5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Bens Original Sauce rotes cremiges Curry mit feiner Kokosnuss 400g9,42 €/1kg
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Bravčová pečienka s omáčkou Knorr Delicatessen46,05 €/1kg
46,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Omáčka salsa Homann8,84 €/1l
26,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantná omáčka s chilli 2000ml10,13 €/1l
20,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oro di Parma Pastasauce Classico in der Dose vegan vegetarisch 400ml
6,25 €/1l
2,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tomatensauce - Napoli 340g
9,82 €/1l
3,34 €
Predajca: taleoo

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bens Original Kantonská sójová omáčka s lahodnou príchuťou 400g
9,42 €/1kg
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Jäger omáčka ideálna na pečené rezne a steaky 200g
2,83 €/1l
5,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Paradajková omáčka Grashoff z paradajok dozretých na slnku s olivovým olejom 500 ml
10,25 €/1l
4,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Barbecue omáčka 250ml
7,64 €/1l
1,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Winiary Dekoratívna majonéza 400 ml
9,85 €/1l
4,45 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,94 €
Predajca: Katomix

Heinz Curry Mango, Kari, 220 ml, Zeler, Mlieko, Horčicová, 1372 kJ, 331 kcal, 1,5 g
17,41 €/1l
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 1094722001 HEINZ Barbecuesauce 220,0 ml, 1 St.
13,09 €/1l
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

La Costena Salsa Chiptole
18,71 €/1l
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chilli-Sriracha-Sauce 455ml - Flying Goose
18,35 €/1l
8,35 €
Predajca: LAVONIO

Omáčka na pizzu 360g
8,69 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Paradajková omáčka s ricottou 330 ml
12,09 €/1l
3,99 €
Predajca: artbook-service

Omáčka holandská, 23 g, balenie 3 kusov
51,74 €/1kg
3,57 €
Predajca: taleoo

Sanchon omáčka na satay (340 g) -
15,59 €/1l
4,99 €
Predajca: artbook-service
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Barilla Omáčka na cestoviny Basilico Talianske paradajky a bazalka 400g
Omáčka Basilico so 100% talianskymi paradajkami a čerstvou bazalkou je mimoriadne všestranná. Harmonizuje s mnohými druhmi cestovín a od nepamäti sa spája s talianskou kuchyňou a cestovinami: nezameniteľný, nadčasový recept.
- 100 % talianske paradajky
- bez pridaných konzervačných látok
- Bez lepku
- Bez laktózy
- Vegetariánske
- Vegánsky
Barilla Deutschland GmbH Gustav-Heinemann-Ufer 72 c 50968 Kolín nad Rýnom
- Kapacita:
- 400 g
- :
- Typ balenia:
- Plechovka
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.38 l
- Zloženie
- Paradajková dužina 71 %, paradajkový pretlak 14 %, cibuľa, slnečnicový olej, bazalka 2 %, cukor, soľ, prírodná aróma.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 61,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 255,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 2,7 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,4 Sacharidy: 6,8 Sacharidy, z toho cukor: 6,1 Bielkoviny: 1,6 Soľ: 1,0 Vláknina: 1,6
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 400 g
- Potravinársky podnik
- Barilla Deutschland GmbHGustav-Heinemann-Ufer 72c, 50968 Köln
- Obchodný názov
- 0
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- BA12347
- EAN kód
- 8076809513722
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.38 l
- Zloženie
- Paradajková dužina 71 %, paradajkový pretlak 14 %, cibuľa, slnečnicový olej, bazalka 2 %, cukor, soľ, prírodná aróma.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 61,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 255,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 2,7 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,4 Sacharidy: 6,8 Sacharidy, z toho cukor: 6,1 Bielkoviny: 1,6 Soľ: 1,0 Vláknina: 1,6
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 400 g
- Potravinársky podnik
- Barilla Deutschland GmbHGustav-Heinemann-Ufer 72c, 50968 Köln
- Obchodný názov
- 0
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- BA12347
- EAN kód
- 8076809513722
Hodí sa k tomu

