5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 9002975378895, Palmový olej, 160 g, A, e296, e330, e428, e903, 1424 kJ, 340 kcal9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4001686329351, 160 g, B, 345 kcal, 53 g, 0,5 g, 0,1 g9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ovocná žuvačka XL Willis extra mäkká farebná ovocná žuvačka 1000g10,99 €/1kg
10,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,96 €/1kg
20,35 €
Predajca: somnia24

Haribo Pommes Sauer kyslé ovocné žuvačky s cukrom 100g
12,30 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
18,49 €
Predajca: somnia24

Haribo Farebné vrecúško ovocných žuvačiek s príchuťou koly 175g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
19,26 €
Predajca: somnia24

Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,66 €/1kg
19,82 €
Predajca: somnia24

Haribo Pasta Basta Jahoda s príchuťou kyslého ovocia Veggie 1125g
17,39 €/1kg
22,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,56 €
Predajca: Pantry_Intl

HARIBO 10051509 HARIBO Primavera Erdbeeren 100,0 g
135,80 €/1kg
13,58 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,10 €
Predajca: somnia24

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 ks 1125g
141,50 €/1kg
28,30 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
13,90 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Haribo OR02373, Vínové gumové cukríky, 100 g, Dary, Citrón, Oranžový, Ananás, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1459 kJ, 343 kcal
12,30 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8426617119478, 25 g, 200 g, D, e132, e330, e331, e331iii, e407, e471, e472c, e901, 368 kcal, 15,25 g
10,00 €/1kg
2,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
54,80 €/1kg
9,59 €
Predajca: somnia24

Open Food 4001686726013, Palmový olej, 250 g, D, e330, e901, e903, 342 kcal, 47 g
46,32 €/1kg
11,58 €
Predajca: somnia24

Hitschies kyslé dračie jazýčky Kyslé ovocné žuvačky s cukrom 125g
38,64 €/1kg
4,83 €
Predajca: M_plus_L
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Neobsahuje:
- Palmový olej
- Vhodné pre vegetariánov:
- Nie
- Nova classification:
- 4
- Objem na jednu porciu:
- 25 g
- Kapacita:
- 100 g
- Eco-score:
- B
- Additives:
- e330, e428, e901, e903
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 1482 kJ
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 349 kcal
- Obsah cukru (na 100 g):
- 63 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 0,5 g
- Nasýtený obsah tuku (na 100 g):
- 0,1 g
- Obsah proteínov (na 100 g):
- 4,5 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 0,03 g
- Obsah uhľohydrátov (na 100 g):
- 82 g
- Fruits‚ vegetables‚ nuts and rapeseed‚ walnut and olive oils (estimate from ingredients list analysis):
- 6%
- Fruits‚ vegetables and legumes (estimate from ingredients list analysis):
- 4%
- Obsah sodíka (100 g):
- 0,012 g
- Energetická hodnota (na jednu porciu):
- 87,2 kcal
- Obsah tuku (na jednu porciu):
- 0,125 g
- Obsah bielkovín (na jednu porciu):
- 1,12 g
- Obsah soli (na jednu porciu):
- 0,0075 g
- Obsahu uhľohydrátov (na jednu porciu):
- 20,5 g
- Obsah nasýtených tukov (na jednu porciu):
- 0,025 g
- Obsah sodíka (na jednu porciu):
- 0,003 g
- Energetická hodnota (na jednu porciu):
- 370 kJ
- Obsah cukru (na jednu porciu):
- 15,8 g
- Typ balenia:
- Taška
- Materiál obalu:
- Plast
Haribo Tropi Frutti ovocné žuvačky exotický tropický mix 100g
Haribo Tropi Frutti poskytuje tropickú prestávku od každodenného života. Vďaka exotickým tvarom a intenzívnym ovocným príchutiam, ako je marakuja, ananás, banán, melón, mango-tangerína a cassis, prinášajú pocit dovolenky priamo k vám domov.
Najdôležitejšie vlastnosti výrobku:
- Exotické druhy: tropické ovocné žuvačky autentických tvarov a príchutí.
- Mäkká konzistencia: Príjemne mäkké a ideálne na žuvanie.
- Nádych dovolenky: Chvíľkové potešenie pripomínajúce leto a slnečné lúče.
- Na každú príležitosť: Ideálne na cesty, večierky alebo ako sladká pochúťka medzi jedlami.
Zažite tropickú chuť s Haribo Tropi Frutti - ovocnú, sviežu a jednoducho neodolateľnú!
HARIBO GmbH & Co KG Hans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
Tropifrutti jednoducho robí život tropickejším! Jedinečná konzistencia je to, čo robí tento obľúbený výrobok takým výnimočným, a vďaka tropicko-ovocným príchutiam ananásu, banánu, granátového jablka, manga a mandarínky, marakuje a melónu, ako aj figúrkam tukana, palmy a ovocia, je to dokonalá malá prestávka od každodenného života. Praktické 100 g vrecko je ideálne na cesty a medzi jedlami.
Kúsky žuvačiek s príchuťou exotického ovocia, ktoré sa tešia stále väčšej obľube. Či už ako tukan palmový jahoda banán pomaranč hrozno alebo ananás - HARIBO TROPIFRUTTI je jedinečný ovocný zážitok!
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor; glukózový sirup; želatína; okysľujúca látka: kyselina citrónová; ovocné a rastlinné koncentráty: svetlica farbiarska, spirulina, jablko, mrkva, čučoriedky, baza, čierne ríbezle, pomaranč, kivi, citrón, aronia, hrozno, mango, mučenka; aróma; extrakt z bazy; glazovacie látky: včelí vosk biely a žltý, karnaubský vosk; karamelový sirup; sirup z invertného cukru. Môže obsahovať stopy MLIEKA, PŠENICE.
- Výživové údaje
- Energia: 1482kJ / 349kcal Tuky: 0,5g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1g Sacharidy: 82g z toho cukor: 63g Bielkoviny: 4,5g Soľ: 0,03g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 100 g
- Potravinársky podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Obchodný názov
- Ovocné želé
- Výrobca
- Open Food
- Číslo od výrobcu
- 10003276
- EAN kód
- 4001686367131
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor; glukózový sirup; želatína; okysľujúca látka: kyselina citrónová; ovocné a rastlinné koncentráty: svetlica farbiarska, spirulina, jablko, mrkva, čučoriedky, baza, čierne ríbezle, pomaranč, kivi, citrón, aronia, hrozno, mango, mučenka; aróma; extrakt z bazy; glazovacie látky: včelí vosk biely a žltý, karnaubský vosk; karamelový sirup; sirup z invertného cukru. Môže obsahovať stopy MLIEKA, PŠENICE.
- Výživové údaje
- Energia: 1482kJ / 349kcal Tuky: 0,5g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1g Sacharidy: 82g z toho cukor: 63g Bielkoviny: 4,5g Soľ: 0,03g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 100 g
- Potravinársky podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Obchodný názov
- Ovocné želé
- Výrobca
- Open Food
- Číslo od výrobcu
- 10003276
- EAN kód
- 4001686367131
Hodí sa k tomu

