4,7



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Starbucks House Blend Lungo pre Nespresso (12 x 10 kapsúl)197,18 €/1kg
129,55 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Jacobs Decaffeinato 6 Lungo Set of 10, kávové kapsule, bez kofeínu, kompatibilné s Nespresso, káva, 10 x 20 kapsúl84,86 €/1kg
88,25 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
TASSIMO kapsule Horúca čokoláda balenie 3x Cadbury + 3x Milka - 48 nápojov52,19 €/1kg
87,86 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,15 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
TASSIMO kapsule Jacobs Lovers kávové kapsule - celkom 48 nápojov62,10 €/1kg
90,04 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
77,01 €
Predajca: AllYouNeed

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 T diskov, kávové kapsule
54,58 €/1kg
13,10 €
Predajca: AllYouNeed

Tassimo Morning Café veľké balenie | 21 XL, kávové kapsule
48,47 €/1kg
7,94 €
Predajca: CoffeeFriend

Jacobs CAPPUCCINO CLASSICO, Cappuccino, Taška
19 657,89 €/1kg
7,47 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Jacobs Coffee Cream Classic XL | 16 T diskov, kaffeekapseln
58,58 €/1kg
7,78 €
Predajca: CoffeeFriend

Kapsule TASSIMO Morning Café Filter XL T Discs 5 x 21 kávových kapsúl
50,22 €/1kg
39,42 €
Predajca: Ambiente-3000

Tassimo Kapseln Jacobs Typ Latte Macchiato Classico | 8 Kaffeekapseln
29,92 €/1kg
7,90 €
Predajca: CoffeeFriend

TASSIMO Toffee Nut Latte, Kávová kapsula, Caffe latte, 8 šálok, Tassimo, 8 kusov
29,22 €/1kg
11,80 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,83 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo kapsule Jacobs typ Latte Macchiato Vanilla | 8 kávových kapsúl
60,86 €/1kg
16,31 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Kapsule Typ Latte Macchiato Bailey's | 8 kávových kapsúl
45,30 €/1kg
11,96 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Jacobs Coffee Cream mild XL | 16 T Discs, Kaffeekapseln
60,31 €/1kg
7,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tassimo Zloženie mlieka s jemnou penou | 16 T diskov, kávové kapsule
36,34 €/1kg
12,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Jacobs Hag Crema, Taška
151,73 €/1kg
15,78 €
Predajca: somnia24

Jacobs Krönung XL, 144 g, Káva, Nemecko, Taška
54,75 €/1kg
39,42 €
Predajca: Ambiente-3000

Tassimo Cadbury Cocoa Speciality, kakao, čokoláda, kapsula, 8 T-diskov / porcií
63,67 €/1kg
17,86 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,28 €
Predajca: AllYouNeed

Tassimo Jacobs Krönung XL | 16 T diskov, kávové kapsule
54,72 €/1kg
9,15 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,88 €
Predajca: CoffeeFriend

