4,8



Na základe 15 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Krugmann likér jahodový limetkový shot s jahodovou príchuťou 2cl 20 ks1 075,07 €/1l
430,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Disaronno Originale Amaretto Likör Italien | 28 % obj. | 0,7 l38,46 €/1l
26,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Papa Fuego Mexický veľmi pikantný paradajkový likér 700 ml26,03 €/1l
18,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Lütje Mäta Mätový likér so sviežosťou mäty 700ml32,13 €/1l
22,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krugmann Spark plug liqueur shot s príchuťou vodky energy 2cl 12 ks
66,75 €/1l
16,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L minifľaštičky 15% obj.
65,57 €/1l
26,23 €
Predajca: Store-Germany

O'Donnell Moonshine Hard Nut 25% obj. (1x0,7l fľaša)
42 271,43 €/1l
29,59 €
Predajca: Unicat-Candy

Little Coward Magic Mango Premium Liqueur The Party Shot 12er
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

St. Hubertus Currant Drops Berry Liqueur Premium Shot 24 x 20 ml
26,83 €/1l
12,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kleiner Feigling Originálny figový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Magic Mango Liqueur | 15 % obj. | 0,5 l
24,84 €/1l
12,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
32,97 €/1l
23,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Waldfrucht 16% Vol.
18,30 €/1l
12,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sheridan's Coffee Layered Liqueur Original 0,5 l
52,86 €/1l
27,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,43 €
Predajca: PitnemiodyPL

Frangelico likér destilovaný lieskovoorieškový likér so šnúrou 700ml
34,34 €/1l
24,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládový likér Berliner Luft | 15 % obj. | 0,7 l
17,37 €/1l
12,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Stichpimpuli Bockforcelorum bylinný likér s jemnou višňovou príchuťou 700ml
25,36 €/1l
17,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Molinari Sambuca Caffee likér s anízovou príchuťou z Talianska 700ml
33,60 €/1l
23,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
BERENTZEN-GRUPPE AG D-49740 Haselünne Ab 18 Jahre kühl lagern, vor Sonnenlicht schützen Likör
Dirty Harry 0,5l z krajiny pôvodu Nemecko
% alkoholu:21,5Krajina:NemeckoRegión: neuvedenéVek: b.d.Typ:neuvedenéVýrobca/značka:Dirty HarryFarba: b.d.Chuť:nezistenáOdkaz na:siričitanyFarbivo: ánoPo otvorení skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste.
Svojou objednávkou potvrdzujete, že ste plnoletí.
Okrem liehoviny Dirty Harry čaká na vaše objavenie, objednanie a ochutnanie mnoho ďalších liehovín, ako sú rum, whisky, gin, tequila a ďalšie. Prezrite si teraz, objavte skvelé ponuky a ihneď nakupujte.
Ďalšie informácie o produktoch môžete získať telefonicky tu prostredníctvom našej stránky MeinSpirituosenversand alebo priamo od výrobcu.
Dirty Harry získava svoju jedinečnú chuť z vybraných aróm sladkého drievka, ktoré sú doplnené soľou a amoniakom. Výsledkom je výnimočný, hlboký likér z čierneho sladkého drievka.
Dirty Harry sa najlepšie pije dobre vychladený ako shot
.
- Skladovanie a použitie
- Kühl und trocken lagern
- Objem
- 0.5 l
- Zloženie
- Obsahuje sladké drievko.
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1160 g
- Obsah alkoholu
- 21.5 % vol.
- Potravinársky podnik
- Berentzen-Gruppe AG Ritterstraße 7 49740 Haselünne
- Obchodný názov
- Likör
- Výrobca
- Berentzen Gruppe
- Pôvod
- Nemecko
- Číslo od výrobcu
- 17283
- EAN kód
- 4038600054099
- Skladovanie a použitie
- Kühl und trocken lagern
- Objem
- 0.5 l
- Zloženie
- Obsahuje sladké drievko.
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1160 g
- Obsah alkoholu
- 21.5 % vol.
- Potravinársky podnik
- Berentzen-Gruppe AG Ritterstraße 7 49740 Haselünne
- Obchodný názov
- Likör
- Výrobca
- Berentzen Gruppe
- Pôvod
- Nemecko
- Číslo od výrobcu
- 17283
- EAN kód
- 4038600054099
Hodí sa k tomu

Krugmann Spark plug liqueur shot s príchuťou vodky energy 2cl 12 ks
66,75 €/1l
16,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pobrežná hmla s najjemnejším bylinným likérom z badyánu 21,8 % 500 ml
24,84 €/1l
12,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

St. Hubertus Currant Drops Berry Liqueur Premium Shot 24 x 20 ml
26,83 €/1l
12,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L minifľaštičky 15% obj.
65,57 €/1l
26,23 €
Predajca: Store-Germany

Kleiner Feigling Originálny figový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sheridan's Coffee Layered Liqueur Original 0,5 l
52,86 €/1l
27,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,43 €
Predajca: PitnemiodyPL

Little Coward Cherry Banana Premium Liqueur The Party Shot 500ml
21,64 €/1l
10,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

O'Donnell Moonshine Hard Nut 25% obj. (1x0,7l fľaša)
42 271,43 €/1l
29,59 €
Predajca: Unicat-Candy

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Guľovitý, Čierna, Nemčina, Angličtina, Španielčina, Francúzština, Taliančina, Android, Fire OS, 4,4 cm
51,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Canon PG-545/CL-546, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 2 kusov, Viacnásobné balenie
57,44 €
Predajca: Whooki

Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Gorenje R4142PS, 242 L, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Kovová
351,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: _Haushaltsparadies_

Ninja AF400EU, Teplovzdušná fritéza, 9,5 L, Dvojitý, Čierna, Otočné, Dotyk, Samostatný
232,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Pomôcka na uchopenie s magnetom - hliník 76 cm - 2 kusy
14,92 €
Predajca: Special-trends

EASYmaxx solárny generátor 4500mAh 2 režimy nabíjania solárny panel USB nabíjanie mobilného telefónu power banka a oveľa viac. Integrované FM rádio Reproduktor čierny/oranžový
49,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

WENKO SECURA pomôcka na prístup do vane nastaviteľná bezpečnostná rukoväť
68,99 €
Predajca: EDAXO_cz

Kesper | Multi sklenená doska na krájanie 2-pack | Motív AVOCADO | Krycia doska na sporák | Sklenená doska na krájanie | Sklenená doska | Ochrana proti striekajúcej vode
29,09 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Little coward originálny figový likér | 20 % obj. | 30 x 0,02 l
43,78 €/1l
26,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Three Sixty Vodka 100 Proof
43,07 €/1l
30,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Braun Silk-épil 81653271, Planžetový holiaci strojček, 3 hlava/hlavy, Modrá, 1 scheerblad, Bezdrôtový, AA
56,01 €
Predajca: Di-Life

THREE Sixty Vodka Black 42% obj.
34,14 €/1l
23,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wiltec košík na bicykel predný 32,5x24x26,5cm z ocele čierny odnímateľný na montáž na riadidlá drôtený košík košík na riadidlá nákupný košík košík na bicykel
17,99 €
Predajca: WilTec

UISEBRT Stolový krb na etanol z nehrdzavejúcej ocele Stolový krb na bioetanol Stolový krb Deco Fire Fire Glass Fire na vnútorné a vonkajšie použitie vrátane hasiaceho prístroja Obdĺžnikový typ C
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

Tassimo Morning Café veľké balenie | 21 XL, kávové kapsule
48,47 €/1kg
7,94 €
Predajca: CoffeeFriend
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
87% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
87%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%7% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
7%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko zostalo neporušené
Super rýchle a presné Keďže som 70 % ťažko zdravotne postihnutý, som odkázaný na takéto služby. Vernostné body sú jednoducho skvelé. Budem si u vás objednávať aj naďalej, ďakujem
Hodnotenie z 11. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchla a nekomplikovaná objednávka a dodanie
Tovar bol chutný a mal požadovanú kvalitu.
Hodnotenie z 5. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lahodné
Lahodné lahodné lodné aj rýchle super
Hodnotenie z 27. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Veľmi dobré
Hodnotenie z 17. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špinavý Harry
Sladké a likérové
Hodnotenie z 11. júna 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Gluck, Gluck!!
Všetko fungovalo skvele, ďakujem!
Hodnotenie z 28. októbra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Likér zo sladkého drievka
Veľmi chutný sladké drievko likér pre všetkých, ktorí majú radi sladké drievko
Hodnotenie z 16. novembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hodnotenie
Veľmi dobrý výkon!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
![Obrázok produktu pre Likér Jägermeister Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje sírniky]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f38527790e72c82228c4a0179424b21f.webp)
Likér Jägermeister Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje sírniky]



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
110,60 €
-16,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,60 €
Predajca: AllYouNeed
54,06 €/1l

Zelený bylinný likér Chartreuse 55%



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
103,01 €
-14,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,11 €
Predajca: AllYouNeed
125,87 €/1l

Scheibel ALTE ZEIT marhuľovo-brandy likér 35% obj. 700ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
114,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
163,36 €/1l

Jägermeister likér s 56 rôznymi bylinkami 3000ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
92,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,83 €/1l

Mätový likér Berliner Luft 18% obj. 3000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
65,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,87 €/1l

Little Coward The Original Premium Liqueur Party Shot Big Box 60s



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
52,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,77 €/1l

Escorial zelený 56 %



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
24,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,76 €/1l

Disaronno Originale Amaretto Likör Italien | 28 % obj. | 0,7 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
26,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,46 €/1l

Benediktín DOM bylinný likér Palath Fiscanensis 700ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
34,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,76 €/1l

Gammel Dansk Bitter Dram Absint s príchuťou lesných červených plodov 700 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,90 €/1l

Jägermeister likér s príchuťou 56 bylín bylinný sladký 1750ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(15)Počet hodnotení: 15
45,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,73 €/1l

Chandon Garden Spritz Orange Aperitív z Argentíny 750ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
27,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,11 €/1l

Jägermeister Picnic Bottle, bylinný likér, bylinný likér, lieh, alkohol, 35%, 24 x 0,04 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
42,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,78 €/1l

Bacardi Tails Classic Mojito 14,9% obj. 1000ml
31,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,82 €/1l

Schladerer Gretchen Sour Cherry Gin
30,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,83 €/1l

Averna Amaro Siciliano s horkosladkou príchuťou 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
32,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
32,46 €/1l

Naschkätzchen jahoda s jogurtom a ovocnou príchuťou 750ml 6-pack
33,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,40 €/1l

Hardenberg Beverbach Whiskey Coffee Liqueur s kávou Arabica 700ml
43,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,10 €/1l

Ramazzotti Amaro bylinný likér Talianska bylinná tradícia 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,97 €/1l

Killepitsch bylinný likér, 1 balenie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
31,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
44,94 €/1l