!!!
Výrobca Biscottificio Belli S.r.l.
Kvalita super + super rýchle dodanie!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg

Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg

Mondelēz Milka Naps Alpské mlieko 1,702 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
57,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33,75 €/1kg

Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg

Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg

Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Predajca: AllYouNeed
83,52 €/1kg

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,20 €/1kg

Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
14,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,17 €/1kg

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,72 €/1kg

Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,80 €/1kg

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg

Manner Rumové hľuzovkové srdiečka Oblátkové srdiečka s rumovým hľuzovkovým krémom 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,16 €/1kg

Jules Destrooper mandľové vločky Belgické maslové sušienky s mandľami 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg

Sušienky Schulte ideálne ku káve a koláčom 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,52 €/1kg

Jules Destrooper tradičné belgické oblátky s jemným maslom 100g
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,07 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,72 €
Predajca: AllYouNeed
190,52 €/1kg