4,8



Na základe 22 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dallmayr prodomo in ganzen Bohnen Spitzenkaffee 500g 12er Pack204,34 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Mocambo Espresso ORGANIC AROMA 1000g Bohnen369,90 €/1kg
48,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Ďalšie informácie o reklame
Dallmayr Home Barista Caffè Crema Dolce, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Cappuccino, Latte macchiato, Jemné praženie, Alois Dallmayr Kaffee OHG , Dienerstr. 14 -15, 80331, Munich, Germany, 1 kusov, Rainforest Alliance26,99 €/1kg
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Dallmayr 534945002 Káva Crema d'Oro - jemná a mäkká, 100% Arabica, 1 000 g
24,00 €/1kg
24,00 €
Predajca: Zyrafka

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Americano, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, Taška
26,08 €/1kg
13,04 €
Predajca: Zyrafka

Dallmayr Crema d'Oro intensa 1000g, 1 kg, Americano, Stredne pražená, 1 kusov, 1 kg, Taška
24,00 €/1kg
24,00 €
Predajca: Zyrafka

Lavazza Caffè Crema Gustoso | ganze Bohne | 1000g
26 980,00 €/1kg
26,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Stredne pražená
17,28 €/1kg
44,50 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,28 €
Predajca: Katomix

JACOBS Káva Krönung 5908 celozrnná 500g
68,34 €/1kg
34,17 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Kawa ziarnista Tchibo Barista Caffe Crema 1kg
30,17 €/1kg
30,17 €
Predajca: CoffeeFriend

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Káva Crema 1,0 kg
22,95 €/1kg
22,95 €
Predajca: Zyrafka

Dallmayr Coffee 355 000 000 Dallmayr Cremad'Oro Selection
36,14 €/1kg
36,14 €
Predajca: somnia24

Dallmayr Espresso d'Oro ganze Bohne, 1 kg, Espresso, Taška
25,16 €/1kg
25,16 €
Predajca: Zyrafka

Dallmayr Ethiopia 500g, 500 g, Americano, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, Taška
27,78 €/1kg
13,89 €
Predajca: Zyrafka

Jacobs Espresso Expert Roast, káva, celé zrná, pražená káva, zrnková káva, 1 balenie (1 x 1000g)
28,69 €/1kg
28,69 €
Predajca: Ambiente-3000

Käfer Caffè Crema Lungo | celozrnná | 1000 g
30,02 €/1kg
30,02 €
Predajca: somnia24

Starbucks Pike Place Roast, stredne pražená, celozrnná, 200 g
74,30 €/1kg
14,86 €
Predajca: Katomix

