5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty
![Obrázok produktu pre Likér Jägermeister Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje sírniky]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f38527790e72c82228c4a0179424b21f.webp)
Ďalšie informácie o reklame
Likér Jägermeister Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje sírniky]54,06 €/1l
110,60 €
-16,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,60 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Jägermeister likér s 56 rôznymi bylinkami 3000ml30,83 €/1l
92,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
24 x 0,02 l | Jägermeister malé fľaše bylinný likér mini fľaše | 35 % obj73,52 €/1l
29,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Jägermeister Picnic Bottle, bylinný likér, bylinný likér, lieh, alkohol, 35%, 24 x 0,04 l43,78 €/1l
42,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 1 l
32,50 €/1l
32,50 €
Predajca: Ambiente-3000

Jägermeister 33% 700 MLT
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kleiner Feigling Originálny figový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jägermeister Orange s príchuťou sicílskych pomarančov fľaša 1000 ml
27,78 €/1l
27,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kuemmerling bylinný likér 25 ks po 20 ml – 0,50 l
79,44 €/1l
39,72 €
Predajca: AllYouNeed

Krugmann Spark plug liqueur shot s príchuťou vodky energy 2cl 12 ks
66,75 €/1l
16,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jägermeister bylinný likér pomaranč sicilský pomaranč fľaša 700 ml
23,47 €/1l
16,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little coward originálny figový likér | 20 % obj. | 30 x 0,02 l
43,78 €/1l
26,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L minifľaštičky 15% obj.
65,57 €/1l
26,23 €
Predajca: Store-Germany

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
32,97 €/1l
23,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Malibu Original, 21%, Španielsko
30,54 €/1l
21,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jägermeister 35 %, objem 0,35 litra
79,83 €/1l
27,94 €
Predajca: italia-genuss
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Jägermeister 35% 20 MLT - bylinný likér - výrobca: Mast-Jägermeister SE Jägermeisterstraße 7-15, 38296 Wolfenbüttel 1 balenie
Trvalo dosť dlho, kým Curt Mast našiel tú správnu receptúru. Niekedy bola zmes „príliš sladká“ alebo jej „citrusová chuť príliš slabá“. V roku 1934 však prišla jeho chvíľa: z 56 bylín, kvetov, koreňov a plodov a 35 % alkoholu vytvoril tento perfekcionistický vynálezca intenzívny bylinný likér, ktorý dodnes nadchýna fanúšikov z celého sveta.
Jägermeister 35% obj. (9 x 0,02 l)
Trvalo dosť dlho, kým Curt Mast našiel tú správnu receptúru. Niekedy bola zmes „príliš sladká“ alebo jej „citrusová chuť príliš slabá“. V roku 1934 však prišla jeho chvíľa: z 56 bylín, kvetov, koreňov a plodov a 35 % alkoholu vytvoril tento perfekcionistický vynálezca intenzívny bylinný likér, ktorý dodnes nadchýna fanúšikov z celého sveta.
Jägermeister 35% obj. (9 x 0,02 l)
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Objem
- 0.02 l
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 660 g
- Obsah alkoholu
- 35 % vol.
- Potravinársky podnik
- Mast-Jägermeister SEJägermeisterstraße 7-15, 38296 Wolfenbüttel
- Obchodný názov
- Bylinný likér
- Výrobca
- Pôvod
- Nemecko
- Číslo od výrobcu
- 801011
- EAN kód
- 4067700091208
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Objem
- 0.02 l
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 660 g
- Obsah alkoholu
- 35 % vol.
- Potravinársky podnik
- Mast-Jägermeister SEJägermeisterstraße 7-15, 38296 Wolfenbüttel
- Obchodný názov
- Bylinný likér
- Výrobca
- Pôvod
- Nemecko
- Číslo od výrobcu
- 801011
- EAN kód
- 4067700091208
Hodí sa k tomu

Kleiner Feigling Originálny figový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jägermeister Picnic Bottle, bylinný likér, bylinný likér, lieh, alkohol, 35%, 24 x 0,04 l
43,78 €/1l
42,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Absolut Vodka Miniaturflasche 40% vol. 0,05 L
254,80 €/1l
12,74 €
Predajca: Ambiente-3000

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
21,69 €/1l
15,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Old No.7 Tennessee Whiskey 40 % obj. alkoholu 10 x 0,05 l
83,96 €/1l
41,98 €
Predajca: Store-Germany

Krugmann Spark plug liqueur shot s príchuťou vodky energy 2cl 12 ks
66,75 €/1l
16,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Coco Biscuit Premium Liqueur The Party Shot 12er
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

