4,7



Na základe 21 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Profesionálna súprava spájkovačky na pyrografické spájkovanie - PYROPEN16,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Ďalšie informácie o reklame
Fixpoint TOOL5109897,41 €/1kg
75,69 €
Predajca: eu-bay_de

Ďalšie informácie o reklame
NC-559-ASM-UV 10CC NC-559-ASM-UV (TPF) Spájkovacie tavidlo 10CC AIP75,00 €/1m
7,50 €
Predajca: A_und_G

Ďalšie informácie o reklame
kurtz ersa 0RDS80 kurtz ersa Lötstation RDS 80 Meißelform 80 W 150 - 450 °C875,68 €/1m
218,92 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

ChiliTec bezolovnatá spájka v dávkovači 12 g Sn 99,3 %/ Cu 0,7 % 1 mm
13,56 €/1m
1,22 €
Predajca: eu-bay_de

D.RECT Solder Paste SMD spájkovacie mazivo ako tavidlo pre mäkké spájkovanie na spájkovanie komponentov pre povrchovú montáž, 40g
162,25 €/1kg
6,49 €
Predajca: Leviatan

Spájkovací tuk 5001305224041 ŽULA
28,14 €/1m
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Spájkovanie
299,00 €/1kg
3,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: JOGISEsvietidla

Felder spájkovacie mazivo, 100 g (tavidlo)
89,10 €/1kg
9,85 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,91 €
Predajca: doenges1903

Prípravok na zlepšenie priľnavosti, tekuté kolofónium, aplikácia štetcom; Liek na spájkovanie, fľaša; 0,05 l, 24 %; Bez potreby čistenia; Tekutina
157,20 €/1kg
7,86 €
Predajca: www-tne-de

Pájací prostriedok DIN 8511 20G
35,17 €/1kg
10,55 €
Predajca: Dragtek-com

Kolofónia v 40 g balení AG AGT-034
189,25 €/1kg
7,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

5 kusov žltých špongí, 60x60x3 mm, na čistenie hrotu spájky. Špongia na čistenie spájky
5,23 €
Predajca: www-tne-de

FELDER Fittings spájkovacia pasta Cu-Rofix 3-Spezial, na mäkké spájkovanie medených rúrok
102,43 €/1kg
30,73 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Kolofóniová pasta Flux 40g plechovka
176,00 €/1kg
7,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

fixpoint sada náhradných spájkovacích hrotov pre spájkovaciu stanicu EP 5 rôznych verzií (sada 4)
139,75 €/1kg
5,59 €
Predajca: eu-bay_de

Prípravok na zlepšenie priepustnosti: kolofónia; halogenid; RMA; pasta; dóza; 40 g. Číslo položky: ART.AGT-037. Prípravok na zlepšenie priepustnosti
183,25 €/1kg
7,33 €
Predajca: www-tne-de

Sada odspájacích drôtov / jednotlivo 0,5 mm, 1 mm, 1,5 mm, 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, cievka, odsávacie drôty, meď – typ: 1x cievka Ø 0,5 mm, 3,30 €/m
23,44 €/1m
35,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

MMOBIEL Silikónová podložka na opravy a spájkovanie - 45 x 30 cm - Silikónová podložka Tepelne odolná do 500 °C - Podložka na pracovný stôl
52,56 €/1m
23,65 €
Predajca: TR8

Goobay 45241, Súprava príslušenstva pre spájkovanie, Goobay, Čierna, Strieborná, 100 - 240 V, 1 kusov, 1,3 kg
45,92 €/1kg
59,70 €
Predajca: Wigento
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Goobay spájkovacia pasta cínová, 50 g, nezabalená - Spájkovacia pasta na spájkovanie elektronických súčiastok Vytvára elektricky vodivé spájkované spojenie medzi súčiastkami a spájkovacími podložkami Spájkovacia pasta sa nanáša na spájkované plochy dosiek plošných spojov.
Súčiastky, ktoré sa majú spájkovať, sa potom vtlačia do pasty na doske plošných spojov. Pri následnom procese spájkovania sa častice spájkovacej pasty spoja s doskami plošných spojov a kontaktmi súčiastok. Proces spájkovania uľahčuje tavidlo znižujúce povrchové napätie. Dĺžka: 60 mm Spotrebná jednotka: 1 ks v plastovom vrecku Šírka: 60 mm Výška: 25 mm
- Typ produktu:
- Spájkovacia pasta
- Kompatibilita značky:
- Každá značka
- Dĺžka:
- 60 mm
- Šírka:
- 60 mm
- Výška:
- 25 mm
- Hmotnosť:
- 50 g
Spájkovací tuk cín 50 g
Spájkovacia pasta na spájkovanie elektronických súčiastok. Pomáha dosiahnuť elektricky vodivé spájkované spojenie medzi komponentmi a spájkovacími podložkami
Spájkovacia pasta sa nanesie na spájkované plochy dosiek plošných spojov a potom sa v spájkovacej paste zatlačia na dosku plošných spojov súčiastky, ktoré sa majú spájkovať.
Následný proces spájkovania spojí častice spájkovacej pasty s plošnými spojmi a kontaktmi súčiastok
Proces tavenia uľahčuje tavidlo znižujúce povrchové napätie
Pozor
Môže dráždiť dýchacie cesty
Môže byť škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami
Veľmi toxický pre vodné organizmy
Spôsobuje podráždenie pokožky
Spôsobuje vážne podráždenie očí
Rozsah dodávky:
Spájkovací tuk cín 50 g
s DPH
Spotrebná jednotka: 1 kus v polyetylénovom vrecku
Výška : 25 mm
Dĺžka: 60 mm
Šírka: 60 mm
Goobay Lötfett Dose, 50 g, unverpackt - Flussmittel zum Weichlöten
Goobay spájkovacia pasta 50g
Fixpoint spájkovacie mazivo cín, 50 g, nebalené - Tavidlo na mäkké spájkovanie
Môže sa používať na všetky typy spájkovacích prác, na nástroje, meď, cín a iné zvárateľné kovy.
- Dĺžka
- 6 cm
- Hmotnosť
- 50 g
- EAN kód
- 4040849452383
- Číslo od výrobcu
- 45238
- Výrobca
- Goobay
- Dĺžka
- 6 cm
- Hmotnosť
- 50 g
- EAN kód
- 4040849452383
- Číslo od výrobcu
- 45238
- Výrobca
- Goobay
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Súprava spájkovačky s 5 hrotmi na spájkovanie Nastaviteľná teplota 200-450 °C Stojan na spájkovačku Elektrická spájka Retoo
10,09 €/1kg
10,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Súprava spájkovačky s puzdrom Spájkovacia stanica Teplota 300 °C 5 hrotov Odspájkovacia pumpa Stojan na spájkovačku Pinzeta Čistiaca špongia Spájkovacia súprava 60 W 17 ks Retoo
34,37 €/1kg
14,79 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Spájkovacia stanica - zváračka Bigstren 21708
21,67 €/1kg
26,93 €
Predajca: Dareknaklik

Trotec Digitálna spájkovacia stanica PSIS 10-230V
162,48 €/1m
81,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Digitálny multimeter LCD Merač napätia Digitálny ampérmeter AC DC Ohm Univerzálny voltmeter Ampérmeter XL830L 20mA 1000V RMS Meter Retoo
10,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Presná spájkovačka 60W spájkovacia súprava Grotto/Resistor Tin Rosin Extractor Stand Screwdriver Carrying Case
8,24 €/1kg
16,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Thermal Grizzly TG-KE-002-R, Teplo-vodivá pasta, kysličník hlinitý, Čierna, 2 g, 1 kusov
23,32 €
Predajca: evomag

Goobay MMK 619-150 G 1.5m, 1,5 m, Typ HDMI (štandard), Typ HDMI (štandard), Čierna
8,91 €/1m
13,37 €
Predajca: BRaUN_Elektro

Samsung INR18650-35E - Li-Ion článok 3,7 V 3500 mAh (18650, plochý, nechránený)
4,95 €
Predajca: Akkuman

Digitálny multimeter LCD Digitálny ampérmeter AC DC Ampérmeter Univerzálny voltmeter Ampérmeter Univerzálny merací prístroj Elektrické meranie Retoo
53,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Čierna
76,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Prípravok na zlepšenie priľnavosti, tekuté kolofónium, aplikácia štetcom; Liek na spájkovanie, fľaša; 0,05 l, 24 %; Bez potreby čistenia; Tekutina
157,20 €/1kg
7,86 €
Predajca: www-tne-de

Profesionálna súprava spájkovačky na pyrografické spájkovanie - PYROPEN
16,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

10 x gombíkové batérie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 priemyselný tovar
34,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ChiliTec bezolovnatá spájka v dávkovači 12 g Sn 99,3 %/ Cu 0,7 % 1 mm
13,56 €/1m
1,22 €
Predajca: eu-bay_de

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Trieda 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazom, Teplovzdorné, Vode odolné, Odolné proti röntgenu, Čierna
16,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Originálny čistič podláh Roborock pre Dyad Pro/S7 Max Ultra/S8/Qrevo Pro/Qrevo Master/Flexi/Q7 Max a iné čističe tvrdých podláh (1000 ml)
22,99 €/1l
25,99 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Čierna
10,51 €/1m
10,51 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Canon PIXMA TS3450, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
211,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

ChiliTec zmršťovacie hadičky, 100 kusov v sáčku, čierna farba
1,79 €
Predajca: eu-bay_de

Kohútik na teplú a studenú vodu EASYmaxx s prietokovým ohrievačom vody
39,95 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Varta Day Light Multi LED F20, Baterka, Čierna, Strieborná, Žltá, ABS umelá hmota, Hliník, Guma, LED, 9 lámp, 40 lm
11,91 €
Predajca: VISO

