4,3



Na základe 9 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Filtračný materiál zeolit 4–8 mm, adsorbujúci amoniak, 25 kg1,58 €/1l
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TD_STONES

Ďalšie informácie o reklame
Filtervlies (3 Stück) classic 600 (2217)36,32 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Sera Ectopur 130g143,00 €/1l
14,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Aqn T-Nano Kurztermometer8,78 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus Anthrazit 25kg
3,24 €/1kg
80,96 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Sand 25kg
4,00 €/1kg
99,95 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Grau 25kg
4,00 €/1kg
99,95 €
Predajca: bauschnell

Prima Pflasterfugenmörtel 25kg Eimer 1K anthrazit
2,44 €/1kg
60,90 €
Predajca: bauschnell

vdw 830 PflasterfugenMörtel 25 kg Rot plus 2 kg Bindemittel
139,96 €
Predajca: bauschnell

Filtermatte fein REPLAYFINE (5210/11)
43,87 €
Predajca: e-zooo_com

SchlauchverbindungsStk f. 12/16mm
12,29 €
Predajca: e-zooo_com

Aktivkohle-Kartusche (2 Stk)(2040/41/42)
597,50 €/1m
31,19 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ebi Aquariumslang
1,68 €/1m
5,04 €
Predajca: VISO

Perlonfaser pre mikrofiltráciu 1 kg
110,56 €/1m
29,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

universal 1200 1,5 m Kabel
163,24 €
Predajca: e-zooo_com

Jbl
322,97 €/1m
49,70 €
-51%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Absperrhahn f. O9/12 mm
2 170,00 €/1m
21,70 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Progrow Control1B 1/8 Zoll
23,99 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Carbonateur Söchting
541,30 €/1m
54,13 €
Predajca: e-zooo_com

Filtervlies weiß (100 x 100 x 2,5 cm)
61,20 €
Predajca: e-zooo_com
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
SAKRET Škárovacia malta na dlažbu PF1 Plus FEIN 25 kg Škárovacia malta na báze syntetickej živice 1C
Vodopriepustná, 1-zložková škárovacia malta na báze syntetickej živice na jemné škáry od 3 mm.Kategória použitia N3 podľa ZTV-Wegebau
Použitie:
- Na podlahy
- Na vonkajšie použitie
Vhodnosť:
- Na škárovanie starých alebo nových dlažieb/platní z umelého a prírodného kameňa vo vonkajších priestoroch.
- Na použitie pri plne viazaných spôsoboch výstavby a zmiešaných spôsoboch výstavby (s neviazanou podkladovou vrstvou).
- Vhodná na použitie v kategóriách N1, N2 a N3 (pojazdné povrchy dlažby s občasnou prevádzkou s vozidlami do 20 ton prípustnej celkovej hmotnosti pri zaťažení kolesami = 5 ton mimo plôch s cestnou premávkou podľa ZTV-Wegebau).
Vlastnosti:
- Vysoká odvodňovacia schopnosť
- Vhodný pre vysokotlakové vodné prúdy do 120 barov
- Vysoká pevnosť
- Pripravený na použitie
- Jednoduchá aplikácia
- Možnosť omytia vodou pre úzke škáry
- Šírka škáry 3 mm - hĺbka škáry delená 2
- Hĺbka škáry minimálne 30 mm
- Spracovateľnosť cca 50 minút
- Hmotnosť
- 25 kg
- Objem
- 25 l
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4005813603963
- Číslo od výrobcu
- 255353
- Výrobca
- SAKRET
- Hmotnosť
- 25 kg
- Objem
- 25 l
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4005813603963
- Číslo od výrobcu
- 255353
- Výrobca
- SAKRET
Bez signálneho slova
Hodí sa k tomu

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus Grau 25kg
4,14 €/1kg
103,41 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus Anthrazit 25kg
3,24 €/1kg
80,96 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Steingrau 25kg
4,00 €/1kg
99,95 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus Sand 25kg
3,24 €/1kg
80,96 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Sand 25kg
4,00 €/1kg
99,95 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus Sand 10kg Kunstharzmörtel 1 K
5,60 €/1kg
55,95 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Grau 25kg
4,00 €/1kg
99,95 €
Predajca: bauschnell

Prima Pflasterfugenmörtel 25kg Eimer 1K anthrazit
2,44 €/1kg
60,90 €
Predajca: bauschnell

vdw 840 plus 1K-Fugenmörtel 25kg Steingrau
3,00 €/1kg
74,90 €
Predajca: bauschnell

Mraznička Bomann, objem 42 l, s 2 vyberateľnými drôtenými policami, vymeniteľnými závesmi dverí a plynulou reguláciou teploty - GB 7236 biela
350,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NovaMBSmart

REV 0020330112, Šedá, Biela, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusov
18,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

MEM Fix-Fertig malta kamenná sivá 12,5 kg
7,12 €/1l
88,97 €
Predajca: TR8

Makita DHW180Z, Kompaktné, Batérie, 6 m, 5,3 l/h, 2,4 bar, 1,5 l/h
128,13 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET

Einhell TC-VC 1812 S, 1250 W, Cylindrový vysávač, Suché a mokré, 12 L, 80 dB, Čierna, Červená, Strieborná
75,49 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Mucola plotové zásteny dvojité ploty 10x pevná PVC zástena plotová fólia plotové pásy plotová zástena vetrolam - antracitová
57,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

PCI Carrafug Fugenmörtel Nr.26 Perlgrau 5kg
4,79 €/1kg
23,95 €
Predajca: bauschnell

Mountfield Ibiza oválny – 3,20 x 6,00 x 1,50 m – sivý, hrúbka steny 0,75 mm, so skimmerom a otvormi pre spätný prúd, spodné lišty, BEZ horných líšt P1/P3
1 264,81 €
-48,15 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 216,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

Kesper| detský stôl s 2 stoličkami, materiál: drevovláknitá doska, rozmery: 55 x 55 x 45 cm, farba: biela | 17712 13
83,72 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Profesionálny zastrihávač vlasov Zastrihávač fúzov T-čepeľ Zastrihávač fúzov Elektrický zastrihávač vlasov Holiaci strojček na vlasy Muži Deti Retoo
55,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

G21 Plynový gril G21 Nevada BBQ kuchyne Premium Line, 8 horákov + redukčný ventil G21-6390340
1 560,50 €
-84,64 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 475,86 €
Predajca: PENTA

2x moderné LED nástenné svietidlo čierne vnútorné nástenné svietidlá s diaľkovým ovládaním nástenné osvetlenie pre obývaciu izbu spálňu predsieň, farba svetla: RGB
29,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

AREBOS solárna sprcha 20 L záhradná sprcha bazénová sprcha vonkajšia sprcha kempingová sprcha sprcha
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Steingrau
3,56 €/1kg
88,95 €
Predajca: bauschnell

LARS360 101 mm H-kotva H-stĺpik hrúbka materiálu 5 mm, celková výška 600 mm Plotové stĺpiky pre prístrešky pre autá záhradné ploty - 6 kusov
76,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

Infrasauna Ruby 120x100x195 cm
1 395,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Home36

Montážny držiak pre solárny panel Do 114 cm Fotovoltaický solárny modul Výška 0°-90°
85,99 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Gliese

Apple iPhone 12 5G 4GB IOS MGJA3ZD/A OLED displej, RAM 128 GB čierna
Generálne opravený
280,17 €
Predajca: NESATEC

Apple iPhone X, 14,7 cm (5.8"), 2436 x 1125 px, 64 GB, 12 MP, iOS 11, Šedá
Generálne opravený
117,90 €
Predajca: JANADO

Trendyplants - Yucca Rostrata - Odolná - Záhradná rastlina - Výška 40-60 cm - Veľkosť kvetináča Ø21cm
57,44 €
Predajca: Trendyplants