Jacobs Tassimo Kaffee Discs Morning Cafe mild XL Bigpack 21 Stück 147g
25,62 €/1kg
8,33 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,84 €
Predajca: CoffeeFriend
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Tassimo Jacobs Café au lait classico káva a mlieko 16 T diskov 184g
Lahodná káva Jacobs Café au lait pre dokonalý začiatok dňa! Káva a mlieko spojené v T DISC umožňujú prípravu v čo najkratšom čase: Jednoducho vložte T DISC Jacobs Café au lait, stlačte tlačidlo a začnite deň s radosťou!
TASSIMO Jacobs Café au lait classico T DISC sú k dispozícii v praktických baleniach po 16 ks. 1 nápoj = 195 ml.
JACOBS DOUWE EGBERTS DE GmbH Langemarckstraße 4 - 20 28199 Brémy
- Typ balenia:
- Taška
Café au lait je francúzska verzia latte a znamená kávu s mliekom. Tassimo teraz tento kávový zážitok vyčarilo v T-Diskoch, takže si chutné Café au lait môžete ľahko pripraviť doma.
V balení Café au lait od spoločnosti Tassimo sa nachádza 16 T-diskov a na jeden nápoj potrebujete len jeden T-disk. V jednom balení tak získate 16 nápojov. S jednou kávovou kapsulou získate 195 ml Café au lait / latte. Káva a mlieko sú už zahrnuté v každej kapsule. Získajte teraz doma francúzsku atmosféru a vychutnajte si kávu z kávovaru Tassimo - Drinks.
Výrobca / Vyrobené pre:
JACOBS Douwe Egberts BV, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam - Holandsko
Jacobs Café au Lait - francúzska café au lait s príchuťou Jacobs pre dokonalý začiatok dňa.
Príjemná, mierne sladká chuť so zamatovou penou, ako stvorená na ranné prebudenie.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Vhodné pre kapsulový systém
- Tassimo
- Zloženie
- Sušené odstredené mlieko (32 %), cukor, glukózový sirup, rozpustné kávové zrná (15 %), kokosový tuk (plne hydrogenovaný), mliečne bielkoviny, stabilizátor (E340), protihrudkujúca látka (E551), emulgátory (E471, E433).
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 25,0 kilokalórií (kcal) Energetická hodnota: 104 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,7 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,7 Sacharidy: 3,6 Sacharidy, z toho cukor: 2,6 Bielkoviny: 0,9 Soľ: 0,02 Vláknina: 0,3
- Alergény
- Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Laktóza
- Hmotnosť
- 184 g
- Potravinársky podnik
- Kraft Foods Deutschland GmbH, Langemarckstraße 4-20, D-28199 Bremen
- Obchodný názov
- Tassimo Jacobs Café au lait classico, 16 vankúšikov, 184 g
- Výrobca
- Počet kusov
- 16
- Číslo od výrobcu
- 4031535
- EAN kód
- 76222101511248711000501153
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Vhodné pre kapsulový systém
- Tassimo
- Zloženie
- Sušené odstredené mlieko (32 %), cukor, glukózový sirup, rozpustné kávové zrná (15 %), kokosový tuk (plne hydrogenovaný), mliečne bielkoviny, stabilizátor (E340), protihrudkujúca látka (E551), emulgátory (E471, E433).
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 25,0 kilokalórií (kcal) Energetická hodnota: 104 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,7 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,7 Sacharidy: 3,6 Sacharidy, z toho cukor: 2,6 Bielkoviny: 0,9 Soľ: 0,02 Vláknina: 0,3
- Alergény
- Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Laktóza
- Hmotnosť
- 184 g
- Potravinársky podnik
- Kraft Foods Deutschland GmbH, Langemarckstraße 4-20, D-28199 Bremen
- Obchodný názov
- Tassimo Jacobs Café au lait classico, 16 vankúšikov, 184 g
- Výrobca
- Počet kusov
- 16
- Číslo od výrobcu
- 4031535
- EAN kód
- 76222101511248711000501153
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Tassimo Morning Café veľké balenie | 21 XL, kávové kapsule
48,47 €/1kg
7,94 €
Predajca: CoffeeFriend

Jacobs CAPPUCCINO CLASSICO, Cappuccino, Taška
19 657,89 €/1kg
7,47 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Jacobs Coffee Cream Classic XL | 16 T diskov, kaffeekapseln
58,58 €/1kg
7,78 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo kapsule Jacobs typ Latte Macchiato Caramel | 8 kávových kapsúl
29,40 €/1kg
7,88 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Kapsule Typ Latte Macchiato Bailey's | 8 kávových kapsúl
45,30 €/1kg
11,96 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Kapseln Jacobs Typ Latte Macchiato Classico | 8 Kaffeekapseln
29,92 €/1kg
7,90 €
Predajca: CoffeeFriend

Kapsule TASSIMO Morning Café Filter XL T Discs 5 x 21 kávových kapsúl
50,22 €/1kg
39,42 €
Predajca: Ambiente-3000

TASSIMO Toffee Nut Latte, Kávová kapsula, Caffe latte, 8 šálok, Tassimo, 8 kusov
29,22 €/1kg
11,80 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,83 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo kapsule Jacobs typ Latte Macchiato Vanilla | 8 kávových kapsúl
60,86 €/1kg
16,31 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Zloženie mlieka s jemnou penou | 16 T diskov, kávové kapsule
36,34 €/1kg
12,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tassimo Jacobs Coffee Cream mild XL | 16 T Discs, Kaffeekapseln
60,31 €/1kg
7,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krups Mini Me KP123, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1500 W, Čierna, Nerezová oceľ
77,91 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bosch Tassimo Style TAS1102, Kávovar na kapsule, 0,7 L, Kávová kapsula, 1400 W, Čierna
207,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jacobs Krönung XL, 144 g, Káva, Nemecko, Taška
54,75 €/1kg
39,42 €
Predajca: Ambiente-3000

Bosch 4242001235159, Čistiace tablety, 6 kusov
178,23 €/1kg
23,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Tassimo Milk Composition, káva, mliečna kapsula, mliečna pena, balenie 5, 5 x 16 T-diskov
22,92 €/1kg
39,42 €
Predajca: Ambiente-3000

TASSIMO 4071637, kávový sáčok, Horúca čokoláda, 10 šálok, 10 kusov
31,68 €/1kg
15,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bosch My Way 2, Kávovar na kapsule, 1,3 L, Kávová kapsula, Čierna, Chróm
98,99 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bosch My Way 2, Kávovar na kapsule, Kávová kapsula, 1300 W, Biela
92,96 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Jacobs Hag Crema, Taška
151,73 €/1kg
15,78 €
Predajca: somnia24