Štartovací balíček BioBizz
34,97 €/1l
104,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

D.RECT Solder Paste SMD spájkovacie mazivo ako tavidlo pre mäkké spájkovanie na spájkovanie komponentov pre povrchovú montáž, 40g
162,25 €/1kg
6,49 €
Predajca: Leviatan

Súprava zmršťovacích hadičiek McPower, 100 kusov v sáčku, čierna
5,95 €
Predajca: MixWare-MegaShop

Intenso 3424491, 128 GB, MicroSD, Trieda 10, UHS-I, Class 1 (U1), Teplovzdorné, Odolný proti nárazom, Vodeodolný, Odolné proti röntgenu
35,61 €
Predajca: M_plus_L

Univerzálny napájací zdroj Plug-in Power Supply nabíjačka s 7 zástrčkami Adaptér 3V-12V 3A 3000mA AC DC 30W Príslušenstvo Nabíjací kábel Notebook Retoo
10,39 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Rozdeľovací audio kábel Y Adaptér Headset 3,5 mm jack zásuvka > 2x zástrčka modrá
24,63 €/1m
7,39 €
Doprava zdarma
Predajca: FatBat

ChiliTec jemná spájkovačka 230V/30W
22,56 €/1m
6,09 €
Predajca: eu-bay_de

Fixpoint 51199, Čierna, Kovová
6,19 €
Predajca: eu-bay_de
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spájkovacie mazivo
Na spájkovanie sa odporúča spájkovacie mazivo.
Hodnotenie z 15. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Odporúčané
Špičkový produkt+++Špičkové služby+++Rád by som prišiel znova
Hodnotenie z 24. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko dobré, opäť rád
Všetko dobré!
Hodnotenie z 4. septembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku, radi sa vraciame.
Všetko v poriadku, radi to zopakujeme.
Hodnotenie z 22. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Veľká
Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rozdrvené a rozdrobené
Nie som spokojný!!
Hodnotenie z 15. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Profesionálna súprava spájkovačky na pyrografické spájkovanie - PYROPEN



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(41)Počet hodnotení: 41
16,59 €
Predajca: Mormark

NC-559-ASM-UV 10CC NC-559-ASM-UV (TPF) Spájkovacie tavidlo 10CC AIP



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,50 €
Predajca: A_und_G
75,00 €/1m

Fixpoint TOOL51098



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
75,69 €
Predajca: eu-bay_de
97,41 €/1kg

Yihua 948 75W odpájkovacia stanica
121,99 €
Predajca: SuperMerchant

Pocínovacia pasta Pastin100 na báze Sn99,9, hmotnosť: 1000 g vrátane štetca zdarma + 1000 g tyčí SnCu0,7 s trojuholníkovým prierezom
237,59 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
237,59 €/1kg

Yihua 939D-II 145W spájkovacia stanica a pyrograf / horák na drevo + 20-dielna sada pyrografických preglejok 4 v 1
112,99 €
Predajca: SuperMerchant
53,30 €/1kg

Spájkovacia stanica a pyrograf / horák na drevo Yihua 939D-II 145W
109,99 €
Predajca: SuperMerchant
879,92 €/1m

Ohrievač/oddeľovač Yihua 853A
99,99 €
Predajca: SuperMerchant

SnAg4, spájkovacia tyčinka, trojuholníkový prierez, hmotnosť: 500 g
190,67 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
381,34 €/1kg

Yihua 8786D-I 2 v 1 spájkovacia stanica
87,99 €
Predajca: SuperMerchant

Súprava plastovej spájkovacej stanice Techrebal 8586D Pro
79,99 €
Predajca: SuperMerchant

Spájkovacia stanica Yihua 938D s tepelnou pinzetou
70,99 €
Predajca: SuperMerchant

kurtz ersa 0RDS80 kurtz ersa Lötstation RDS 80 Meißelform 80 W 150 - 450 °C



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
218,92 €
Predajca: everybuy_at
875,68 €/1m

Spájkovacia stanica Yihua 939D+
61,99 €
Predajca: SuperMerchant

Spájkovacia stanica T12A NOVINKA
65,99 €
Predajca: SuperMerchant
74,15 €/1m

Pocínovacia pasta Pastin100 na báze Sn99,9, hmotnosť: 1000 g vrátane štetca zdarma
140,69 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
140,69 €/1kg

SnAg4, spájkovacia tyčinka, trojuholníkový prierez, hmotnosť: 250 g
100,91 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
403,64 €/1kg

Spájkovacia tyč SnAg3 s trojuholníkovým prierezom, hmotnosť: 500 g
85,61 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
171,22 €/1kg

Digitálna spájkovacia stanica s LED displejom, 70 W
36,85 €
Predajca: EmptCZ
27,30 €/1m

Spájkovacia stanica Yato T12 75W



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
79,67 €
Predajca: BalticVaris_DE
169,51 €/1kg