4,9



Na základe 14 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dewepro 1046902,23 €/1kg
44,50 €
Predajca: MasterBau

Ďalšie informácie o reklame
ARDEX B 10 Beton-Feinspachtel grau 25kg3,48 €/1kg
86,95 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 5 kg Eimer18,39 €/1kg
91,95 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
ATLAS GO! – 25 kg – Biela polymérová stierka pre dokonalé povrchy1,01 €/1kg
25,30 €
Predajca: MasterBau

KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg
2,20 €/1kg
43,95 €
Predajca: bauschnell

ARDEX A 828 READY Flächen- und Fugenspachtel 18kg
3,11 €/1kg
55,95 €
Predajca: bauschnell

KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 5kg
2,79 €/1kg
13,95 €
Predajca: bauschnell

ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 25kg Sack
3,16 €/1kg
78,94 €
Predajca: bauschnell

Decotric Decofill interiérová výplň na steny a stropy 1000g
2,50 €/1kg
7,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

PUFAS Instant-Spachtel 0,400 KG, biela, 400 g
44,75 €/1kg
17,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

ARDEX A 828 COMFORT Ultraleichtspachtel á 15 kg
2,66 €/1kg
39,95 €
Predajca: bauschnell

ARDEX F 11 Fassadenspachtel 25 kg
3,56 €/1kg
88,95 €
Predajca: bauschnell

Súprava Hotová vyhladzovacia hmota biela L+14 - 5 kg + plastový vyhladzovací tmel LEVEL+
1,70 €/1kg
8,50 €
Predajca: Izosklep

ARDEX A 950 Flexspachtel grau 25kg - schnelltrocknend und einfach zu verarbeiten
2,56 €/1kg
63,95 €
Predajca: bauschnell

ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg
2,40 €/1kg
59,90 €
Predajca: bauschnell

KNAUF Base Filler Spachtelmasse 20kg
1,70 €/1kg
64,99 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,95 €
Predajca: bauschnell

ARDEX AM 100 Ausgleichsmörtel 25kg
2,32 €/1kg
57,95 €
Predajca: bauschnell

KNAUF Lup 222 Kalk-Zement-Leichtputz 30kg
0,43 €/1kg
12,95 €
Predajca: bauschnell

Molto Holz Schnell Spachtel, Pasta
19,95 €/1kg
5,99 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Trend-Laden_5

KNAUF Multi-Finish Gips-Spachtelmasse u. Dünnputz 25kg
1,64 €/1kg
40,95 €
Predajca: bauschnell
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ARDEX A 828 výplň stien
na báze sadry a plastu. Na uzatváranie škár v sadrokartónových a iných stavebných doskách.
Vlastnosti výrobku:
- Na vyrovnávacie práce podľa stupňov kvality Q1-Q4
- Vytvrdzuje kontinuálne v každej hrúbke vrstvy
- Nezatvrdzuje sa
- Zostáva bez trhlín
- dá sa veľmi dobre brúsiť
Oblasť použitia:
- Interiér. Steny, stropy.
- Vyplňovanie povrchov stien a stropov na cementových omietkach, sadrových omietkach a omietkach z hrubého muriva.
- Vypĺňanie trhlín, dier, štrbín a škár v sadrokartónových, sadrovláknitých doskách, betónových prefabrikovaných stropoch a pórobetóne
- Hmoždinkovanie a vkladanie držiakov pre armatúry, inštalácie atď.
- Dosahovanie povrchových vlastností Q1-Q4* na sadrokartónových a sadrovláknitých doskách
Spracovanie:
Na namiešanie 25 kg ARDEX A 828 je potrebných približne 13 litrov vody. Po "čase zrenia" 1 minúta a opakovanom miešaní je vyrovnávacia hmota pastovitá a krémová a môže sa aplikovať približne 30 minút. Vyrovnávacia hmota tuhne nepretržite počas pracovného času bez toho, aby tuhla v škárach, dierach, trhlinách alebo štrbinách. Povrch zostáva bez trhlín. Na vytvorenie hladkých povrchov sa nanesená vyrovnávacia hmota po utiahnutí buď vyhladí, alebo rovnomerne navlhčí pomocou špongiovej dosky a potom sa môže približne 15 minút prudko odstraňovať hladidlom.
V prípade pochybností vytvorte skúšobné plochy. Nanesená vyrovnávacia hmota musí byť na následné natieranie a lepenie úplne suchá. Základný náter na konsolidáciu nanesenej vyrovnávacej hmoty je takmer vždy zbytočný. Aby sa však predišlo nerovnomernému zasychaniu následnej vrstvy farby, môže byť potrebné tieto plochy alebo celý povrch natrieť základným náterom v závislosti od výplňovej sily a krycej schopnosti použitej farby. ARDEX A 828 aplikujte pri teplotách nad +5 °C. Nízke teploty predlžujú pracovný čas, vysoké teploty ho skracujú.
Príprava podkladu:
Podklad musí byť protišmykový, suchý, pevný a zbavený prachu, nečistôt a iných separačných látok. Tapety, nepriľnavé alebo slabo priľnavé nátery a uvoľnené omietky sa musia odstrániť. Z lakov, latexových plastov, latexových farieb a podobných hutných podkladov sa musí pred vyrovnaním odstrániť vosk, olej a mastnota
Upozornenie: Pri objednávkach 14 a viac kusov sa uplatňujú prepravné lehoty.
Karta údajov o výrobku
Karta bezpečnostných údajov
Forma dodania: 1 x 25 kg vrece
Skladovanie: Môže sa skladovať v suchých miestnostiach približne 12 mesiacov v pôvodnom uzavretom obale
.Pomer miešania:
- približne 13 litrov vody : 25 kg prášku, čo zodpovedá
- približne 1 RT vody : 2 RT prášku
Sypná hmotnosť: cca 1,0 kg/l
Čerstvá hmotnosť malty: cca 1,5 kg/l
Potreba materiálu: cca 1,0 kg prášku na m² a mm
| Trieda kvality | spotreba v kg/m² |
| Q1 | 0,3 |
| Q 2 stavba na Q 1 | 0,1 |
| Q 3 budova na Q 2 | 0,2 |
| Q 4, celoplošné vyrovnanie na mm | 1,0 |
Čas spracovania (+20 °C): cca 30 min
Náterové a lepiace práce: po vyschnutí
Pevnosť v tlaku:po 28 dňoch cca 9 N/mm²
Pevnosť v ťahu za ohybu: po 28 dňoch cca 5 N/mm² 4 N/mm²
Hodnota pH: cca 8
GISCODE: CP1 - vyrovnávacia zmes na báze síranu vápenatého, nevyžaduje sa označenie
EMICODE: EC 1PLUS - veľmi nízke emisie
ARDEX Ardumur A 828 Vyrovnávacia hmota na škáry 25 kg
- Hmotnosť
- 25 kg
- EAN kód
- 4024705561303
- Číslo od výrobcu
- 56130
- Výrobca
- Ardex
- Hmotnosť
- 25 kg
- EAN kód
- 4024705561303
- Číslo od výrobcu
- 56130
- Výrobca
- Ardex
Bez signálneho slova
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
Výstražné upozornenia
EUH210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.
Hodí sa k tomu

