5,0



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lavazza Espresso Gold Selection - 1 kg zrnkovej kávy20,31 €/1kg
29,75 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,31 €
Predajca: Caffarro

Ďalšie informácie o reklame
Dallmayr prodomo in ganzen Bohnen Spitzenkaffee 500g 12er Pack204,34 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg26,77 €/1kg
31,18 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro

Ďalšie informácie o reklame
Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Dallmayr Crema Prodomo | celé zrná | 1000g
19,63 €/1kg
25,16 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,63 €
Predajca: Katomix

Dallmayr Crema d'Oro intensa 1000g, 1 kg, Americano, Stredne pražená, 1 kusov, 1 kg, Taška
24,00 €/1kg
24,00 €
Predajca: Zyrafka

Dallmayr Coffee 355 000 000 Dallmayr Cremad'Oro Selection
36,14 €/1kg
36,14 €
Predajca: somnia24

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Stredne pražená
17,28 €/1kg
44,50 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,28 €
Predajca: Katomix

Dallmayr Espresso d'Oro ganze Bohne, 1 kg, Espresso, Taška
25,16 €/1kg
25,16 €
Predajca: Zyrafka

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Káva Crema 1,0 kg
22,95 €/1kg
22,95 €
Predajca: Zyrafka

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Americano, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, Taška
26,08 €/1kg
13,04 €
Predajca: Zyrafka

Dallmayr Kaffee Crema d Oro Ganze Bohnen samtig fein 1000g 4er Pack
139,98 €
Predajca: AllYouNeed

Sansibar Caffe Crema ganze Bohne 1000g
29,70 €/1kg
29,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 8/10, 1 kusov, 80 mm
26,77 €/1kg
30,18 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro

Käfer Caffè Crema Lungo | celozrnná | 1000 g
30,02 €/1kg
30,02 €
Predajca: somnia24

JACOBS Káva Krönung 5908 celozrnná 500g
68,34 €/1kg
34,17 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusov, Taška
23,36 €/1kg
23,36 €
Predajca: CORWELL