Vírivka MARIMEX OSLO Sapphire F-SA063W
2 421,17 €
Predajca: Eoshop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
44% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
44%44% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
44%11% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
11%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. apríla 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vysoká cena, ale dobré spracovanie
Hmotnosť 25 kgObjem 25 l
S maltou sa ľahko pracuje a možno si budete chcieť pozrieť video, ktoré vám pomôže. Dodávka bola rýchla a spoľahlivá. Teraz sa ukáže, ako sa malta správa vo vetre a v počasí.
Hodnotenie z 10. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Škárovacia malta SKRET PF1 Plus.
Hmotnosť 25 kgObjem 25 l
Veľmi spokojný, používa sa na renováciu a tmelenie dláždených povrchov
Hodnotenie z 16. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Škáry dlažby
Hmotnosť 10 kgObjem 10 l
Objednali sme 2 kontajnery malty na škáry dlažby, Druhý kontajner bol miestami drobivý, ale dal sa ešte spracovať (s ťažkosťami).
Hodnotenie z 9. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bezproblémové a rýchle
Hmotnosť 10 kgObjem 10 l
Tovar podľa opisu, balenie trochu nedostatočné
Hodnotenie z 19. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Hmotnosť 10 kgObjem 10 l
Škárovanie dlažby
Hodnotenie z 9. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bohužiaľ čiastočne stvrdnuté
Hmotnosť 10 kgObjem 10 l
S touto škárovacou hmotou sme pracovali už niekoľkokrát a sme nadšení jednoduchosťou jej aplikácie. Niektoré opravy boli splatné, a preto nebolo potrebné toľko materiálu. Bohužiaľ, vedro nebolo správne uzavreté a vrchná vrstva bola už odstrániteľne zatvrdnutá. Ale stačilo to.
Hodnotenie z 12. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 25 kgObjem 25 l
Hodnotenie z 15. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 10 kgObjem 10 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Rosfix MultiSpray PRMS3.7 – Elektrický Striekací Stroj na Omietku, Maltu, Farbu | 3,7 kW, 80 l Nádrž, 35 l/min | Tesnenie, Ochrana Proti Korózii
4 043,50 €
Predajca: ROSFIX
50,54 €/1kg

24x BauderTEC KSA DUO Bitumenbahn - 180m² 16060000
1 609,95 €
Predajca: bauschnell
2,44 €/1kg

POSH asfalt za studena 1000 kg asfaltovej zmesi 0-8 mm na palete
899,98 €
Predajca: Posh
0,90 €/1kg

POSH Asfalt za studena 250 kg Asfaltová hmota 0-8 mm, 10 x 25 kg
274,98 €
-24,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
249,99 €
Predajca: Posh
1,00 €/1kg

Botament RD 1 Universal Multifunktionale Reaktivabdichtung 30kg
229,95 €
Predajca: bauschnell
7,67 €/1kg

ATLAS WODER DUO A+B Dvojzložková hydroizolácia 32 kg (A 24 kg + B 8 kg)
112,00 €
Predajca: MasterBau
3,50 €/1kg

weber.xerm 844 2-K Fliesenkleber 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
179,90 €
Predajca: bauschnell
7,50 €/1kg

Lis na maltu KOTARBAU® so 4 tryskami na plnenie cementovou maltou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,59 €
Predajca: KOTARBAU
47,82 €/1kg

3M ESPE Cavit™ W dočasná zubná výplň / zubný cement (biely) (10 x 7g tuba)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
63,45 €
Predajca: Jasado

FESTFLOOR LIFE FINO 17,5 kg - Mikrocement na podlahy
92,99 €
Predajca: SuperMerchant
92,99 €/1kg

Botament RD 2 Reaktivabdichtung 20kg



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
139,95 €
Predajca: bauschnell
7,00 €/1kg

FESTWALL 21,5 kg – mikrocement na steny
91,99 €
Predajca: SuperMerchant
2,92 €/1kg

FESTFLOOR LIFE 17,5 kg - Mikrocement na podlahy
87,99 €
Predajca: SuperMerchant
87,99 €/1kg

0,60 l | Murexin 2K SI60 liata živica
53,00 €
Predajca: MasterBau
88,33 €/1l

SOPRO DFX Design 17 strieborno-sivá epoxidová malta 3 kg 1203
69,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,33 €/1kg

Forma Na Dlažbu Kamenná Cesta Betónová Mačacia Hlava 45 X 45 Cm
15,99 €
Predajca: HomeMarkt24
12,30 €/1kg

Remmers Schnellreparaturmörtel Betofix RM 25kg
160,95 €
-50,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
110,90 €
Predajca: bauschnell
4,44 €/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 23 Lichtgrau 5 kg Eimer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: bauschnell
19,19 €/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 16 Silbergau 5 kg Eimer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: bauschnell
19,19 €/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Steingrau 25kg



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
99,95 €
Predajca: bauschnell
4,00 €/1kg