4,8



Na základe 142 hodnotení
Tchibo Cafissimo úložný box Caffè Crema plné kávové kapsule, 96 kusov (káva, vyvážená a plná), udržateľný a spravodlivý obchod
37,08 €
50,79 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Kávové kapsuly a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
KAFFEE Premium 80 kávových kapsúl výberové balenie Ochutená káva | z hliníka | 100 % recyklovateľné Nespresso®*³ kompatibilné kapsule pre Nespresso®³99,89 €/1kg
44,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle

Ďalšie informácie o reklame
KAFFEE PROBIERBOX La Natura Lifestyle | 120 kávových kapsúl v 6 rôznych príchutiach | 100% recyklovateľné | Kompatibilné kávové kapsule Nespresso®*³66,89 €/1kg
44,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle

Ďalšie informácie o reklame
Crema Coffee - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatibilné s Nespresso®*³77,45 €/1kg
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle

Ďalšie informácie o reklame
Qalidus Delta kapsula pre kávovary Delta/ Krabica 40 ks2,90 €/1kg
40,98 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tchibo Cafissimo Caffè Crema kávové kapsule, 10 kusov (káva, vyvážená a plná), udržateľný a spravodlivý obchod
161,76 €/1kg
11,97 €
Predajca: Katomix

Tchibo Cafissimo Coffee Caffè Crema mild kávové kapsule, 10 kusov (káva, jemná s jemnou chuťou), udržateľný a spravodlivý obchod
760,00 €/1kg
5,64 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,32 €
Predajca: CORWELL

Tchibo Cafissimo Espresso Vanilla kávové kapsule, 10 kapsúl (espresso, aromatická s jemnou vanilkovou príchuťou), udržateľný a spravodlivý obchod, limitovaná edícia
141,29 €/1kg
9,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Káva Starbucks NESS Creamy Vanilla
220,00 €/1kg
12,32 €
Predajca: Dragtek-com

Tchibo Cafissimo Espresso silné kávové kapsule, 10 kusov (espresso, intenzívne so silnou praženou chuťou), udržateľný a spravodlivý obchod
70,00 €/1kg
5,64 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,32 €
Predajca: CORWELL

Caffè Borbone Respresso, Kávová kapsula, Espresso, Nespresso, 9.5/10, 4/10, Caffe Borbone
77,86 €/1kg
38,93 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Tchibo Cafissimo Caffè Crema kávové kapsule bez kofeínu, 10 kusov (káva, jemná s jemnou chuťou), udržateľný a spravodlivý obchod
141,29 €/1kg
9,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tchibo Cafissimo zásobná krabička na kávu, filtrovaná káva jemná, kávové kapsule, 384 ks – 4x96 kapsúl (káva, jemná s jemnými tónmi praženia), z udržateľného a spravodlivého obchodu
78,10 €/1kg
216,33 €
-21,38 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
194,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

JACOBS 4057025 Jacobs Lungo Intenso 20 St.
165,67 €/1kg
17,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

My Coffee Cup Lungo Caffè Crema, Kávová kapsula, Caffe crema, Lungo, Jemné praženie, Nespresso, 5/10, Biela
55,89 €/1kg
51,42 €
Predajca: somnia24

Caffè Borbone Respresso, Kávová kapsula, Káva, Nespresso, 1 šálok, 5 g, 1000 kusov
7 374,00 €/1kg
36,87 €
Predajca: M_plus_L

Tchibo Eduscho Espresso Intensive box na kávové kapsule, 100 kapsúl (5 x 20 kávových kapsúl), kompatibilné s Nespresso, tmavé praženie, silné a plné charakteru, udržateľné a spravodlivo obchodované
133,23 €/1kg
66,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
63,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 T diskov, kávové kapsule
54,58 €/1kg
13,10 €
Predajca: AllYouNeed

Tchibo Cafissimo box na uskladnenie kávových kapsúl Caffè Crema, 384 kapsúl - 4x 96 kapsúl (káva, vyvážená a plná), udržateľný a spravodlivý obchod
76,36 €/1kg
230,40 €
-13,45 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
216,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Tchibo Cafissimo zásobná krabička s kávovými kapsulami Espresso Brasil, 384 ks – 4x 96 kapsúl (espresso, výrazná chuť s orechovým nádychom), z udržateľného a spravodlivého obchodu
96,14 €/1kg
287,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Tchibo Eduscho Lungo Mild box na kávové kapsule, 100 kapsúl (5 x 20 kávových kapsúl), kompatibilné s Nespresso, jemné praženie, jemná a harmonická chuť, udržateľný a spravodlivý obchod
133,23 €/1kg
66,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
63,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- VÝHODNÉ BALENIE: Praktická úložná škatuľka s 96 chuťovo a vzduchotesne uzavretými kapsulami v najlepšej prémiovej kvalite
- MAXIMÁLNA ČERSTVOSŤ: ochutené a vzduchotesne uzavreté kapsuly s obsahom 7,6 g
- Z NAJLEPŠÍCH ZRNIEČOK TCHIBO: Vyvážené telo s plnou chuťou (intenzita 4 zo 6)
- RECYKLOVATEĽNÉ: Vychutnajte si certifikovanú kávu z recyklovateľných kapsúl bez hliníka.
- UDRŽATEĽNÉ: Všetky kávy a čaje Tchibo sú 100%.Polyestertované udržateľným spôsobom
S kávou Cafissimo si môžete vychutnať vynikajúce kávy z jedinečných oblastí pestovania kávy. Pre každú z našich kapsúl s príchuťou Cafissimo používame vysokokvalitné kávy Tchibo, ktoré sa zbierajú v najlepších kávových oblastiach na svete.
Vyvážené telo tejto kávy, starostlivo vybrané našimi mi a zušľachtené jednotným pražením Tchibo, sa rozvinie do plného chuťového zážitku.
Informácie o výrobku
Pražená káva, mletá
Skladovanie: skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste
- Skladovanie a použitie
- Balené v ochrannej atmosfére. Skladujte na suchom a tmavom mieste mimo dosahu tepla.
- Vhodné pre kapsulový systém
- Cafissimo
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- Mletá pražená káva
- Hmotnosť
- 730 g
- Potravinársky podnik
- Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, Deutschland/Germany
- Obchodný názov
- Pražená káva, mletá
- Výrobca
- Počet kusov
- 96
- Číslo od výrobcu
- 483509
- EAN kód
- 4046234835090
- Skladovanie a použitie
- Balené v ochrannej atmosfére. Skladujte na suchom a tmavom mieste mimo dosahu tepla.
- Vhodné pre kapsulový systém
- Cafissimo
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- Mletá pražená káva
- Hmotnosť
- 730 g
- Potravinársky podnik
- Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, Deutschland/Germany
- Obchodný názov
- Pražená káva, mletá
- Výrobca
- Počet kusov
- 96
- Číslo od výrobcu
- 483509
- EAN kód
- 4046234835090
Hodí sa k tomu

De’Longhi EN 80.B, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1260 W, Čierna
93,34 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

Tchibo Cafissimo Espresso Vanilla kávové kapsule, 10 kapsúl (espresso, aromatická s jemnou vanilkovou príchuťou), udržateľný a spravodlivý obchod, limitovaná edícia
141,29 €/1kg
9,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tchibo Cafissimo Espresso elegantné kávové kapsule, 10 kusov (espresso, výrazné s plnou chuťou), udržateľný a spravodlivý obchod
70,00 €/1kg
5,64 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,32 €
Predajca: CORWELL

Tchibo Cafissimo Caffè Crema kávové kapsule, 10 kusov (káva, vyvážená a plná), udržateľný a spravodlivý obchod
161,76 €/1kg
11,97 €
Predajca: Katomix

Tchibo Cafissimo Coffee Caffè Crema mild kávové kapsule, 10 kusov (káva, jemná s jemnou chuťou), udržateľný a spravodlivý obchod
760,00 €/1kg
5,64 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,32 €
Predajca: CORWELL