Melitta Bella Crema
31,79 €/1kg
23,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
34,71 €/1kg
34,71 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zrnká Kimbo Espresso Extra Cream 1 kg
Kimbo Expresso Extra Cream je vyvážená zmes zrnkovej kávy zo Strednej a Južnej Ameriky. Výrobky radu Espresso Bar predstavujú zrnkovú kávu najvyššej kvality určenú pre kaviarne. vďaka použitiu pomalého procesu praženia zŕn a relatívne nízkej teplote praženia vznikla zmes s výraznou čokoládovou arómou, intenzívnou chuťou a mierne sladkou dochuťou. Na základe Kimbo Extra Cream môžeme pripraviť vynikajúce neapolské espresso, ako aj aromatické cappuccino alebo latte. Po príprave si môžeme dlho vychutnávať krásnu a lahodnú zlatistú a orechovú penu.
___________________________________________________
Vlastnosti výrobku: - Vhodné pre prípravu kávy, ktorá sa dá pripraviť z kávy s vysokým obsahom alkoholu:
- Jemná aróma
- Množstvo peny - hustá
- Stupeň praženia - stredný
- Obsah kofeínu - vysoký
Zloženie Kimbo Extra Cream pozostáva zo starostlivo vybraných vysokokvalitných zŕn Arabica aj z veľmi kvalitných zŕn Robusta. Vďaka tejto kombinácii je ideálna na prípravu mliečnych nápojov, ako je cappuccino alebo všetky druhy latte. Chuť kávy Kimbo Extra Cream má príjemný sladký nádych, jemnú arómu a, ako napovedá názov, krásnuhustú penu na šálke.
___________________________________________________
Informácie:
- Typ kávy: zrnková káva
- Zloženie: 50 % Arabica, 50 % Robusta
- Čistá hmotnosť: 1000 g
Príprava:
Aromatická káva, ktorá je ideálna na prípravu v automatických kávovaroch, ako aj v kávovaroch do banky. Varíte si doma kávu tradičným spôsobom? Skvelá voľba. Táto káva vás určite nesklame.
___________________________________________________
Bezpečné balenie
Zakúpený výrobok dostanete v krabici, ktorá ho ochráni počas prepravy. výrobok je zabalený v ochrannej atmosfére. Po otvorení skladujte na suchom a chladnom mieste.
DALLMAYR Crema d'Oro zrnková káva 1kg
Neuveriteľne jemná a starostlivo rafinovaná káva od spoločnosti Dallmayr. Ušľachtilé zrná, z ktorých sa skladá káva Dallmayr Crema d'Oro, sú starostlivo vybranou a starostlivo praženou kompozíciou. Výsledkom je mimoriadne jemná aróma v šálke, ktorú pokrýva ľahká a hustá pena. Vďaka svojej univerzálnosti a prekvapivo vysokej piteľnosti je káva Crema d,Oro ideálna do kancelárií a hotelov, ako aj do domácností.
Dallmayr Crema d'Oro je zamatovo jemná a hladká.
Starostlivo vybrané zloženie tých najlepších zŕn v kombinácii s jemným pražením má za následok jemnú, ľahkú penu a vyváženú arómu. Maximálny pôžitok z chuti je zaručený.
KávaDallmayrCremad'Oro je ideálna na tradičnú prípravu, ako aj na použitie v kávovaroch na espresso, flakónoch, kávovaroch na filtrovanú kávu, kafetériách a kávovaroch.
Typ kávy: granulovaná
Zloženie: Zloženie: Arabica/Robusta
Stupeň praženia: svetlý
Obsah kofeínu - nízky
Intenzita - 3/5
Aróma: 4/5
Čistá hmotnosť: 1000 g
Dallmayr Crema d'Oro zrnková káva 1kg
Zrnková káva Dallmayr Crema d'Oro je 100 % jemná zrnková káva arabica, ktorá prechádza starostlivým výberom a dôkladným pražením. Výsledkom je zamatová a svetlá pena. Jej jedinečná aróma, ktorá sa šíri miestnosťou hneď po uvarení, vás pozýva ponoriť sa do kávového pôžitku. Pena, typická pre túto kávu, je dostatočne hustá na to, aby udržala čajovú lyžičku cukru na povrchu celé 4 sekundy.Ide o dokonalú kávu do domácnosti aj do kancelárie. Skvele chutí vo forme espressa, cappuccina alebo latte.Odporúča sa najmä ako káva tureckého typu.
Obsah:
Balenie obsahuje1000 g zrnkovej kávy Dallmayr Crema d'Oro.
Skladovanie: V balení sa nachádza množstvo kávy Dallmayer Dallmayer:
Skladujte na suchom a chladnom mieste v tesne uzavretom obale.
Dallmayr Crema d'Oro je výnimočná zrnková káva s jemnou chuťou a zamatovoupenou, ideálna pre milovníkov jemných aromatických kávových nápojov. Zloženie starostlivo vybraných zŕn Arabica a Robusta pražených tradičným spôsobom zaručuje dokonalú rovnováhu jemnej kyslosti a ľahkého nádychu sladkosti. Káva je ideálna na prípravu v kávovaroch na espresso a vo fľašiach, je vhodná na použitie ako čierna káva alebo s mliekom. Balenie s hmotnosťou 1 kg zaručuje dlhotrvajúcu čerstvosť a pohodlie. Vyberte si kávu Dallmayr Crema d'Oro a vychutnajte si chvíľu relaxu nad šálkou dokonalej kávy!
Výrobca: Dallmayr
Typ: Zrnková káva
Druh kávy: zmes Arabica - Robusta
Stupeň praženia: 3/5
Intenzita: 3/5
Kyslosť: 3/5
Hmotnosť: 1 kg
Dallmayr Crema d'Oro je vytvorená z dôkladne a starostlivo vybranej zmesi najvznešenejších kávových zŕn Arabica a Robusta, ktoré po jemnom pražení dávajú jemnú kávu typu "Crema" s jedinečnou arómou. Srdečne vás pozývame vyskúšať tento vynikajúci produkt - je ideálny na pitie v kancelárii, reštaurácii alebo v pohodlí domova.
Balenie obsahuje 1000 g kávy.
Jemné kávové zrná Arabica sú pre kávu Dallmayr Crema dOro starostlivo vybrané a jemne pražené. Výsledkom je zamatovo jemná, ľahká pena a vyvážená, jemná aróma. Poteší ako Caffè Crema, Café Crème alebo Schümli.
br /> Podrobnosti:
- Praženie: 3/5
- Kyslosť: 3/5
- Sila: 3/5
Výrobca / Vyrobené pre: Alois Dallmayr KG, Dienerstrasse 14 - 15, 80331 Mníchov - Nemecko
| Obsah: | 1000g |
Káva Dallmayr Crema d'Oro je zložená z vybraných druhov kávy Arabica najvyššej kvality s vyváženou, jemnou chuťou. Obzvlášť šetrný proces praženia zaručuje dokonalý pôžitok. Dokonale vyvážená kávová špecialita so zamatovo jemnou penou. Skutočná pochúťka ako Caffè Crema alebo Café Crème.
Dallmayr Kaffee Crema d Oro Ganze Bohnen samtig feine Crema 1000g
Mierna kávová špecialitaPre kávu Dallmayr CREMA d'Oro sa starostlivo miešajú a pomaly pražia jemné kávové zrná Arabica z vysokohorských oblastí. Výsledkom je zamatovo jemná a svetlá pena. Dallmayr CREMA d'Oro je káva s vyváženou, jemnou chuťou - ideálna ako Caffé Crema, Café Crème alebo Schümli. Dallmayr CREMA d'Oro sa vyrába zo 100 % zŕn Arabica. informácie podľa nariadenia o informáciách o potravinách nájdete tu.Výživové údaje na 100 gEnergie -tuky -z toho nasýtené mastné kyseliny -z toho mononenasýtené mastné kyseliny -z toho polynenasýtené mastné kyseliny -sacharidy -z toho cukry -z toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bielkoviny -soľ -vitamíny a minerálne látky -
Pri výrobe kávy Dallmayr Crema d'Oro sa jemné kávové zrná Arabica starostlivo miešajú a jemne pražia. Výsledkom je zamatovo jemná, ľahká pena a vyvážená, jemná chuť. Skutočná pochúťka ako Caffè Crema, Café Crème alebo Schümli.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Spôsob prípravy kávy
- Plne automatický kávovarPáka so sitkomFilterFrench PressMoka kanvica/varič espressaAeroPressKarlovarská kanvica
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- ALKOHOL I VODA (podrobné informácie o zložení nájdete na zadnej strane obalu)
- Výživové údaje
- Žiadne
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1000 g
- Podiel arabiky
- 100 %
- Potravinársky podnik
- Coffee Friend
- Obchodný názov
- Pražená káva
- Výrobca
- Model
- Crema d'Oro 1 kg Kaffeebohnen
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 527000000
- EAN kód
- 4008167152729
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Spôsob prípravy kávy
- Plne automatický kávovarPáka so sitkomFilterFrench PressMoka kanvica/varič espressaAeroPressKarlovarská kanvica
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- ALKOHOL I VODA (podrobné informácie o zložení nájdete na zadnej strane obalu)
- Výživové údaje
- Žiadne
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1000 g
- Podiel arabiky
- 100 %
- Potravinársky podnik
- Coffee Friend
- Obchodný názov
- Pražená káva
- Výrobca
- Model
- Crema d'Oro 1 kg Kaffeebohnen
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 527000000
- EAN kód
- 4008167152729
Hodí sa k tomu

