4,8



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Parfum La Rive Eternal Kiss 90ml - Voňavá voda s nadčasovou a senzuálnou vôňou. Ideálna na každý deň aj večer. Originálne balenie.166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain Nahema, Woda perfumowana, 75ml1 345,47 €/1l
100,91 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
VERSET Ceix for Him edp 100ml304,30 €/1l
30,43 €
Predajca: Pharmacygreek

La Rive Voňavka In Love 90ml - Květinová vůně s tóny frezie a pižma, dokonalá pro romantické chvíle. Originální lahvička skvěle ozdobí vaši poličku.
174,11 €/1l
15,67 €
Predajca: somnia24

Parfumovaná Voda La Rive Aqua Bella, 100ml
179,60 €/1l
17,96 €
Predajca: Zeitburg

La Rive For Woman Madame In Love Voda Parfumovaná 90Ml
231,89 €/1l
20,87 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

La Rive Cute For Woman Parfémový Spay, 100ml
120,00 €/1l
12,00 €
Predajca: Inaris_International

La Rive Prestige Beauty Woda perfumowana, 75ml
225,33 €/1l
16,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive Dotek Ženy Parfémovana Voda, 90ml
194,22 €/1l
17,48 €
Predajca: Zeitburg

Vôňa La Rive Prestige Moonlight Lady 75 ml
264,53 €/1l
19,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Vôňa La Rive Taste Of Kiss, Parfumovaná Voda, 100 ml
146,33 €/1l
13,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rabanne Pure XS For Her, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL..., 1 kusov
1 096,00 €/1l
87,68 €
Predajca: Denpoli-Venda

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,63 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Roberto Cavalli Paradiso, Ženy, 75 ml, Sprej, 1 kusov
454,27 €/1l
34,07 €
Predajca: BRASTYGroup

La Rive Look Of Woman Woda perfumowana, 75ml
209,33 €/1l
15,70 €
Predajca: somnia24

La Rive Elegant Woman Woda perfumowana, 90ml
139,90 €/1l
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Hugo Deep Red, parfémová voda, 50 ml
1 048,40 €/1l
52,42 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

La Rive Prestige Tender - Voda Parfumovaná 75ml
232,93 €/1l
17,47 €
Predajca: Katomix

Parfémovaná toaletná voda La Rive Donna 90ml.
166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
La Rive Perle Eau de Parfum
Zavrite oči a ponorte sa do postele s nádherne mäkkými a chrumkavými obliečkami. Slnko žiariace cez okná a nový deň plný možností. Práve to vám prináša perla. Pearl je fascinujúca púdrová vôňa, ktorá vás znovu a znovu prekvapí svojím sviežim kvetinovým nádychom. Túto špeciálnu edíciu dopĺňa trblietavý kryštál Swarovski na flakóne, ktorý pôsobí mimoriadne elegantne. La Rive Pearl však nie je len mimoriadne príťažlivá na pohľad, táto vôňa patrí do najvyššieho segmentu aj z hľadiska trvácnosti na pokožke.
Špecifikácie:
Farba flakónu: biela, zlatá
Farba balenia: biela, zlatá
Pohlavie: ženy
Materiály obalu: sklo, plast, kartón
Vôňa: svieža, kvety
Obsah: 75 ml
Poznámky k vôni:
Vrchné tóny: Vôňa: bergamot, citrón a čierne ríbezle
Srdcové tóny: konvalinka, petitgrain, ruža, broskyňa a kašmír
Základné tóny: Vôňa: santalové drevo, šalvia a pižmo
Farba : biela
Obsah v ml: 75
Jazyk balenia : angličtina
Pohlavie : ženy
Typ vône : svieža
Typ vône : kvetinová
Radi intrigujete? Pôsobíte nenápadným dojmom, ale viete, aká sila sa vo vás skrýva? Áno. Ste to vy... Ste ako letný vietor v ranných hodinách, ktorý sa jemne dotýka svojho okolia svojím radostným šarmom... Túto kompozíciu sme vytvorili pre vás - je to kvetinová vôňa, mimoriadne esenciálna, ktorá je ako spomienka na prechádzku v záhrade plnej kvetov a zrelého ovocia. Spočiatku citrusová kompozícia po chvíli vyprchá a odhalí bohaté srdce plné konvaliniek, ruží a broskýň, položené na lôžku zo santalového dreva, šalvie a pižma. Pri nosení tejto vône pocítite príval energie a optimizmu, ktorý vás bude sprevádzať po celý deň. Je to inšpirujúca kompozícia pre inšpiratívnu ženu, kľúč k tajomnej záhrade. Prekročíte jej prah?...
HLAVNÁ VÔŇA
bergamot, citrón, čierne ríbezle
SRDCE
konvalinka, petitgrain, ruža, broskyňa, kašmír
ZÁKLADNÉ ČÍSLO
santalové drevo, šalvia, pižmo
La Rive Pearl Woman Woda perfumowana, 75ml
[b]Vôňa:[/b] kvetinová, svieža[br][br][br][br][b]Vrchné tóny:[/b] čierne ríbezle, bergamot, citrón[br][br][b]Srdcové tóny:[/b] kašmír, konvalinka, broskyňa, ruža, petitgrain[br][br][b]Základné tóny:[/b] pižmo, santalové drevo, šalvia[br][br][br]So zatvorenými očami sa dámy, ako letný ranný vánok jemne sa dotýkajúci svojho okolia svojím veselým pôvabom, ponárajú do postele s nádherne mäkkými, chrumkavými obliečkami. Slnko presvitajúce cez okná a nový deň plný možností. Mimoriadne éterická parfumovaná voda La Rive Pearl Woman je ako spomienka na prechádzku v záhrade plnej kvetov a zrelého ovocia[br][br][br]
Je to svieži kvetinový parfum s krémovou textúrou. Vďaka svojej iskrivej osobnosti je to parfum, ku ktorému sa budete vracať znova a znova. Je zábavný a zároveň veľmi zmyselný
La Rive Swarovski Pearl Edp 75 ml
- Verzia
- 75 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- La Rive Pearl Woman Woda perfumowana, 75ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 5906735231328
- Číslo od výrobcu
- 64901945
- Verzia
- 75 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- La Rive Pearl Woman Woda perfumowana, 75ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 5906735231328
- Číslo od výrobcu
- 64901945
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

