5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Parfum La Rive Eternal Kiss 90ml - Voňavá voda s nadčasovou a senzuálnou vôňou. Ideálna na každý deň aj večer. Originálne balenie.166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera Good Girl parfumovaná voda pre ženy 150 ml823,73 €/1l
127,67 €
-4,11 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
123,56 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Kilian Love, Don't Be Shy Parfumovaná voda pre ženy 100 ml3 120,90 €/1l
312,09 €
Predajca: PerfumTraders

La Rive Pearl Woman Woda perfumowana, 75ml
223,07 €/1l
16,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive Voňavka In Love 90ml - Květinová vůně s tóny frezie a pižma, dokonalá pro romantické chvíle. Originální lahvička skvěle ozdobí vaši poličku.
174,11 €/1l
15,67 €
Predajca: somnia24

La Rive Cute For Woman Parfémový Spay, 100ml
120,00 €/1l
12,00 €
Predajca: Inaris_International

La Rive In Woman Woda perfumowana, 90ml
166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

La Rive For Woman Madame In Love Voda Parfumovaná 90Ml
231,89 €/1l
20,87 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MadiHealth

Parfumovaná Voda La Rive Aqua Bella, 100ml
179,60 €/1l
17,96 €
Predajca: Zeitburg

Vôňa La Rive Prestige Moonlight Lady 75 ml
264,53 €/1l
19,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive Prestige Beauty Woda perfumowana, 75ml
225,33 €/1l
16,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Vôňa La Rive Miss Dream pre Ženy - Parfémovaná voda 100ml
158,40 €/1l
15,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive Queen Of Life Woda perfumowana, 75ml
239,73 €/1l
17,98 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

La Rive Destinee Parfémovaná Voda, 90 ml
146,33 €/1l
13,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive Prestige Tender - Voda Parfumovaná 75ml
232,93 €/1l
17,47 €
Predajca: Katomix

La Rive Dotyk Ženy Parfumovaná Voda, 30ml
327,67 €/1l
9,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

La Rive Tajný Sen Parfumovaná voda, 90 ml
147,00 €/1l
13,23 €
Predajca: Katomix

La Rive, In Flames, Eau De Parfum, For Women, 90 ml
166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
La Rive Taste of Kiss - parfumovaná voda
Teplo vzrušujúceho stretnutia zachytené v lahodne zmyselnej vôni. Taste of Kiss je sladké zvádzanie čiernych ruží zmiešané s jemnou nežnosťou hrušky a bergamotu. Ponorte sa do cesty objavovania s touto nádhernou vôňou. Pútavý, nápadný flakón poteší pri každodennom používaní.
Špecifikácie:
Farba flakónu: priehľadná, ružová
Farba balenia: čierna, ružová
Pohlavie: ženy
Obalové materiály: sklo, plast, kartón
Vôňa: sladká
Obsah: 90 ml
Poznámky k vôni:
Vôňa: vrchné tóny: Vôňa: hruška, bergamot a tangelo
Srdcové tóny: vanilková orchidea, čierna ruža, mučenka a jahoda
Základné tóny: Pačuli, papyrus, kadidlo, liči, pralinka, vanilka, karamel, káva, sladké drievko a kumarín
Farba : čierna
Farba : ružová
Obsah v ml : 90
Jazyk balenia : angličtina
Pohlavie : ženy
Typ vône : sladká
LA RIVE Eau de Parfum Taste of Kiss je kombinácia vôní, ktorá podčiarkuje zmyselnosť každej ženy.
Eau de Toilette
Podčiarknite zmyselný temperament každej ženy
Objavte jedinečnú vôňu čiernej ruže a vanilky obklopenú ovocnými akcentmi hrušky a liči. TASTE OF KISS je kompozícia vonných tónov, ktoré podčiarknu zmyselný temperament každej ženy. Precíťte emócie, ktoré vo vás vyvolá ovocno-kvetinový buket novej parfumovanej vody TASTE OF KISS.
Nóty vône:
Vrchné tóny: hruška, bergamot, mandarínka
Srdcové tóny: vanilková orchidea, čierna ruža, mučenka, jahoda
Základné tóny: pačuli, papyrus, kadidlo, liči, pralinka, vanilka, karamel, káva, kumarín, sladké drievko
Vôňa La Rive Taste Of Kiss je exkluzívna parfumovaná voda, ktorá očarí svojou jemnou a neodolateľnou vôňou. Tento ný parfém je balený v elegantnej fľaštičke o objeme 100 ml, čo z neho robí ideálny doplnok do vašej kolekcie. Vytvorte si svoj neprehliadnuteľný štýl so Vôňou La Rive Taste Of Kiss a nechajte sa zahaliť do jej návykového a elegantného arómy.
[b]Vôňa:[/b] sladko-ovocná[br][br][br][br][b]Vrchné tóny:[/b] hruška, bergamot, minneola[br][br][b]Srdcové tóny:[/b] vanilková orchidea, mučenka, čierna ruža, jahoda[br][br][b]Základné tóny:[/b] liči, vanilka, kumarín, papyrus, pačuli, káva, sladké drievko, kadidlo, karamel, pralinka[br][br][br]Sladká a ovocná La Rive Eau de Parfum Taste of kiss je kompozícia vonných tónov, ktorá zdôrazňuje zmyselný temperament každej ženy.
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Tento parfum La Rive Taste Of Kiss 100 ml je zoskupením luxusu a sviežosti. Obsahuje vynikajúce zložky, medzi inými: alkohol denat., aqua, parfum, benzyl salicylate, citronellol, geraniol, hydroxycitronellal, linalool, alpha-isomethyl ionone, citral, Eugenol, Limonene, Benzyl benzoate, Benzyl alcohol, Cinnamal, farnesol, anýzový alkohol, benzofenon, kumarin.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 5901832067139
- Číslo od výrobcu
- 64901974
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Tento parfum La Rive Taste Of Kiss 100 ml je zoskupením luxusu a sviežosti. Obsahuje vynikajúce zložky, medzi inými: alkohol denat., aqua, parfum, benzyl salicylate, citronellol, geraniol, hydroxycitronellal, linalool, alpha-isomethyl ionone, citral, Eugenol, Limonene, Benzyl benzoate, Benzyl alcohol, Cinnamal, farnesol, anýzový alkohol, benzofenon, kumarin.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 5901832067139
- Číslo od výrobcu
- 64901974
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

