4,7



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Toblerone Original – 20 x 100 gramov47,04 €/1kg
94,07 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St65,25 €/1kg
58,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Eszet čokoládové tyčinky 8 mliečnych čokoládových tyčiniek 75g balenie 2033,86 €/1kg
50,79 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Weinrichs plnotučná mliečna čokoláda 1500g24,18 €/1kg
36,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toblerone švajčiarska mliečna čokoláda s medovým nugátom 100g
1,99 €/1kg
1,99 €
Predajca: AllSafe

Toblerone Tiny Milk v individuálnom balení s medom a mandľami 280g
28,54 €/1kg
7,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toblerone Tiny Minis 25 kusov, 200 g
62,05 €/1kg
12,82 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,41 €
Predajca: AllYouNeed

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
31,29 €/1kg
31,29 €
Predajca: somnia24

Toblerone Ovocie a orechy s hrozienkami a medom Mandľový nugát 100g
169,30 €/1kg
16,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Toblerone Dark, tabuľka, čokoláda 100g
157,10 €/1kg
15,71 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Milka Naps Mix plechovka Alpské mlieko Lieskový orech Jahoda Creme Cacao do kancelárie 1000g
41,29 €/1kg
41,29 €
Predajca: somnia24

Toblerone Gold 100 g
254,60 €/1kg
29,76 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,46 €
Predajca: AllYouNeed

Daim tyčinka, čokoláda, 36 kusov
94,87 €/1kg
95,63 €
Predajca: AllYouNeed

Milka celé lieskové oriešky
61,40 €/1kg
7,18 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,14 €
Predajca: AllYouNeed

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
27,42 €/1kg
5,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

I Love Milka Miniherz Haselnuss 44g
104,55 €/1kg
4,60 €
Predajca: LAVONIO

Milka 295178 Milka Alpenmilch Schokolade 250,0 g
34,68 €/1kg
8,67 €
Predajca: LAVONIO