Haribo Farebné vrecúško ovocných žuvačiek s príchuťou koly 175g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
43,72 €
Predajca: somnia24

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Haribo OR02373, Vínové gumové cukríky, 100 g, Dary, Citrón, Oranžový, Ananás, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1459 kJ, 343 kcal
12,30 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,96 €/1kg
20,35 €
Predajca: somnia24

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
13,90 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Detské čokoládové bonbóny biele s mliečnou krémovou náplňou jednotlivo balené 200g
39,95 €/1kg
7,99 €
Predajca: AllYouNeed

HARIBO 10051509 HARIBO Primavera Erdbeeren 100,0 g
135,80 €/1kg
13,58 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Haribo Rainbow Fizz Gumové medvedíky Víno Ovocné gumy Kyslé 160g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
90,00 €/1kg
16,20 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
14,99 €
Predajca: AllYouNeed
![Obrázok produktu pre [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl
19,86 €/1kg
4,17 €
Predajca: LAVONIO

Bahlsen Doppelkeks "Hit", Inhalt: 134 g
72,31 €/1kg
9,69 €
Predajca: somnia24

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
18,49 €
Predajca: somnia24

Haribo 139605006 Happy Cherries Dose mit 150 Stück
19,93 €
Predajca: somnia24

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

m&ms Crispy plnené chrumkavou ryžou v cukrovej miske 36g
26,67 €/1kg
0,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Storck 0.1833.2
39,20 €/1kg
15,68 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
23,42 €/1kg
8,09 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,73 €
Predajca: Megasam24PL

funny frisch Chipsfrisch maďarský s príchuťou údenej papriky 215g
14,51 €/1kg
3,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
10,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Vegánsky slaný karamel s kúskami slaného karamelu 100g
61,00 €/1kg
6,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

After Eight 21 samostatne balených tenkých čokoládových tyčiniek 200g
53,30 €/1kg
10,66 €
Predajca: somnia24

nimm2® 387629 nimm2® Lososová žuvačka Softies Červené ovocie Ovocná žuvačka 225,0 g
37,96 €/1kg
8,54 €
Predajca: somnia24

Haribo Happy Cola ovocné žuvačky s príchuťou koly 100g
9,70 €/1kg
0,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Pasta Basta Jahoda s príchuťou kyslého ovocia Veggie 1125g
17,39 €/1kg
22,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,56 €
Predajca: Pantry_Intl
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg

Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg

Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg

Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg

Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg

Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,88 €/1kg