Mövenpick El Authentic Coffee Cream | ganze Bohne | 1000g
22,95 €/1kg
22,95 €
Predajca: Zyrafka
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Kapacita:
- 1 kg
- Druhy nápojov:
- Americano, Espresso
- Úroveň praženia kávy:
- Stredne pražená
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Typ balenia:
- Taška
Dallmayr Crema Prodomo je vysokokvalitná zmes starostlivo vybraných zŕn Arabica, ktorá sa vyznačuje jemnou chuťou a jemnou krémovou penou. Vďaka strednému praženiu získava káva harmonickú arómu, jemné tóny čokolády a miernu sladkosť, vďaka čomu je ideálna na prípravu espressa aj mliečnej kávy, ako je cappuccino a latte. Jej jedinečné zloženie poskytuje dokonalú rovnováhu medzi jemnosťou a intenzitou, zatiaľ čo vďaka prirodzene nízkej kyslosti je šetrná k žalúdku. Bude dokonale fungovať v automatických a fľaškových kávovaroch, vďaka čomu si budete môcť vychutnať čerstvo namletú kávu každý deň.
Názov: Crema Prodomo
Výrobca: Dallamyr
Typ: zrnková káva
Druh kávy: Arabica 100%
Stupeň praženia: 4/5
Intenzita : 4/5
Kyslosť: 2/5
Hmotnosť: 1 kg
S kávou Crema prodomo rozširuje spoločnosť Dallmayr svoj sortiment o novú sľubnú kávu:
- Dallomaxo: špičková zmes arabiky s výraznou plnosťou chuti a silným telom
- Šetrné dlhodobé bubnové praženie - teda veľmi nízka kyslosť a jemnosť
- Harmonická a guľatá chuť vďaka známemu špeciálnemu procesu rafinácie prodomo
- S mnohotvárnou arómou karamelu, horkej čokolády a sliviek
Praženie: 4/5
Kyslosť: 2/5
Sila: 4/5
Obsah: 1000 gramov
Výrobca / Vyrobené pre:
Dienerstrasse 14 - 15, 80331 Mníchov - Nemecko
Dallmayr Crema Prodomo je zmesou najlepších vysokohorských odrôd arabiky (100 %). Vyznačuje sa jemnosťou a nízkou kyslosťou, ktoré sa dosahujú špeciálnou metódou pomalého praženia. Týmto spôsobom sa spoľahlivo získava nezabudnuteľná aróma doplnená o tóny karamelu, horkej čokolády a slivky. Vďaka nízkemu obsahu kofeínu si ju môžete dovoliť piť kedykoľvek počas dňa a vychutnať si jej vynikajúcu chuť.
Balenie obsahuje 1000 g kávy.
| Informácie: Káva je vhodná pre všetkých, ktorí majú záujem o kávu: | |||
Trvanlivosť | Júl 2025 | Dátum praženia | Júl 2023 |
Typ | Zrnková káva | Stupeň praženia | 7/10 |
Vlastnosti | 100% arabica | Hmotnosť | 1000g |
| Vlastnosti: | |||
Intenzita | 4/10 | Sladkosť | 7/10 |
Pena | 6/10 | Obsah kofeínu | 4/10 |
| Spôsoby prípravy: | |||
Espresso | 7/10 | Čierna káva | 8/10 |
Cappuccino | 8/10 | Caffe Latte | 7/10 |
| Spôsoby prípravy: | |||
Automatické kávovary | 8/10 | Kávovary | 6/10 |
Filtračné kávovary | 7/10 | Kávovary, Moka kávovary | 6/10 |
Dallmayr Crema prodomo je naše špeciálne odporúčanie pre plne automatické kávovary. Táto špičková zmes najkvalitnejších káv Arabica z vrchovín bola senzoricky optimalizovaná vďaka šetrnému, pomalému praženiu v bubne. Káva Dallmayr Crema prodomo bola jemne a špeciálne rafinovaná a boli z nej odstránené mnohé horké látky.
Dallmayr Prodomo Caffee Crema Ganze Bohnen samtig fein 1000g
Dallmayr Crema Prodomo najjemnejšia prémiová káva 1 kg. Dallmayr Crema prodomo je naše špeciálne odporúčanie pre plne automatické kávovary. Šetrný, pomalý proces praženia v bubne optimalizoval senzorické vlastnosti tejto prémiovej zmesi najjemnejších káv Arabica highland. Dallmayr Crema prodomo je jemne špeciálne rafinovaná a zbavená mnohých horkých látok. káva pre plnoautomatické kávovary Chuťový profil: 100% zrná Arabica: Intenzita 8/10
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Spôsob prípravy kávy
- Plne automatický kávovarPáka so sitkomFilterFrench PressMoka kanvica/varič espressaAeroPressKarlovarská kanvica
- Zloženie
- Zrnká arabiky
- Výživové údaje
- neobsahujú žiadne deklarované výživové hodnoty.
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- Alois Dallmayr Kaffee OHG, Dienerstr. 14-15, 80331 München
- Obchodný názov
- Zrnková káva
- Výrobca
- Označenie množstva
- 100% celé zrná Arabica balené v ochrannej atmosfére
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- EUR10444-1
- EAN kód
- 4008167055105
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Spôsob prípravy kávy
- Plne automatický kávovarPáka so sitkomFilterFrench PressMoka kanvica/varič espressaAeroPressKarlovarská kanvica
- Zloženie
- Zrnká arabiky
- Výživové údaje
- neobsahujú žiadne deklarované výživové hodnoty.
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- Alois Dallmayr Kaffee OHG, Dienerstr. 14-15, 80331 München
- Obchodný názov
- Zrnková káva
- Výrobca
- Označenie množstva
- 100% celé zrná Arabica balené v ochrannej atmosfére
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- EUR10444-1
- EAN kód
- 4008167055105
Hodí sa k tomu