Dewepro 104690
2,23 €/1kg
44,50 €
Predajca: MasterBau

Draselné vodné sklo Neriedené 100% 5L Hydroizolácia Tesnenie Ochrana dreva LEVEL+01
3,10 €/1l
15,50 €
Predajca: Izosklep

Aga SPORT EXCLUSIVE Trampolína 305 cm Čierna + ochranná sieť + rebrík
169,40 €
Predajca: Aga24

Profesionálny laserový projektor s križovými lúčmi, 4D laserový nivelátor, 16 lúč, zelený 360° rotačný laser, pracovný rozsah 25 m, statív, 2 batérie, ochrana IP54 proti prachu a vode, značka Retoo
73,49 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

XMaster uhlová brúska, 21V akumulátorová uhlová brúska s 2x 3000Mah batériami, bezkartáčovým motorom, veľkou sadou brúsnych kotúčov, 1x nabíjačka
57,99 €
Doprava zdarma
Predajca: XMaster

B.K.Licht BKL1274, Bodové osvetlenie, LED, 3000 K, 450 lm, 230 V, Biela
47,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: BK-Licht

Záhradný trakař 21062, trakař do 210 kg s pneumatikami - vrátane rukavíc, 100 l
67,29 €
Predajca: Kokiska

PARKSIDE® 20 V duálna nabíjačka batérií "PDSLG 20 B1", 2 x 4,5 A
69,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Základný náter Univerzálny základný náter 5L Bezrozpúšťadlový základný náter Pod farby Tapety Cementové malty Lepidlá na obklady LEVEL+04
0,91 €/1l
4,55 €
Predajca: Izosklep

1x 50m² Netkaná textília 45 g/m² Anstrichvlies Glasfasvlies Abdeckvlies
0,74 €/1m²
36,90 €
Predajca: Vagoshop

Haas štvorhranný kľúč na radiátory, SW 5 2205 (štvorhranný kľúč)
7,53 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,53 €
Predajca: doenges1903

BBQ Toro Smaltovaný gulášový kanón s pokrievkou, kanvicou 17 l a panvicou
94,95 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,95 €
Predajca: CS-Trading

AREBOS 3-dielna súprava pivného stanu, stôl + 2 lavice, skladacia, ratanový vzhľad čierna
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Pracovné nohavice do pása maliarske nohavice pánske nohavice pracovné oblečenie Craftland biele nohavice do pása64
18,34 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 5kg
2,79 €/1kg
13,95 €
Predajca: bauschnell

Základný náter Univerzálny základný náter 20L Bezrozpúšťadlový základný náter Pod farby Tapety Cementové malty Lepidlá na obklady LEVEL+04
0,89 €/1l
17,82 €
Predajca: Izosklep

