5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Hausgebäck Choco Cookies s kúskami horkej čokolády 200g14,25 €/1kg
2,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Choco Cookies tmavá čokoláda bez cukru 200g19,30 €/1kg
3,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Choco Caramel plnotučné mlieko16,36 €/1kg
4,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
DeBeukelaer Princes roll čokoládové sušienky s kakaovou náplňou 400g7,82 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

OREO Vanilla, Sušienka, Mlieko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
15,84 €/1kg
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oreo zmrzlina čučoriedková (24 x 120 g)
4,94 €/1kg
18,68 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,98 €
Predajca: AllYouNeed

Milka 343572, Mliečna čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
34,10 €/1kg
5,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

OREO Enrobed White, Sušienka, Biela čokoláda, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g
16,71 €/1kg
4,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oreo - Enrobed Milk Choc - 10x 246 g
191,02 €/1kg
58,46 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,99 €
Predajca: Candyspot

Zlatá krabica OREO
25,22 €/1kg
4,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

OREO Golden
15,84 €/1kg
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Choco Cookie 168g
31,67 €/1kg
5,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Oreo Choc Milk,264g
82,05 €/1kg
21,66 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ferrero Nutella B-Ready, Čokoládové pochutiny, Ďalší, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
25,76 €/1kg
4,38 €
Predajca: LAVONIO

Kinder 8000500391228, Sušienka, 250 g, 250 g
15,80 €/1kg
3,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dvojité sušienky s kakaovou krémovou náplňou, 140 g | FRUSANO
44,86 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

Oreo kakaové sušienky s vanilkovou krémovou náplňou, 220 g
99 954,54 €/1kg
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Oblátky s čokoládovou náplňou, 75 g, MANNER
17,50 €/1kg
1,40 €
Predajca: CORWELL

Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g
62,20 €/1kg
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kakaové sušienky Oreo Double Roll s dvojitou smotanovou náplňou 157g
Viac krému, viac chuti - dvakrát tak dobré!
- Chrumkavé kakaové sušienky plnené dvojnásobným množstvom jemného vanilkového krému
- Intenzívna kakaová chuť sa snúbi s extra sladkou krémovou náplňou
- Dokonalá rovnováha chrumkavých sušienok a krémovej náplne
Ideálne na každú príležitosť
- Ideálne k mlieku, káve alebo ako sladká desiata medzi jedlami
- Všestranný pôžitok - čistý, popíjaný alebo konzumovaný po jednotlivých kúskoch
- Praktická 157 g rolka - ideálna na delenie alebo samostatné vychutnávanie
Oreo - kvalita a nezameniteľná chuť
- Vyrobené z vysokokvalitných surovín pre klasickú chuť Oreo
- Bez umelých farbív a konzervačných látok pre čistú chuť
- Ideálne pre tých, ktorí milujú extra krémovú náplň!
Oreo Double - dvojnásobný krém, dvojnásobná chuť!
Mondelez Deutschland Services GmbH & Co KG P.O. Box 10 78 40 Konsul-Smidt-Straße 21 28217 BremenMondelez Deutschland Services GmbH & Co KG Konsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
Zodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku (EÚ)
Mondelez Deutschland GmbH
D-28078 Bremen.
Názov potraviny
Kakaové sušienky s krémovou náplňou (45 %) s vanilkovou príchuťou.
Zoznam zložiek
Zloženie: Cukor, PŠENIČNÁ MÚKA, palmový olej, repkový olej, PŠENIČNÝ škrob, nízkotučný kakaový prášok 3,3 %, glukózo-fruktózový sirup, kypriace látky (uhličitany amónne, uhličitany draselné, uhličitany sodné), jedlá soľ, emulgátor (SÓJOVÝ ALECITÍN), regulátor kyslosti (hydroxid sodný), aróma. MÔŽE OBSAHOVAŤ MLIEKO.
Osobitné pokyny na skladovanie
Skladujte na suchom mieste a chráňte pred teplom.
Priemerné výživové hodnoty na 100 g (nepripravené)
Kalorická hodnota v kJ 2081,00
Kalorická hodnota v kcal 497,00
Tuk v g 23,00
Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny v g 7,40ure v g 7,40
Sacharidy v g 68,00
Sacharidy, z toho cukor v g 43,00
Vláknina v g 2,10
Bielkoviny v g 4,20
Soľ v g 0,57
Obsahuje alergény
Obilniny obsahujúce lepok a výrobky z nich; sója a výrobky z nej; pšenica a výrobky z nej
Môže obsahovať stopy ... obsahuje
Mlieko a výrobky z neho (vrátane laktózy)
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom mieste a chráňte pred teplom.
- Zloženie
- Cukor, PŠENIČNÁ MÚKA, palmový olej, repkový olej, PŠENIČNÝ škrob, nízkotučný kakaový prášok 3,3 %, glukózo-fruktózový sirup, kypriace látky (uhličitany amónne, uhličitany draselné, uhličitany sodné), soľ, emulgátor (SÓJOVÝ ALECITÍN), regulátor kyslosti (hydroxid sodný), aróma. MÔŽE OBSAHOVAŤ MLIEKO
- Výživové údaje
- Energia kj 2081 kj Energia kcal 497 kcal Tuky 3,2GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 1GRM Sacharidy 9,6GRM Sacharidy, z toho cukor 6,2GRM Bielkoviny 0,6GRM Soľ 0,08GRM
- Alergény
- LepokSójové bôby a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
- Hmotnosť
- 157 g
- Potravinársky podnik
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
- Obchodný názov
- Kakaové sušienky Oreo Double Roll
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 4324636
- EAN kód
- 7622210137258
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom mieste a chráňte pred teplom.
- Zloženie
- Cukor, PŠENIČNÁ MÚKA, palmový olej, repkový olej, PŠENIČNÝ škrob, nízkotučný kakaový prášok 3,3 %, glukózo-fruktózový sirup, kypriace látky (uhličitany amónne, uhličitany draselné, uhličitany sodné), soľ, emulgátor (SÓJOVÝ ALECITÍN), regulátor kyslosti (hydroxid sodný), aróma. MÔŽE OBSAHOVAŤ MLIEKO
- Výživové údaje
- Energia kj 2081 kj Energia kcal 497 kcal Tuky 3,2GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 1GRM Sacharidy 9,6GRM Sacharidy, z toho cukor 6,2GRM Bielkoviny 0,6GRM Soľ 0,08GRM
- Alergény
- LepokSójové bôby a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
- Hmotnosť
- 157 g
- Potravinársky podnik
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
- Obchodný názov
- Kakaové sušienky Oreo Double Roll
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 4324636
- EAN kód
- 7622210137258
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Double 170g 10St
26,53 €/1kg
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
15,13 €/1kg
2,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Rainbow Fizz Gumové medvedíky Víno Ovocné gumy Kyslé 160g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka 343572, Mliečna čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
34,10 €/1kg
5,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

OREO Enrobed White, Sušienka, Biela čokoláda, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g
16,71 €/1kg
4,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TUC 3160386001 TUC Cracker PAPRIKA 100,0 g
13,80 €/1kg
1,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

OREO Vanilla, Sušienka, Mlieko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
15,84 €/1kg
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kuchenmeister Koala kakaové chrumkavé sladké sušienky v tvare medveďa 75g
23,07 €/1kg
1,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zlatá krabica OREO
25,22 €/1kg
4,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
35,30 €/1kg
3,53 €
Predajca: LAVONIO

PICK UP! 27670 PICK UP! Choco & Milk Kekse 24x 28,0 g
29,95 €/1kg
29,95 €
Predajca: somnia24

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
83,53 €/1kg
12,53 €
Predajca: somnia24

KuchenMeister jahodová roláda s krémom a ovocnou náplňou 400g
9,05 €/1kg
3,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
15,40 €/1kg
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder bueno White 6 samostatne balených oplátok s náplňou 132g
82,05 €/1kg
9,60 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
18,45 €/1kg
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix plechovka Alpské mlieko Lieskový orech Jahoda Creme Cacao do kancelárie 1000g
41,29 €/1kg
41,29 €
Predajca: somnia24

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
15,23 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Leibniz Biscuit n Cream Choco maslové sušienky s najjemnejším čokoládovým krémom 228g
16,18 €/1kg
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
30,00 €/1kg
0,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oreo chrumky máčané
22,09 €/1kg
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oreo Crunch dekorácia mleté kakaové sušienky s vanilkovou náplňou 400g
14,57 €/1kg
5,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Oreo Waffelrolle mit Vanille Geschmack 54g
79,44 €/1kg
4,29 €
Predajca: Pantry_Intl

Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
3,28 €
Predajca: Heartforcards

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
14,99 €
Predajca: AllYouNeed

OREO Gebäck 749615 Vanillecremefüllung 176g
46,93 €/1kg
8,26 €
Predajca: AllYouNeed

Pocity 156 g
30,51 €/1kg
4,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Som veľmi spokojný S radosťou znova
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg

Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg

Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg

Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg

Open Food 5000396053456, Palmový olej, 100 g, 90 g, e442, e476, e500, e500ii, 1990 kJ, 476 kcal



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
46,20 €
Predajca: AllYouNeed
102,67 €/1kg

Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Predajca: AllYouNeed
83,52 €/1kg

Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
14,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,17 €/1kg

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,20 €/1kg

Leibniz Minis maslové sušienky s uzatvárateľným chrumkavým pečivom 150g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,33 €/1kg

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,72 €/1kg

Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,80 €/1kg

Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,16 €/1kg

Jules Destrooper mandľové vločky Belgické maslové sušienky s mandľami 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg

Sušienky Schulte ideálne ku káve a koláčom 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,52 €/1kg

Manner Rumové hľuzovkové srdiečka Oblátkové srdiečka s rumovým hľuzovkovým krémom 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg

Jules Destrooper tradičné belgické oblátky s jemným maslom 100g
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg