5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Botament RD 1 Universal Multifunktionale Reaktivabdichtung 30kg7,67 €/1kg
229,95 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
Botament RD 2 Reaktivabdichtung 20kg7,00 €/1kg
139,95 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
Chladný asfalt 25 kg, na opravu výtlakov a trhlín, pripravený na použitie, zrniteľnosť 0-8 mm, značka GiDeli1,00 €/1kg
25,80 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Ďalšie informácie o reklame
vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Steingrau3,56 €/1kg
88,95 €
Predajca: bauschnell

KNAUF SM300 Klebe- u. Armiermörtel 25kg 1,0mm Haftzusatz
0,84 €/1kg
20,90 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Trass-Zement-Mörtel TZM 30 kg
0,46 €/1kg
13,95 €
Predajca: bauschnell

weber.therm 300 Klebe- und Armierungsmörtel grau 30 kg
0,73 €/1kg
21,96 €
Predajca: bauschnell

ARDEX X 7 G Plus Flexmörtel Fliesenkleber 25 kg Sack
1,64 €/1kg
40,95 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Unterstopfmörtel US 2 Quellmörtel 25KG
0,64 €/1kg
17,95 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,95 €
Predajca: bauschnell

PCI Nanolight Fliesenkleber 15 kg
3,53 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

ARDEX X 77 MICROTEC Fliesenkleber 25 kg Sack
2,60 €/1kg
64,90 €
Predajca: bauschnell

ARDEX X 90 OUTDOOR Flexkleber 25kg Microtec
2,52 €/1kg
62,95 €
Predajca: bauschnell

PCI Carraflex Fliesenkleber Natursteinkleber weiß 25 kg
2,76 €/1kg
76,95 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,95 €
Predajca: bauschnell

AKURIT VARIOSTAR weiß 25kg Strukturputz 3 mm
1,36 €/1kg
33,95 €
Predajca: bauschnell

vdw 480 BettungsCompound grau 25kg
1,00 €/1kg
24,95 €
Predajca: bauschnell

PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Weiß
4,79 €/1kg
23,95 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Steinverguss ZPF Grau 25kg
1,40 €/1kg
45,95 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: bauschnell

