5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 2 kusy za túto cenu
Martini L'aperitivo Vermouth 1863 Extra Dry 700ml, 15 % obj.
11,64 €
15,52 € / 1l
Produkt vyžaduje
overenie veku
Pred platbou vás presmerujeme na overenie veku.
plus 12,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Vermút a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Nipery na zarastajúce nechty Podo 30 18 mm (Nipery na zarastajúce nechty)42,45 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,19 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Staleks - Profesionálne nožničky na kožičku Expert 91 5mm23,23 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Kliešte na nechtovú kožičku Classic 12 3 mm (Cuticle Nippers)16,46 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,14 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Top Choice Ostríkač na nechty 2-v-1 740817,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Martini Rosso Vermut lahodne sladký aperitív s obsahom vína 750ml
14,47 €/1l
10,85 €
Predajca: AllYouNeed

Martini Fiero 14,4 % obj.
15,52 €/1l
11,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Martini Rosato ružový aperitív na báze vína s jemným korenistým nádychom 750ml
15,52 €/1l
11,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vermut Noilly Prat 18%
29,19 €/1l
21,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Martini Extra Dry, 0,7 L, Biela, Extra suché, vermut, Taliansko, Piedmont (IT)
19,50 €/1l
19,50 €
Predajca: PitnemiodyPL

Antica Formula Vermouth - 1,0 l
77,42 €/1l
77,42 €
Predajca: PitnemiodyPL

Belsazar Vermouth Riesling Edition 16% obj. 0,75l
35,24 €/1l
30,85 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,43 €
Predajca: Ambiente-3000

Emilio Lustau Lustau Vermut Red 15% vol Jerez NV Vermut ( 1 x 0,75 l )
46,13 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Martini Rosato Aperitif (Wermut) Italien 100,00 cl 14,0 %
19,50 €/1l
19,50 €
Predajca: PitnemiodyPL

Martini Riserva Speciale Rubino, 0,75 L, Ruby, Sladké, vermut, Taliansko, 18%
46,74 €/1l
32,72 €
Predajca: PitnemiodyPL

Belsazar Biely vermut 18% obj. 0,75l
42,36 €/1l
31,77 €
Predajca: Ambiente-3000

Belsazar Vermouth Riesling Set of 3, Vermouth, Vinárstvo Dr. Loosen, Alkoholický nápoj na báze vína, fľaša, 16 %, 3 x 750 ml
34,04 €/1l
76,59 €
Predajca: Ambiente-3000

Carpano Vermouth Dry 1000ml 18% obj.
39,65 €/1l
39,65 €
Predajca: PitnemiodyPL

Carpano Dry Vermouth, 18 %, objem 0,75 litra.
57,80 €/1l
43,35 €
Predajca: italia-genuss

Carpano Vermouth Bianco 1000ml 14,9% obj.
39,65 €/1l
41,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,65 €
Predajca: PitnemiodyPL

Giuseppe Giusti Vermouth di Modena, taliansky vermut, 17 % objemu (1 x 0,75 l)
53,20 €/1l
39,90 €
Predajca: artbook-service
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Martini L'aperitivo Vermouth 1863 Extra Dry 700ml, 15 % obj.
Na Nový rok 1900 privítala spoločnosť Martini & Rossi 20. storočie s Martini Extra Dry &ndash, výnimočnou a komplexnou zmesou, ktorá bude charakterizovať pitný režim tohto stále mladého storočia. Vďaka súhre jej rastlinných zložiek je nepostrádateľná pre najslávnejší a najlegendárnejší koktail všetkých čias: Martini Dry. Martini Extra Dry - sladké, ovocné a trpké.
Piazza Luigi Rossi 2
Pessione, 10023, Chieri
Taliansko
Martini and Rossi S.P.A Piazza Armando Diaz 7, 20123 Milano MIVýťažky zo vzácnych drevín, bylín, citrusových plodov a malín, ktoré tvoria Martini Extra Dry, tvoria základ ikonického nápoja 20. storočia: kokteilu Dry Martini.
Martini Extra Dry uviedli na trh synovia Luigiho Rossiho na Nový rok 1900 po 10 rokoch vývoja.
Jeho srdcovým tónom je fialová kyslosť florentského kosatca. korene kosatca rastú celé tri roky a potom sa sušia na slnku.
Vínny aperitív Martini z Talianska s obsahom alkoholu 15.
Popis: .
Pre viac informácií o Martini Extra Dry 0,75l z kategórie vermut použite kontaktný formulár alebo nám zavolajte počas otváracích hodín. Váš špecializovaný predajca liehovín.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Objem
- 0.75 l
- Alergény
- FarbiváOxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 1600 g
- Obsah alkoholu
- 15 % vol.
- Potravinársky podnik
- Bacardi Global Brands Limited, 28 Dorset Square, London, NW1 6QG, United Kingdom
- Obchodný názov
- Martini L'aperitivo Vermouth 1863 Extra Dry 700ml, 15 % obj.
- Výrobca
- Martini
- Číslo od výrobcu
- 13819
- EAN kód
- 7630040402019
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Objem
- 0.75 l
- Alergény
- FarbiváOxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 1600 g
- Obsah alkoholu
- 15 % vol.
- Potravinársky podnik
- Bacardi Global Brands Limited, 28 Dorset Square, London, NW1 6QG, United Kingdom
- Obchodný názov
- Martini L'aperitivo Vermouth 1863 Extra Dry 700ml, 15 % obj.
- Výrobca
- Martini
- Číslo od výrobcu
- 13819
- EAN kód
- 7630040402019
Hodí sa k tomu

Martini Rosso Vermut lahodne sladký aperitív s obsahom vína 750ml
14,47 €/1l
10,85 €
Predajca: AllYouNeed

Martini Fiero 14,4 % obj.
15,52 €/1l
11,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Martini Bianco, 1 L, Biela, Sladké, vermut, Taliansko, Piedmont (IT)
19,00 €/1l
20,90 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,00 €
Predajca: AllYouNeed

CinZano Asti ovocné svieže šumivé víno z Talianska 750ml
21,20 €/1l
15,90 €
Predajca: AllYouNeed

Martini Rosso 14,4% 1L
19,50 €/1l
19,50 €
Predajca: PitnemiodyPL

Vodka Absolut Courant 700 ml | vodka
100,84 €/1l
82,53 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,59 €
Predajca: AllYouNeed

Johnnie Walker Red Label Blended Scotch Whisky | 40 % obj. | 0,7 l
42,24 €/1l
29,57 €
Predajca: PitnemiodyPL

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bombay Sapphire London Dry Gin | 40 % obj. | 0,7 l
44,91 €/1l
31,44 €
Predajca: Store-Germany

Martini Prosecco, 0,75 L, Sec, Biele, Prosecco, Taliansko, Veneto (IT)
25,16 €/1l
18,87 €
Predajca: PitnemiodyPL

Martini Floreale, 0,7 L, Biela, Sladké, vermut, Taliansko
17,55 €/1l
13,16 €
Predajca: AllYouNeed

Havana Club Añejo 3 Años | 40 % obj. | 0,7 l
29,87 €/1l
23,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,91 €
Predajca: AllYouNeed

Campari Bitter Taliansky aromatický bylinný likér 700ml
36,81 €/1l
25,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
30,93 €/1l
21,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Egetürk Pinar hovädzie klobásky 550 g
23,96 €/1kg
13,18 €
Predajca: Pantry_Intl

Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g
12,16 €/1kg
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Puschkin Red 17,5 %
39,26 €/1l
32,13 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,48 €
Predajca: AllYouNeed

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
47,36 €/1l
33,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemné krehké tartaletky pečené na miniatúrnom základe 200g
10,15 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SONGMICS kempingová skladacia stolička, sada 2 ks, nosnosť do 150 kg
34,80 €
Predajca: Jurhan

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
19,53 €
Predajca: somnia24

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
18,49 €
Predajca: somnia24

Rotkäppchen šumivé víno polosuché
15,33 €/1l
11,50 €
Predajca: AllYouNeed

Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
18,23 €/1kg
18,23 €
Predajca: somnia24

KuchenMeister čokoládový koláč s čokoládovými lupienkami 400g
8,37 €/1kg
3,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Náš čistý ovsený chlieb s vybranými olejnatými semenami 300g
13,03 €/1kg
3,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Aperol Aperitivo z Talianska ovocný horký bylinný likér 700ml
24,37 €/1l
17,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. februára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Noilly Prat Original French Dry 18%



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
22,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,23 €/1l

Martini Rosso Vermut lahodne sladký aperitív s obsahom vína 750ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,85 €
Predajca: AllYouNeed
14,47 €/1l

Martini Floreale, 0,7 L, Biela, Sladké, vermut, Taliansko



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
13,16 €
Predajca: AllYouNeed
17,55 €/1l

Martini Rosato ružový aperitív na báze vína s jemným korenistým nádychom 750ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
11,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,52 €/1l

Martini Bianco, 1 L, Biela, Sladké, vermut, Taliansko, Piedmont (IT)



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
20,90 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,00 €
Predajca: AllYouNeed
19,00 €/1l

Martini Fiero 14,4 % obj.
11,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,52 €/1l

Vermut Noilly Prat 18%



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
21,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,19 €/1l

Martini L'aperitivo Vermouth 1863 Extra Dry 700ml, 15 % obj.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,52 €/1l