XXL zdvíhač panelov na sadrokartónové dosky pre 1 muža do 350 cm a 68 kg
185,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Samonivelačný krížový laser Wiltec so statívom 1,2 m, presnosť ±0,5 mm/m, rotačný laser na meranie uhlov a povrchov, nivelačné zariadenie
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

Planetárny projektor hviezdnej oblohy, lampa s projektorom galaxie na strop spálne, LED projektor hviezdnej oblohy pre deti a dospelých
35,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Balkónová elektráreň 1000 W Dvojité sklo/sklo solárny systém Pripravené na zapojenie WIFI Mini PV fotovoltaický systém Možnosť rozšírenia 800 W bez licencie, čierna farba
449,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

KNAUF Maschinenputzgips MP 75 L 30kg
0,57 €/1kg
16,95 €
Predajca: bauschnell

KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg
2,20 €/1kg
43,95 €
Predajca: bauschnell

KNAUF Rotband Pro Haftputzgips 0,8 mm 30 kg
0,63 €/1kg
18,94 €
Predajca: bauschnell

ARDEX A 828 READY Flächen- und Fugenspachtel 18kg
3,11 €/1kg
55,95 €
Predajca: bauschnell

Makita 197599-5, Batérie, Lithium-ion (Li-ion), 3 Ah, 18 V, Čierna, 1 kusov
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Vareonix

SONNI sprchový kút 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO sklenený sprchový kút vrátane 120 cm stabilizátora
458,99 €
-41,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
417,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sonni24

Kryt na plynový gril Kryt na gril vodotesný Kryt na gril s kapucňou (145x61x117cm) - čierny
23,22 €/1m²
20,82 €
Predajca: odsellingaaa
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
93% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
93%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. februára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úplne spokojný
Veľmi dobré - s týmto práškovým tmelom som mal dobré skúsenosti už predtým.
Hodnotenie z 24. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle a absolútne spoľahlivé
So spoločnosťou Ardex sa veľmi ľahko pracuje!
Hodnotenie z 9. septembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
1A
TOP! Nie je čo dodať
Hodnotenie z 16. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ardex A 828
Článok veľmi dobrý
Hodnotenie z 19. septembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Všetko išlo skvele
Hodnotenie z 6. marca 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ako je opísané
Dá sa dobre spracovať
Hodnotenie z 3. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 30. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Knauf AQUAPANEL SkyLite špachtľa na škáry a povrchy 15 kg
101,00 €
Predajca: MasterBau
6,73 €/1kg

Silikónová omietka na fasády, teplá sivá, farebný odtieň 1, 15 kg
63,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,99 €
Predajca: SuperMerchant
3,65 €/1kg

Systém rýchlych profilových svoriek na omietku 100 ks.
14,99 €
Predajca: BKTechnik24_de
29,98 €/1kg

Hnedá mozaiková omietka z umelej živice, trieda 1, mrazuvzdorná, 12,5 kg
57,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,99 €
Predajca: SuperMerchant
3,93 €/1kg

Dewepro 104690



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21
44,50 €
Predajca: MasterBau
2,23 €/1kg

ATLAS GO! – 25 kg – Biela polymérová stierka pre dokonalé povrchy
25,30 €
Predajca: MasterBau
1,01 €/1kg

ARDEX B 10 Beton-Feinspachtel grau 25kg
86,95 €
Predajca: bauschnell
3,48 €/1kg

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 5 kg Eimer
91,95 €
Predajca: bauschnell
18,39 €/1kg

Hotový Tmelový Tlem Na Škárovanie Sadrokrátov 1,8 Kg Biely - Sil Gł Gk1.8
23,84 €
Predajca: SuperMerchant
13,24 €/1kg

KNAUF SHEETROCK SUPER FINISH jemná stierka, hotová stierka, 5,4 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,00 €
Predajca: MasterBau
3,15 €/1kg

KNAUF UNIFLOTT Spachtelmasse imprägniert 5kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,25 €
Predajca: MasterBau
2,85 €/1kg

ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
49,95 €
Predajca: bauschnell
2,00 €/1kg

5 kg Baufan vonkajšia stierka odolná voči poveternostným vplyvom



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,21 €
-77%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Trend-Laden_5
1,82 €/1kg

ARDEX A 929 Feinspachtel 15kg



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,90 €
Predajca: bauschnell
2,66 €/1kg

KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
43,95 €
Predajca: bauschnell
2,20 €/1kg

KNAUF Multi-Finish Gips-Spachtelmasse u. Dünnputz 25kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
40,95 €
Predajca: bauschnell
1,64 €/1kg

weber.rep R4 duo Reparaturmörtel & Feinspachtel zementgrau 20 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
39,90 €
Predajca: bauschnell
1,99 €/1kg

KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 25kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
50,96 €
Predajca: bauschnell
2,04 €/1kg

ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
59,90 €
Predajca: bauschnell
2,40 €/1kg

Parador Clickboard, opravná zmes na miešanie, 50 g, s špachtľou, na opravu panelov
10,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Trend-Laden_5
18,16 €/1kg