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

Dallmayr 534945002 Káva Crema d'Oro - jemná a mäkká, 100% Arabica, 1 000 g
24,00 €/1kg
24,00 €
Predajca: Zyrafka

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g
20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Stredne pražená
17,28 €/1kg
44,50 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,28 €
Predajca: Katomix

Philips 2200 series EP2230/10, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
422,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

De’Longhi ECAM 22.110.SB, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna, Strieborná
391,55 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

HYGOSTAR 293328 10 HYGOSTAR Atemschutzmasken FFP2 NR DIN EN 149:2001, A1:2009
14,99 €
Predajca: M_plus_L

Jacobs Coronation Kawa Ziarnista 1 kg
19,88 €/1kg
19,88 €
Predajca: CoffeeFriend

Melitta Auslese Mild mletá filtrovaná káva, pre kávovary na filtrovanú kávu, v sade
22,72 €/1kg
136,34 €
Predajca: Store-Germany

Dallmayr Crema d'Oro intensa 1000g, 1 kg, Americano, Stredne pražená, 1 kusov, 1 kg, Taška
24,00 €/1kg
24,00 €
Predajca: Zyrafka

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Lítium polymér (lipo), 3,7 V, Čierna, Biela
30,65 €
Predajca: esol

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Sansibar Caffe Crema ganze Bohne 1000g
29,70 €/1kg
29,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Espresso d'Oro ganze Bohne, 1 kg, Espresso, Taška
25,16 €/1kg
25,16 €
Predajca: Zyrafka

6-dielny vodný filter pre kávovar Delonghi Náhradný vodný filter pre De'Longhi DLSC002, kompatibilný so sériou De Longhi, ECAM, ESAM, ETAM, BCO, EC
54,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Kvet plameniaka "Lila Fiorino" fialový Anthurium andreanum 12cm
15,99 €
Predajca: Exotenherz

Swirl M 52, Modrá, Biela, Žltá, 240 mm, 168 mm, 74 mm, 180 g, 4 kusov
10,22 €
Predajca: PG-Service

funny čerstvé cibuľové krúžky Kukuričné krúžky s cibuľovou príchuťou 80g
24,13 €/1kg
1,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

AREBOS 40L chladiaci box | chladenie a udržiavanie tepla | 12/230V auto a zásuvka
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

tonies 01-0189, Figúrka do hracej skrinky, 4 rok / roky, Hnedá, Žltá
97,40 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

De’Longhi Magnifica S ECAM20.116.B, Espresso kávovar, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna
381,72 €
Predajca: NeuertsShop

SOMMERWIND aviváž 38 praní | 1l DE
3,75 €
Predajca: LAVONIO

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Káva Crema 1,0 kg
22,95 €/1kg
22,95 €
Predajca: Zyrafka

Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10 + (starší 10 rokov), Fyzické médiá
87,35 €
Predajca: somnia24

Sony Horizon Forbidden West, Playstation 4/Playstation 5, T (neplnoletí), Stiahnuť
63,33 €
Predajca: M_plus_L

