4,9



Na základe 14 hodnotení
Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
23,40 €
33,43 € / 1l
Produkt vyžaduje
overenie veku
Pred platbou vás presmerujeme na overenie veku.
plus 12,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Bylinné likéry a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
![Obrázok produktu pre Likér Jägermeister Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje sírniky]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f38527790e72c82228c4a0179424b21f.webp)
Ďalšie informácie o reklame
Likér Jägermeister Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje sírniky]54,06 €/1l
110,60 €
-16,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,60 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Jägermeister likér s 56 rôznymi bylinkami 3000ml30,83 €/1l
92,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
24 x 0,02 l | Jägermeister malé fľaše bylinný likér mini fľaše | 35 % obj73,52 €/1l
29,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Jägermeister Orange s príchuťou sicílskych pomarančov fľaša 1000 ml27,78 €/1l
27,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kleiner Feigling Originálny figový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 1 l
32,50 €/1l
32,50 €
Predajca: Ambiente-3000

Jägermeister 33% 700 MLT
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L minifľaštičky 15% obj.
65,57 €/1l
26,23 €
Predajca: Store-Germany

Jägermeister Automat, bylinný likér, bylinný likér, lieh, alkohol, 35%, 60 x 0,02 l
51,74 €/1l
62,09 €
Predajca: Ambiente-3000

