Hachez Bitter Bar Noble Dark Chocolate Obsah 100g
5,45 €
54,50 € / 1kg
plus 12,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Čokoláda a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Toblerone Original – 20 x 100 gramov47,04 €/1kg
94,07 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 553,92 €/1kg
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ritter SPORT 5211777006 Ritter SPORT Haselnuss Schokolade 100,0 g19,50 €/1kg
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ritter SPORT 4016 Ritter SPORT MARZIPAN čokoláda 100,0 g19,50 €/1kg
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hachez jemná horká čokoláda s príchuťou vanilky 100g
52,60 €/1kg
5,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hachez horká čokoláda s obsahom kakaa 77% 90g
58,44 €/1kg
5,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hachez tyčinky Zmiešané balenie Mild Milk Dark Chocolate 90g
88,44 €/1kg
7,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hachez Cocoa d Arriba Mango Chilli jemná čokoláda 100g
53,90 €/1kg
5,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Feodora Tradition krémová mocca hladká prémiová čokoláda 100g
43,10 €/1kg
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Feodora Tradition tabuľka jemnej mliečnej čokolády 100g
43,10 €/1kg
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Schokolade Edel-Zartbitter 100g
24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Horká čokoláda Wawi vhodná na varenie a pečenie 200g
31,15 €/1kg
6,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hachez Brown Blaetter Noble Bitter
91,28 €/1kg
11,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hachez Cocoa dArriba jemná horká čokoláda s pomarančom 100g
53,90 €/1kg
5,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová tyčinka Ritter Sport Vegan Salted Caramel Vegan Edition 100g
102,30 €/1kg
10,23 €
Predajca: somnia24

Schogetten czekolada mleczna Dark 100 g
23,73 €/1kg
3,64 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,61 €
Predajca: Katomix

Horká čokoláda Alpia s chuťou, ktorá sa rozplýva v ústach 100g
22,30 €/1kg
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Karamelové slané pralinky 100g
45,10 €/1kg
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Czekolada Peanut Caramel 90 g
29,33 €/1kg
2,64 €
Predajca: Katomix

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch-Haselnuss 100g
42,80 €/1kg
4,28 €
Predajca: LAVONIO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hachez Bitter Bar Jemná tmavá čokoláda Obsah 100g
Vybrané odrody kakaa z najlepších pestovateľských oblastí, vynikajúce prírodné ingrediencie a tradičné receptúry sú tajomstvom klasických tyčiniek jemnej čokolády od spoločnosti HACHEZ
Hanseatisches Chocoladen Kontor GmbH & Co KG
Westerstraße 32 28199 Brémy
Hanseatisches Chocoladen Kontor GmbH & Co KG Westerstraße 32, 28199 Brémy
- Skladovanie a použitie
- chladné a suché
- Zloženie
- Kakaové bôby, cukor, kakaové maslo, emulgátor: repkové lecitíny, extrakt z bourbonskej vanilky, bourbonské vanilkové struky.
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g Energetická hodnota 573 kcal 2381 kJ Tuky 41,0 GRM Nasýtené mastné kyseliny 25,0 GRM Sacharidy 42,0 GRM Cukor 39,0 GRM Bielkoviny 6,4 GRM Soľ 0,01 GRM Skladujte na chladnom a suchom mieste. Kakao: minimálne 60 %.
- Alergény
- Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
- Hmotnosť
- 100 g
- Potravinársky podnik
- Hanseatisches Chocoladen Kontor GmbH & Co. KGWesterstraße 32 28199 Bremen
- Obchodný názov
- Hachez Bitter Bar Noble Dark Chocolate Obsah 100g
- Výrobca
- Hanseatisches Chocoladen Kontor GmbH & Co. KG
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 104600010
- EAN kód
- 4008155020108
- Skladovanie a použitie
- chladné a suché
- Zloženie
- Kakaové bôby, cukor, kakaové maslo, emulgátor: repkové lecitíny, extrakt z bourbonskej vanilky, bourbonské vanilkové struky.
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g Energetická hodnota 573 kcal 2381 kJ Tuky 41,0 GRM Nasýtené mastné kyseliny 25,0 GRM Sacharidy 42,0 GRM Cukor 39,0 GRM Bielkoviny 6,4 GRM Soľ 0,01 GRM Skladujte na chladnom a suchom mieste. Kakao: minimálne 60 %.
- Alergény
- Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
- Hmotnosť
- 100 g
- Potravinársky podnik
- Hanseatisches Chocoladen Kontor GmbH & Co. KGWesterstraße 32 28199 Bremen
- Obchodný názov
- Hachez Bitter Bar Noble Dark Chocolate Obsah 100g
- Výrobca
- Hanseatisches Chocoladen Kontor GmbH & Co. KG
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 104600010
- EAN kód
- 4008155020108
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Hachez jemná mliečna čokoláda s bourbonskou vanilkou 100g
54,50 €/1kg
5,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hachez jemná horká čokoláda s príchuťou vanilky 100g
52,60 €/1kg
5,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hachez Sweet Noble Milk Bar Mild Milk Chocolate 100g
54,50 €/1kg
5,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hachez Cocoa Arriba Classic horká čokoláda 100g
53,90 €/1kg
5,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hachez Horká mliečna čokoláda 100g
52,60 €/1kg
5,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hachez horká čokoláda s obsahom kakaa 77% 90g
58,44 €/1kg
5,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hachez tyčinky Zmiešané balenie Mild Milk Dark Chocolate 90g
88,44 €/1kg
7,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

