4,8



Na základe 18 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hydratačný krém Pond's na suchú pleť 111 g908,18 €/1l
16,98 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
LAVERA Balzam po opaľovaní s organickou aloe a organickým bambuckým maslom99,95 €/1l
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

CeraVe - Hydration Cream for Dry to Very Dry Skin (Moisturising Cream) 340ml
37 625,00 €/1kg
15,05 €
Predajca: BRASTYGroup

Cavilon krém na dlhodobú ochranu pokožky 3392g
350,22 €/1kg
32,22 €
Predajca: AbisZ-Markt

Bioderma Sébium Hydra, Ženy, Náročná pokožka, Suchá koža, Mastná pleť, Krém, Upokojujúce, Hydratačný, regeneračné, All ages, 40 ml
332,75 €/1l
13,31 €
Predajca: VISO

Cetaphil Dermacontrol hydratačný krém Fps30 118ml
229,32 €/1l
27,06 €
Predajca: somnia24

Tabaibaloe Aloe Vera krém na tvár a telo 300ml
18,96 €/1kg
6,35 €
Predajca: Pryor-Distribution

Cerave Intenzívny hydratačný krém 340 g
74,76 €/1kg
25,42 €
Predajca: VISO

EUBOS HAUTBALSAM, 200 ml Creme
10 950,00 €/1kg
10,95 €
Predajca: AbisZ-Markt

Balneum Intensiv krém 75 ml
144,14 €/1kg
14,27 €
Predajca: AbisZ-Markt

NEURODERM Repair Intensivcreme, 50 ml Krém
145,13 €/1kg
11,03 €
Predajca: AbisZ-Markt

OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krém
133,89 €/1kg
19,95 €
Predajca: AbisZ-Markt

Bepanthol Derma SOS-Pflegecreme, 30 ml krém
25,60 €/1kg
7,68 €
Predajca: AbisZ-Markt

Dermasence Vitop Psoricur krém na akútnu starostlivosť 100 ml
189,00 €/1l
18,90 €
Predajca: AbisZ-Markt

Rakytníkový krém
21,92 €/1l
5,48 €
Predajca: AbisZ-Markt

PHYSIOGEL Denný hydratačný krém pre normálnu až suchú pleť, 150 ml krém
104,82 €/1kg
20,02 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sanabil krém proti vráskam, 50 ml krém
309,20 €/1l
15,46 €
Predajca: AbisZ-Markt

Krém Melem Mpantehnol 40 ml
195,00 €/1l
7,80 €
Predajca: Trendery

Sorion krém na terapeutickú starostlivosť o pleť, 150 ml krém
238,11 €/1kg
37,86 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o pleť
- pre citlivú pokožku
- Krém na nanášanie na pokožku
- Dermokozmetika z lekárne
- Výrobca: Výrobca: Galderma Laboratorium GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 1874014
Cetaphil hydratačný krém 456 ml - prezentácia: krém - téma: starostlivosť o pleť, telo
- Hmotnosť
- 456 g
- Objem
- 456 ml
- Zloženie
- Aqua, glycerin, petrolatum, dicaprylyl ether, dimethicone, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, PEG-30 Stearate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzylalkohol, BHT, karbomér, dimetikonol, EDTA disodná, fenoxyetanol, propylénglykol, olej Prunus Amygdalus Dulcis, hydroxid sodný, tokoferol, tokoferylacetát.
- Výrobca
- Galderma Laboratorium
- Rozsah dodávky
- 1 kus
- EAN kód
- 349932000339103499320003391
- Číslo od výrobcu
- 050612
- Hmotnosť
- 456 g
- Objem
- 456 ml
- Zloženie
- Aqua, glycerin, petrolatum, dicaprylyl ether, dimethicone, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, PEG-30 Stearate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzylalkohol, BHT, karbomér, dimetikonol, EDTA disodná, fenoxyetanol, propylénglykol, olej Prunus Amygdalus Dulcis, hydroxid sodný, tokoferol, tokoferylacetát.
- Výrobca
- Galderma Laboratorium
- Rozsah dodávky
- 1 kus
- EAN kód
- 349932000339103499320003391
- Číslo od výrobcu
- 050612
Hodí sa k tomu

