5,0



Na základe 18 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml3 333,17 €/1l
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Ďalšie informácie o reklame
Bepanthol krém na suchú, citlivú a podráždenú pokožku s164,10 €/1kg
16,41 €
Predajca: Pharmacygreek

Ďalšie informácie o reklame
Pyunkang Yul Zvlhčujúca ampulka97,40 €/1kg
19,48 €
Predajca: LaRoseCare

Ďalšie informácie o reklame
Kadidlový krém 100 ml159,30 €/1l
15,93 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Cavilon krém na dlhodobú ochranu pokožky 3391G (28 g)
297,40 €/1kg
14,87 €
Predajca: AbisZ-Markt

Cavilon 3M krém na dlhodobú ochranu pokožky 3391g 28 g
534,29 €/1kg
14,96 €
Predajca: AbisZ-Markt

Cetaphil Hydratačný krém, 456 ml Krém
54,32 €/1l
24,77 €
Predajca: AbisZ-Markt

Bioderma Sébium Hydra, Ženy, Náročná pokožka, Suchá koža, Mastná pleť, Krém, Upokojujúce, Hydratačný, regeneračné, All ages, 40 ml
333,75 €/1l
13,35 €
Predajca: VISO

Tabaibaloe Aloe Vera krém na tvár a telo 300ml
18,96 €/1kg
6,35 €
Predajca: Pryor-Distribution

LINDESA K krém na ochranu pokožky, 50 ml
65,20 €/1l
3,26 €
Predajca: AbisZ-Markt

CORYT Protect krém na ochranu pokožky, 20 ml krém
280,77 €/1kg
7,30 €
Predajca: AbisZ-Markt

Dexeryl zvláčňujúci krém 500 g
49,32 €/1kg
24,66 €
Predajca: somnia24

Vemal krém na intímnu ochranu 75 ml
151,13 €/1l
12,09 €
Predajca: taleoo

Glycerínový krém
19,32 €/1l
4,83 €
Predajca: AbisZ-Markt

Cetaphil hydratačný krém 473 ml
41,52 €/1l
19,64 €
Predajca: AbisZ-Markt

Isdin Ureadincalm krém proti svrbeniu 200ml
136,50 €/1l
27,30 €
Predajca: Parfumtoi

Optolind masť upokojuje a chráni pokožku, 30 ml masť
471,00 €/1l
14,13 €
Predajca: AbisZ-Markt

Locobase krém na ekzémy 60 g
336,50 €/1kg
20,19 €
Predajca: AbisZ-Markt

Cerave Intenzívny hydratačný krém 340 g
74,97 €/1kg
25,49 €
Predajca: VISO

No.1 - Masť na ochranu pokožky 150ml
180,60 €/1l
27,09 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Cavilon krém na dlhodobú ochranu pokožky 3392g - Prezentácia: Krém - Téma: Starostlivosť o pokožku a telo
- Hmotnosť
- 92 g
- Objem
- 92 ml
- Zloženie
- Voda, dimetikón, cetearylalkohol, izopropylpalmitát, PEG-40 stearát, sorbitántristearát, citrát sodný, kyselina citrónová, karbomér, fenoxyetanol, metylparabén, propylparabén
- Výrobca
- Solventum Germany
- EAN kód
- 707387792275007073877922750707387792275
- Číslo od výrobcu
- 10286434
- Hmotnosť
- 92 g
- Objem
- 92 ml
- Zloženie
- Voda, dimetikón, cetearylalkohol, izopropylpalmitát, PEG-40 stearát, sorbitántristearát, citrát sodný, kyselina citrónová, karbomér, fenoxyetanol, metylparabén, propylparabén
- Výrobca
- Solventum Germany
- EAN kód
- 707387792275007073877922750707387792275
- Číslo od výrobcu
- 10286434
Hodí sa k tomu

