5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
weber.tec 946 Injektionscreme 600ml Schlauch73,25 €/1kg
43,95 €
Predajca: bauschnell

GEBO armatúry, liatinové svorkové spojky, pre oceľové rúry, typ IF s IG, 2 1/2", pozinkované, 1 ks.
53,16 €/1kg
151,51 €
Predajca: muxx-io

Rýchlospojka EURO, závit M20x1,5, typ A
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

100 ks NBR M8 25 mm x 9 mm x 1 mm
488,50 €/1kg
48,85 €
Doprava zdarma
Predajca: ManufakturMartinshof

10 ks NBR M16 46 mm x 17 mm x 1 mm
819,00 €/1kg
8,19 €
Doprava zdarma
Predajca: ManufakturMartinshof

10 ks NBR M10 30 mm x 10 mm x 1 mm
819,00 €/1kg
8,19 €
Doprava zdarma
Predajca: ManufakturMartinshof

50 ks plochých tesnení Klingersil C-4400, 2 mm, 1 1/2 palca
39,85 €
Doprava zdarma
Predajca: ManufakturMartinshof

100 ks NBR M16 46 mm x 17 mm x 1 mm
488,50 €/1kg
48,85 €
Doprava zdarma
Predajca: ManufakturMartinshof

10 ks NBR M12 35 mm x 14 mm x 1 mm
819,00 €/1kg
8,19 €
Doprava zdarma
Predajca: ManufakturMartinshof

100 ks plochých tesnení Klingersil C-4400, 1 mm, 1 palec
43,95 €
Doprava zdarma
Predajca: ManufakturMartinshof

50 ks NBR M16 46 mm x 17 mm x 1 mm
657,00 €/1kg
32,85 €
Doprava zdarma
Predajca: ManufakturMartinshof

20 ks NBR M16 46 mm x 17 mm x 1 mm
597,50 €/1kg
11,95 €
Doprava zdarma
Predajca: ManufakturMartinshof

20 ks NBR M12 35 mm x 14 mm x 3 mm
897,50 €/1kg
17,95 €
Doprava zdarma
Predajca: ManufakturMartinshof

Teflónová páska na tesnenie závitov 12 mm x 12 m
0,50 €/1m
17,99 €
-66%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

20 ks NBR M8 25 mm x 9 mm x 3 mm
697,50 €/1kg
13,95 €
Doprava zdarma
Predajca: ManufakturMartinshof

50 ks NBR M14 42 mm x 15 mm x 1 mm
657,00 €/1kg
32,85 €
Doprava zdarma
Predajca: ManufakturMartinshof

Mosadzná tvarovka PE Spojka AG 32x1"
570,00 €/1m
22,80 €
Predajca: boni-shop

10 ks NBR M8 25 mm x 9 mm x 1 mm
819,00 €/1kg
8,19 €
Doprava zdarma
Predajca: ManufakturMartinshof

100 ks plochých tesnení Klingersil C-4400, 1 mm, 3/4 palca
0,61 €/1l
61,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ManufakturMartinshof