60CM LED svetelný pás pod skrinku s detektorom pohybu Bezdrôtové dobíjateľné 3 farebné svetlá Stmievateľné senzorové osvetlenie skrinky, strieborné
20,14 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

Wiltec XXL vonkajší výbeh z dreva 1800 x 900 x 480 mm, boxová búda s výklopným krytom, búda pre malé zvieratá, pre králiky a zajace, vonkajší výbeh
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

3x ochranné sklo ( displej + fotoaparát ) pre Samsung Galaxy A52 / A52 5G ochrana displeja 9H pancierová fólia
11,88 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES

DR.OETKER Back-Liebe Emaille Forma Na Bábovku Ø 18 X 115 cm 1114
40,57 €
Predajca: Ambiente-3000

Krups Mini Me KP123, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1500 W, Čierna, Nerezová oceľ
77,91 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

AREBOS Ľahký hliníkový rolátor | Skladací cestovný rolátor so 6 polohami nastavenia výšky | s držiakom na palicu a nákupnou taškou | Pomôcka na chôdzu čierna
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

REV 0020330112, Šedá, Biela, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusov
18,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Hydratačné mlieko na tvár a telo, 470 ml
55,26 €/1l
25,97 €
Predajca: somnia24

Cetaphil čistiaca pleťová voda pre suchú a citlivú pleť, 236 ml
14,32 €
Predajca: VISO

Cetaphil Hydratačný krém, 85 ml Krém
100,59 €/1l
8,55 €
Predajca: AbisZ-Markt

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Guľovitý, Čierna, Nemčina, Angličtina, Španielčina, Francúzština, Taliančina, Android, Fire OS, 4,4 cm
61,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Bioderma, Sensibio H20, Płyn micelarny do mycia twarzy, 500 ml
25 153,85 €/1kg
13,08 €
Predajca: Glamperfeu

La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Bezdrôtová naparovacia žehlička Lehmann so základnou stanicou | nastaviteľná teplota a objem pary | vertikálne žehlenie, ochrana proti odkvapkávaniu, ochrana proti vodnému kameňu | s nádržkou na vodu
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Mobilná klimatizácia 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilná klimatizácia 4v1 s WiFi/App monoblokové chladenie - diaľkové ovládanie, 24-hodinový časovač, odvlhčovač
597,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: EveMotionGmbH

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Vianočné gule odolné voči rozbitiu - 100ks 3/4/6cm - farba: BIELA
26,69 €
Predajca: Special-trends

Bubnová sušička Odťahová sušička Predná odťahová sušička 2,5 kg, 1,6 kubických stôp
182,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Dtboom

Philips 5000 series HD9285/93, Teplovzdušná fritéza, 7,2 L, 1,4 kg, Rapid Air, 40 °C, 200 °C
221,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

2x Samsung Galaxy Nabíjací kábel USB typu C Rýchlonabíjačka pre S9 S10 A50 White
10,11 €/1m
12,13 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Obria chladiaca taška pikniková taška XL čierna biela - Snövit - Snövit
79,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

CeraVe Nawilżająca Emulsja do suchej i bardzo suchej skóry, 236 ml
53,90 €/1l
12,72 €
Predajca: MANADA

Bočná markíza Dubaj 25412, moderné súkromie pre záhrady a terasy, 300 x 180 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

Umelá tráva Pampas 120 cm Deco Trávy Trávy Umelá rastlina Umelá tráva Trstina v kvetináči Umelá rastlina
23,33 €/1kg
34,99 €
Predajca: Arnusa-Shop

