5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, toaletná voda, 400 ml606,20 €/1l
242,48 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jean P. Gaultier Scandal Pour Homme - Refill toaletná voda pre mužov 200 ml591,90 €/1l
118,38 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Sauvage, toaletná voda, 30 ml, náplň2 727,00 €/1l
81,81 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Philosykos toaletná voda 100 ml (unisex)1 593,00 €/1l
159,30 €
Predajca: PerfumTraders

BRUT Original, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
85,80 €/1l
8,58 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Intenzívny dojem v reálnom čase pre mužov - Toaletná voda, 100ml
249,90 €/1l
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ted Lapidus Pour Homme EDT 100 ml M
237,60 €/1l
23,76 €
Predajca: NutraBestBG

Adidas - Active Bodies EDT 100ml
207,00 €/1l
20,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Aramis Toaletná voda 110 ml - Esencia mužskej elegancie
370,45 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Paco Rabanne Paco unisex toaletná voda 100 ml
283,10 €/1l
28,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Adidas Get Ready! pre neho Toaletná Voda, 100ml
121,70 €/1l
12,17 €
Predajca: Katomix

Brutal, Classic Intense, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
147,70 €/1l
14,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tabac Original Woda toaletowa, 100ml
236,80 €/1l
23,68 €
Predajca: NutraBestBG

Esprit Life for Him toaletn voda 50 ml
649,40 €/1l
32,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Jacques Bogart One Man Show, toaletná voda, 100 ml
202,40 €/1l
20,24 €
Predajca: NutraBestBG

Geoffrey Beene Grey Flannel Toaletná voda, 120ml - Luxusná, klasická vôňa pre mužov. Výrazná, elegantná a dlhotrvajúca. Ideálna každodenne a na špeciálne príležitosti.
195,50 €/1l
23,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Crossmen Original toaletná voda v spreji 200 ml
57,00 €/1l
11,40 €
Predajca: Glamperfeu

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej
979,70 €/1l
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Brut Attraction Totale Vaporisateur toaletná voda pre mužov 100ml
Brut Attraction Totale Vaporisateur 100 ml je toaletná voda pre mužov, ktorá odráža nadčasový štýl, charizmu a eleganciu. Táto ikonická vôňa spája sofistikované tóny, ktoré zvýrazňujú odhodlanie, vnútornú silu a zvodný charakter moderného džentlmena. Značka Brut, inšpirovaná od roku 1964, zostáva symbolom triedy a mužnosti a ponúka vôňu ideálnu pre lídra, ktorý si kladie za cieľ rozvíjať a realizovať svoje vízie.
Odporúčania:
- Vôňa je ideálna na akúkoľvek príležitosť - do práce, na nočnú prechádzku alebo na spoločenské stretnutie.
- Vhodná pre mužov, ktorí sú sebavedomí, asertívni a vedomí si svojich schopností.
- Používajte na čistú pokožku, najmä na krk a zápästie, aby ste zvýraznili plnosť vône.
Kľúčové vlastnosti:
- Výdrž : dlhotrvajúca vôňa, ktorá vás sprevádza počas celého dňa.
- Univerzálnosť: vhodná na všetky denné a ročné obdobia.
- Kultový dizajn: elegantný flakón, ktorý doplní pánsku toaletku.
- Výraznosť: jedinečná kompozícia vône, ktorá vynikne v dave.
Výhody: Vôňa je výnimočná svojím dizajnom, ktorý je zároveň aj veľmi príjemný na dotyk:
- Zdôrazňuje charizmu a sebadôveru.
- Umožňuje nositeľovi vyniknúť vďaka jedinečnej vonnej kompozícii.
- Robí nositeľa nezabudnuteľným vďaka svojej zvodnej vôni.
- Zabezpečuje pocit sviežosti a elegancie počas celého dňa
Špeciálne vlastnosti: - Vôňa je vhodná pre všetkých, ktorí sa chcú cítiť príjemne, ale aj pre tých, ktorí sa chcú cítiť príjemne:
- Zmyselná vôňa : kombinácia drevitých tónov, korenia a citrusov vytvára zvodnú auru.
- Nadčasový charakter: parfém, ktorý nikdy nevyjde z módy a hodí sa ku každému štýlu.
- Vynikajúca kvalita: značka Brut je už dlho celosvetovo uznávaná pre svoje jedinečné kompozície.
Účinnosť:
Brut Attraction Totale Vaporisateur sa otvára sviežimi tónmi citrusov, ktoré sa rozvíjajú do bohatých drevitých akordov obohatených pikantným korením. Uzatvára sa teplým, pižmovým základom, ktorý zahalí pokožku a zanechá nezabudnuteľný dojem.
Účinok:
Nositeľka tejto toaletnej vody vyžaruje sebavedomie, silu a zvodný šarm. Vôňa okolo neho vytvára auru elegancie a charizmy, ktorá priťahuje pozornosť a zanecháva nezmazateľnú spomienku.
Sedem jedinečných variantov Brut ponúka dlhotrvajúcu a výraznú vôňu, ktorá mužom dodá potrebné sebavedomie počas celého dňa.
Toaletná voda Brut Attraction Totale, 100 ml je svieža vôňa pre mužov. Tóny citrusových plodov, zázvoru a bieleho pižma sa okrem iného spájajú do drevitej vône. Vďaka modernej a nadčasovej vôni je vhodná pre mužov na každodenné použitie. Ľahké zloženie znamená, že vôňa nie je preplnená. Flakón má elegantný dizajn, a preto je ideálny ako darček.
BRUT Attraction Totale toaletná voda 100 ml vapo
- Rozmery
- 100 ml.
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT., AQUA/VODA/VODA, PARFUM/VOŇAVKA, LIMONÉN, ETYLHEXYL METOXYCINAMÁT, LINALOOL, BENZOFENÓN-3, ETYLHEXYL SALICYLÁT, BUTYL METOXYDIBENZOYLMETÁN, BENZYL SALICYLÁT, BHT, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL, EUGENOL, KUMARÍN, GERANIOL, BENZYL BENZOÁT
- Výrobca
- Brut
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8712561803809
- Číslo od výrobcu
- 129429
- Rozmery
- 100 ml.
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT., AQUA/VODA/VODA, PARFUM/VOŇAVKA, LIMONÉN, ETYLHEXYL METOXYCINAMÁT, LINALOOL, BENZOFENÓN-3, ETYLHEXYL SALICYLÁT, BUTYL METOXYDIBENZOYLMETÁN, BENZYL SALICYLÁT, BHT, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL, EUGENOL, KUMARÍN, GERANIOL, BENZYL BENZOÁT
- Výrobca
- Brut
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8712561803809
- Číslo od výrobcu
- 129429
Hodí sa k tomu

