4,6



Na základe 10 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Wasa ražný tradičný celozrnný chlieb s prírodným kváskom 235g12,81 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Bezlepkový toast 400g14,47 €/1kg
5,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Light&Cross Crispbread Vital14,00 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Gebrüder Leimer kocky chleba na knedle na šesť kusov 250g8,72 €/1kg
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chlieb celozrnný ražný s ovsenými a pšeničnými klíčkami 500g
7,50 €/1kg
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Mestemacher Náš čistý ovsený chlieb s vybranými olejnatými semenami 300g
13,03 €/1kg
3,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher proteínový chlieb s nízkym obsahom uhľohydrátov a vysokým obsahom bielkovín 250g
12,08 €/1kg
3,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vollkornknäcke - Roggen 200g | LINEA NATURA
10,40 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Nízkosacharidový chlieb - silný 200g
21,90 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo

Celozrnný špaldový chlieb 375g
6,40 €/1kg
2,40 €
Predajca: taleoo

Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká príchuť 250g
9,96 €/1kg
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionálna chlebová špecialita 500g
4,76 €/1kg
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher slnečnicový celozrnný chlieb cca 13 plátkov plechovka 500g
6,66 €/1kg
3,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
24,13 €/1kg
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl

SchnitzerToastbrot Rustic, 430 g, Jačmeň, Vajcia, lupinus, Sezamové semienka, Sója, Nemecko, 185 kcal, 779 kJ, 3 g
10,95 €/1kg
4,71 €
Predajca: taleoo

Chia chlieb s celozrnnou múkou z quinoy bez lepku500 g Schnitzer
6 030,00 €/1kg
6,03 €
Predajca: taleoo

Poensgen chlieb so slnečnicovými semienkami krájaný bezlepkový balenie 500g
10,06 €/1kg
5,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Kebab Bread Pšeničný chlieb na kebab Döner 400g
7,62 €/1kg
3,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Vysokobielkovinový chlieb s mandľami a množstvom bielkovín 250g
12,08 €/1kg
3,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Vestfálsky chlieb Pumpernickel Delicacy 250g
6,76 €/1kg
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Mestemacher Westfalen klasický celozrnný ražný chlieb bez kôrky 500g
Klasický celozrnný chlieb z Vestfálska bez kôrky, bohatý na vlákninu. Prirodzene bez konzervačných látok.
Mestemacher GmbH am Anger 16 33332 Gütersloh- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- CELOŽITNÉ zrno, voda, soľ, droždie. PRÍRODNE BEZ KONZERVANTOV, obsahuje: RYŽOVÉ KRÍŽE. Prípadne obsiahnuté alergény: sezam a výrobky z neho; sója a výrobky z nej
- Výživové údaje
- Energia kj 746 kj Energia kcal 177 kcal Sacharidy 31,4 GRM Sacharidy d. cukor 3,8 GRM Bielkoviny 4,7 GRM Tuky 1,1 GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,2 GRM Soľ 0,96 GRM
- Alergény
- LepokMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Škrupinové plodySezamové semienka a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16, 33332 Gütersloh
- Obchodný názov
- Celozrnný ražný chlieb
- Výrobca
- Mestemacher
- Číslo od výrobcu
- 71757
- EAN kód
- 4000446001049
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- CELOŽITNÉ zrno, voda, soľ, droždie. PRÍRODNE BEZ KONZERVANTOV, obsahuje: RYŽOVÉ KRÍŽE. Prípadne obsiahnuté alergény: sezam a výrobky z neho; sója a výrobky z nej
- Výživové údaje
- Energia kj 746 kj Energia kcal 177 kcal Sacharidy 31,4 GRM Sacharidy d. cukor 3,8 GRM Bielkoviny 4,7 GRM Tuky 1,1 GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,2 GRM Soľ 0,96 GRM
- Alergény
- LepokMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Škrupinové plodySezamové semienka a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16, 33332 Gütersloh
- Obchodný názov
- Celozrnný ražný chlieb
- Výrobca
- Mestemacher
- Číslo od výrobcu
- 71757
- EAN kód
- 4000446001049
Hodí sa k tomu

Gebrüder Leimer kocky chleba na knedle na šesť kusov 250g
8,72 €/1kg
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chlieb celozrnný ražný s ovsenými a pšeničnými klíčkami 500g
7,50 €/1kg
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Celozrnný špaldový chlieb 375g
6,40 €/1kg
2,40 €
Predajca: taleoo

Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Náš čistý ovsený chlieb s vybranými olejnatými semenami 300g
13,03 €/1kg
3,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pečencová paštéta z regiónu Pfalz – balenie 160 g | Značka ÖKOLAND
23,69 €/1kg
3,79 €
Predajca: taleoo

