5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Takis Blue Heat 113,4g107,08 €/1kg
12,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Takis Blue Heat rolované kukuričné lupienky s príchuťou chilli 92g43,34 €/1kg
4,00 €
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g21,40 €/1kg
3,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g20,28 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch maďarský s príchuťou údenej papriky 215g
14,51 €/1kg
3,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
30,00 €/1kg
0,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánske vegánske vrecko na čipsy 150g
15,00 €/1kg
2,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original slané chrumky s jemne pikantnou príchuťou 40g
201,50 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Chio 3191 Chio Mais-Snack mit Käse-Geschmack Chips 110,0 g
13,87 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chio Ready Solené čipsy solené bezlepkové vegetariánske vegánske 150g
15,13 €/1kg
2,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Originálne solené zemiakové lupienky 75g
32,75 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
15,40 €/1kg
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chio Chips Hot Pepperoni bezlepkové vegetariánske vegánske extra horúce 150g
15,13 €/1kg
2,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch Chipsfrisch zemiakové lupienky maďarské 12er VPE (balenie 12x40g)
34,96 €/1kg
16,78 €
Predajca: Store-Germany

funny frisch Kettle Chips Soľ a ocot bezlepkové vegánske 120g
22,17 €/1kg
2,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Superbon Chips Poivre and Sel zemiakové lupienky s korením a soľou 135g
20,27 €/1kg
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch zemiakové lupienky v štýle currywurst 150g
18,93 €/1kg
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny čerstvé Ringli chrumkavé zemiakové krúžky s príchuťou papriky 35g
29,55 €/1kg
1,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánsky bezlepkový 150g
15,13 €/1kg
2,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Crunchips WOW Paprika a kyslá smotana 110g
29,09 €/1kg
3,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánske vegánske čipsy 150g
Milujete intenzívnu chuť pikantnej papriky? Potom sú Chio Red Paprika Chips práve pre vás! Tieto chrumkavé lupienky si vás získajú svojou neodolateľnou chuťou, ktorá je jednoducho návyková - bez akýchkoľvek umelých prísad.
Chio chipsy s červenou paprikou v detailoch
S Chio Red Paprika Crisps si môžete vychutnať dokonalú kombináciu chuti a chrumkavosti. Vyrobené z najlepších zemiakov a zušľachtené jedinečnou zmesou korenín zaručujú autentický chuťový zážitok.
Výhody na prvý pohľad:
Bezlepkové, vegetariánske a vegánske - pre vedomý pôžitok
Bez umelých zvýrazňovačov chuti, aróm a farbív
Chrumkavá štruktúra a intenzívna chuť papriky
Balené v upravenej atmosfére pre maximálnu čerstvosť
Pre koho sú Chio Red Paprika Crisps vhodné?
Ideálne pre všetkých, ktorí obľubujú kvalitné občerstvenie! Či už ako občerstvenie na večierok, na príjemný filmový večer alebo jednoducho ako chutná pochúťka medzi jedlami - tieto chrumky sú ideálne pre každú situáciu.
Najlepšie spôsoby použitia
Ideálne na príjemné večery s priateľmi
Ideálne ako príloha k dipom a omáčkam
Perfektné občerstvenie na cesty
Kúpte si teraz Chio chipsy s červenou paprikou
Vyskúšajte jedinečnú korenisto-chrumkavú chuťčipsov Chio červená paprika! Objednajte si 150g vrecko čipsov teraz a vychutnajte si pravú paprikovú chuť bez umelých prísad. Vyskúšajte ich teraz a zamilujte si ich!
Upozornenie: Ide o čerstvý výrobok, ktorý má vzhľadom na výrobu a zloženie veľmi krátku minimálnu trvanlivosť. Pri dodaní môže mať tento výrobok minimálnu trvanlivosť len 2 týždne.
Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co KGErna-Scheffler-Straße 351103 Kolín nad Rýnom| Zložky | |
|---|---|
| Zemiaky, rastlinné oleje (slnečnicový, repkový v rôznych hmotnostných pomeroch), kuchynská soľ, mletá paprika, cukor, prírodná aróma, cibuľový prášok, kvasnicový extrakt, cesnakový prášok, droždie, farbivo (paprikový extrakt), okysľujúca látka (kyselina citrónová). | |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Kalorická hodnota: | 530,00 kilokalórií (kcal) / 2 212,00 kilojoulov (kJ) |
| Sacharidy: | 50,00 g |
| Tuk, z toho mononenasýtené mastné kyseliny: 00,00 g | 0,00 g |
| Tuk, z toho polynenasýtené mastné kyseliny: 00,00 g: | 0,00 g |
| Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,00 g | 3,00 g |
| Tuk: | 33,00 g |
| Vláknina: 33,00 g: | 4,40 g |
| Bielkoviny: 40,40 g: | 6,00 g |
| Soľ: | 1,50 g |
| Sacharidy, z toho cukor: | 2,70 g |
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Zemiaky, slnečnicový olej, kuchynská soľ, mletá paprika, cukor, prírodná aróma, cibuľový prášok, kvasnicový extrakt, cesnakový prášok, kvasnice, farbivo (paprikový extrakt), okysľujúca látka (kyselina citrónová).
- Výživové údaje
- Energia kj 668 kj Energia kcal 160 kcal Tuky 33GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 3GRM Sacharidy 50GRM Sacharidy, z toho cukor 2,7GRM Bielkoviny 6GRM Soľ 1,6GRM
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 150 g
- Potravinársky podnik
- Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co. KGErna-Scheffler-Straße 3 51103 Köln
- Obchodný názov
- Zemiakové lupienky s príchuťou papriky
- Výrobca
- Intersnack Deutschland SE
- Číslo od výrobcu
- 3853
- EAN kód
- 4001242108536
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Zemiaky, slnečnicový olej, kuchynská soľ, mletá paprika, cukor, prírodná aróma, cibuľový prášok, kvasnicový extrakt, cesnakový prášok, kvasnice, farbivo (paprikový extrakt), okysľujúca látka (kyselina citrónová).
- Výživové údaje
- Energia kj 668 kj Energia kcal 160 kcal Tuky 33GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 3GRM Sacharidy 50GRM Sacharidy, z toho cukor 2,7GRM Bielkoviny 6GRM Soľ 1,6GRM
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 150 g
- Potravinársky podnik
- Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co. KGErna-Scheffler-Straße 3 51103 Köln
- Obchodný názov
- Zemiakové lupienky s príchuťou papriky
- Výrobca
- Intersnack Deutschland SE
- Číslo od výrobcu
- 3853
- EAN kód
- 4001242108536
Hodí sa k tomu