Tchibo Cafissimo silná káva na espresso, 96 kapsúl (espresso, intenzívna s výraznou praženou chuťou), udržateľný a spravodlivý obchod
49,42 €/1kg
35,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tchibo Cafissimo Espresso silné kávové kapsule, 10 kusov (espresso, intenzívne so silnou praženou chuťou), udržateľný a spravodlivý obchod
70,00 €/1kg
5,64 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,32 €
Predajca: CORWELL

Tchibo Cafissimo kávovar na kapsule "mlieko" biely na kávu, espresso, caffè crema
209,89 €
Predajca: Dragtek-com

Tchibo Cafissimo Espresso Caramel kávové kapsule, 10 kapsúl (espresso, výrazné s príchuťou smotany a karamelu), udržateľný a spravodlivý obchod, ochutená edícia
70,00 €/1kg
5,64 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,32 €
Predajca: CORWELL

Kávovar na kapsule Nespresso Lattissima One EN510.W, biely
221,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

De’Longhi Lattissima One EN510.B, Espresso kávovar, 1 L, Kávová kapsula, 1450 W, Čierna, Nerezová oceľ
204,09 €
Predajca: evomag

Tchibo Cafissimo Caffè Crema kávové kapsule bez kofeínu, 10 kusov (káva, jemná s jemnou chuťou), udržateľný a spravodlivý obchod
141,29 €/1kg
9,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Krups Inissia XN1001, Kávovar na kapsule, 0,7 L, Kávová kapsula, 1260 W, Biela
95,16 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Tchibo Cafissimo Espresso Brasil box na kávové kapsule, 96 kapsúl (espresso, výrazné s orieškovou chuťou), udržateľný a spravodlivý obchod
49,17 €/1kg
37,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Canon PG-545/CL-546, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 2 kusov, Viacnásobné balenie
87,44 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
23,80 €/1l
11,90 €
Predajca: esol

Tchibo Cafissimo zásobná krabička na kávu, filtrovaná káva jemná, kávové kapsule, 384 ks – 4x96 kapsúl (káva, jemná s jemnými tónmi praženia), z udržateľného a spravodlivého obchodu
78,10 €/1kg
216,33 €
-21,38 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
194,95 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Tormino

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

BRUBAKER Sada 6 esenciálnych olejov Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml Prírodné - levanduľa ruža rozmarín harmanček citrón céder - vonný olej do difúzora zvlhčovača vzduchu masáž aromaterapia starostlivosť o telo
216,50 €/1l
12,99 €
Predajca: BRUBAKER

Krups Mini Me KP123, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1500 W, Čierna, Nerezová oceľ
77,91 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

ZMH LED stropné svetlo hviezdne nebo stropná lampa malá okrúhla 15W 3000K 21cm teplá biela moderná pre spálňu schodisko kuchyňa obývačka kancelária chodba
32,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: ZMH

Káva Starbucks NESS Creamy Vanilla
220,00 €/1kg
12,32 €
Predajca: Dragtek-com

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: BVODEShop

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
23,33 €
Predajca: M_plus_L

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Bluetooth FM vysielač, Nabíjačka USB QC 3.0 do auta, Bezdrôtový autorádio RGB MP3, rádiový adaptér Bezdrôtový, displej, 2x USB 5V/2,4A, čierna Retoo
16,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
90% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
90%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%1% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
1%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. decembra 2018 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dodaný nesprávny tovar
Počet kusov 96
Objednal som si kapsule Espresso a dostal som kapsule Café Creme, nemohol som ich poslať späť, pretože som musel ísť do nemocnice o 1 deň neskôr a dostal som sa von 2 dni pred Vianocami a sotva som sa mohol pohnúť. Dúfam, že nabudúce si kúpim aj kapsuly na espresso.
Hodnotenie z 3. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Originálne Tchibo dodané rýchlo
Počet kusov 96
Nemáme toto hromadné balenie, tak som si ho nechala doručiť. Všetko prebehlo bez problémov, takže nabudúce to zopakujem
Hodnotenie z 28. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá káva
Počet kusov 96
Dlho som hľadal rozumnú cenu. S poukazom to tu bolo nakoniec najlacnejšie ;)
Hodnotenie z 23. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Káva Taps od Tchibo
Počet kusov 96
Kvalita a aróma kávy sú veľmi dobré. Moji zákazníci sú veľmi spokojní.
Hodnotenie z 30. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lacné.
Počet kusov 96
Veľmi výhodné hromadné balenie. Bol dobre zabalený a rýchlo dodaný. Uložil som predajcu hneď.
Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi chutná káva. Pijem ju už dlhšie
Počet kusov 80
Som veľmi spokojný. Pijem ju už dlhšie a stále znova. Aj ako ľadovú kávu
Hodnotenie z 12. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle dodanie
Počet kusov 30
Cafissimo kapsule, chibo káva je veľmi dobrá, pijeme chibo už 60 rokov.
Hodnotenie z 5. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tchibo Cafissimo predsadená krabica
Počet kusov 96
Tovar je veľmi dobre a úhľadne zabalený bol doručený rýchlo
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kávové kapsuly, La Natura Lifestyle Organic, Decaffeinato Espresso, 60 kapsúl kompatibilných s Nespresso , 100% Arabica ,306g
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