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
0,04 €/1kg
5,32 €
Predajca: Biogo

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Nemecko, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
18,14 €/1kg
3,99 €
Predajca: taleoo

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chlieb - silný 200g
21,90 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo

Šunka, slanina, 1/8, cca 500 g - Mäsiarstvo Hell
34,76 €/1kg
17,38 €
Predajca: italia-genuss

Light&Cross Crispbread Vital
14,00 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kuracie karí s ryžou (hotové jedlo) 420 g
25,78 €/1kg
12,63 €
Predajca: LAVONIO

Coppenrath jemné krehké tartaletky pečené na miniatúrnom základe 200g
10,15 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
163,00 €/1kg
17,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Vollkornknäcke - Roggen 200g | LINEA NATURA
10,40 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionálna chlebová špecialita 500g
4,76 €/1kg
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
0,03 €/1kg
4,86 €
Predajca: Biogo

Bifi Carazza Pizza Snack plnená pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g
27,00 €/1kg
1,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher proteínový chlieb s nízkym obsahom uhľohydrátov a vysokým obsahom bielkovín 250g
12,08 €/1kg
3,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bauli croissanty s vanilkovou krémovou náplňou 6 kusov kartón 300g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vídeňské párky 180 g | ÖKOLAND
22,97 €/1kg
8,73 €
Predajca: taleoo

BiFi Original Roll 24 x 45g saláma v cestíčku Klobásový snack
48,43 €/1kg
52,30 €
Predajca: AllYouNeed

Nordgold Eierlikör 14% vol. 0,7 L
11,73 €/1l
8,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Kabanosy z hydinového a bravčového mäsa, značka Krakus, 250 g
20,65 €/1kg
5,37 €
Predajca: Megasam24PL

Mestemacher chlieb s tekvicovými semienkami Celozrnný ražný chlieb s tekvicovými semienkami 500g
4,76 €/1kg
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
23,42 €/1kg
7,73 €
Predajca: Megasam24PL
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
90% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
90%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%10% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
10%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sylt
Ako poznáme chlieb priamo od Ingwersena zo Syltu
Hodnotenie z 21. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Odporúčané stránky
Lahodný chlieb.
Hodnotenie z 20. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Hodnotenie z 31. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Japonské arašidy 1 kg Taitto z Mexika Obalené sójovou príchuťou.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,99 €
Predajca: LaProve
19,99 €/1kg

Pravé mexické vegánske tortilly s nixtamalom 800 g a 500 g, vegánske, bez Gmo, bez lepku
22,49 €
Predajca: LaProve
0,02 €/1kg

BEZLEPKOVÉ CHLEBOVÉ KRÉMY 500 g - BALVITEN
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,02 €/1kg

Chilli Guajillo, celé kúsky, sušené na slnku, 200g
12,27 €
Predajca: LaProve
61,35 €/1kg

BEZLEPKOVÉ rožky Kaiser (2 ks) 120 g - INCOLA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,97 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,80 €/1kg

Lajkonik Krakersy Reverses solené 100 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,90 €/1kg

Krakersy Bekon Laj 100 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,90 €/1kg

BeKeto, keto chlieb bez gluténu, 190 g
6,39 €
Predajca: medpak_shop
31,95 €/1kg

Finn Crisp Snacks Vollkorn Roggenchips Sour Cream und Onion 150g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,93 €/1kg

ESSENSKÝ RAŽNÝ CHLIEB, 400 g - TERRASANA
7,40 €
Predajca: Biogo
18,50 €/1kg

ŠPALOVÁ PIADINA (4 ks) 260 g - LAIDEA
7,27 €
Predajca: superbrandshop
27,96 €/1kg

Chleb bezglutenowy pełnoziarnisty z ziarnami 250 g
20,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
65,59 €/1kg

Maretti Bruschette chrumky s príchuťou paradajok, olív a oregana 150g
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,27 €/1kg

Midas Pappadums s čiernym korením Indický snack 110g
3,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,74 €/1kg

TORTILLA WRAPS(6 ks) 240 g - AMAIZIN
3,29 €
Predajca: BRAT_PL
0,01 €/1kg

KINGDOM Chlieb s obilím rezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
87,96 €/1kg

Wasa ražný tradičný celozrnný chlieb s prírodným kváskom 235g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,81 €/1kg

Silphium Garum X remake starorímskej salsy 220ml
8,18 €
Predajca: LaProve
27,27 €/1kg

Pšeničný chrumkavý chlieb Light&Cross



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,00 €/1kg