Milka MMMAX Nussini
32,70 €/1kg
8,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Karamelová mliečna čokoláda 100 G
26 400,00 €/1kg
2,64 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Toblerone Milk Swiss mliečna čokoláda 35g balenie 24
Balenie 24 jednotlivo balených čokoládových tyčiniek Toblerone 35 g je najlepšia švajčiarska mliečna čokoláda v tej najchutnejšej podobe. Obľúbené trojuholníkové čokoládové kopčeky s medom a mandľami sú jemnou čokoládovou hmotou z medu, mandlí a nugátu. Balenie sa dá použiť aj ako praktický pultový stojan.
Mondelez Deutschland Services GmbH & Co KGKonsul-Smidt-Strasse 2128217 BrémyZodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku (EÚ)
Mondelez Deutschland GmbH
D-28078 Bremen
Názov potraviny
Mliečna čokoláda s medom a mandľovým nugátom (DE: med a mandľový nugát) (10 %).
Zoznam zložiek
Zloženie: Cukor, PLNO MLIEČNY SÚKROM, kakaové maslo, kakaová hmota, med (3 %), MASLOVÝ OLEJ, MANDLE (1,6 %), emulgátor (SÓJOVÝ LECITÍN), VJEDLO, aróma.
Osobitné pokyny na skladovanie
Skladujte na suchom mieste a chráňte pred teplom.
Priemerné výživové hodnoty na 100 g (nepripravené)
Kalorická hodnota v kJ 2209,00
Kalorická hodnota v kcal 528,00
Tuk v g 28,00
Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny v g 17,00 ure v g 17,00
Sacharidy v g 61,00
Sacharidy, z toho cukor v g 60,00
Vláknina v g 2,40
Bielkoviny v g 5,60
Soľ v g 0,12
Ďalšie povinné údaje pre určité druhy alebo triedy potravín
Kakao: minimálne 28 % v mliečnej čokoláde.
Krajina pôvodu alebo miesto pôvodu
o Švajčiarsku. Kakao mimo EÚ.
Obsiahnuté alergény
Vajcia a výrobky z nich; sója a výrobky z nej; mlieko a výrobky z neho (vrátane laktózy); orechy, t. j. mandle, rôzne orechy, pistácie a výrobky z nich; mandle (Amygdalus communis L.) a výrobky z nich
Mliečna čokoláda s medom a mandľovým nugátom (DE: med a mandľový torón) (10 %).
Švajčiarsky originál v typickom trojuholníkovom tvare s nezameniteľnou chuťou v každom cípe. Ideálna na delenie vďaka ľahko rozlomiteľným kúskom.
Čokoláda Toblerone obsahuje len vybrané ingrediencie, pre ktoré sa vyberajú tie najlepšie suroviny na celom svete: vysokokvalitné kakao, mlieko zo Švajčiarska & mandľový nugát z kalifornských mandlí.
Rozsah dodávky: 24 x 35g balenie
Toblerone je klasika pre znalcov. Táto pochúťka zo švajčiarskej mliečnej čokolády s medom a mandľovým nugátom, známa aj ako torrone, má nezameniteľný trojuholníkový tvar a vďaka nemu srdce znalcov bije rýchlejšie. Vďaka tejto jedinečnej kombinácii chutí a hrejivému medovému nádychu si tí, ktorí majú chuť na sladké, radi prídu na svoje.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, plnotučný mliečny prášok, kakaové maslo, kakaová hmota, med (3 %), maslový olej, mandle (1,6 %), emulgátor (sójový lecitín), vajce, aróma.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 535,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 2 235,00 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 60,50 Vláknina: 2,20 Tuky: 29,50 Bielkoviny: 5,60 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 18,00 Sacharidy, z toho cukor: 59,50 Soľ: 0,15 g,
- Alergény
- Vajcia a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Sója a výrobky z nej vrátane sójového lecitínuMandle a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 840 g
- Potravinársky podnik
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21 28217 Bremen
- Obchodný názov
- Švajčiarska mliečna čokoláda s medom a mandľovým torónom (10%)
- Výrobca
- Mondelez
- Rozsah dodávky
- Rozsah dodávky: 24 balení po 35 g
- Počet kusov
- 24
- Číslo od výrobcu
- 63075-24-2
- EAN kód
- 7622210818522
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, plnotučný mliečny prášok, kakaové maslo, kakaová hmota, med (3 %), maslový olej, mandle (1,6 %), emulgátor (sójový lecitín), vajce, aróma.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 535,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 2 235,00 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 60,50 Vláknina: 2,20 Tuky: 29,50 Bielkoviny: 5,60 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 18,00 Sacharidy, z toho cukor: 59,50 Soľ: 0,15 g,
- Alergény
- Vajcia a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Sója a výrobky z nej vrátane sójového lecitínuMandle a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 840 g
- Potravinársky podnik
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21 28217 Bremen
- Obchodný názov
- Švajčiarska mliečna čokoláda s medom a mandľovým torónom (10%)
- Výrobca
- Mondelez
- Rozsah dodávky
- Rozsah dodávky: 24 balení po 35 g
- Počet kusov
- 24
- Číslo od výrobcu
- 63075-24-2
- EAN kód
- 7622210818522
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu
Bestseller




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(39)Počet hodnotení: 39




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(36)Počet hodnotení: 36




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(72)Počet hodnotení: 72




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(645)Počet hodnotení: 645




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(10)Počet hodnotení: 10




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(245)Počet hodnotení: 245




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(26)Počet hodnotení: 26




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(81)Počet hodnotení: 81




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(17)Počet hodnotení: 17




3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(39)Počet hodnotení: 39




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(72)Počet hodnotení: 72




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(144)Počet hodnotení: 144




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14




4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(38)Počet hodnotení: 38

Selonis Šesťhranná ohrádka na hranie pre deti, sivá
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Kontri

Nescafe Classic instantná rozpustná káva v balení 10 x 2 g
104,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toblerone white, Biela čokoláda, 100 g, 2245 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 62 g
95,60 €/1kg
9,56 €
Predajca: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
31,29 €/1kg
31,29 €
Predajca: somnia24