BRUT Original, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
85,80 €/1l
8,58 €
Predajca: Glamperfeu

Brut Musk Dezodorant w sprayu, 200ml
67,55 €/1l
13,51 €
Predajca: Zeitburg

Brut Attraction Totale Dezodorant w sprayu, 200ml
50 050,00 €/1kg
10,01 €
Predajca: Zeitburg

Brut Originál Holiaca Voda 100ml
113,30 €/1l
11,33 €
Predajca: Zeitburg

Škatuľka na tabletky Škatuľka na tabletky Škatuľka na tabletky 7 dní farebná
8,89 €
Predajca: Westerwald-Shop

Brennenstuhl H03VVH2-F, 3 m
2,83 €/1m
8,48 €
Predajca: M_plus_L

Brut Moschus voda po holení, 100 ml
81,30 €/1l
8,13 €
Predajca: LAVONIO

Urlic de Varens, Noc, toaletná voda pre mužov, 60 ml
336,33 €/1l
20,18 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Pino Silvestre Original EDT 125 ml M
209,52 €/1l
26,19 €
Predajca: somnia24

Felce Azzurra Originálny sprchový gél 400 ml
22,47 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Boucheron - Boucheron pour Homme EDP 100ml
359,60 €/1l
35,96 €
Predajca: PerfumTraders

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jacques Bogart One Man Show Woda toaletowa, 100 ml
191,80 €/1l
19,18 €
Predajca: NutraBestBG

Jacques Bogart One Man Show, toaletná voda, 100 ml
202,40 €/1l
20,24 €
Predajca: NutraBestBG

Aramis Toaletná voda 110 ml - Esencia mužskej elegancie
370,45 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,99 €
Predajca: somnia24

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
79,99 €
Predajca: Bestlivings

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Biela, Analógový/digitálny, Tlačidlo domov, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá
401,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
259,00 €/1l
25,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Brut | Voda po holení 147 ml
115,58 €/1l
16,99 €
Predajca: Lemonbite

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
119,90 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. júla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Brut v Kauflande
Oba produkty sú podľa požiadavky. Platba bola jednoduchá, dodanie veľmi rýchle.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,64 €
Predajca: PerfumTraders
612,80 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(583)Počet hodnotení: 583
105,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 055,70 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,34 €
Predajca: PerfumTraders
1 223,40 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,20 €
Predajca: PerfumTraders
521,00 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
90,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
723,20 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,37 €
Predajca: PerfumTraders
873,70 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Hermes Un Jardin sur la Lagune, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Magnólia, ľalia, Morský, Drevo



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
84,45 €
Predajca: PerfumTraders
844,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l