EXCELLENCE extra horká čokoláda 100% 50g
82,00 €/1kg
4,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hachez Cocoa d Arriba Mango Chilli jemná čokoláda 100g
53,90 €/1kg
5,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hachez Cocoa de Maracaibo Edel Tafel
53,90 €/1kg
5,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt & Sprüngli Excellence 85% kakao tmavé silné 100g
49,80 €/1kg
4,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
14,99 €
Predajca: AllYouNeed

Horká čokoláda Lindt bez pridaného cukru z kvalitných kakaových bôbov 100g
44,10 €/1kg
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hachez Jemná mliečna čokoláda s karamelovou príchuťou 100g
52,60 €/1kg
5,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
65,25 €/1kg
58,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hachez Cocoa d Arriba Horká čokoláda s jahodami a korením 100g
53,90 €/1kg
5,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 2,5kg
28,40 €/1kg
71,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Feodora Tradition tabuľka jemnej mliečnej čokolády 100g
43,10 €/1kg
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt & Sprüngli tenké tyčinky, tmavá čokoláda, 125 g
74,80 €/1kg
9,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

Bezlepková mliečna čokoláda bez cukru 100 g Stevia Torras
150,80 €/1kg
15,08 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g
22,60 €/1kg
29,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Horká čokoláda Wawi vhodná na varenie a pečenie 200g
31,15 €/1kg
6,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Grand Noir - Jemný horký pomaranč 70% 100g
39,40 €/1kg
3,94 €
Predajca: taleoo

Milka Čokoláda Alpské mlieko 100g
23,50 €/1kg
2,35 €
Predajca: LAVONIO

Niederegger marcipánové srdiečka 125g
52,00 €/1kg
6,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Schokolade Edel-Zartbitter 100g
24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pánska horká čokoláda Fleur de Sel a mandle 100g
34,10 €/1kg
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,38 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,95 €
Predajca: Cactula
38,83 €/1kg

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,88 €
Predajca: Heartforcards
24,57 €/1kg

Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
103,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,20 €/1kg

Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(24)Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
1 157,37 €/1kg

Belgická dezertná čokoláda 1kg Brat.pl
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,48 €/1kg

Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(38)Počet hodnotení: 38
62,45 €
Predajca: AllYouNeed
62,45 €/1kg

Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
21,41 €/1kg

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
58,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
65,25 €/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(90)Počet hodnotení: 90
9,88 €
Predajca: Heartforcards
98,80 €/1kg

Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,92 €/1kg

Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
29,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,60 €/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
35,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,95 €/1kg

Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg

Alpia Noisette Alpská mliečna čokoláda s mletými lieskovými orieškami 100g
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,30 €/1kg

Alpia Alpine plnotučná mliečna čokoláda Alpine plnotučná mliečna čokoláda 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,30 €/1kg

Lambertz Peanut Mountains Tmavá čokoláda 250g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(10)Počet hodnotení: 10
3,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,20 €/1kg

Open Food 4035800410724, 200 g, e322, e420, e420ii, e500, e500ii, 1772 kJ, 422 kcal, 52,1 g, 16,4 g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,55 €/1kg

Kornút z kocky na ľad Moritz zo slanej čokolády 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,62 €/1kg

Ferrero Nutella & GO, 52 g, Čokoláda, 1 kusov, CE, Švajčiarsko, 511 kcal



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,05 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,58 €
Predajca: AllYouNeed
220,91 €/1kg

Alpia Šľachtická nugátová mliečna čokoláda so šľachtickou nugátovou náplňou 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,30 €/1kg