J.Daniels Old No.7 40% 0,05l
138,20 €/1l
6,91 €
Predajca: PitnemiodyPL

Mätový likér Berliner Luft | 18 % obj. | 0,7 l
22,54 €/1l
15,78 €
Predajca: AllYouNeed

Bacardi Razz Rum a prírodná malinová príchuť Flasche 700ml
27,93 €/1l
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Cherry Banana Premium Liqueur The Party Shot 12er
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Magic Mango Premium Liqueur The Party Shot 12er
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kuemmerling bylinný likér 25 ks po 20 ml – 0,50 l
79,44 €/1l
39,72 €
Predajca: AllYouNeed

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
32,97 €/1l
23,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Cherry Banana Premium Liqueur The Party Shot 500ml
21,64 €/1l
10,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Killepitsch bylinný likér, 1 balenie
44,94 €/1l
31,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ramazotti Amaro jemný taliansky polohořký bylinný likér 700ml
32,46 €/1l
22,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

24 x 0,02 l | Jägermeister malé fľaše bylinný likér mini fľaše | 35 % obj
73,52 €/1l
29,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little coward originálny figový likér | 20 % obj. | 30 x 0,02 l
43,78 €/1l
26,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L minifľaštičky 15% obj.
65,57 €/1l
26,23 €
Predajca: Store-Germany

Sierra Tequila Silver Elaborado De agave Azul aus Mexiko 700ml
32,67 €/1l
22,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Captain Morgan Spiced Gold Rum 35% 700ml
28,17 €/1l
19,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Puschkin Wassermelone 17,5% vol
19,09 €/1l
13,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SONGMICS Kôš na odpadky 24 l nerezový odpadkový kôš vnútorný kôš 3 x 8 l pedálový kôš
90,44 €
Predajca: Lumarko

Havana Club Añejo 3 Años | 40 % obj. | 0,7 l
29,87 €/1l
23,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,91 €
Predajca: AllYouNeed

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
47,36 €/1l
33,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
30,93 €/1l
21,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hennessy Cognac VS Very Special | 40 % obj. | 0,7 l
100,90 €/1l
70,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pomoc pri trávení
Tento produkt skutočne potrebujeme len vtedy, keď je náš žalúdok trochu preťažený. Vtedy nám pomáha proti nevoľnosti.
Hodnotenie z 21. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
![Obrázok produktu pre Likér Jägermeister Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje sírniky]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f38527790e72c82228c4a0179424b21f.webp)
Likér Jägermeister Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje sírniky]



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
110,60 €
-16,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,60 €
Predajca: AllYouNeed
54,06 €/1l

Zelený bylinný likér Chartreuse 55%



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
103,01 €
-14,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,11 €
Predajca: AllYouNeed
125,87 €/1l

Scheibel ALTE ZEIT marhuľovo-brandy likér 35% obj. 700ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
114,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
163,36 €/1l

Jägermeister likér s 56 rôznymi bylinkami 3000ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
92,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,83 €/1l

Mätový likér Berliner Luft 18% obj. 3000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
65,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,87 €/1l

Little Coward The Original Premium Liqueur Party Shot Big Box 60s



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
52,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,77 €/1l

Escorial zelený 56 %



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
24,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,76 €/1l

Disaronno Originale Amaretto Likör Italien | 28 % obj. | 0,7 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
26,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,46 €/1l

Benediktín DOM bylinný likér Palath Fiscanensis 700ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
34,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,76 €/1l

Gammel Dansk Bitter Dram Absint s príchuťou lesných červených plodov 700 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,90 €/1l

Jägermeister likér s príchuťou 56 bylín bylinný sladký 1750ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(15)Počet hodnotení: 15
45,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,73 €/1l

Chandon Garden Spritz Orange Aperitív z Argentíny 750ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
27,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,11 €/1l

Jägermeister Picnic Bottle, bylinný likér, bylinný likér, lieh, alkohol, 35%, 24 x 0,04 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
42,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,78 €/1l

Bacardi Tails Classic Mojito 14,9% obj. 1000ml
31,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,82 €/1l

Schladerer Gretchen Sour Cherry Gin
30,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,83 €/1l

Averna Amaro Siciliano s horkosladkou príchuťou 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
32,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
32,46 €/1l

Naschkätzchen jahoda s jogurtom a ovocnou príchuťou 750ml 6-pack
33,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,40 €/1l

Hardenberg Beverbach Whiskey Coffee Liqueur s kávou Arabica 700ml
43,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,10 €/1l

Ramazzotti Amaro bylinný likér Talianska bylinná tradícia 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,97 €/1l

Killepitsch bylinný likér, 1 balenie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
31,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
44,94 €/1l