Starbucks House Blend Lungo pre Nespresso (12 x 10 kapsúl)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
129,55 €
Predajca: AllYouNeed
197,18 €/1kg

KAFFEE PROBIERBOX La Natura Lifestyle | 120 kávových kapsúl v 6 rôznych príchutiach | 100% recyklovateľné | Kompatibilné kávové kapsule Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
66,89 €/1kg

Irish Cream Espresso Crema Premium Coffee - 110 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 616g || Kompatibilné s Nespresso®*³
49,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
81,09 €/1kg

KAFFEE Premium 80 kávových kapsúl výberové balenie Ochutená káva | z hliníka | 100 % recyklovateľné Nespresso®*³ kompatibilné kapsule pre Nespresso®³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
44,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
99,89 €/1kg

Lavazza Passionale, Kávová kapsula, Espresso, Tmavo pražená, A Modo Mio, 54 šálok, 11/13



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
36,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
70,59 €/1kg

Lungo Coffee Super BOX 100 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 510g|| Kompatibilné s Nespresso®*³
39,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
78,33 €/1kg

Crema Coffee - 120 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle| Kompatibilné s Nespresso®*³ | Hliníkové kapsule | 100% recyklovateľné |



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
59,45 €/1kg

Espresso La Natura Lifestyle (6x16 kávových kapsúl) 96 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle 576g| Kompatibilné kávové kapsule Dolce Gusto®* | Rainforest



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
69,36 €/1kg

Jacobs Decaffeinato 6 Lungo Set of 10, kávové kapsule, bez kofeínu, kompatibilné s Nespresso, káva, 10 x 20 kapsúl



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(75)Počet hodnotení: 75
88,25 €
Predajca: AllYouNeed
84,86 €/1kg

Espresso káva - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g| biosourceced | kompatibilné s Nespresso®*



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

Káva Crema Hazelnut - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatibilné s Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

ORGANIC COFFEE FLAVORED BOX | 60 priemyselne kompostovateľných² kávových kapsúl pre kapsulové kávovary Nespresso®³ |La Natura Lifestyle



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
81,54 €/1kg

Crema Chocolate Coffee - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatibilné s Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

TASSIMO kapsule Horúca čokoláda balenie 3x Cadbury + 3x Milka - 48 nápojov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
87,86 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,15 €
Predajca: AllYouNeed
52,19 €/1kg

Degustačný balíček - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g| Kompatibilné s Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

Crema Coffee - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatibilné s Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

TASSIMO kapsule Jacobs Lovers kávové kapsule - celkom 48 nápojov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(31)Počet hodnotení: 31
90,04 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
77,01 €
Predajca: AllYouNeed
62,10 €/1kg

Opakovane použiteľné kapsuly Nespresso - Sada 3 plniteľných kapsúl z nehrdzavejúcej ocele - Kompatibilné s kávovarmi Nespresso - Matná čierna



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,50 €
Predajca: 1915SHOP
43,33 €/1kg

Qalidus Delta kapsula pre kávovary Delta/ Krabica 40 ks
40,98 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,99 €
Predajca: SuperMerchant
2,90 €/1kg