La Rive Voňavka In Love 90ml - Květinová vůně s tóny frezie a pižma, dokonalá pro romantické chvíle. Originální lahvička skvěle ozdobí vaši poličku.
174,11 €/1l
15,67 €
Predajca: somnia24

La Rive Cute For Woman Parfémový Spay, 100ml
120,00 €/1l
12,00 €
Predajca: Inaris_International

Parfumovaná Voda La Rive Aqua Bella, 100ml
179,60 €/1l
17,96 €
Predajca: Zeitburg

Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
29,90 €
Predajca: Enstore

La Rive Pearl Woman Woda perfumowana, 75ml
223,07 €/1l
16,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive For Woman Madame In Love Voda Parfumovaná 90Ml
231,89 €/1l
20,87 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

La Rive Prestige Beauty Woda perfumowana, 75ml
225,33 €/1l
16,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Vôňa La Rive Prestige Moonlight Lady 75 ml
264,53 €/1l
19,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive Prestige Tender - Voda Parfumovaná 75ml
232,93 €/1l
17,47 €
Predajca: Katomix

La Rive In Woman Woda perfumowana, 90ml
166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

La Rive, Cash, Eau De Parfum, For Women, 90 ml
179,56 €/1l
16,16 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

La Rive Vanilla Touch Woda perfumowana, 30ml
333,00 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

La Rive Dotek Ženy Parfémovana Voda, 90ml
194,22 €/1l
17,48 €
Predajca: Zeitburg

4-dielna sada kúpeľňových doplnkov ( biela ), pohár na zubné kefky - dávkovač mydla - mydelnička - toaletná súprava, kúpeľňové doplnky
8,99 €
Predajca: Bestlivings

TurboTronic stolný mixér – BG5 – 1200 W, sklenená nádoba 1,5 l, drvenie ľadu, smoothie mixér a mliečny šejker, nerezové vyhotovenie, bez BPA, strieborný
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

La Rive She Is Mine Parfumovaná voda, 90ml
166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Kinder 4008400221021, 210 g, Mliečna čokoláda, 10 kusov, Glutén, 566 kcal, 2360 kJ
19,14 €/1kg
4,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BRUBAKER Cosmetics 5-dielna kozmetická súprava Unicorn Beauty Set Colorful Rainbow s vôňou vanilky a levandule v XXL hrnčeku na kávu Blue White
28,56 €/1kg
19,99 €
Predajca: BRUBAKER

La Rive Dotyk Ženy Parfumovaná Voda, 30ml
327,67 €/1l
9,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hra Mikado v drevenej škatuli
7,14 €
Predajca: M_plus_L

Merci Lovelies Klasické čokolády balené jednotlivo 5 rôznych 185g
29,51 €/1kg
5,46 €
Predajca: LAVONIO

vidaXL 3-dielna sada tvrdých puzdier Black 45,5/55/66 cm
83,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

Chloé Eau De Parfum, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Pivonka, Magnólia, Ruže, ambra, Céder
1 018,53 €/1l
76,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rotho Twist, 50 L, Obdĺžnikový, Polypropylén (PP), Čierna, Manuálne, 298 mm
20,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

La Rive, In Flames, Eau De Parfum, For Women, 90 ml
166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Parfémovaná toaletná voda La Rive Donna 90ml.
166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tefal CY7548, 5 L, Čierna, Polypropylén (PP), 0,8 m, 24 h, 1000 W
149,16 €
Predajca: BalticVaris_DE

Schmidt Spiele Kniffel, Univerzálne, 8 rok / roky, 190 mm, 275 mm, 67 mm, 310 g
31,70 €
Predajca: M_plus_L
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfém od spoločnosti lariva
Mega znova a znova budem kupovať výrobky od lariva
Hodnotenie z 4. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
La rive chuť bozku
Veľmi príjemná vôňa
Hodnotenie z 27. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

MAISON ASRAR Vision Eau De Parfum 100 ml (unisex)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
49,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
498,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l