4,9



Na základe 15 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Mövenpick Espresso ganze Bohnen Arabica Robusta 1000g 4er Pack160,85 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 8/10, 1 kusov, 80 mm26,77 €/1kg
30,18 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro

Ďalšie informácie o reklame
Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Ďalšie informácie o reklame
Cafe Intencionecologico Espresso Intensivo Bohnen geröstet 1000g50,47 €/1kg
50,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Káva Crema 1,0 kg
22,95 €/1kg
22,95 €
Predajca: Zyrafka

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

MÖVENPICK 951830 Káva Crema Gusto Italiano, celozrnná, 1000g
22,95 €/1kg
22,95 €
Predajca: Zyrafka

Mövenpick El Authentic Coffee Cream | ganze Bohne | 1000g
22,95 €/1kg
22,95 €
Predajca: Zyrafka

Mövenpick Schumli Arabica Bohnen Genuss nach Schweizer Art 1000g
22,95 €/1kg
22,95 €
Predajca: Zyrafka

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Stredne pražená
17,28 €/1kg
44,50 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,28 €
Predajca: Katomix

Movenpick Caffe Crema zrnková káva 500g
26,82 €/1kg
13,41 €
Predajca: Zyrafka

Sansibar Caffe Crema ganze Bohne 1000g
29,70 €/1kg
29,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Starbucks Pike Place Roast, stredne pražená, celozrnná, 200 g
74,30 €/1kg
14,86 €
Predajca: Katomix

Joerges Gorilla Crema No 1 Espresso Kaffeebohnen 1kg
34,71 €/1kg
34,71 €
Predajca: somnia24

Dallmayr 534945002 Káva Crema d'Oro - jemná a mäkká, 100% Arabica, 1 000 g
24,00 €/1kg
24,00 €
Predajca: Zyrafka

Dallmayr Espresso d'Oro ganze Bohne, 1 kg, Espresso, Taška
25,16 €/1kg
25,16 €
Predajca: Zyrafka

Organic Intense Organic Caffè Crema káva : Fairtrade : ganze Bohne : 1000g
28,90 €/1kg
28,90 €
Predajca: Zyrafka

Schwiizer Schüümli Zrnká espressa 1Kg
29,35 €/1kg
29,35 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusov, Taška
23,36 €/1kg
23,36 €
Predajca: CORWELL