Little Coward Magic Mango Premium Liqueur The Party Shot 12er
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Minis Party Tumbler s 9 rôznymi likérmi 480 ml
41,48 €/1l
22,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Waldfrucht 16% Vol.
18,30 €/1l
12,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jägermeister 35% 20 MLT
552,00 €/1l
11,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Coco Biscuit Premium Liqueur The Party Shot 12er
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krugmann Spark plug liqueur shot s príchuťou vodky energy 2cl 12 ks
66,75 €/1l
16,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Malibu Original, 21%, Španielsko
30,54 €/1l
21,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
32,97 €/1l
23,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little coward originálny figový likér | 20 % obj. | 30 x 0,02 l
43,78 €/1l
26,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládový likér Berliner Luft | 15 % obj. | 0,7 l
17,37 €/1l
12,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Bylinný likér Jägermeister tradične vyrobený z 56 bylín 700ml
Jägermeister sa tradične vyrába z 56 prírodných ingrediencií, ako sú bylinky, kvety, korene a ovocie. Má korenistú, sladkú a horkú chuť, ktorá je ideálna na miešanie nápojov alebo na vychutnávanie ľadovo vychladeného panáka. Jägermeister je viac ako len likér, je to spôsob života, ktorý znamená dobrodružstvo, priateľstvo a zábavu.
Mast Jägermeister SE Jägermeisterstraße 7-15 38302 Wolfenbüttel
Jägermeister sa považuje za najznámejší nemecký exportný alkohol.
Celkom 56 bylín, kvetov, koreňov a ovocia určuje intenzívnu chuť tohto jedinečného bylinného likéru. Kľúč k legendárnej chuti likéru Jägermeister poskytujú rôzne jemne a za studena extrahované maceráty, ktoré sa získavajú zo suchých zmesí ingrediencií a spájajú sa do hlbokého tmavého základu. Ten potom rok dozrieva v drevených sudoch, kým ho majstri destiléri obohatia o vodu, alkohol, karamel a tekutý cukor. Dobrá chuť si vyžaduje čas.
- vyrobená z bylín, kvetov, koreňov a ovocia z celého sveta
- tajomná receptúra z prírodných surovín
- 383 kontrol kvality počas výrobného procesu
- popredný destilát v kvalite a čistote
V súlade so zákonom na ochranu mladistvých predávame tento výrobok len osobám starším ako 18 rokov.
Podrobnosti o výrobku
Jägermeister 35 % obj., bylinný likér
Informácie o skladovaní a používaní:
Vychutnajte si čistý a ľadovo studený. Skladujte na chladnom a tmavom mieste.
Obsah alkoholu: 35 % obj
Mast-Jägermeister SE, Jägermeisterstrasse 7-15, 38296 Wolfenbüttel, Nemecko
Jägermeister das Original kombinuje 56 vynikajúcich bylín. Uchováva sa v dubových sudoch.
- Obsah: 0,7 l
- Obsah alkoholu: 35 % obj.
- Vychutnajte si ľadovo vychladené
Pokyny na skladovanie: Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste a chráňte pred slnečným žiarením.
Dôležité je zodpovedné zaobchádzanie s alkoholom.
Preto predávame alkoholické výrobky len osobám starším ako 18 rokov. Svojím nákupom potvrdzujete, že ste plnoletí.
Pozor! Neodporúča sa pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy.
Prosím, neukazujte ani nezdieľajte tento obsah alebo video a jeho obsah s osobami mladšími ako 18 rokov.
Výrobca / Vyrobené pre:
Mast-Jägermeister SE, Jägermeisterstraße 7-15, 38296 Wolfenbüttel, Nemecko
Jägermeister je absolútnou klasikou medzi známymi bylinnými horákmi a nespornou jednotkou vo svojej oblasti v Nemecku.
Liehovar Mast z Wolfenbüttelu na okraji pohoria Harz existuje od roku 1878.
Syn zakladateľa Curt Mast mal talent na vynikajúce bylinné extrakty a v roku 1934 napokon vytvoril receptúru na svetoznámy Jägermeister.
Názov tohto bylinného likéru je venovaním poľovníkom vrátane Curta Masta a nedotknutej prírode okolitej oblasti.
Samozrejme, 56 rôznych ingrediencií, ktoré sa používajú na výrobu likéru Jägermeister, sa používa dodnes.
Emblém jeleňa so svietiacim krížom v paroží, ktorý nezameniteľne zdobí zelenú fľašu, siaha až k legende.
Podľa tejto legendy sa jeleň so svietiacimi parohmi postavil divokému lovcovi a svojím vzhľadom ho obrátil na kresťanskú vieru.
Ako svätý Hubertus sa tento poľovník neskôr stal patrónom poľovníkov.
Bylinný likér s 56 bylinami!
56 základných zložiek likéru Jägermeister, ktoré savyrábajú v hlavnej továrni voWolfenbütteli ,vrátanesladkého drievka,badyánu,škorice,pomarančovej kôry,horkého pomaranča,koreňa zázvoru,koreňa galangalu,čiretty,klinčekov,muškátového kvetu,zeleného kardamónu,levandule,harmančeka,yzopu,koriandra,šafranu,borievky,ženšenu amaku, to sú len niektoré z dobre známych byliniek v likéri Jägermeister. Na výrobu bylinného likéru známeho po celom svete sa používaneutrálny alkohol, cukor a voda.
Prečo Jägermeister a jeleň?
Vynálezca bylinného likéru Jägermeister Curt Mast bol vášnivým poľovníkom. V tom čase bol výraz Jägermeister bežným označením pre lesného a poľovníckeho inšpektora. Jelenia hlava odkazuje na patróna poľovníkov svätého Huberta.
Jägermeister z s obsahom alkoholu 35.
Popis: .
Pre viac informácií o Jägermeister 0,7l z kategórie likérov použite kontaktný formulár alebo nám zavolajte počas otváracích hodín.
Váš špecializovaný predajca liehovín.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.7 l
- Zloženie
- Neobsahuje žiadne zložky, ktoré si vyžadujú vyhlásenie
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1400 g
- Obsah alkoholu
- 35 % vol.
- Potravinársky podnik
- Mast Jägermeister SEJägermeisterstraße 7-15 38302 Wolfenbüttel
- Obchodný názov
- Bylinný likér
- Výrobca
- Pôvod
- Nemecko
- Číslo od výrobcu
- 835358
- EAN kód
- 406770001101540677000213974067700023780406770002347640677000195234067700018915406770002232540677000223564067700021038406770001892240677000213804067700023483406770002349040677000240534067700024060
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.7 l
- Zloženie
- Neobsahuje žiadne zložky, ktoré si vyžadujú vyhlásenie
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1400 g
- Obsah alkoholu
- 35 % vol.
- Potravinársky podnik
- Mast Jägermeister SEJägermeisterstraße 7-15 38302 Wolfenbüttel
- Obchodný názov
- Bylinný likér
- Výrobca
- Pôvod
- Nemecko
- Číslo od výrobcu
- 835358
- EAN kód
- 406770001101540677000213974067700023780406770002347640677000195234067700018915406770002232540677000223564067700021038406770001892240677000213804067700023483406770002349040677000240534067700024060
Hodí sa k tomu

Kleiner Feigling Originálny figový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
21,69 €/1l
15,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Minis Party Tumbler s 9 rôznymi likérmi 480 ml
41,48 €/1l
22,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L minifľaštičky 15% obj.
65,57 €/1l
26,23 €
Predajca: Store-Germany

Jägermeister 33% 700 MLT
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Coco Biscuit Premium Liqueur The Party Shot 12er
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
47,36 €/1l
33,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Three Sixty Vodka 100 Proof
43,07 €/1l
30,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mätový likér Berliner Luft | 18 % obj. | 0,7 l
22,54 €/1l
15,78 €
Predajca: AllYouNeed

Little coward originálny figový likér | 20 % obj. | 30 x 0,02 l
43,78 €/1l
26,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Puschkin Wassermelone 17,5% vol
19,09 €/1l
13,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniels Old No 7 Tennessee Whiskey 40 obj. percent 1000ml
43,54 €/1l
43,54 €
Predajca: Ambiente-3000

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 1 l
32,50 €/1l
32,50 €
Predajca: Ambiente-3000

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
32,97 €/1l
23,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jim Beam Bourbon Whiskey 40 % 700ml
31,70 €/1l
22,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tuban TU3062, Pumpička na detské lopty, Viacfarebný, Obrázok, Nevhodné pre deti do 36 mesiacov, Malé časti. Nebezpečenstvo zadusenia, 1 kusov, Poľsko
16,15 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

ProfiCook PC-VK 1080, Čierna, Nerezová oceľ, Marinovanie, Nerezová oceľ, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
71,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Captain Morgan Spiced Gold Rum 35% 700ml
28,17 €/1l
19,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Doppio Passo Primitivo Puglia červené
14,68 €/1l
11,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hennessy Cognac VS Very Special | 40 % obj. | 0,7 l
100,90 €/1l
70,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Berentzen Waldfrucht 16% Vol.
18,30 €/1l
12,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Citrus limon Lunario 140–170 cm – citrónovník – citrónovník štyroch ročných období, stále rodivý, stredomorská rastlina do kvetináča
85,50 €
Predajca: Blumen-Senf

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Sierra Tequila Silver Elaborado De agave Azul aus Mexiko 700ml
32,67 €/1l
22,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Razz, aromatizovaný rum, Himbeere, Spirituose, Alkohol, 37,5%, 1 l
30,77 €/1l
30,77 €
Predajca: Ambiente-3000

Melitta Auslese Mild mletá filtrovaná káva, pre kávovary na filtrovanú kávu, v sade
22,72 €/1kg
136,34 €
Predajca: Store-Germany

Johnnie Walker Red Label Blended Scotch Whisky | 40 % obj. | 0,7 l
42,24 €/1l
29,57 €
Predajca: PitnemiodyPL