Fischer Fugis sada 4 ks - 563238
67,65 €/1m
13,48 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,90 €
Predajca: M_plus_L
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Opravná objímka GEBO typu DS s menovitou šírkou DN25 je určená na rýchlu a spoľahlivú opravu potrubných systémov. Slúži na efektívne utesnenie netesností, trhlín a poréznych miest. Produkt je špecificky schválený pre použitie na oceľových potrubiach podľa noriem DIN EN 10255 a DIN EN 10220 séria 1. Spona je primárne určená na použitie s médiom voda a zaručuje okamžité obnovenie tesnosti v zásobovacích systémoch.
- Typ: Opravná objímka DS
- Menovitý priemer: DN25
- Použitie: Na utesnenie dier, trhlín a poréznych miest
- Kompatibilita s rúrkami: Oceľové rúrky podľa DIN EN 10255 a DIN EN 10220 séria 1
- Povolené médium: voda
GEBO tesniaca svorka z tvárnej liatiny pre oceľové potrubie (typ DS)
Konštrukcia: pozri výberovú tabuľku vyššie
- Na utesnenie otvorov, trhlín a poréznych oblastí
- Pre oceľové rúry (DIN EN 10255 a DIN EN 10220 série 1)
- Hodnoty tlaku: Voda: PN 16
- Teploty: Voda: do 25 °C, vykurovacia voda: do 90 °C
- Pripojovací závit: podľa ISO 7/1 alebo DIN EN 10226-1
- S tesnením EPDM (vhodné pre pitnú vodu)
Oblasti použitia:
- Tesnenie otvorov spôsobených mechanickým poškodením vodovodných potrubí
- Utesnenie otvorov po korózii vo vodovodnom potrubí
- Tesnenie bezolejových potrubí stlačeného vzduchu
- Utesnenie trhlín po poškodení mrazom vo vodovodnom potrubí
- Inštalácia pod omietku je možná v oblastiach so studenou vodou (potrebná tlaková skúška!)
- Hmotnosť
- 910 g
- Rozsah dodávky
- 1 kus
- EAN kód
- 4019576002215
- Číslo od výrobcu
- 01.252.28.03
- Výrobca
- Gebo
- Hmotnosť
- 910 g
- Rozsah dodávky
- 1 kus
- EAN kód
- 4019576002215
- Číslo od výrobcu
- 01.252.28.03
- Výrobca
- Gebo
Hodí sa k tomu

GEBO armatúry opravná objímka, DN32, typ DS, 1 ks.
41,18 €/1kg
42,00 €
Predajca: muxx-io

Zinkovaná opravná svorka 3/4" GEBO
16,48 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET

Tesniaca svorka na opravu potrubia 2,1/2" DN65 75,7 - 76,6 mm opravná svorka z tvárnej liatiny na plastové a kovové potrubia Svorka IG s EPDM Gu
39,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Objímka opravná liatinová 1"
19,08 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET

Zinkovaná opravná svorka 1/2" GEBO
15,40 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET

GEBO armatúry opravná objímka DN50, typ DS, 1 ks.
53,90 €
Predajca: muxx-io

GEBO armatúry nerezové tesniace pásky, typ Unifix Mini, 26-30 mm, 1 ks.
17,60 €/1kg
24,46 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

GEBO armatúry nerezová tesniaca páska, typ Unifix Mini, 60-64 mm, 1 ks.
16,46 €
Predajca: muxx-io

vidaXL Ostnatý drôt zelený 100 m
0,24 €/1m
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Profesionálny benzínový krovinorez FUXTEC FX-PS152 - 52 cm3 | 11 kg | s dvojitou závitovou hlavou | 3-zubý nôž | s pohodlným popruhom na prenášanie | 3 hp | 2-taktný
169,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC

Gebo Messing-Dichtschelle, Typ MD DIN EN 1057, 28 mm
28,15 €
Predajca: haustechnikpartner24

Tesniaca svorka na opravu potrubia 2" DN50 59,7 - 60,8 mm opravná svorka z tvárnej liatiny pre plastové a kovové potrubia Svorka IG s gumovou membránou EPDM
33,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

GEBO Unifix Mini nerezová tesniaca pásková svorka Ø 87 - 93 mm, dĺžka 60 mm
67,26 €/1kg
18,16 €
Predajca: qpool24

Podestové schody Wangen – oceľové schody 11 schodov, výška 209 cm, vrátane podesty 100 x 100 cm s pozinkovaným zábradlím / orientácia schodov vľavo / vonkajšie schody
2 319,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaminbau-Mierzwa

GEBO armatúry nerezová tesniaca páska, typ Unifix Mini 33-37 mm, 1 ks.
66,09 €/1kg
14,54 €
Predajca: muxx-io

Varta Blue Dynamic 595 402 080, 95 Ah, 12 V, 800 A, Auto, Bezúdržbové, Vľavo
235,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FERRAMENTADATEO

Opravná objímka 2" GEBO GB-DSK 20
36,09 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET

GEBO armatúry opravná objímka, DN 40, typ DS, 1 ks.
45,05 €
Predajca: muxx-io

GEBO armatúry opravná objímka, DN20, typ DS, 1 ks.
21,74 €/1kg
33,48 €
Predajca: muxx-io

Samsung Galaxy S10 SM-G973F, 15,5 cm (6.1"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 9.0, Čierna
699,00 €
Predajca: G-Electronics

Bočná markíza Dubaj 25412, moderné súkromie pre záhrady a terasy, 300 x 180 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

FCH Skladací altánok 3 x 3 m Pop Up altánok Skladací vodotesný záhradný stan, UV ochrana 50+ altánky a párty stany Stan so 4 stranami na kempovanie / záhradu / svadbu / pláž, sivý
97,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Balkónová elektráreň 1000 W Dvojité sklo/sklo solárny systém Pripravené na zapojenie WIFI Mini PV fotovoltaický systém Možnosť rozšírenia 800 W bez licencie, čierna farba
449,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
VŠETKO VYŠLO DOBRE
Hmotnosť 1,54 kg
Všetko prebehlo skvele, tovar zodpovedal popisu, komunikácia s predajcom bola po celý čas dobrá
Hodnotenie z 4. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,91 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Izolačná rohož DURAL DURABASE CI++ (šírka 100 cm), žltá, 30 m²



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7 799,00 €
Predajca: Uniqstone
709,00 €/1kg

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
145,90 €
Predajca: bauschnell
5,84 €/1kg

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontálna izolácia suchých stien v pivnici



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
615,00 €
Predajca: MasterBau
93,18 €/1l

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekčná pištoľ
620,00 €
Predajca: MasterBau
1 127,27 €/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 Injekčný krém na horizontálne izolácie 5 l, biela



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
399,00 €
Predajca: MasterBau
79,80 €/1l

PCI Pecilastic W Flexible Abdichtungsbahn 30m
482,95 €
-11,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
471,95 €
Predajca: bauschnell
15,73 €/1m

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + striekačka Tesnenie pivnice Horizontálna bariéra
325,00 €
Predajca: MasterBau
98,48 €/1l

SADA 6x550 ml Schomburg Aquafin i380 injekčný krém na horizontálne izolácie



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
305,00 €
Predajca: MasterBau
92,42 €/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
402,95 €
Predajca: bauschnell
13,43 €/1m

sada 3 škárovacích pier sivej farby, vodotesný fix na škáry na obnovu a opravu škár, rýchloschnúci, ideálny do kúpeľne, kuchyne a na WC, H0126



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
11,99 €
Predajca: Trendhaus-Hamburg
1 598,67 €/1l

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
229,90 €
Predajca: bauschnell
9,20 €/1kg

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibilná tesniaca kaša na hydroizoláciu 35 kg, sivá, A+B



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,00 €
Predajca: MasterBau
4,34 €/1kg

PCI Seccoral 2K Rapid 12,50 KG Eimer



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
179,90 €
Predajca: bauschnell
14,39 €/1kg

Ceresit CL 51 EXPRESS-1K tekutá hydroizolácia kupelne
94,00 €
Predajca: MasterBau
6,27 €/1kg

weber.sys 891 Hohlstellenverguss 5L - einkomponentige Injektionsflüssigkeit zum Rissverguss und Verfüllen von Hohlstellen



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(30)Počet hodnotení: 30
165,95 €
Predajca: bauschnell
33,19 €/1l

weber.tec Superflex D2 Flex Dichtungsschlämme 2k 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
150,95 €
Predajca: bauschnell
6,29 €/1kg

weber.tec Superflex D24 Reaktivabdichtung 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
157,95 €
-6,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
151,95 €
Predajca: bauschnell
6,33 €/1kg

PCI Lastogum Abdichtung 25kg Grau



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,96 €
Predajca: bauschnell
5,68 €/1kg

weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
82,90 €
Predajca: bauschnell
2,76 €/1l

Mapei Kerapoxy Easy Design 134 Hodvábna malta 3 kg
82,99 €
Predajca: SuperMerchant
27,66 €/1kg