ARDEX GK Belastungsfuge 25kg Grau
2,32 €/1kg
57,95 €
Predajca: bauschnell

ARDEX A 35 Schnellzement 25kg
2,40 €/1kg
62,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,95 €
Predajca: bauschnell
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Knauf SM 700 Pro lepiaca a armovacia malta biela 1,0 mm ako renovačná malta alebo lepiaca malta v 25 kg vreci
Systémovo testovaná, minerálna, univerzálna lepiaca malta na fasády a sokle.
Knauf SM700 Pro je mimoriadne vhodná na lepenie a armovanie všetkých systémov Knauf WARM-WAND.
Špeciálna vláknitá výstuž poskytuje maximálnu bezpečnosť. Knauf SM700 Pro je možné plstiť ako prírodnú bielu alebo farebnú finálnu omietku alebo voľne štruktúrovať. Knauf SM700 Pro sa ideálne hodí aj ako univerzálna renovačná malta na prepracovanie omietok a fasád. Na špeciálne zvýraznenie fasády možno Knauf SM700 Pro nanášať aj technikou metlového alebo hrebeňového finišu.
Vlastnosti:
- Kategória pevnosti v tlaku CS III podľa DIN EN 998-1
- Vláknitá a lepiaca prísada
- Veľmi vysoká vodoodpudivosť
- Veľmi vysoká pevnosť lepidla
- Otvorená voči difúzii
- na použitie v interiéri a exteriéri
- Zrnitosť 1,0 mm
- Farba biela (približne RAL 9001)
- V obmedzenom rozsahu možno tónovať podľa farebného vejára Knauf ColorConcept
- môže sa nanášať strojovo alebo ručne
Oblasť použitia:
Systémovo testovaná, minerálna, univerzálna univerzálna omietka na fasády a sokle. SM700 Pro je obzvlášť vhodná na lepenie a armovanie všetkých systémov Knauf WARM-WAND. Špeciálne vláknové vystuženie poskytuje maximálnu bezpečnosť. SM700 Pro možno plstiť alebo voľne štruktúrovať ako prírodnú bielu alebo farebnú finálnu omietku. SM700 Pro sa ideálne hodí aj ako univerzálna renovačná malta na prepracovanie.
- Systémovo overená lepiaca a armovacia malta pre vonkajšie tepelnoizolačné kompozitné systémy
- Renovačná malta na prepracovanie
- Spojovací mostík na omietky
- Plstnatá a voľne štruktúrovateľná konečná omietka
- prírodná biela alebo farebná
Realizácia:
Lepiaca malta: Izolačné dosky zatlačte do čerstvého lôžka lepiacej malty ihneď, najneskôr po 10 minútach. Pred pokračovaním prác nechajte minimálne 48 hodín odstáť.
Armovacia malta: Armovaciu sieťku osadiť po celej ploche, v miestach škár s presahom minimálne 100 mm, "mokré na mokré" tesne pri povrchu vo vonkajšej tretine armovacej vrstvy. Výstužná sieťka musí byť úplne pokrytá maltou SM700 Pro. Hrúbka vrstvy armovacej sieťky na vonkajších tepelnoizolačných kompozitných systémoch: 5-7 mm, na základných omietkach: cca 4 mm.
Renovačná malta: SM700 Pro sa môže nanášať do maximálnej hrúbky vrstvy 10 mm na vyrovnanie stavebných nerovností. Podľa potreby vložte výstužnú sieťku.
Dokončovacie omietky: Na plstené a voľne štruktúrované povrchy naneste SM700 Pro v hrúbke vrstvy 2 - 3 mm po 1 - 2 dňoch státia na už nanesenú vrstvu výstužnej malty SM700 Pro. Na vystuženie plsťou alebo voľne štruktúrovať SM700 Pro.
Karta bezpečnostných údajov | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karta bezpečnostných údajov | Karta bezpečnostných údajov.pdf | |||||||||
| Revidované dodávateľom dňa | 28.04.2015 | |||||||||
Bezpečnosť práce a skladovanie | ||||||||||
| H-vety-GHS | H315 Spôsobuje podráždenie pokožky. H318 Spôsobuje vážne poškodenie očí. | |||||||||
| P-vety | Pozri oddiel 2.2 karty bezpečnostných údajov P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P280 Používajte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranu očí/ochranu tváre. P302+P352 PRI ZASIAHNUTÍ NA KOŽU: Umyte veľkým množstvom vody/.... P305+P351+P338 PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte všetky kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. P310 Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM/lekárnika/.... P501 Zneškodnite obsah/kontajner .... | |||||||||
| Triedy skladovania | 13 Nehorľavé tuhé látky | |||||||||
| Trieda ohrozenia vodou | 1 - mierne nebezpečná pre vodu | |||||||||
Nebezpečenstvo | ||||||||||
| Signálne slovo | Nebezpečenstvo | |||||||||
| Pigtogramy GHS | GHS05 Žieravý, dráždivýGHS07 Nebezpečný pre zdravie | |||||||||
Zložky | ||||||||||
| ||||||||||
- Hmotnosť
- 25 kg
- Zrnitosť
- 1 mm
- EAN kód
- 4003950085734
- Číslo od výrobcu
- 164930
- Výrobca
- Hmotnosť
- 25 kg
- Zrnitosť
- 1 mm
- EAN kód
- 4003950085734
- Číslo od výrobcu
- 164930
- Výrobca
Nebezpečenstvo
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
Hodí sa k tomu

KNAUF SM300 Klebe- u. Armiermörtel 25kg 1,0mm Haftzusatz
0,84 €/1kg
20,90 €
Predajca: bauschnell

KNAUF Lup 222 Kalk-Zement-Leichtputz 30kg
0,43 €/1kg
12,95 €
Predajca: bauschnell

Regály AREBOS pre vysoké zaťaženie 200x90x60 cm | 875 kg | 5 políc z MDF | zásuvný systém
49,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

CCLIFE Krimpovacie kliešte Sada koncoviek na vodiče Krimpovacie kliešte s koncovkami na vodiče
49,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ŠPECIÁLNA PONUKA OBRÁBKOVÉ TOVARY 165g/m² PLASTER FABRIC 50m² GLASS FIBRE FABRIC
0,74 €/1l
36,90 €
Predajca: Vagoshop

Digitálny teplomer vlhkomer so senzorom Vnútorné hodiny Merač teploty vlhkosti Meranie teploty Celzia Fahrenheita Retoo
9,89 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

weber.rep R4 duo Reparaturmörtel & Feinspachtel zementgrau 20 kg
1,99 €/1kg
39,90 €
Predajca: bauschnell

weber.tec 933 Hohlkehlenspachtel 25KG
2,52 €/1kg
62,95 €
Predajca: bauschnell

Robotický vysávač ECOVACS Deebot X1 Turbo, laserové mapovanie, 5200 mAh, 5000 Pa, čierny/strieborný
589,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LVS-Handel

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg
5,84 €/1kg
145,90 €
Predajca: bauschnell

Lešenie Timbertech® - 4 v 1, protišmykové, nastaviteľné, s kolieskami, do 150 kg, skladacie - pojazdné lešenie, pracovná plošina, viacúčelový rebrík, hliníkový rebrík
206,89 €
Predajca: Kokiska

Draselné vodné sklo Neriedené 100% 5L Hydroizolácia Tesnenie Ochrana dreva LEVEL+01
3,10 €/1l
15,50 €
Predajca: Izosklep

50 m² Výstužná sieť 165 g/m² 4x4 Sieť zo sklenených vlákien Omietková sieť Sieť zo sklenených vlákien
217,58 €/1kg
35,90 €
Predajca: Vagoshop

grillas® zapaľovač 10 kg krbový zapaľovač drevená vlna zapaľovač na grilovanie zapaľovač na drevo
3,97 €/1kg
49,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
63,28 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,48 €
Predajca: Blumen-Senf

