4,5



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Botament RD 2 Reaktivabdichtung 20kg7,00 €/1kg
139,95 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Steingrau3,56 €/1kg
88,95 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
SAKRET Kontaktschlämme KS grau 25 kg2,44 €/1kg
60,95 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Anthrazit3,32 €/1kg
82,95 €
Predajca: bauschnell

MEM Fix-Fertig malta kamenná sivá 12,5 kg
7,12 €/1l
88,97 €
Predajca: TR8

SAKRET Trass-Zement-Mörtel TZM 30 kg
0,46 €/1kg
13,95 €
Predajca: bauschnell

tubag Pflasterfugenmörtel PFN 25kg Hellgrau
1,72 €/1kg
42,95 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus Anthrazit 25kg
3,24 €/1kg
80,96 €
Predajca: bauschnell

tubag Trass-Fugenmörtel TFP 25kg
1,04 €/1kg
25,90 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Trass-Naturstein-Verlegemörtel TNV 25kg
0,60 €/1kg
14,90 €
Predajca: bauschnell

Prima Pflasterfugenmörtel 25kg Eimer 1K grau
2,44 €/1kg
60,90 €
Predajca: bauschnell

EuroGrout 04 Quellvergußmörtel 25kg 0-4mm
0,80 €/1kg
19,94 €
Predajca: bauschnell

vdw 480 BettungsCompound grau 25kg
1,00 €/1kg
24,95 €
Predajca: bauschnell

ARDEX GK Belastungsfuge 25kg Grau
2,32 €/1kg
57,95 €
Predajca: bauschnell

tubag Pflasterfugenmörtel PFF Steingrau 25kg Eimer
3,60 €/1kg
89,95 €
Predajca: bauschnell

PCI Carrament Natursteinmörtel grau 25kg
1,76 €/1kg
43,90 €
Predajca: bauschnell

ARDEX X 78 MICROTEC Flexkleber Boden 25kg
2,04 €/1kg
50,96 €
Predajca: bauschnell

SAKRET ProfiFlex PF Spezialflexkleber 25kg
1,20 €/1kg
29,90 €
Predajca: bauschnell