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Káva, Stredne pražená, 1 kusov, 65 mm, 105 mm
44,10 €/1kg
22,05 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Mövenpick Barista Espresso - 1 kg celej zrnkovej kávy
Mövenpick trochu u v každodennom živote, prémiové espresso vyrobené z vybraných zŕn Arabica a malého podielu plných zŕn Robusta. Pražiarne skupiny J.J.Darboven vyrábajú espresso Mövenpick of Switzerland podľa originálnej švajčiarskej receptúry. Vznešené potešenie nielen pre výnimočné chvíle s plnou, silnou chuťou. Espresso Mövenpick predstavuje dokonalú súhru ľahkej, trpkej kyslosti a plnej chuti. Doprajte si trochu u v každodennej šálke espressa, korunovaného hustou tmavou penou.
Prémiová kvalita namiešaná mi
Mövenpick, švajčiarska prémiová trieda medzi kávami, sa vyznačuje špeciálnymi ušľachtilými vlastnosťami. Vybrané vysokohorské kávy, najlepšie zmesi a optimálne dlhodobé praženie pre absolútne prémiový produkt. Vďaka týmto vlastnostiam patrí káva Mövenpick Espresso od spoločnosti J.J.Darboven už viac ako 20 rokov medzi skvelé prémiové kávy.
Mövenpick, švajčiarska prémiová trieda
J.Darboven Holding AG & Co KG a Mövenpick Kaffee sa začala v roku 1980. J.J.Darboven je medzinárodne aktívna spoločnosť so 14 dcérskymi spoločnosťami v 8 európskych krajinách a viac ako 1 100 zamestnancami po celom svete. Pod vedením Alberta Darbovena je spoločnosť stále rodinným podnikom s dlhou tradíciou, ktorý neprestáva prekvapovať mimoriadnymi inováciami.
Objednajte si túto skvelú pochúťku Mövenpick tu v štýlovom vrecúšku na ochranu chuti, obsah 1000 g.
Mövenpick Espresso je zrnková káva, ktorá v sebe spája plnosť chuti a intenzitu charakteristickú pre vynikajúce espresso. Jedinečné zloženie starostlivo vybraných zŕn zaručuje silnú, nezameniteľnú arómu a hlbokú, bohatú chuť, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších znalcov. Vďaka špeciálnemu procesu praženia má káva jemnú, ale pevnú štruktúru s tónmi čokolády a jemnými orechovými príchuťami. Ide o plnú, výraznú kávu, ktorá je ideálna na prípravu klasického espressa, ale hodí sa aj na prípravu iných káv na báze espressa, ako sú cappuccino a latte macchiato. Balenie s hmotnosťou 1 kg vám umožní vychutnávať si jej intenzívnu chuť dlhý čas, takže každá šálka bude skutočným pôžitkom. Káva, ktorá dokonale prebudí zmysly a vnesie do každého dňa nádych u.
Výrobca: Mövenpick - J. J. Darboven
Typ: zrnková káva
Druh kávy: zmes arabiky a robusty
Stupeň praženia : 4/5
Intenzita: 3,5/5
Kyslosť: 2,5/5
Hmotnosť: 1 kg
Temperamentná káva Mövenpick - pre dokonalé espresso. Odhaľuje neporovnateľnú plnosť chuti, harmonicky zaoblenú intenzitu a hustotu povzbudzujúcich aróm. Plná a lákavá - intenzívny chuťový zážitok pre malé aj veľké šálky. Vychutnajte si vyváženú zmes najjemnejšej arabiky a náznaku plnej robusty.
Vhodná pre všetky plne automatické kávovary.
Mövenpick Barista Espresso
- Pre espresso a kávové špeciality
- Starostlivé dlhé praženie
- Silná a plná káva
- Intenzita: 5 / 5
- Kyslosť: 3 / 5
- Horkosť: 4 / 5
- Telo: 4 / 5
- Ideálne pre plnoautomatické kávovary
Obsah: 1 kg
Výrobca / Vyrobené pre:
Darboven GmbH & Co. KG, Pinkertweg 13, 22113 Hamburg, Nemecko
Mövenpick Espresso 1000g v zrnách
Silná káva od Mövenpick - vynikajúce kávové zrná z vysokohorských oblastí z najlepších pestovateľských regiónov na svete dodávajú tejto káve plnú a silnú arómu. Ušľachtilá zmes zŕn Arabica s prímesou plných zŕn Robusta rozvíja svoju plnú arómu vďaka šetrnému dlhodobému praženiu.
Výrobok sa ideálne hodí na prípravu tých najlepších kávových špecialít vo všetkých komerčne dostupných plnoautomatických kávovaroch.
Movenpick Espresso je jedinečná zmes starostlivovybraných zŕn Arabica (80 %) pochádzajúcich výlučne z vysokohorských plantáží v Strednej a Južnej Amerike, doplnená o malý podiel indonézskej Robusty. Ich pomalým a pomerne silným pražením sa získava hustý nápoj s plnou, intenzívnou chuťou a vynikajúcou arómou, zavŕšený hustou penou. Vďaka tomu jeMovenpick Espressoideálne na prípravu vynikajúceho a výrazného espressa.
Balenie obsahuje 1000 g kávy.
| Informácie: | |||
Trvanlivosť | Október 2025 | Dátum praženia | Október 2023 |
Typ | Zrnková káva | Stupeň praženia | 7/10 |
Vlastnosti | 80 % Arabica | Hmotnosť | 1000g |
| Vlastnosti: | |||
Intenzita | 8/10 | Sladkosť | 7/10 |
Pena | 7/10 | Obsah kofeínu | 4/10 |
| Spôsoby prípravy: | |||
Espresso | 8/10 | Čierna káva | 7/10 |
Cappuccino | 6/10 | Caffe Latte | 6/10 |
| Spôsoby prípravy: | |||
Automatické kávovary | 9/10 | Kávovary | 7/10 |
Filtračné kávovary | 6/10 | Kávovary, Moka kávovary | 6/10 |
| Názov | Mövenpick Espresso - Pražená káva v zrnách |
| Hmotnosť kávy | 1 kg |
| Návod na použitie | Ideálne na prípravu espressa a kávy, ako je cappuccino a latte macchiato |
| Trvanlivosť a skladovanie | Po otvorení uchovávajte balenie vo vzduchotesnej nádobe v chladničke |
| Zloženie | Pražená zrnková káva |
| Potravinárske prísady | Balené v modifikovanej atmosfére |
| Zodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku | J.J. Darboven GmbH & Co KG, D-22113 Hamburg Informácie o službách 0800-31 05 031 |
| Adresa | Úroveň škrobu 5 z 5 |
| Ďalšie informácie | na 100 g |
Mövenpick Espresso ganze Bohnen kräftiger Arabica Robusta 1000g
Plná chuť - zrnkové espresso MÖVENPICK ESPRESSOVychutnajte si neporovnateľnú, silnú chuť kávy MÖVENPICK ESPRESSO. Uvoľnite sa a na chvíľu zabudnite na každodenný život s malou silnou šálkou kávy MÖVENPICK ESPRESSO. Nechajte sa oživiť a potom začnite odznova. Požitok z tohto jedinečného espressa vás bude sprevádzať na vašej ceste.s chuťovým ventilomBalenie zrnkového espressa MÖVENPICK je vybavené chuťovým ventilom. Ventil zaisťuje, že vzduch, ktorý vzniká pri plnení, môže uniknúť a balenie nepraskne. Túto kávu môžete použiť pre plne automatické kávovary. Dobre uzavretá pražená zrnková káva MÖVENPICK si najlepšie zachová svoju plnú chuť v chladničke. informácie v súlade s nariadením o informáciách o potravinách nájdete tu. výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota -Tuky -z toho nasýtené mastné kyseliny -z toho mononenasýtené mastné kyseliny -z toho polynenasýtené mastné kyseliny -Sacharidy -z toho cukry -z toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -Vláknina -Bielkoviny -Soľ -Vitamíny a minerálne látky -
Mövenpick Káva Espresso celozrnná (1 kg vrece)
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Spôsob prípravy kávy
- Plne automatický kávovarPáka so sitkomFilterFrench PressMoka kanvica/varič espressaAeroPressKarlovarská kanvica
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- Pražená káva
- Výživové údaje
- Energia (KJ) na 100 g/ml 811 KJ Energia (kcal) na 100 g/ml 194 kcal Tuky na 100 g/ml 13,4 g Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny na 100 g/ml 5,0 g Sacharidy na 100 g/ml 1,5 g Sacharidy, z toho cukor na 100 g/ml 1,5 g Bielkoviny na 100 g/ml 14,0 g Soľ na 100 g/ml 0,03 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1000 g
- Podiel arabiky
- 90 %
- Podiel robusty
- 10 %
- Potravinársky podnik
- J.J.Darboven GmbH & Co. KG Pinkertweg 13 22113 Hamburg Deutschland
- Obchodný názov
- Pražená káva v zrnách
- Výrobca
- Movenpick
- Označenie množstva
- 1 balenie 1000g
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 190039
- EAN kód
- 40065815062724006581801018
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Spôsob prípravy kávy
- Plne automatický kávovarPáka so sitkomFilterFrench PressMoka kanvica/varič espressaAeroPressKarlovarská kanvica
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- Pražená káva
- Výživové údaje
- Energia (KJ) na 100 g/ml 811 KJ Energia (kcal) na 100 g/ml 194 kcal Tuky na 100 g/ml 13,4 g Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny na 100 g/ml 5,0 g Sacharidy na 100 g/ml 1,5 g Sacharidy, z toho cukor na 100 g/ml 1,5 g Bielkoviny na 100 g/ml 14,0 g Soľ na 100 g/ml 0,03 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1000 g
- Podiel arabiky
- 90 %
- Podiel robusty
- 10 %
- Potravinársky podnik
- J.J.Darboven GmbH & Co. KG Pinkertweg 13 22113 Hamburg Deutschland
- Obchodný názov
- Pražená káva v zrnách
- Výrobca
- Movenpick
- Označenie množstva
- 1 balenie 1000g
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 190039
- EAN kód
- 40065815062724006581801018
Hodí sa k tomu

