4,5



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Leimer Panat zmes strúhanky s jemným korením a vajcom 200g7,70 €/1kg
1,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.9,80 €/1kg
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Gebrüder Leimer kocky chleba na knedle na šesť kusov 250g8,72 €/1kg
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Bezlepkový toast 400g14,47 €/1kg
5,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Öz-Yil Dürüm Ekmegi Döner Teigfladen Tortilla Lahmacun 25cm 16 Stk. 1070g
13,09 €/1kg
14,01 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Nízkosacharidový chlieb - silný 200g
21,90 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo

Tortilly – prírodné, 6 kusov, 240 g | ACAPULCO
2 240,00 €/1kg
2,24 €
Predajca: taleoo

Mestemacher fitness chlieb celozrnný ražný s ovsenými a pšeničnými klíčkami 500g
7,50 €/1kg
4,07 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Palapa Tortilla čerstvá 15 cm
7,85 €/1kg
5,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Šüttelbrot z regiónu Južného Tirolska, 170g |produkt prémiovej kvality
32,24 €/1kg
5,48 €
Predajca: taleoo

Mestemacher Talianske organické špaldové obaly 3 tenké špaldové chleby 225g
9,47 €/1kg
4,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Náš čistý ovsený chlieb s vybranými olejnatými semenami 300g
13,03 €/1kg
3,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Indický chlieb Naan klasický pšeničný na predpečenie 240g
14,67 €/1kg
3,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär Classico, 330 g, maize starch , water , sourdough (rice flour, water) 16% , rice starch , vegetable fibre..., Konzervačná látka, 233 kcal, 981 kJ, 3,5 g
11,61 €/1kg
3,83 €
Predajca: taleoo

ŠPALOVÁ PIADINA (4 ks) 260 g - LAIDEA
27,96 €/1kg
7,27 €
Predajca: superbrandshop

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný ražný chlieb bez kôrky 500g
4,28 €/1kg
2,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pane Carasau D'Ogliastra, papier na pečenie, 250 g - Ferreli
30,12 €/1kg
7,53 €
Predajca: italia-genuss

Mestemacher proteínový chlieb s nízkym obsahom uhľohydrátov a vysokým obsahom bielkovín 250g
12,08 €/1kg
3,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

PINSA400 g - TERRASANA
0,02 €/1kg
6,80 €
Predajca: taleoo

Mestemacher slnečnicový celozrnný chlieb cca 13 plátkov plechovka 500g
6,66 €/1kg
3,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Mestemacher Kebab Bread Pšeničný chlieb na kebab Döner 400g
Pšeničný plochý chlieb na doner kebab. Ideálny na občerstvenie döner kebab s plátkami mäsa, šalátom, cibuľou a omáčkou podľa vlastného výberu. Výborný aj ako príloha k šalátu.
Bez konzervačných látok, na pečenie.
Am Anger 16 D-33332 Gütersloh
Mestemacher Kebab Bread (400 g)
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, voda, droždie, soľ, cukor, ocot brandy.
- Výživové údaje
- Energia (KJ) na 100 g/ml 1030 KJ Energia (kcal) na 100 g/ml 243 kcal Tuky na 100 g/ml 1,0 g Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny na 100 g/ml 0,2 g Sacharidy na 100 g/ml 48,5 g Sacharidy, z toho cukor na 100 g/ml 1,9 g Vláknina na 100 g/ml 3,0 g Bielkoviny na 100 g/ml 8,4 g Soľ na 100 g/ml 0,84 g
- Alergény
- Lepok
- Hmotnosť
- 400 g
- Potravinársky podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16 D-33332 Gütersloh
- Obchodný názov
- Brot kebab
- Výrobca
- Mestemacher
- Číslo od výrobcu
- 680001
- EAN kód
- 4000446016807
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, voda, droždie, soľ, cukor, ocot brandy.
- Výživové údaje
- Energia (KJ) na 100 g/ml 1030 KJ Energia (kcal) na 100 g/ml 243 kcal Tuky na 100 g/ml 1,0 g Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny na 100 g/ml 0,2 g Sacharidy na 100 g/ml 48,5 g Sacharidy, z toho cukor na 100 g/ml 1,9 g Vláknina na 100 g/ml 3,0 g Bielkoviny na 100 g/ml 8,4 g Soľ na 100 g/ml 0,84 g
- Alergény
- Lepok
- Hmotnosť
- 400 g
- Potravinársky podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16 D-33332 Gütersloh
- Obchodný názov
- Brot kebab
- Výrobca
- Mestemacher
- Číslo od výrobcu
- 680001
- EAN kód
- 4000446016807
Hodí sa k tomu

Mestermacher pita vrecká Pšeničné pita vrecká na plnenie 400g
7,62 €/1kg
3,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Nescafé Gold The Original | instantná káva | 200g pohár
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