ARDEX A 35 Schnellzement 25kg
2,40 €/1kg
62,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,95 €
Predajca: bauschnell
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Škárovacia malta pre všetky triedy zaťaženia. Vodopriepustná, hydraulicky rýchlo tuhnúca, plastom modifikovaná cementová škárovacia malta
Použitie
- Na použitie v exteriéri
Vhodnosť
- Na škárovanie starých alebo nových dlažieb vo vonkajšom prostredí.
- Na škárovanie dlažobných plôch vystavených malému až veľkému zaťaženiu.
- Na prírodný kameň a betónové tvárnice.
- Vhodné pre triedy zaťaženia do Bk 10 podľa RSTO 12 pri použití prírodného kameňa a dosiek z prírodného kameňa bez ostrých hrán (žula, čadič) atď.
- Vhodné pre kategóriu použitia N1 až N3 podľa ZTV-Wegebau.
- N1: Povrchová dlažba, po ktorej sa môže chodiť a po ktorej sa nesmie jazdiť vozidlami mimo dopravných plôch (napr. terasy, záhradné chodníky, chodníky v domácich záhradách, miesta na sedenie v parkoch)
- N2: dláždené povrchy pre vozidlá s celkovou hmotnosťou do 3,5 tony, po ktorých sa môže jazdiť mimo plôch cestnej premávky (napr. prístupové cesty ku garážam, parkovacie miesta)
- N3: Pojazdné chodníky ako záťaž 2, ale s príležitostnou premávkou vozidiel s celkovou hmotnosťou do 20 t s zaťažením kolies ≤ 5 t mimo plôch cestnej premávky (napr. cesty pre starostlivosť, údržbu a záchranu, ako aj prístupové cesty pre hasičov, garáže a budovy).
- Spojovacia malta typu A podľa M FP geb 618/2 Združenia pre výskum ciest a dopravy.
- Pre šírky škár od 3 mm.
Vlastnosti výrobku
- Nepriepustný pre vodu
- Rýchlo tuhne
- Samohutniaci
- Dá sa rýchlo prejsť
- Vysoká odolnosť proti mrazu/odolnosť proti posypovej soli
- Vysoko tekutý a kašovitý
- Flexibilný
- Možnosť obrábania
Označovanie podľa nariadenia (ES) č. 1272/2008 [CLP]
Výstražné piktogramy (CLP)
GHS05 GHS07
Signálne slovo (CLP)
Nebezpečenstvo
Výstražné upozornenia (CLP)
- H315 - Spôsobuje podráždenie pokožky.
- H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.
- H335 - Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest
Bezpečnostné upozornenia (CLP)
- P102 - Uchovávajte mimo dosahu detí.
- P261 - Zabráňte vdychovaniu prachu.
- P280 - Používajte ochranné rukavice, ochranný odev, ochranu očí, ochranu tváre.
- P302+P352 - PRI
- POŽITÍ
- NA KOŽI: Umyte veľkým množstvom vody a mydla.
- P304+P340 - PRI VDÝCHNUTÍ: Odveďte osobu na čerstvý vzduch a zabezpečte jej pohodlné dýchanie.
- P305+P351+P338 - PRI VNIKNUTÍ DO OČÍ: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné.
- Pokračujte vo vyplachovaní.
- P310 - Okamžite volajte lekára, TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM.
- P501 - Odstráňte obsah a nádobu do schváleného zariadenia na likvidáciu odpadu
Dátové listy
Karta bezpečnostných údajov na stiahnutie
SAKRET Kamenná malta ZPF
Vodonepriepustná cementová malta na škárovanie dlažby. V súlade s pracovným dokumentom FGSV a ZTV-Wegebau (kategória použitia N1 až N3)Použitie:
- Na podlahy
- Na použitie v interiéri a exteriéri
Vhodnosť:
- Na škárovanie starých alebo nových dlažieb/platní z umelého a prírodného kameňa v interiéri a exteriéri.
- Spĺňa požiadavky FGSV (spevňovanie plôch s dlažbami a obkladmi dosiek v lepenom prevedení) a ZTV Wegebau pre kategórie použitia N1, 2 a 3 (spevňovanie dopravných plôch s príležitostnou prevádzkou s vozidlami do 20 t prípustnej celkovej hmotnosti pri zaťažení kolesami = 5 t mimo oblastí s cestnou premávkou).
Vlastnosti:
- Rýchla chôdza a používanie
- Nepriepustný pre vodu
- Vysoká odolnosť proti mrazu/odmrazovacej soli
- Rýchle tvrdnutie
- Skôr umývateľný
- Môže sa rozmiešať na kašu
- Vysoko tekutý, samozhutňujúci sa
- Šírka škáry 3 - 25 mm
- Hĺbka škáry minimálne 40 mm
- Dá sa spracovať za približne 20 minút
- Po cca 4 hodinách sa dá chodiť
Karta bezpečnostných údajov | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karta bezpečnostných údajov | Karta bezpečnostných údajov.pdf | ||||||
| Revidované dodávateľom dňa | 20.05.2009 | ||||||
Bezpečnosť práce a skladovanie | |||||||
| Triedy skladovania | 13 Nehorľavé tuhé látky | ||||||
| Trieda ohrozenia vodou | 1 - mierne nebezpečná pre vodu | ||||||
Zložky | |||||||
| |||||||
- Hmotnosť
- 25 kg
- Zrnitosť
- 25 mm
- Objem
- 25 l
- EAN kód
- 4005813650936
- Číslo od výrobcu
- 54458
- Výrobca
- SAKRET
- Hmotnosť
- 25 kg
- Zrnitosť
- 25 mm
- Objem
- 25 l
- EAN kód
- 4005813650936
- Číslo od výrobcu
- 54458
- Výrobca
- SAKRET
Nebezpečenstvo
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
Výstražné upozornenia
H315 Dráždi kožu.Hodí sa k tomu