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Káva Crema 1,0 kg
22,95 €/1kg
22,95 €
Predajca: Zyrafka

MÖVENPICK 951830 Káva Crema Gusto Italiano, celozrnná, 1000g
22,95 €/1kg
22,95 €
Predajca: Zyrafka

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 1000g fazuľa
26,49 €/1kg
26,49 €
Predajca: Zyrafka

Schwiizer Schüümli Zrnká espressa 1Kg
29,35 €/1kg
29,35 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,33 €
Predajca: Kidero

Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Stredne pražená, Espresso, Taška
21,31 €/1kg
6,49 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,52 €
Predajca: Caffarro

Vankúše 80x80, sada 2 kusov, mikrovlákno, hotelové, vyplňované, vhodné pre alergikov, ÖKO-TEX
29,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Lavazza Káva GUSTO FORTE 2868 celozrnná 1kg
20,14 €/1kg
21,20 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,14 €
Predajca: Kuchniasklep

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

ProfiCook 8910155, Rolka na vákuové balenie, Translusent, 2 kusov, 6 m, 28 cm, 28 cm
15,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Carrera - Vianočný adventný kalendár Pokemon
64,03 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,50 €
Predajca: Magule-cz

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
1,67 €/1l
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Joerges Gorilla Crema No 1 Espresso Kaffeebohnen 1kg
34,71 €/1kg
34,71 €
Predajca: somnia24

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, 1 kg, Papierová taška
26,77 €/1kg
26,77 €
Predajca: Caffarro