La Rive Voňavka In Love 90ml - Květinová vůně s tóny frezie a pižma, dokonalá pro romantické chvíle. Originální lahvička skvěle ozdobí vaši poličku.
174,11 €/1l
15,67 €
Predajca: somnia24

Parfumovaná Voda La Rive Aqua Bella, 100ml
179,60 €/1l
17,96 €
Predajca: Zeitburg

La Rive For Woman Madame In Love Voda Parfumovaná 90Ml
231,89 €/1l
20,87 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Forever Wax Warmer Depilačná súprava digitálna s 500 g voskových bôbov 1 silikónový zásobník 2 fľaše 30 drevených špachtlí, depilácia voskom tvár telo čierna
109,46 €/1l
54,73 €
Doprava zdarma
Predajca: VELMORA

Rabanne Pure XS For Her, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL..., 1 kusov
1 096,00 €/1l
87,68 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Versace - Versace Man Eau Fraiche EDT 200ml
431,25 €/1l
86,25 €
Predajca: BRASTYGroup

La Rive Prestige Beauty Woda perfumowana, 75ml
225,33 €/1l
16,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Veľká pletená vlnená deka 180 x 120 cm - sivá
59,95 €
Predajca: Geheimshop-de

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,63 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Čierna Rieka Šedý Bod - Toaletná voda 90ml
157,67 €/1l
14,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive Look Of Woman Woda perfumowana, 75ml
209,33 €/1l
15,70 €
Predajca: somnia24

La Rive Cash For Men Woda toaletowa, 100ml
154,30 €/1l
15,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana The One for Men, Muži, 100 ml, 1 kusov
778,90 €/1l
77,89 €
Predajca: somnia24

Samsung Galaxy A15 SM-A155F 16,5 cm (6,5") Hybrid Dual-SIM Android 14 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Čierna, modrá
499,00 €
Predajca: G-Electronics

MIADOMODO® Jedálenské stoličky sada 2, 4, 6, 8 - Čalúnené s vankúšom na sedenie, vyrobené z plastu a masívneho dreva, možnosť výberu farby - Kuchynská stolička, stoličky (sada 2, biela)
170,39 €
Predajca: Kokiska

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
373,13 €/1l
29,85 €
Predajca: FragraDE

La Rive Dotek Ženy Parfémovana Voda, 90ml
194,22 €/1l
17,48 €
Predajca: Zeitburg

La Rive Cute For Woman Parfémový Spay, 100ml
120,00 €/1l
12,00 €
Predajca: Inaris_International

Dior Sauvage, Voda po holení, Univerzálna pleť, 100 ml, Osviežujúce, Upokojujúci, Fľaša, #16456 ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - LIMONENE - LINALOOL - BUTYL...
770,40 €/1l
77,04 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Profumeriaideale

Bluetooth Multimediálny reproduktor Subwoofer Diaľkové ovládanie Osvetlené PMPO 280W AUX USB Bluetooth SD karta Rádio LED Mp3
31,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Čierna
184,97 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag
![Obrázok produktu pre [sk.casa] Bočný stolík Holeby Posteľný stolík na kolieskach Stolík pod notebook Biely Obývačkový stolík v tvare C -](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/609811de00832ea6279c2c09f975f5ca.webp)
[sk.casa] Bočný stolík Holeby Posteľný stolík na kolieskach Stolík pod notebook Biely Obývačkový stolík v tvare C -
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl

Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
745,67 €/1l
67,11 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Dunhill Icon Racing Parfumovaná voda, 100ml
412,20 €/1l
41,22 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
82% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
82%18% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
18%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pravá láska ❤️
Parfém je jednoducho neprekonateľný. Vyskúšala som ho už na svojej sestre a hneď som si ho zamilovala. Škoda len, že je dostupný len online. Nech už je dôvod akýkoľvek. Jednoznačné odporúčanie na kúpu. Odoslanie bolo tiež rýchle, rýchlejšie ako bolo uvedené.
Hodnotenie z 29. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasné!
Kúpila som si tieto veci, voňajú ako luxus!
Hodnotenie z 26. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Veľmi dobrá vôňa
Hodnotenie z 17. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Očarujúca vôňa
Parfém zanecháva očarujúcu vôňu. Každý sa pýta: Akú skvelú vôňu máte na sebe?
Hodnotenie z 4. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt
Všetko super
Hodnotenie z 15. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ok
Ok
Hodnotenie z 2. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Veľmi dobré všetko.
Hodnotenie z 8. februára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Super
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

MAISON ASRAR Vision Eau De Parfum 100 ml (unisex)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
49,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
498,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l