SAKRET Kontaktschlämme KS grau 25 kg
2,44 €/1kg
60,95 €
Predajca: bauschnell

MEM Fix-Fertig malta kamenná sivá 12,5 kg
7,12 €/1l
88,97 €
Predajca: TR8

Stones Eco Fugensand Terrassenplatten 1-10 mm Grau 15kg
1,53 €/1kg
22,96 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus Grau 25kg
4,14 €/1l
103,41 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Trass-Zement-Mörtel TZM 30 kg
0,46 €/1kg
13,95 €
Predajca: bauschnell

PCI Carrafug Fugenmörtel Nr.47 Anthrazit 5kg
4,39 €/1kg
21,96 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Steinverguss ZPF Anthrazit 25kg
2,08 €/1kg
51,96 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Steinverguss ZPF Sand 25kg
45,95 €
Predajca: bauschnell

Gorenje FN4172CW Mraznička, objem: 194 litrov, obojstranný záves dverí, biela
580,28 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Nali

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Steingrau 25kg
4,00 €/1kg
99,95 €
Predajca: bauschnell

PCI Pavifix CEM 25kg Zement-Pflasterfugenmörtel
1,00 €/1kg
36,95 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,95 €
Predajca: bauschnell

tubag Pflasterfugenmörtel PFN 25kg Beige
1,72 €/1kg
42,95 €
Predajca: bauschnell

Tekutá fólia 4 kg Balkónová hydroizolácia na drevo na dlaždice vysoko elastická izolácia Level+19
4,65 €/1l
13,94 €
Predajca: Izosklep

Motorový kultivátor Demon 1,4kW 30cm 73915
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mabert

Kôra „Zamora“ Ochrana pred pohľadmi Kôra stromov 150 x 500 cm
17,40 €/1m
86,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl

50 Meter Ochranná rúrka na káble flexibilná čierna - Podzemná káblová rúrka 40mm KabuflexRplus40 sw
6,08 €/1m
304,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Roborock F25 ALT multifunkčný vysávač na mokro a sucho s 20 000 Pa, kolesami s podporou AI, vysokoteplotným samočistením a sušením horúcim vzduchom
499,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder
![Obrázok produktu pre Plid® valčeková omietka na vnútorné a vonkajšie použitie, jemná, biela, matná [20 kg] – priedušná, vysoká krycia schopnosť, pripravená na použitie – valčeková a štetcová omietka, hrubá a jemná – vnútorná omietka](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cf0b560282b8cf2fc8cbef1a3add6f39.webp)
Plid® valčeková omietka na vnútorné a vonkajšie použitie, jemná, biela, matná [20 kg] – priedušná, vysoká krycia schopnosť, pripravená na použitie – valčeková a štetcová omietka, hrubá a jemná – vnútorná omietka
3,49 €/1kg
87,25 €
Predajca: Plid

tubag Pflasterfugenmörtel PFN 25kg Hellgrau
1,72 €/1kg
42,95 €
Predajca: bauschnell

Lehmann Mastic, planetárny kuchynský robot, mlynček na mäso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rýchlostí, 5 l misa, 7 kg, čierna
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Mountfield Ibiza oválny – 3,20 x 6,00 x 1,50 m – sivý, hrúbka steny 0,75 mm, so skimmerom a otvormi pre spätný prúd, spodné lišty, BEZ horných líšt P1/P3
1 264,81 €
-48,15 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 216,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

TRIBECCO® Nájazdová objímka do zeme, podpera pre plotové stĺpiky 60x40, plotový klinec, nastaviteľná nájazdová objímka 50 cm dvojitý plotový stĺpik pre ploty 60x40 mm
12,86 €/1m
10,29 €
Predajca: TRIBECCO

Samonivelačný krížový laser Wiltec so statívom 1,2 m, presnosť ±0,5 mm/m, rotačný laser na meranie uhlov a povrchov, nivelačné zariadenie
52,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: WilTec

Matrac zo studenej peny 90 x 200 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - ergonomický, priedušný a bodovo elastický
119,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
27,29 €/1m²
7,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Prosperplast Aqua Tower, 450 L, Antracit, Dažďová voda, 573 mm, 775 mm, 1150 mm
169,94 €
Predajca: PENTA

AREBOS solárna sprcha 20 L záhradná sprcha bazénová sprcha vonkajšia sprcha kempingová sprcha sprcha
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Balkónová elektráreň 2000W Bifacial fotovoltaické sklo/sklo solárny systém kompletný set WIFI Smart mini PV systém 2000 wattov
849,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

2x moderné LED nástenné svietidlo čierne vnútorné nástenné svietidlá s diaľkovým ovládaním nástenné osvetlenie pre obývaciu izbu spálňu predsieň, farba svetla: RGB
29,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spojovací piesok
Veľmi dobrá kvalita, ľahko sa s ním pracuje, ale musí sa rozmiešať s veľkým množstvom vody
Hodnotenie z 22. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Rosfix MultiSpray PRMS3.7 – Elektrický Striekací Stroj na Omietku, Maltu, Farbu | 3,7 kW, 80 l Nádrž, 35 l/min | Tesnenie, Ochrana Proti Korózii
4 043,50 €
Predajca: ROSFIX
50,54 €/1kg

24x BauderTEC KSA DUO Bitumenbahn - 180m² 16060000
1 609,95 €
Predajca: bauschnell
2,44 €/1kg

POSH asfalt za studena 1000 kg asfaltovej zmesi 0-8 mm na palete
899,98 €
Predajca: Posh
0,90 €/1kg

POSH Asfalt za studena 250 kg Asfaltová hmota 0-8 mm, 10 x 25 kg
274,98 €
-24,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
249,99 €
Predajca: Posh
1,00 €/1kg

Botament RD 1 Universal Multifunktionale Reaktivabdichtung 30kg
229,95 €
Predajca: bauschnell
7,67 €/1kg

ATLAS WODER DUO A+B Dvojzložková hydroizolácia 32 kg (A 24 kg + B 8 kg)
112,00 €
Predajca: MasterBau
3,50 €/1kg

weber.xerm 844 2-K Fliesenkleber 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
179,90 €
Predajca: bauschnell
7,50 €/1kg

Lis na maltu KOTARBAU® so 4 tryskami na plnenie cementovou maltou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,59 €
Predajca: KOTARBAU
47,82 €/1kg

3M ESPE Cavit™ W dočasná zubná výplň / zubný cement (biely) (10 x 7g tuba)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
63,45 €
Predajca: Jasado

FESTFLOOR LIFE FINO 17,5 kg - Mikrocement na podlahy
92,99 €
Predajca: SuperMerchant
92,99 €/1kg

Botament RD 2 Reaktivabdichtung 20kg



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
139,95 €
Predajca: bauschnell
7,00 €/1kg

FESTWALL 21,5 kg – mikrocement na steny
91,99 €
Predajca: SuperMerchant
2,92 €/1kg

FESTFLOOR LIFE 17,5 kg - Mikrocement na podlahy
87,99 €
Predajca: SuperMerchant
87,99 €/1kg

0,60 l | Murexin 2K SI60 liata živica
53,00 €
Predajca: MasterBau
88,33 €/1l

Forma Na Dlažbu Kamenná Cesta Betónová Mačacia Hlava 45 X 45 Cm
15,99 €
Predajca: HomeMarkt24
12,30 €/1kg

SOPRO DFX Design 17 strieborno-sivá epoxidová malta 3 kg 1203
69,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,33 €/1kg

Remmers Schnellreparaturmörtel Betofix RM 25kg
160,95 €
-50,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
110,90 €
Predajca: bauschnell
4,44 €/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 23 Lichtgrau 5 kg Eimer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: bauschnell
19,19 €/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 16 Silbergau 5 kg Eimer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: bauschnell
19,19 €/1kg

Chladný asfalt 25 kg, na opravu výtlakov a trhlín, pripravený na použitie, zrniteľnosť 0-8 mm, značka GiDeli



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
25,80 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,90 €
Predajca: Posh
1,00 €/1kg