ONVAYA® Nákupný košík skladací s funkciou chladenia | čierny | Skladací košík s vekom | Izolovaný košík | Nákupná taška | Skladací košík | Termokošík skladací
21,99 €
Predajca: heimundbuero

Philips EP3347, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
584,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Remington HC450, Čierna, Nerezová oceľ, Kov, Plast, Nerezová oceľ, Batérie, 30 min, Zabudovaná batéria
46,77 €
Predajca: egenta-shop

CANDeal 6 kusov sponiek do vlasov pre dámy, vintage vtáčie hniezdo sponky do vlasov veľké sponky do vlasov vlasové doplnky vlasové šperky pre dievčatá dámy
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CANDeal
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%5% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
5%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšia ponuka
Hmotnosť 1 kg
Bude to darček, pretože má malú kyslosť
Hodnotenie z 22. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fantastická chuť
Hmotnosť 0,75 kg
Najlepšia káva. Mám ju rád znova a znova.
Hodnotenie z 27. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšia káva
Hmotnosť 1 kg
Chutí
Hodnotenie z 6. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Milujem tieto fazule
Hmotnosť 1 kg
veľmi aromatické a nie príliš horké
Hodnotenie z 7. júla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Hmotnosť 0,5 kg
Veľmi dobrá káva, najlepšia kvalita ☕️.
Hodnotenie z 26. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super káva
Hmotnosť 1 kg
Veľmi dobrá káva.
Hodnotenie z 25. mája 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
lahodná káva, rýchle dodanie rád znova
Hmotnosť 1 kg
lahodná káva, rýchle dodanie rád znova
Hodnotenie z 22. mája 2019 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Hmotnosť 1 kg
Super chutné
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Lavazza Espresso Gold Selection - 1 kg zrnkovej kávy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,75 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,31 €
Predajca: Caffarro
20,31 €/1kg

Dallmayr prodomo in ganzen Bohnen Spitzenkaffee 500g 12er Pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
204,34 €
Predajca: AllYouNeed

Mövenpick Espresso ganze Bohnen Arabica Robusta 1000g 4er Pack
160,85 €
Predajca: AllYouNeed

Kávové zrná z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvo pražené, Tommy Cafe
59,99 €
Predajca: SuperMerchant

Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg
40,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
37,04 €/1kg

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 2 × 1 kg 100 % Arabica výhodné balenie 2 kg
32,90 €
Predajca: FonderhillSp
32,90 €/1kg

Lavazza Caffè Crema Barista Delicato, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 6/10, 1 kusov, 231 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
35,25 €
Predajca: Caffarro
35,25 €/1kg

Aromatizované kávové zrná Talianske sviatky 250 g 100 % Arabica Čerstvo pražené
36,99 €
Predajca: SuperMerchant
137,00 €/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle| Organická | Zrnková káva
29,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
29,95 €/1kg

Mocambo Espresso ORGANIC AROMA 1000g Bohnen



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: SuperMerchant
369,90 €/1kg

Lavazza Espresso Barista Intenso, 1 kg, Espresso, Lavazza, 1 kusov, 170 mm, 300 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,40 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,96 €
Predajca: Caffarro
29,23 €/1kg

Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 4 ks)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
82,36 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,55 €
Predajca: AllYouNeed
17,64 €/1kg

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, 1 kg, Papierová taška



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

Swisso Kaffee Espresso 1 kg – intenzívna a aromatická zrnková káva
20,95 €
Predajca: FonderhillSp
20,95 €/1kg

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 8/10, 1 kusov, 80 mm



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
30,18 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
31,18 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

Lavazza - zrnková káva grand espresso, balenie 1 kg



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
19,54 €
Predajca: Caffarro
19,54 €/1kg

Lavazza Crema e Aroma 1kg, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, Taška



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
23,26 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,97 €
Predajca: Caffarro
19,97 €/1kg

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,39 €
Predajca: Caffarro
20,39 €/1kg

Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
22,09 €
Predajca: Caffarro
22,09 €/1kg