Rýchlovarná kanvica Olvy v krémovej farbe, nastavenie teploty, 1,7 l – LCD displej, 2200 W, bez BPA, funkcia udržiavania teploty, filter na vodný kameň, výber teploty 40–100 °C, nerezová oceľ
69,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť
68,33 €/1l
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
89% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
89%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%6% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
6%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
skvelý produkt
Dobrá kvalita a vynikajúca vstrebateľnosť do pokožky. Splňuje všetky očakávania a určite si ho budem objednávať častejšie.
Hodnotenie z 18. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
splňuje očakávania
Tento produkt mi odporučil dermatológ. Je ľahko použiteľný a dokonale podporuje starostlivosť o pleť.
Hodnotenie z 5. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Excipial Hydrocreme
Som velmi spokojna, tento krem pouzivam na citlivu suchu a psoristicku pokozku a zial v SR sa momentalne nepredava. Uz som ho kupovala
v Nemecku a som rada, ze som mohla kupit jednoduchsie cez Kaufland.
Hodnotenie z 22. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší krém, aký poznám
Tento krém je perfektný, najmä v lete nezanecháva na pokožke žiadny film, rýchlo sa vstrebáva a vyživuje
Hodnotenie z 4. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Odporúča dermatológ.
Používam ho už dlho, ale tento produkt je tu za bezkonkurenčne nízku cenu a rýchlo doručený.
Hodnotenie z 15. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý krém pre suchú pokožku
Zatiaľ to nemôžem posúdiť, pretože som ho použila len raz
Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hydratačný krém Cetaphil
Tovar zodpovedá popisu, veľmi rýchle doručenie, určite si ho kúpim znova
Hodnotenie z 27. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Odporúča mi to môj dermatológ
Rýchlo sa vstrebáva a je veľmi dobre znášanlivý pre pokožku
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Hydratačný krém Pond's na suchú pleť 111 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,98 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite
908,18 €/1l

HondroFrost Forte Krém - 200 ml (2x100 ml), Balenie po 2 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
36,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
180,00 €/1l

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - telové mlieko, telové mlieko s kakaovým maslom, intenzívne hydratujúce



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
12,99 €
Predajca: Lemonbite
64,95 €/1l

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, Balenie po 5 kusoch



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(52)Počet hodnotení: 52
127,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
254,00 €/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
199,98 €
Predajca: PerfumTraders
1 333,20 €/1l

INCIA Gélový krém proti striám 75 ml
30,00 €
Predajca: Exporgin
400,00 €/1l

Hr Powercell Skinmunity Emulzia 75Ml
150,49 €
Predajca: PerfumTraders
2 006,53 €/1l

Suchá pleť Hydratačný krém na tvár Pond's 184 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,99 €
Predajca: Lemonbite
70,60 €/1l

Hawaiian Tropic | Hydratačný balzam po opaľovaní - 177 ml - s aloe - 24-hodinová hydratácia
12,99 €
Predajca: Lemonbite
73,39 €/1l

Compeed, Sztyft przeciwpęcherzom, 8 ml - Długi termin ważności!
18,99 €
Predajca: RESTEQ
2 373,75 €/1l

Sisley Le Sculpteur Intenzívna kontúrovacia starostlivosť 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
133,01 €
Predajca: PerfumTraders
665,05 €/1l

Vazelína | Hydratačná masť - 368 g - Kakaové maslo - Hojivé želé - Starostlivosť o pokožku
10,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Predajca: Lemonbite
26,06 €/1l

Sisley Restorative Body Cream, Krémová, Ženy, Hydratačné, Hydratačný, Normálna pleť, 200 ml, Flakón s pumpičkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
105,04 €
Predajca: PerfumTraders
525,20 €/1l

Krém s bylinkami Just Lavender Upokojuje namáhanú pleť 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,00 €
Predajca: Fine-experience
280,00 €/1l

Fleboxin krém - 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
370,00 €/1l

Montibello Decode Curl Definer Balm 150ml
10,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
63,33 €/1l

Palmer's Cocoa Butter Massage Cream for Stretch Marks, Krémová, Ženy, Proti striám, Pružnosť, Univerzálna pleť, 125 g, Rúra
6,49 €
Predajca: Lemonbite
51,92 €/1l

Medik8 Total Moisture denný krém na tvár 50 ml
60,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 217,00 €/1l

Thierry Mugler Alien, Krem do ciała, 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
66,66 €
Predajca: PerfumTraders
333,30 €/1l

Krém Appenzeller Heublumen na starostlivosť o pleť, 50 ml. Kompletná starostlivosť pre deti aj dospelých



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
25,00 €
Predajca: Fine-experience
500,00 €/1l