Bacardi Razz Rum a prírodná malinová príchuť Flasche 700ml
27,93 €/1l
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Aperol Aperitivo z Talianska ovocný horký bylinný likér 700ml
24,37 €/1l
17,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
93% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
93%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. marca 2019 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšia kvalita už mnoho rokov a meno, ktoré mnohí poznajú.
Jägermeister Kräuterlikör je a zostáva jedným z lídrov vo svete bylinných likérov. Starostlivo vyvážená chuť podľa receptu, ktorý vznikol pred niekoľkými generáciami. Nikdy si nemusela robiť meno. Podľa nášho názoru dobre pomáha aj pri žalúdočných ťažkostiach. V súčasnosti sa dokonca stáva módnym párty nápojom a je mimoriadne obľúbený, čo sa dá vyčítať už z jeho názvu. Jägermeister je nielen skvelé meno s tradíciou, ale aj skvelý bylinný likér. A myslíme si, že oprávnene!
Hodnotenie z 14. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Jägermeister poznáme už desaťročia. Nikdy nezabudnem na vtipnú reklamu, v ktorej bol jeleň zobrazený spredu ako Jägermeister a potom celé zviera zozadu, ako šliape okolo.
Hodnotenie z 5. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super potešenie
Vďaka množstvu byliniek má príjemnú a dobrú ovocnú chuť. Žiadny pocit pálenia na jazyku. U mňa ako vedľajší účinok bez brochia. Vrelo odporúčam.
Hodnotenie z 19. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré nakupovanie
Som veľmi spokojný, veľmi dobrá kvalita, bude môcť vychutnať s priateľmi
Hodnotenie z 4. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Neuveriteľne rýchle dodanie a dobre zabalené!
Jägermeister... príliš podceňovaný... čo viac môžete povedať!
Hodnotenie z 4. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
spokojný zákazník
dodané načas a v dobrom stave!
Hodnotenie z 30. novembra 2018 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nápoj
Veľmi dobrý nápoj pre žalúdok
Hodnotenie z 18. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
![Obrázok produktu pre Likér Jägermeister Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje sírniky]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f38527790e72c82228c4a0179424b21f.webp)
Likér Jägermeister Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje sírniky]



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
110,60 €
-16,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,60 €
Predajca: AllYouNeed
54,06 €/1l

Zelený bylinný likér Chartreuse 55%



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
103,01 €
-14,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,11 €
Predajca: AllYouNeed
125,87 €/1l

Scheibel ALTE ZEIT marhuľovo-brandy likér 35% obj. 700ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
114,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
163,36 €/1l

Jägermeister likér s 56 rôznymi bylinkami 3000ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
92,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,83 €/1l

Mätový likér Berliner Luft 18% obj. 3000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
65,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,87 €/1l

Little Coward The Original Premium Liqueur Party Shot Big Box 60s



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
52,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,77 €/1l

Escorial zelený 56 %



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
24,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,76 €/1l

Disaronno Originale Amaretto Likör Italien | 28 % obj. | 0,7 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
26,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,46 €/1l

Benediktín DOM bylinný likér Palath Fiscanensis 700ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
34,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,76 €/1l

Gammel Dansk Bitter Dram Absint s príchuťou lesných červených plodov 700 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,90 €/1l

Jägermeister likér s príchuťou 56 bylín bylinný sladký 1750ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(15)Počet hodnotení: 15
45,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,73 €/1l

Chandon Garden Spritz Orange Aperitív z Argentíny 750ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
27,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,11 €/1l

Jägermeister Picnic Bottle, bylinný likér, bylinný likér, lieh, alkohol, 35%, 24 x 0,04 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
42,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,78 €/1l

Bacardi Tails Classic Mojito 14,9% obj. 1000ml
31,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,82 €/1l

Schladerer Gretchen Sour Cherry Gin
30,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,83 €/1l

Averna Amaro Siciliano s horkosladkou príchuťou 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
32,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
32,46 €/1l

Naschkätzchen jahoda s jogurtom a ovocnou príchuťou 750ml 6-pack
33,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,40 €/1l

Hardenberg Beverbach Whiskey Coffee Liqueur s kávou Arabica 700ml
43,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,10 €/1l

Ramazzotti Amaro bylinný likér Talianska bylinná tradícia 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,97 €/1l

Killepitsch bylinný likér, 1 balenie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
31,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
44,94 €/1l