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
30,00 €/1kg
0,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original slané chrumky s jemne pikantnou príchuťou 40g
201,50 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

funny frisch Chipsfrisch maďarský s príchuťou údenej papriky 215g
14,51 €/1kg
3,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánske vegánske vrecko na čipsy 150g
15,00 €/1kg
2,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Zábavné čerstvé klokany Jumpys s jemnou paprikovou príchuťou 75g
25,73 €/1kg
1,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Originálne solené zemiakové lupienky 75g
32,75 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

Lorenz Crunchips WOW Paprika a kyslá smotana 110g
29,09 €/1kg
3,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
20,28 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles - Chipsy Paprika 40 gramov | tuba 1 kus
33,92 €/1kg
16,28 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

funny čerstvé Ringli chrumkavé zemiakové krúžky s príchuťou papriky 35g
29,55 €/1kg
1,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch zemiakové lupienky v štýle currywurst 150g
18,93 €/1kg
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chio 3191 Chio Mais-Snack mit Käse-Geschmack Chips 110,0 g
13,87 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister čokoládový koláč s čokoládovými lupienkami 400g
8,37 €/1kg
3,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Classic Paprika, Zemiakové čipsy, 185 g, Čili paprička, Cibuľa, Paprika, Plechovka
62,32 €/1kg
11,53 €
Predajca: somnia24

Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
43,72 €
Predajca: somnia24

zábavné čerstvé zemiaky Riffles s chilli a paprikou 150g
16,33 €/1kg
2,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit hubová krémová polievka s prírodnými prísadami 57g
23,68 €/1kg
1,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Hot & Spicy 40g
201,50 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

funny fresh donuts arašidovo-karamelové sladké a slané 110g
24,55 €/1kg
2,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Chipsfrisch Chakalaka s pikantnou príchuťou 150g
15,13 €/1kg
2,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,88 €/1kg
20,26 €
Predajca: somnia24

Baumkuchen s mliečnou polevou 100g
49,90 €/1kg
5,81 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: taleoo

funny fresh popchips zemiakový snack s červenou paprikou 80g
38,63 €/1kg
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Takis Fuego, Tortilla chipsy, 100 g, Čili paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g
32,80 €/1kg
3,28 €
Predajca: Unicat-Candy
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Leeeeckeeeerrrr
Čo môžem povedať , LECKKKA :D
Hodnotenie z 31. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hodnotenie potravín.
ChioChips sú vynikajúce!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Krabička s čipsami Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Horké čipsy v balení (balenie 4 kusov) - Blue Takis



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(51)Počet hodnotení: 51
21,41 €
Predajca: Heartforcards
58,18 €/1kg

Chipsy ziemniaczane W kotle Praż o smaku cebulki 125 g
18,39 €
Predajca: SuperMerchant
141,46 €/1kg

Przysnacki zemiakové lupienky s príchuťou syra, 130 g
18,55 €
Predajca: SuperMerchant
142 692,31 €/1kg

Santa Maria Nacho chrumkavé kukuričné lupienky solené originál 475g
6,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,65 €/1kg

Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
3,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,40 €/1kg

Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,13 €
Predajca: M_plus_L
54,20 €/1kg

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,28 €/1kg

He Fong Custard Mochi Himbeer 168g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
130,89 €/1kg

Pringles Original 70g



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,68 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
180,00 €/1kg

Dovgan Smak chlebové lupienky s cesnakom 120g



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
166,58 €/1kg

Chrumkavé chrumky Hot Paprika 150g



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
3,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,40 €/1kg

Takis Blue Heat rolované kukuričné lupienky s príchuťou chilli 92g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(28)Počet hodnotení: 28
4,00 €
Predajca: Heartforcards
43,34 €/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipom zo salsy pripravené na podávanie 175g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,83 €/1kg

Pringles Salt Vinegar skladané chipsy s príchuťou soli a octu 160g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,02 €/1kg

Pringles Sour Cream and Onion Príchuť kyslej smotany a cibule 70g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,22 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
203,14 €/1kg

MISTER FREE'd – Tortilla chipsy z modrej kukurice – bezlepkové a vegánske – 135 g
15,78 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
116,89 €/1kg

PRÍRODNÉ ZEMIAKOVÉ ČIPESKY BEZ PRIDANEJ SOLI, 125 g - TRAFO
3,76 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

Want Want Original Got Rice Japonica Crisps knusprige Reiscracker 85g
2,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,41 €/1kg

Superbon Chips Zemiakové lupienky s príchuťou morských rias balenie 125g
3,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,31 €/1kg

BEZLEPKOVÉPAPRINOVÉ TYČINKY 45 g - BIOPONT
2,23 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg