4,6



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Maggi delikatesná omáčka na pečené mäso v hromadnom balení pre stravovacie zariadenia 900g52,89 €/1kg
47,60 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová v balení pre gastronómiu 1000g68,35 €/1kg
68,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Maggi - Würze - 250g Flasche39,55 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Granulovaná cibuľa 1 kg balenie HoReCa199,80 €/1l
9,99 €
Predajca: PHRoyal

Knorr® 713378009 Knorr® Pfeffersauce 1,0 kg, 1 St.
25,28 €/1kg
25,28 €
Predajca: somnia24

Knorr® 295567 Knorr® SAUCE HOLLANDAISE 1,0 kg, 1 St.
94,55 €/1kg
94,55 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Develey 6168409006 Develey BARBECUE Sauce 5,0 l, 1 St.
4,35 €/1kg
22,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka Knorr Carbonara 1 kg
35,69 €/1kg
39,26 €
Predajca: Megasam24PL

Knorr® 365810003 Knorr® AROMAT 500,0 g, 1 St.
29,90 €/1kg
14,95 €
Predajca: somnia24

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
18,23 €/1kg
18,23 €
Predajca: somnia24

Bulion grzybowy Knorr 1 kg
23,94 €/1kg
33,36 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,38 €
Predajca: Megasam24PL

Fanex strúhaný chren, 1 kg
5,90 €/1kg
7,47 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,20 €
Predajca: Katomix

Prymat Cesnaková omáčka Tzatziki 20 g
27,00 €/1kg
1,79 €
-69%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,54 €
Predajca: Megasam24PL

Musztarda Gastronomiczna Develey 900 g
5,86 €/1kg
6,67 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,57 €
Predajca: Katomix

Prymat Czosnek granulowany 1 kg
19,21 €/1kg
26,80 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,55 €
Predajca: Megasam24PL

Prymat korenie na dršťky, 1 kg
10,98 €/1kg
13,07 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,08 €
Predajca: Katomix

Prymat Pikantná paprika 20 g
22,33 €/1kg
1,76 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,67 €
Predajca: Katomix

Prymat Przyprawa Curry 20 g
465,00 €/1kg
9,30 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Przyprawa do Wieprzowiny Prymat 20 g
18,00 €/1kg
1,65 €
-67%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,54 €
Predajca: Katomix

Winiary hovädzí vývar, 180 g (18 kusov)
20,83 €/1l
3,75 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Knorr Omáčka z diviny vyrába 6,5 litra voľne ložené balenie pre gastronómiu 1000g
Suchá zmes na prípravu omáčky z diviny. Stredná, nepriehľadná väzba. Pre vaše výtvory: hnedá omáčka s pikantnou, harmonickou chuťou zveriny.
Unilever Deutschland Holding GmbH Am Strandkai 1 20457 Hamburg Nemecko
| Obsah: | 1000g |
| Zloženie: | Pšeničná múka, rastlinný tuk, modifikovaný škrob, cukor, aróma (s extraktom zo zelerových semien, pšenica, jačmenný slad, mlieko), cibuľa, kuchynská soľ, paradajkový prášok, kvasnicový extrakt, maltodextrín, karamel, jodizovaná kuchynská soľ, laktóza, srnčie mäso, extrakt z húb, mliečna bielkovinakorenie, extrakt z červeného vína, sójová omáčka (sójové bôby, pšenica), citrónová šťava v prášku, bobkový list, dextróza, antioxidant (propylgalát, butylhydroxyanizol. s antioxidantom |
Knorr® 708445006 Knorr® Wild Sauce 1,0 kg, 1 St.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, palmový olej, maltodextrín, modifikovaný škrob, arómy (s PŠENICOU, JESENÍKOM), cukor, cibuľa, kuchynská soľ, jodizovaná kuchynská soľ, paradajky, kvasnicový extrakt, karamelizovaný cukrový sirup, PŠENIČNÝ PROCES, 1,3% srnčieho mäsa v prášku, koncentrát hubovej šťavy, MLIEČNY CUKR, korenie, škrob, extrakt z červeného vína, sójová omáčka (SÓJA, PŠENICA), citrónová šťava v prášku, mletý bobkový list, antioxidant (propylgalát, butylhydroxyanizol). Môže obsahovať stopy JAZLIČIEK a CELERU.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 270 kJ Kalorická hodnota v kcal 65 kcal Tuky 3 g Nasýtené mastné kyseliny 2 g Sacharidy 8 g Cukor 2 g Bielkoviny 1,5 g Soľ 1,2 g Vláknina 0,3 g
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Obchodný názov
- 0
- Výrobca
- Knorr®
- Číslo od výrobcu
- 36322
- EAN kód
- 4007801105794
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, palmový olej, maltodextrín, modifikovaný škrob, arómy (s PŠENICOU, JESENÍKOM), cukor, cibuľa, kuchynská soľ, jodizovaná kuchynská soľ, paradajky, kvasnicový extrakt, karamelizovaný cukrový sirup, PŠENIČNÝ PROCES, 1,3% srnčieho mäsa v prášku, koncentrát hubovej šťavy, MLIEČNY CUKR, korenie, škrob, extrakt z červeného vína, sójová omáčka (SÓJA, PŠENICA), citrónová šťava v prášku, mletý bobkový list, antioxidant (propylgalát, butylhydroxyanizol). Môže obsahovať stopy JAZLIČIEK a CELERU.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 270 kJ Kalorická hodnota v kcal 65 kcal Tuky 3 g Nasýtené mastné kyseliny 2 g Sacharidy 8 g Cukor 2 g Bielkoviny 1,5 g Soľ 1,2 g Vláknina 0,3 g
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Obchodný názov
- 0
- Výrobca
- Knorr®
- Číslo od výrobcu
- 36322
- EAN kód
- 4007801105794
Hodí sa k tomu

Knorr® 365800006 Knorr® Feinkost Bratensauce 1,0 kg
16,85 €/1kg
29,01 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,85 €
Predajca: somnia24

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Storck 0.1833.2
39,20 €/1kg
15,68 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

m&ms Crispy plnené chrumkavou ryžou v cukrovej miske 36g
26,67 €/1kg
0,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na kuracie špecle s cibuľou a petržlenovou vňaťou 48g
28,54 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Trizand 25254 Masážna obruč Hula Hoop so závažím, biela
19,22 €
Predajca: Eoshop

Knorr lahôdková omáčka na hydinu v hromadnom balení pre stravovacie zariadenia 1000g
74,97 €/1kg
87,64 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
74,97 €
Predajca: AllYouNeed

Omáčka Knorr
42,55 €/1kg
17,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Maggi Fix farmársky hrniec s mletým mäsom
35,13 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix omáčka z divokých húb jemná krémová hubová omáčka na mäso 150 ml balenie 5
132,33 €/1l
19,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Demiglace hnedá základná omáčka pre gastronómiu 1000g
26,16 €/1kg
26,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi delikatesná omáčka na pečené mäso v hromadnom balení pre stravovacie zariadenia 900g
52,89 €/1kg
47,60 €
Predajca: AllYouNeed

Maggi Fix Maďarský guláš
24,46 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na hydinu ideálna na kačicu a morku 2er za 2x 250ml
33,67 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi smotanová omáčka na pečienku ideálna na rezeň a plátky mäsa 228g
25,05 €/1kg
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® Hühner Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
22,09 €/1kg
22,09 €
Predajca: somnia24

Citrus limon Lunario 140–170 cm – citrónovník – citrónovník štyroch ročných období, stále rodivý, stredomorská rastlina do kvetináča
85,50 €
Predajca: Blumen-Senf

Maggi číra mäsová polievka intenzívne silné veľkoobjemové balenie pre stravovanie 5000g
45,41 €/1kg
227,06 €
Predajca: AllYouNeed

Jürgen Langbein Feine Küche Zverinový vývar na omáčky a polievky 500ml
6,86 €/1l
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20 700,00 €/1l
20,70 €
Predajca: somnia24

Maggi číry zeleninový vývar na 18 litrov
18,00 €/1kg
5,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Czekolada Nussbeisser Gold 220 g
31,04 €/1kg
8,27 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,45 €
Predajca: Katomix

Lacroix paradajková krémová polievka ovocná paradajková pripravená na podávanie 400 ml 6-pack
9,99 €/1l
23,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zemiaková polievka Menzi s mäsovými guľkami a zemiakmi 4200 g
6,36 €/1kg
26,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Philips Avance Collection HD9650/90, Teplovzdušná fritéza, 1,4 kg, Odstránenie tuku, 60 min, Samostarný, Čierna
556,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

REV 0020330112, Šedá, Biela, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusov
18,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Mini klimatizácia 4 v 1, klimatizácia Prenosný tichý ventilátor s vodným chladením 2 režimy 3 rýchlosti Časovač RGB svetlo pre kempovanie v miestnosti, sivá
56,39 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
60% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
60%40% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
40%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Divoká omáčka
Veľmi rád pridávam 1 polievkovú lyžicu tejto omáčky do všetkých možných omáčok, keď im chýba trochu šmrnc ;)
Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kúpil by som znova
Dobrý pomer ceny a výkonu. Chutí dobre.
Hodnotenie z 16. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. októbra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Fazuľky Tonka 500G (fazuľky Tonka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
49,99 €
Predajca: PHRoyal
999,80 €/1l

Celý 1 kg prírodného prémiového aromatického korenistého muškátového orieška
29,99 €
Predajca: PHRoyal
599,80 €/1l

Fazuľky Tonka 200G (fazuľky Tonka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,99 €
Predajca: PHRoyal
439,80 €/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný 110 ml bez cukru a konzervačných látok
19,99 €
Predajca: PHRoyal
181,73 €/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný110 ml bez cukru a konzervačných látok
21,99 €
Predajca: PHRoyal
199,91 €/1l

Cejlónska škorica tyčinky 500G Čerstvé aromatické korenie
19,99 €
Predajca: PHRoyal
399,80 €/1l

Celé klinčeky 1 kg, éterické oleje z celých klinčekov, značka I Royal



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
15,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Mletá vanilka v prášku 50 g čerstvej, 1 odroda



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,99 €
Predajca: PHRoyal
279,80 €/1l

Ceylonská mletá škorica 1 kg, sladká, originálna, aromatická, pravá, 1000 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Škorica Stick 1 Kg Sušené škoricové tyčinky Kvalitné kráľovské značky škorice



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Šafran SARGOL IRANIAN SAFFRON 5g ROTFÄDEN



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Rebríček bylina rebríček 1 kg 100 % prírodný



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
26,99 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Knorr omáčka z divokých húb



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
66,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,17 €/1l

Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová v balení pre gastronómiu 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
68,35 €/1kg

Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,99 €
Predajca: PHRoyal
219,80 €/1l

Fazuľa Tonka 100g (Fazuľa Tonka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: PHRoyal
239,80 €/1l

Vanilková pasta 50 g DELICIOUS, Vanilková pasta
8,99 €
Predajca: PHRoyal
179,80 €/1l

Súprava: badyán 120g a škorica 120g
10,99 €
Predajca: PHRoyal
219,80 €/1l

Zázvor mletý 1kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,04 €
Predajca: DODOCAKES
160,40 €/1l

Ligurček List sušený 1KG
21,88 €
Predajca: DODOCAKES
21,88 €/1kg