Dallmayr Crema Prodomo | celé zrná | 1000g
19,63 €/1kg
25,16 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,63 €
Predajca: Katomix

Sansibar Caffe Crema ganze Bohne 1000g
29,70 €/1kg
29,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

ProfiCook PC-VK 1080, Čierna, Nerezová oceľ, Marinovanie, Nerezová oceľ, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
64,80 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Dallmayr Coffee 355 000 000 Dallmayr Cremad'Oro Selection
36,14 €/1kg
36,14 €
Predajca: somnia24

SOMMERWIND aviváž 38 praní | 1l DE
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g
20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Philips 2200 series EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
300,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
34,71 €/1kg
34,71 €
Predajca: somnia24

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Obliečky Minecraft Farma 140/200, 70/90
23,39 €
Predajca: XzoneDE

Lionelo Pascal Detská hojdačka Baby Nest Detská hojdačka Detská hojdačka Grau
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo

Najlepšie športové šípky plastové hroty 100 ks čierne; 62225
6,11 €
Predajca: M_plus_L

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

Mesko Home MS 6509, Čierna, Na pracovnú dosku, Utesnená platňa, 2 zone(s), 2 zone(s), Slabý var
16,90 €
Predajca: Remedial

Haier HSR3918EWPG Side by Side - nerezový vzhľad XL-Slim Line
1 152,86 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Teshop