Barilla 10005841, Arrabbiata, 400 g, CE, 58 kcal, 245 kJ, 3,1 g
13,00 €/1kg
5,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Girandole No. 34 krátke semolinové cestoviny z tvrdej pšenice 500g
3,78 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Base per Bolognese jemný základ pre bolonskú omáčku 400g
11,34 €/1l
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánske vegánske čipsy 150g
15,07 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Delverde Eliche Pasta Nudeln Selected Durum Wheat Semolina 500g
4,06 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Bomann PC-DKP 1211, Čierna, Nerezová oceľ, Na pracovnú dosku, 64 cm, Keramický, Sklokeramická, 2 zone(s)
92,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Delverde 8000270013115, Špirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
5,22 €/1kg
2,61 €
Predajca: Store-Germany

Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice Cestoviny 500g balenie 12
3,44 €/1kg
20,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Slnečnicový olej Bartek, 1 liter, na vyprážanie
4,68 €/1l
4,68 €
Predajca: Katomix

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Indomie kuracie instantné rezance 350 g – rýchle, chutné kuracie rezance
20,69 €/1kg
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl

funny fresh Chipsfrisch Chakalaka s pikantnou príchuťou 150g
15,13 €/1kg
2,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice 500g balenie 3
4,28 €/1kg
6,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla 10007706, Ricotta, 400 g, CE, 96 kcal, 402 kJ, 5,8 g
11,97 €/1l
4,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusov
32,89 €/1kg
6,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Basilico Omáčka na cestoviny Paradajková bazalka voňavá čerstvá 200g
13,89 €/1l
2,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánske vegánske vrecko na čipsy 150g
15,00 €/1kg
2,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
15,80 €/1kg
12,64 €
Predajca: somnia24

Barilla La Collezione Castellane Pasta aus Hartweizengriess 500g
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Piccolini Mini Penne Rigate Pasta aus Hartweizengriess 500g
3,78 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Spaghettoni n.7, Špagety, Dlhé cestoviny, 500 g, 11 min, CE, 359 kcal
3,78 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Bezlepkový toast 400g
14,47 €/1kg
5,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Makaron Capellini Barilla 500 g
3,15 €/1kg
1,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
2,81 €/1kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničná múka typ 405
1,14 €/1kg
5,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BBQUE Grilovacia omáčka z medu a horčice 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

BBQUE Barbecue Pôvodná klasická grilovacia omáčka 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

Develey BBQUE Chilli a chrenová omáčka 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

Zahusťovadlo do omáčok Mondamin, svetlé
125,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,59 €/1kg

Pasta z tofu Lunter paprykarzowa 75 g
16,74 €
Predajca: SuperMerchant
223,20 €/1kg

Hamkerova poľovnícka omáčka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,81 €/1kg

Pinata Jalapeno Cheese Sauce krémová, pikantná a všestranná 3000g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,60 €/1kg

Oscar Demi Glace hnedá omáčka prémiový koncentrát na omáčky 1000ml
31,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,43 €/1l

Heinz Frites omáčka s dávkovačom svetlá krémová 3 x 2500ml 7500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
41,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,47 €/1l

Wiberg Dip Sauce Smoked Honey Squeeze Bottle ovocný dymový 850g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,25 €/1kg

Develey 185069, Smotanová omáčka, 250 ml



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,32 €/1l

Develey 3365250006 Develey GOURMET REMOULADE 875,0 ml, 1 St.



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(7)Počet hodnotení: 7
6,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,23 €/1l

Develey 223454 Develey Spicy Burger Sauce 250,0 ml



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,32 €/1l

Omáčka Nando's Peri-Peri s citrónom a bylinkami, 125 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,69 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,53 €
Predajca: AllYouNeed
18,28 €/1kg

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantná omáčka s chilli 2000ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
20,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,13 €/1l

Grashoff BBQue paradajková omáčka s mangom a sladkou chilli príchuťou 200ml



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,20 €/1l

Bens Original Kantonská sójová omáčka s lahodnou príchuťou 400g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,42 €/1kg

The Real Burger Sauce Sladkokyslá omáčka s kúskami uhorky 2000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,51 €/1l

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,10 €/1l

Kraft El Pueblo ohnivo pálivá mexická salsa 2000ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
20,28 €
Predajca: AllYouNeed
10,14 €/1l