Chupa Chups 9302100, Lollipop, Viacfarebný
15,83 €
69,43 € / 1kg
plus 3,45 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Lízanky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Chupa Chups Lízanky s príchuťou koly a citrónu 1200g13,89 €/1kg
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Chupa Chups Crazy Dips StrawberryPolyuretán(balenie 24x14g)46,66 €/1kg
23,05 €
Predajca: M_plus_L

Ďalšie informácie o reklame
Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g19,55 €/1kg
46,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Lizaki Chupa Chups Graffiti 120 sztuk x 12 g11,49 €/1kg
16,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups 8410031912470 Chupa Chups The Best of lízanky, plechovka s 50 kusmi (600 g)
30,87 €/1kg
18,52 €
Predajca: somnia24

Chupa Chups The Best Of, Jablko, Kola, Krémová, Strawberry, Lollipop, Viacfarebný, 12 g, oriešok, sója, 100 kusov
3 115,00 €/1kg
37,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Chupa Chups Lollipops plechovka 100 kusov rôzne príchute 1200g
13,89 €/1kg
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CHUPA CHUPS 123058 Chupa Chups Lollipop Fruit - 100 kusov
1 843,00 €/1kg
18,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Tongue Painter Cherry Orange Cola fruity 100s 1200g
13,89 €/1kg
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Melody Pops (48 x 15 g)
72,94 €/1kg
52,52 €
Predajca: M_plus_L

Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
19,25 €/1kg
15,40 €
Predajca: somnia24

Chupa Chups 754423 Chupa Chups Lutscher 150St.
26,15 €/1kg
47,07 €
Predajca: somnia24

Chupa Chups Mini Lollipops 4 príchute lízaniek v plniacom vrecku 2160g
23,61 €/1kg
51,00 €
Predajca: somnia24

Chupa Chups Ovocné lízanky v balení po 50 ks 600 g
15,72 €/1kg
9,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Crazy Dips Cola Lollipop Lízadlo v prášku 24ks
58,06 €/1kg
29,03 €
Predajca: M_plus_L

Küfa Emojipops lízanky s motívmi 100 kusov jednotlivo balených 1300g
21,70 €/1kg
21,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Sour Strips želé cukrovinky, 90 g
16,00 €/1kg
2,78 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,44 €
Predajca: Megasam24PL

Lizaki Chupa Chups Kwaśne 10 sztuk x 12 g
29,07 €/1kg
4,07 €
Predajca: LAVONIO

Chupa Chups Strawberry & Cream Lollipops 250 g
10,48 €/1kg
2,62 €
Predajca: Pantry_Intl

Lizaki Chupa Chups Graffiti 10 sztuk x 12 g
33,92 €/1kg
4,07 €
Predajca: LAVONIO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Eco-score:
- D
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 388 kcal
- Obsah cukru (na 100 g):
- 83 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 0,07 g
- Obsah uhľohydrátov (na 100 g):
- 96 g
- Obsah sodíka (100 g):
- 0,03 g
- Typ produktu:
- Lollipop
- Farba:
- Viacfarebný
- Bez gluténu:
- Áno
CHUPA CHUPS Kytica 19 lízaniek Kvetina
Kvetinová kytica Chupa Chups je ideálnym darčekom pre každého, na kom vám záleží. Či už ako malý darček pre najlepšieho priateľa, ako poďakovanie pre mamu, na svadbu alebo narodeniny, ako láskyplný pozdrav priateľom alebo ako romantický valentínsky darček pre priateľa alebo priateľku - lízanky zabalené ako kvetinová kytica urobia veľkú radosť každému. Lízanky Chupa Chups zaujmú vo všetkých svojich variantoch svojou intenzívnou chuťou. Farebná kytica obsahuje 19 lízaniek v nasledujúcich šiestich ovocných príchutiach: Jahoda, jablko, čerešňa, pomaranč, limetka-citrón a melón.
- Zloženie
- Cukor, glukózový sirup, ovocná dužina (3 %) (jablko, čerešňa, malina, ananás, limetka, citrón, jahoda, broskyňa, banán, pomaranč, čučoriedka, černica, mango, melón, kivi), regulátory kyslosti (kyselina mliečna, kyselina jablčná, kyselina citrónová), arómy, farbivá (beténová červeň, kapsantín, kurkumín).
- Výživové údaje
- Na 100 gramov Energie / Brennwert / Energia 1645 kJ (387 kcal) Vet / Fett / Fat 0 g Verzadigd Vet / Gesättigte Fettsäuren / Saturates 0 g Koolhydraten / Kohlenhydrate / Total Carbohydrate 96 g Suikers / Zucker / Sugars 78 g Eiwit / Eiweiß / Protein 0 g Zout / Salz / Salt 0,07 g
- Hmotnosť
- 228 g
- Potravinársky podnik
- Chupa Chups S.A.U Poligono Sector Serra c/ Les Masies n°16 08635 Sant Esteve Sesrovires (Barcelona) Spanien
- Obchodný názov
- Korenie
- Výrobca
- Počet kusov
- 25
- Číslo od výrobcu
- 9302100
- EAN kód
- 8410031950021
- Zloženie
- Cukor, glukózový sirup, ovocná dužina (3 %) (jablko, čerešňa, malina, ananás, limetka, citrón, jahoda, broskyňa, banán, pomaranč, čučoriedka, černica, mango, melón, kivi), regulátory kyslosti (kyselina mliečna, kyselina jablčná, kyselina citrónová), arómy, farbivá (beténová červeň, kapsantín, kurkumín).
- Výživové údaje
- Na 100 gramov Energie / Brennwert / Energia 1645 kJ (387 kcal) Vet / Fett / Fat 0 g Verzadigd Vet / Gesättigte Fettsäuren / Saturates 0 g Koolhydraten / Kohlenhydrate / Total Carbohydrate 96 g Suikers / Zucker / Sugars 78 g Eiwit / Eiweiß / Protein 0 g Zout / Salz / Salt 0,07 g
- Hmotnosť
- 228 g
- Potravinársky podnik
- Chupa Chups S.A.U Poligono Sector Serra c/ Les Masies n°16 08635 Sant Esteve Sesrovires (Barcelona) Spanien
- Obchodný názov
- Korenie
- Výrobca
- Počet kusov
- 25
- Číslo od výrobcu
- 9302100
- EAN kód
- 8410031950021
Hodí sa k tomu

Play-Doh E5062ES00, 2 rok / roky
11,61 €/1kg
6,13 €
Predajca: 3DToys

Paw Patrol - "GO TEAM" detská posteľná bielizeň, obojstranná posteľná bielizeň, 100x135 a 40x60 cm
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TONMARKE

Závesná tyč strieborná 115–200 cm, teleskopická, súprava vrátane príslušenstva, 3 držiaky, nerezová oceľ, závesná tyč s koncovkami
8,99 €
Predajca: Bestlivings

HOME-TEX 1648-8, Prehoz vo výbave, Obliečka na vankúš v cene
21,47 €
Predajca: somnia24

Rýchlovarná kanvica Lehmann 1,7 l s reguláciou teploty 45-100 ?C, nerezová kanvica s funkciou udržiavania teploty a dotykovým panelom, matná čierna
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g
19,55 €/1kg
46,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

85 kusov detské kuchynské doplnky na hranie narodeninovej torty hračka kuchynská súprava detská kuchynská súprava potravinárska kuchynská hračka darček pre deti 3 4 5 rokov
29,86 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,78 €
Predajca: odsellingaaa

Veľký plyšový medveď BENY, 100cm, krémová
24,80 €
Predajca: Jurhan

Pelikan 720250, Čierna, Modrá, Hnedá, Zelená, Oranžová, Ružová, Purpurová, Červená, Fialová, Biela, Žltá, Vodová farba, Tvrdo, 1 kusov
58,00 €/1kg
16,24 €
Predajca: M_plus_L

IDENA Idena Santa boot červená flokovaná, 23x20x13cm
13,04 €
Predajca: M_plus_L

PAW Patrol PAW DCT DieCast Launch N Hauler UPCX GML, Súprava vozidla a dráhy, 3 rok / roky, Plast, Modrá, Červená, Biela
41,24 €
Predajca: Humbi

Cestovná taška na kolieskach JOY 160l, čierna
31,50 €
Predajca: Jurhan

Chupa Chups 8410031912470 Chupa Chups The Best of lízanky, plechovka s 50 kusmi (600 g)
30,87 €/1kg
18,52 €
Predajca: somnia24

Chupa Chups The Best Of, Jablko, Kola, Krémová, Strawberry, Lollipop, Viacfarebný, 12 g, oriešok, sója, 100 kusov
3 115,00 €/1kg
37,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Chupa Chups Lollipops plechovka 100 kusov rôzne príchute 1200g
13,89 €/1kg
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Crazy Dips StrawberryPolyuretán(balenie 24x14g)
46,66 €/1kg
23,05 €
Predajca: M_plus_L

Chupa Chups Melody Pops (48 x 15 g)
72,94 €/1kg
52,52 €
Predajca: M_plus_L

Spin Master Paw Patrol Adventný kozmetický kalendár pre deti
32,48 €
Predajca: Easytoys

Chupa Chups 754423 Chupa Chups Lutscher 150St.
26,15 €/1kg
47,07 €
Predajca: somnia24

Booom Vodný melón 1100g
19,68 €/1kg
19,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Boulevard de Beauté kozmetický adventný kalendár, Krása v meste 24 make-upových prekvapení
67,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Chupa Chups Tongue Painter Cherry Orange Cola fruity 100s 1200g
13,89 €/1kg
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Adventný kalendár Toblerone 200g
120,65 €/1kg
24,13 €
Predajca: somnia24

Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
19,25 €/1kg
15,40 €
Predajca: somnia24

Chupa Chups Original The Best Of 120 lízaniek v náplni 1440g
12,06 €/1kg
17,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Šatníková skriňa PRISCILA - biela
140,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Apple iPhone X, 14,7 cm (5.8"), 2436 x 1125 px, 64 GB, 12 MP, iOS 11, Šedá
Generálne opravený
117,90 €
Predajca: JANADO

Takis Fuego, Tortilla chipsy, 100 g, Čili paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g
32,80 €/1kg
3,28 €
Predajca: Unicat-Candy

Drevený domček pre bábiky 3 poschodia s nábytkom a doplnkami domček pre bábiky domček pre bábiky
110,49 €
-22,10 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,39 €
Predajca: Kokiska

BOXILAND® ovocné želé adventný kalendár 2026, 24 druhov, sladké & kyslé
31,12 €/1kg
52,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Umbrella
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Displej s 100 kusmi lízankov "Pom Painter" na farbenie jazyka (modrá)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
7,48 €/1kg

COOL 506918 Cool srdiečková lízanka 200 kusov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
8,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,62 €/1kg

Küfa krémové nugátové lízatko s nugátovou krémovou náplňou 100 kusov 1700g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,57 €/1kg

Küfa American Cola lízatko so šerbetom v prášku 100 ks 1600g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,31 €/1kg

Küfa Lolli Fee lahodné lízanky s ovocnou príchuťou 100 ks 1600g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,05 €/1kg

Küfa Edelfrucht Lolly lízatko s ovocnou príchuťou 100 ks 1600g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,97 €/1kg

Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
46,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,55 €/1kg

Kompletný displej Dino Chomper, dinosaurus s lízankou, 12 kusov (možnosť doplnenia)
19,47 €
Predajca: Hopser-Funfood
147,50 €/1kg

100Pcs Union Jack Mini vlajky Ručné britské špáradlá Vlajky Cupcake Toppers UK Vlajky Ovocné tyčinky Party dekorácie
29,99 €
Predajca: Zanjo24

Küfa okrúhle lízanky ovocné lízanky s ovocnou príchuťou 100 ks 1800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(20)Počet hodnotení: 20
30,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,05 €/1kg

Küfa šerbetové lízatko so šerbetovou náplňou 100 ks 1600g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(20)Počet hodnotení: 20
26,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,77 €/1kg

Küfa Lillipop ovocné lízanky ovocné lahodné 150 kusov 1700g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(20)Počet hodnotení: 20
26,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,89 €/1kg

Flic n Lic Pop Glow in the Dark Lutscher leckerer Lolly 14g 24er Pack



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
725,94 €/1kg

Sun Lolly vodný ľad na samomrazenie s exotickou príchuťou 8 kusov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(31)Počet hodnotení: 31
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,53 €/1kg

Sun Lolly vodný ľad na samomrazenie s príchuťou koly 8 kusov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(31)Počet hodnotení: 31
3,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,77 €/1kg

Sun Lolly vodný ľad na zmrazenie s malinovou príchuťou 8s



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(31)Počet hodnotení: 31
3,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,81 €/1kg

Candy licky shells farebné jednotlivo balené ovocné tvrdé karamelky 9g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
0,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,23 €/1kg

Pom Painter farba na jazyk (modrá)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
0,19 €
Predajca: Hopser-Funfood
10,86 €/1kg

Ovocné lízanky s gumovými medvedíkmi



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
0,12 €
Predajca: Hopser-Funfood
6,86 €/1kg