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

KNAUF LUSTRO Microfaser-Mörtel 1,2mm 20kg
1,50 €/1kg
29,95 €
Predajca: bauschnell

42x KNAUF SM300 Klebe- u. Armiermörtel 1,0mm 25kg
0,83 €/1kg
873,95 €
Predajca: bauschnell

KNAUF Super Lupp Kalk-Zement-Leichtputz 20kg
0,70 €/1kg
13,95 €
Predajca: bauschnell

Dewepro 314860
2,00 €/1kg
40,00 €
Predajca: MasterBau

Dewepro 104690
2,23 €/1kg
44,50 €
Predajca: MasterBau

KNAUF Sockel LUP Sockelleichtputz 1,5mm 30kg
0,43 €/1kg
12,95 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Trass-Zement-Mörtel TZM 30 kg
0,46 €/1kg
13,95 €
Predajca: bauschnell

SONNI sprchový kút 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO sklenený sprchový kút vrátane 120 cm stabilizátora
458,99 €
-41,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
417,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sonni24

Quartz primer biely 25 kg Základný náter na štepenie Level+07
1,90 €/1l
38,08 €
Predajca: Izosklep

Polymérová omietka pripravená na použitie, biela 25 kg vyhladzovanie stien a stropov spájanie G/K dosiek Level+14
1,11 €/1l
18,89 €
Predajca: Izosklep

Balkónová elektráreň 2000W Bifacial fotovoltaické sklo/sklo solárny systém kompletný set WIFI Smart mini PV systém 2000 wattov
849,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Makita DHP482Z, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
91,30 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH

AREBOS solárna sprcha 20 L záhradná sprcha bazénová sprcha vonkajšia sprcha kempingová sprcha sprcha
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 25 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Rosfix MultiSpray PRMS3.7 – Elektrický Striekací Stroj na Omietku, Maltu, Farbu | 3,7 kW, 80 l Nádrž, 35 l/min | Tesnenie, Ochrana Proti Korózii
4 043,50 €
Predajca: ROSFIX
50,54 €/1kg

24x BauderTEC KSA DUO Bitumenbahn - 180m² 16060000
1 609,95 €
Predajca: bauschnell
2,44 €/1kg

POSH asfalt za studena 1000 kg asfaltovej zmesi 0-8 mm na palete
899,98 €
Predajca: Posh
0,90 €/1kg

POSH Asfalt za studena 250 kg Asfaltová hmota 0-8 mm, 10 x 25 kg
274,98 €
-24,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
249,99 €
Predajca: Posh
1,00 €/1kg

Botament RD 1 Universal Multifunktionale Reaktivabdichtung 30kg
229,95 €
Predajca: bauschnell
7,67 €/1kg

ATLAS WODER DUO A+B Dvojzložková hydroizolácia 32 kg (A 24 kg + B 8 kg)
112,00 €
Predajca: MasterBau
3,50 €/1kg

weber.xerm 844 2-K Fliesenkleber 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
179,90 €
Predajca: bauschnell
7,50 €/1kg

Lis na maltu KOTARBAU® so 4 tryskami na plnenie cementovou maltou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,59 €
Predajca: KOTARBAU
47,82 €/1kg

3M ESPE Cavit™ W dočasná zubná výplň / zubný cement (biely) (10 x 7g tuba)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
63,45 €
Predajca: Jasado

FESTFLOOR LIFE FINO 17,5 kg - Mikrocement na podlahy
92,99 €
Predajca: SuperMerchant
92,99 €/1kg

Botament RD 2 Reaktivabdichtung 20kg



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
139,95 €
Predajca: bauschnell
7,00 €/1kg

FESTWALL 21,5 kg – mikrocement na steny
91,99 €
Predajca: SuperMerchant
2,92 €/1kg

FESTFLOOR LIFE 17,5 kg - Mikrocement na podlahy
87,99 €
Predajca: SuperMerchant
87,99 €/1kg

0,60 l | Murexin 2K SI60 liata živica
53,00 €
Predajca: MasterBau
88,33 €/1l

SOPRO DFX Design 17 strieborno-sivá epoxidová malta 3 kg 1203
69,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,33 €/1kg

Forma Na Dlažbu Kamenná Cesta Betónová Mačacia Hlava 45 X 45 Cm
15,99 €
Predajca: HomeMarkt24
12,30 €/1kg

Remmers Schnellreparaturmörtel Betofix RM 25kg
160,95 €
-50,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
110,90 €
Predajca: bauschnell
4,44 €/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 23 Lichtgrau 5 kg Eimer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: bauschnell
19,19 €/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 16 Silbergau 5 kg Eimer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: bauschnell
19,19 €/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Steingrau 25kg



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
99,95 €
Predajca: bauschnell
4,00 €/1kg