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

TASSIMO 4051796 Tea Time Zelený čaj a mäta 16 porcií
428,00 €/1kg
17,12 €
Predajca: somnia24

Bosch Tassimo Style TAS1104, Kávovar na kapsule, 0,7 L, Kávová kapsula, 1400 W, Biela
193,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - čierne - inteligentné hodinky s remienkom - veľkosť zápästia: 140-210 mm - displej 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
219,00 €
Predajca: G-Electronics

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Lítium polymér (lipo), 3,7 V, Čierna, Biela
30,65 €
Predajca: esol

Profesionálny zastrihávač vlasov Zastrihávač fúzov T-čepeľ Zastrihávač fúzov Elektrický zastrihávač vlasov Holiaci strojček na vlasy Muži Deti Retoo
55,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

HP Dvojbalenie čiernej/trojfarebnej originálnej atramentovej kazety 302, Štandardný, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na báze farby, 3,5 ml, 4 ml
68,64 €
Predajca: T3S_Shop

Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
71,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bosch My Way 2, Kávovar na kapsule, 1,3 L, Kávová kapsula, 1300 W, Červená
92,96 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%14% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
14%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. decembra 2019 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tassimo T-Discs
Objednávka, dodacia lehota, chuť a pomer cena/výkon naozaj dobré, vďaka!
Hodnotenie z 24. novembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super služby a chutná káva
Super služby a chutná káva
Hodnotenie z 15. októbra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tassimo Jacobs Café Au Lait
Chutí super lahodne
Hodnotenie z 26. marca 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Cena výkon super
Hodnotenie z 29. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kávové kapsuly, La Natura Lifestyle Organic, Decaffeinato Espresso, 60 kapsúl kompatibilných s Nespresso , 100% Arabica ,306g
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

Starbucks House Blend Lungo pre Nespresso (12 x 10 kapsúl)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
129,55 €
Predajca: AllYouNeed
197,18 €/1kg

KAFFEE PROBIERBOX La Natura Lifestyle | 120 kávových kapsúl v 6 rôznych príchutiach | 100% recyklovateľné | Kompatibilné kávové kapsule Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
66,89 €/1kg

Irish Cream Espresso Crema Premium Coffee - 110 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 616g || Kompatibilné s Nespresso®*³
49,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
81,09 €/1kg

KAFFEE Premium 80 kávových kapsúl výberové balenie Ochutená káva | z hliníka | 100 % recyklovateľné Nespresso®*³ kompatibilné kapsule pre Nespresso®³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
44,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
99,89 €/1kg

Lavazza Passionale, Kávová kapsula, Espresso, Tmavo pražená, A Modo Mio, 54 šálok, 11/13



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
36,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
70,59 €/1kg

Lungo Coffee Super BOX 100 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 510g|| Kompatibilné s Nespresso®*³
39,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
78,33 €/1kg

Crema Coffee - 120 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle| Kompatibilné s Nespresso®*³ | Hliníkové kapsule | 100% recyklovateľné |



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
59,45 €/1kg

Espresso La Natura Lifestyle (6x16 kávových kapsúl) 96 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle 576g| Kompatibilné kávové kapsule Dolce Gusto®* | Rainforest



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
69,36 €/1kg

Jacobs Decaffeinato 6 Lungo Set of 10, kávové kapsule, bez kofeínu, kompatibilné s Nespresso, káva, 10 x 20 kapsúl



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(75)Počet hodnotení: 75
88,25 €
Predajca: AllYouNeed
84,86 €/1kg

Espresso káva - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g| biosourceced | kompatibilné s Nespresso®*



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

Káva Crema Hazelnut - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatibilné s Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

ORGANIC COFFEE FLAVORED BOX | 60 priemyselne kompostovateľných² kávových kapsúl pre kapsulové kávovary Nespresso®³ |La Natura Lifestyle



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
81,54 €/1kg

Crema Chocolate Coffee - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatibilné s Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

TASSIMO kapsule Horúca čokoláda balenie 3x Cadbury + 3x Milka - 48 nápojov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
87,86 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,15 €
Predajca: AllYouNeed
52,19 €/1kg

Degustačný balíček - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g| Kompatibilné s Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

Crema Coffee - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatibilné s Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

TASSIMO kapsule Jacobs Lovers kávové kapsule - celkom 48 nápojov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(31)Počet hodnotení: 31
90,04 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
77,01 €
Predajca: AllYouNeed
62,10 €/1kg

Opakovane použiteľné kapsuly Nespresso - Sada 3 plniteľných kapsúl z nehrdzavejúcej ocele - Kompatibilné s kávovarmi Nespresso - Matná čierna



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,50 €
Predajca: 1915SHOP
43,33 €/1kg

Qalidus Delta kapsula pre kávovary Delta/ Krabica 40 ks
40,98 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,99 €
Predajca: SuperMerchant
2,90 €/1kg