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

AquaFloow Podpultový vodný filter s aktívnym uhlím Filter na pitnú vodu Kuchynský filter 12–18 mesiacov
59,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g
20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Stredne pražená
17,28 €/1kg
44,50 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,28 €
Predajca: Katomix

Mövenpick El Authentic Coffee Cream | ganze Bohne | 1000g
22,95 €/1kg
22,95 €
Predajca: Zyrafka

Sansibar Caffe Crema ganze Bohne 1000g
29,70 €/1kg
29,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick Schumli Arabica Bohnen Genuss nach Schweizer Art 1000g
22,95 €/1kg
22,95 €
Predajca: Zyrafka

Fairy Original All-in-One tablety do umývačky riadu, 200 ks
13,81 €/1l
38,67 €
Predajca: Di-Life

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
4,50 €
Predajca: Katomix

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 8/10, 1 kusov, 80 mm
26,77 €/1kg
30,18 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusov, Taška
23,36 €/1kg
23,36 €
Predajca: CORWELL

CreaTable, 21549, Nordic Fjord Blue, 30-dielna kombinovaná súprava, kamenina
159,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

Philips 2200 series EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
302,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
25,94 €/1kg
12,97 €
Predajca: Zyrafka
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
93% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
93%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super zrnkové espresso (aspoň pre nás)
Počet kusov 1
Už roky sme nadšenými používateľmi zrnkovej kávy Möverpick. Zrnko, ktoré dodáva espresso podľa našej chuti z nášho portafiltra, je jednoducho top!
Hodnotenie z 1. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle doručenie, presne podľa objednávky
Počet kusov 1
Chutná káva za skvelú cenu, ktorá však stojí za to.
Hodnotenie z 8. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ako vždy, veľmi dobré
Počet kusov 1
Je to moja obľúbená zrnková káva na espresso
Hodnotenie z 4. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle a dobré
Počet kusov 1
Rýchle dodanie, najvyššia kvalita!
Hodnotenie z 18. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
kvalita
Počet kusov 1
TOP
Hodnotenie z 24. júla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Počet kusov 1
Ako vždy, všetko dobré. Špičková káva
Hodnotenie z 17. septembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá káva pre mliečne výtvory
Počet kusov 972
vyskúšali niekoľko druhov a tento vyhral
Hodnotenie z 1. októbra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
orechová vôňa
Počet kusov 1
ako vždy super kvalita, dostal ako kúpil
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Lavazza Espresso Gold Selection - 1 kg zrnkovej kávy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,75 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,31 €
Predajca: Caffarro
20,31 €/1kg

Dallmayr prodomo in ganzen Bohnen Spitzenkaffee 500g 12er Pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
204,34 €
Predajca: AllYouNeed

Zrnková káva Swisso Kaffee Crema 6 × 1 kg 100 % Arabica balenie 6 kg
81,95 €
Predajca: FonderhillSp
81,95 €/1kg

Mövenpick Espresso ganze Bohnen Arabica Robusta 1000g 4er Pack
160,85 €
Predajca: AllYouNeed

Kávové zrná z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvo pražené, Tommy Cafe
59,99 €
Predajca: SuperMerchant

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 2 × 1 kg 100 % Arabica výhodné balenie 2 kg
32,90 €
Predajca: FonderhillSp
32,90 €/1kg

Mocambo Espresso ORGANIC AROMA 1000g Bohnen



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: SuperMerchant
369,90 €/1kg

Lavazza Caffè Crema Barista Delicato, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 6/10, 1 kusov, 231 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
35,25 €
Predajca: Caffarro
35,25 €/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle| Organická | Zrnková káva
29,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
29,95 €/1kg

Lavazza Espresso Barista Intenso, 1 kg, Espresso, Lavazza, 1 kusov, 170 mm, 300 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,40 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,96 €
Predajca: Caffarro
29,23 €/1kg

Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 4 ks)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
82,36 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,55 €
Predajca: AllYouNeed
17,64 €/1kg

Aromatizované kávové zrná Talianske sviatky 250 g 100 % Arabica Čerstvo pražené
36,99 €
Predajca: SuperMerchant
137,00 €/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
31,18 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 8/10, 1 kusov, 80 mm



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
30,18 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, 1 kg, Papierová taška



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

DAVIDOFF Crema Intense zrnková káva 1 kg
34,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,16 €
Predajca: SuperMerchant
33,49 €/1kg

Swisso Kaffee Espresso 1 kg – intenzívna a aromatická zrnková káva
20,95 €
Predajca: FonderhillSp
20,95 €/1kg

Dallmayr Crema d Oro Selektion des Jahres Africa 1000g 3er Pack
115,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Crema e Aroma 1kg, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, Taška



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
23,26 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,97 €
Predajca: Caffarro
19,97 €/1kg

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,39 €
Predajca: Caffarro
20,39 €/1kg