Ferrero 70101392 Mini sušienky
45,27 €/1kg
23,36 €
Predajca: somnia24

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
19,53 €
Predajca: somnia24

2x Samsung Galaxy Nabíjací kábel USB typu C Rýchlonabíjačka pre S9 S10 A50 White
10,11 €/1m
12,13 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Ferrero Rondnoir 138g
144,86 €/1kg
19,99 €
Predajca: AllYouNeed

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
164,50 €/1l
16,45 €
Predajca: NutraBestBG

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,96 €/1kg
20,35 €
Predajca: somnia24

Doritos - sladké čilské korenie - vrecko 44gr | 20 kusov
31,24 €/1kg
54,37 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,49 €
Predajca: Candyspot

Red Band Smile ovocné žuvačky Smileys tváre 5 rôznych 1200g
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bestway nafukovací matrac " Aqua Lounge", 160 x 84 cm, 43103, 1 kus, rôzne farby. Farby
15,98 €
Predajca: Modadeti

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
83,53 €/1kg
12,53 €
Predajca: somnia24

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

Pringles Original slané chrumky s jemne pikantnou príchuťou 40g
201,50 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
72,20 €/1kg
14,44 €
Predajca: somnia24

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

KIT KAT Schokoriegel 12560961 24x415g
82,27 €/1kg
81,94 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g
36,12 €/1kg
3,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 1003478, Mäkké cukríky, 1,2 kg, Viacfarebný, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g
17,99 €
Predajca: Candyspot

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
17,80 €/1kg
20,02 €
Predajca: somnia24

Toblerone Such.100G
31,47 €/1kg
62,94 €
Predajca: Store-Germany

Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
35,30 €/1kg
3,53 €
Predajca: LAVONIO

Esperanza EKH010K, Čierna, Na pracovnú dosku, 2 zone(s), 2 zone(s), Kolo, Ľavý
15,03 €
Predajca: FANEO

Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,66 €/1kg
19,82 €
Predajca: somnia24

Lionelo Pascal Detská hojdačka Baby Nest Detská hojdačka Detská hojdačka Grau
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,1 kg
Hodnotenie z 8. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,84 kg
Hodnotenie z 20. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hmotnosť 0,34 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma

Doprava zdarma


Doprava zdarma











Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,88 €
Predajca: Heartforcards
24,57 €/1kg

Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(24)Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
1 157,37 €/1kg

Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(38)Počet hodnotení: 38
62,45 €
Predajca: AllYouNeed
62,45 €/1kg

Belgická dezertná čokoláda 1kg Brat.pl
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,48 €/1kg

Kinder Cards oplátková špecialita s kakaovým krémom 128g balenie po 20 ks



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
59,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,09 €/1kg

Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
21,41 €/1kg

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
58,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
65,25 €/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(90)Počet hodnotení: 90
9,88 €
Predajca: Heartforcards
98,80 €/1kg

Duplo 10 čokoládová tyčinka mliečna čokoláda s oplátkou 182g 7-pack
29,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,77 €/1kg

Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg

Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,92 €/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
35,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,95 €/1kg

Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
29,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,60 €/1kg

XXL prémiová dubajská čokoláda l 200 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistácie a náplň Kadayif l domáca l PONUKA!



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(116)Počet hodnotení: 116
29,99 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,07 €
Predajca: AllYouNeed
110,35 €/1kg

Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistáciová a kadayifová náplň l domáca l PONUKA!



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(116)Počet hodnotení: 116
25,22 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,57 €
Predajca: AllYouNeed
215,70 €/1kg

Paalaeg čokoláda RED mliečna čokoláda 2x108g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
24,10 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,61 €
Predajca: AllYouNeed
95,42 €/1kg

M&M's Peanut 800g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,59 €/1kg

Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramov | Zobrazenie 32 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
37,49 €
Predajca: AllYouNeed
22,97 €/1kg

Ferrero Kinder Country mliečna čokoláda s cereáliami 211g 6-pack



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
32,20 €
Predajca: AllYouNeed
152,61 €/1kg