Jacobs Filtračná káva Krönung jemná | mletá | 500g
34,90 €/1kg
17,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teplovzdušná fritéza 2 oddelenia Airfryer XXL 11L - 1700 W Teplovzdušná fritéza s 2 oddeleniami, dvojzónová teplovzdušná fritéza, 6 funkcií varenia
164,63 €
-3,30 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
161,33 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Caffè Borbone MISCELA BLU, 1 kg, kávové zrná
30,62 €/1kg
30,62 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Klarstein, blok na nože s nožmi, 7 -dielna súprava, inšpirované Japonskom
37,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein

Dallmayr Espresso d'Oro ganze Bohne, 1 kg, Espresso, Taška
25,16 €/1kg
25,16 €
Predajca: Zyrafka

Ariel Liquid Regular 5L - 100WL
4,36 €/1l
42,01 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,78 €
Predajca: Dareknaklik

Philips CA6700/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Šedá, Liquid (ready to use), 0,25 L, 2 kusov, 70%
33,62 €/1l
16,81 €
Predajca: somnia24

De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
499,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Gastromark

Daewoo 10793749 Daewoo Waschmaschine WM914T1WA0DE 9kg/1400Umin wh A (Speditionsversand)
751,35 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: NetworkTechnologies

Tefal Duetto+ G719S735, Súprava na varenie, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Bez povlaku, Nerezová oceľ, 250 °C
98,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Käfer Caffè Crema Lungo | celozrnná | 1000 g
30,02 €/1kg
30,02 €
Predajca: somnia24

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
1,67 €/1l
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Dallmayr Crema d'Oro intensa 1000g, 1 kg, Americano, Stredne pražená, 1 kusov, 1 kg, Taška
24,00 €/1kg
24,00 €
Predajca: Zyrafka
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. decembra 2018 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zvyčajne dobrá kvalita
Hmotnosť 1 kg
Nové balenie, ale vysoko kvalitný obsah!
Hodnotenie z 6. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1 kg
Hodnotenie z 25. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hmotnosť 1 kg
Hodnotenie z 25. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hmotnosť 1 kg
Hodnotenie z 11. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Lavazza Espresso Gold Selection - 1 kg zrnkovej kávy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,75 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,31 €
Predajca: Caffarro
20,31 €/1kg

Dallmayr prodomo in ganzen Bohnen Spitzenkaffee 500g 12er Pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
204,34 €
Predajca: AllYouNeed

Mövenpick Espresso ganze Bohnen Arabica Robusta 1000g 4er Pack
160,85 €
Predajca: AllYouNeed

Kávové zrná z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvo pražené, Tommy Cafe
59,99 €
Predajca: SuperMerchant

Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg
40,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
37,04 €/1kg

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 2 × 1 kg 100 % Arabica výhodné balenie 2 kg
32,90 €
Predajca: FonderhillSp
32,90 €/1kg

Lavazza Caffè Crema Barista Delicato, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 6/10, 1 kusov, 231 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
35,25 €
Predajca: Caffarro
35,25 €/1kg

Aromatizované kávové zrná Talianske sviatky 250 g 100 % Arabica Čerstvo pražené
36,99 €
Predajca: SuperMerchant
137,00 €/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle| Organická | Zrnková káva
29,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
29,95 €/1kg

Mocambo Espresso ORGANIC AROMA 1000g Bohnen



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: SuperMerchant
369,90 €/1kg

Lavazza Espresso Barista Intenso, 1 kg, Espresso, Lavazza, 1 kusov, 170 mm, 300 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,40 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,96 €
Predajca: Caffarro
29,23 €/1kg

Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 4 ks)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
82,36 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,55 €
Predajca: AllYouNeed
17,64 €/1kg

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, 1 kg, Papierová taška



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

Swisso Kaffee Espresso 1 kg – intenzívna a aromatická zrnková káva
20,95 €
Predajca: FonderhillSp
20,95 €/1kg

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 8/10, 1 kusov, 80 mm



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
30,18 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
31,18 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

Lavazza - zrnková káva grand espresso, balenie 1 kg



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
19,54 €
Predajca: Caffarro
19,54 €/1kg

Lavazza Crema e Aroma 1kg, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, Taška



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
23,26 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,97 €
Predajca: Caffarro
19,97 €/1kg

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,39 €
Predajca: Caffarro
20,39 €/1kg

Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
22,09 €
Predajca: Caffarro
22,09 €/1kg