Delverde 8000270013115, Špirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
5,22 €/1kg
2,61 €
Predajca: Store-Germany

Gymform® Leg Action Foot Massager Vibration + Shiatsu Massage Masážny prístroj na nohy Masáž nôh vrátane masážneho plánu
139,00 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Náťahové prestieradlo éterea Topper z džerseja 140 x 200 – 160 x 200 cm – 100 % bavlna, zachováva tvar a je nenáročné na údržbu – biele
15,10 €
Predajca: magita

Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140 g – Horúce instantné rezance s pikantnou kuracou príchuťou
101,86 €/1kg
14,26 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
14,54 €/1kg
14,54 €
Predajca: AllYouNeed

Kynast miska na oheň BRAZIER Ø 60cm 613-400214
73,28 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe

Celozrnný špaldový chlieb 375g
6,40 €/1kg
2,40 €
Predajca: taleoo

Barilla Macaroni Risoni 500 g
5,80 €/1kg
2,90 €
Predajca: Katomix

Vankúš z mikrovlákna - Vankúš pre všetky polohy na spanie 80x80
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Saláma na sendviče 100 g
21,70 €/1kg
3,12 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,17 €
Predajca: Katomix

Gorenje F39EPW4, 61 L, 3 kg/24h, N-T, 39 dB, E, Biela
293,15 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies

Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Lindor darčeková zmes
51,23 €/1kg
9,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
101,86 €/1kg
14,26 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
149,00 €
Predajca: edtechnology

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
10,99 €
Predajca: EssentialSolution

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
0,04 €/1kg
5,32 €
Predajca: Biogo

Gebrüder Leimer kocky chleba na knedle na šesť kusov 250g
8,72 €/1kg
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chlieb celozrnný ražný s ovsenými a pšeničnými klíčkami 500g
7,50 €/1kg
4,07 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KRÉMOVÝ SYR 150 g - OMA
23,93 €/1kg
3,59 €
Predajca: Biogo

Öz-Yil Dürüm Ekmegi Döner Teigfladen Tortilla Lahmacun 25cm 16 Stk. 1070g
13,09 €/1kg
14,01 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný ražný chlieb bez kôrky 500g
4,28 €/1kg
2,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Náš čistý ovsený chlieb s vybranými olejnatými semenami 300g
13,03 €/1kg
3,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%25% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
25%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Presné dodanie
Keďže je to toast, bol zjedený. A bol čerstvý a dobrý.
Hodnotenie z 11. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Opečený chlieb
Som veľmi spokojný
Hodnotenie z 5. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chlieb
Dobré dodanie, dobrá kvalita, ale chlieb je trochu príliš malý
Hodnotenie z 28. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Japonské arašidy 1 kg Taitto z Mexika Obalené sójovou príchuťou.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,99 €
Predajca: LaProve
19,99 €/1kg

Pravé mexické vegánske tortilly s nixtamalom 800 g a 500 g, vegánske, bez Gmo, bez lepku
22,49 €
Predajca: LaProve
0,02 €/1kg

BEZLEPKOVÉ CHLEBOVÉ KRÉMY 500 g - BALVITEN
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,02 €/1kg

Chilli Guajillo, celé kúsky, sušené na slnku, 200g
12,27 €
Predajca: LaProve
61,35 €/1kg

BEZLEPKOVÉ rožky Kaiser (2 ks) 120 g - INCOLA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,97 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,80 €/1kg

Lajkonik Krakersy Reverses solené 100 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,90 €/1kg

Krakersy Bekon Laj 100 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,90 €/1kg

BeKeto, keto chlieb bez gluténu, 190 g
6,39 €
Predajca: medpak_shop
31,95 €/1kg

Finn Crisp Snacks Vollkorn Roggenchips Sour Cream und Onion 150g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,93 €/1kg

ESSENSKÝ RAŽNÝ CHLIEB, 400 g - TERRASANA
7,40 €
Predajca: Biogo
18,50 €/1kg

ŠPALOVÁ PIADINA (4 ks) 260 g - LAIDEA
7,27 €
Predajca: superbrandshop
27,96 €/1kg

Maretti Bruschette chrumky s príchuťou paradajok, olív a oregana 150g
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,27 €/1kg

Midas Pappadums s čiernym korením Indický snack 110g
3,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,74 €/1kg

TORTILLA WRAPS(6 ks) 240 g - AMAIZIN
3,29 €
Predajca: BRAT_PL
0,01 €/1kg

KINGDOM Chlieb s obilím rezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
87,96 €/1kg

Wasa ražný tradičný celozrnný chlieb s prírodným kváskom 235g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,81 €/1kg

Silphium Garum X remake starorímskej salsy 220ml
8,18 €
Predajca: LaProve
27,27 €/1kg

Pšeničný chrumkavý chlieb Light&Cross



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,00 €/1kg