Infračervený teplomer Digitálny klinický teplomer Teplomer na telo Bezkontaktný bezdotykový teplomer pre dojčatá a dospelých Jas na čele LED Retoo
9,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Cavilon krém na dlhodobú ochranu pokožky 3391G (28 g)
297,40 €/1kg
14,87 €
Predajca: AbisZ-Markt

Skladací sklenený záhradný stôl, jedálenský stôl z tvrdeného skla, konferenčný stolík, prenosný stôl na terasu (štvorcový)
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GIANTEX

Mattel Skip-Bo v pultovej vitríne vhodnej na detské a rodinné kartové hry
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Trendy-Shop

Puzdro typu kniha pre Xiaomi Redmi 9A Cover Flip Cover Puzdro na mobilný telefón Ochranné puzdro
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Intenso 7504436MP
17,31 €
Predajca: M_plus_L

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

AREBOS Ľahký hliníkový rolátor | Skladací cestovný rolátor so 6 polohami nastavenia výšky | s držiakom na palicu a nákupnou taškou | Pomôcka na chôdzu čierna
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

SodaStream 1047200490, Fľaša na sýtenie CO2, Priehľadná, 0,6 L, 2 kusov, CE, 205 mm
21,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Záhradný box WOODEBOX antracit 116 cm - 280L
38,80 €
Predajca: Jurhan

Samsung Galaxy A04s SM-A047F, 16,5 cm (6.5"), 3 GB, 32 GB, 50 MP, Android 12, Čierna
322,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Solárne svetlá záhrada 8 kusov LED solárnych bateriek záhradné baterky s realistickým efektom plameňa IP65 solárne lampy pre vonkajšiu záhradu Retoo
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Telefón PHILIPS DECT D1651B, 1 slúchadlo, čierny
40,89 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Fisher-Price FXC66, hračkárska vydra, 0 rok / roky, Interaktívne, Zvukové efekty, AA, Vrátane batérií
41,53 €
Predajca: Humbi

Flieks Čalúnená posteľ 160x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring so zásuvkou a úložným priestorom, zamatová manželská posteľ s úložným priestorom Funkčná posteľ, sivá
353,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Televízor Hisense QLED 50E78HQ
2 250,63 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cetaphil Hydratačný krém, 456 ml Krém
54,32 €/1l
24,77 €
Predajca: AbisZ-Markt

EXCIPIAL U10 Lipolotio na veľmi suchú a svrbiacu pokožku, 500 ml
50,95 €/1kg
28,84 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vichy, Aqualia Thermal, Krem nawilżający o bogatej konsystencji, 50 ml
448 333,34 €/1kg
26,90 €
Predajca: VISO

Holste Kaiser prášok do pečiva pre kuchyňu a domácnosť jemne alkalický 250g
10,31 €/1kg
2,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BULLRICH Liečivé ílové kapsule, 48 kapsúl
61,90 €/1l
6,19 €
Predajca: AbisZ-Markt

La Roche-Posay Effaclar Duo+ M Krem o potrójnym działaniu, 40 ml
325 333,34 €/1kg
19,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Dexyane MEd Upokojujúci krém ( Liečba ekzémov) 100 ml
27 780,00 €/1l
27,78 €
Predajca: Denpoli-Venda

pre vás proteínová sila vanilka
57,17 €/1l
42,88 €
Predajca: foryou_eHealth

Bioderma Sébium Hydra, Ženy, Náročná pokožka, Suchá koža, Mastná pleť, Krém, Upokojujúce, Hydratačný, regeneračné, All ages, 40 ml
333,75 €/1l
13,35 €
Predajca: VISO

Vichy, Homme Structure Force, Krem wzmacniający przeciwzmarszczkowy, 50 ml
402 000,01 €/1kg
24,12 €
Predajca: PerfumTraders

Vichy, Liftactiv Specialist B3 Serum redukujące przebarwienia i zmarszczki z 5% niacynamidu, 30 ml
1 373,33 €/1l
41,20 €
Predajca: PerfumTraders

Vichy Liftactiv Specialist B3 Krem redukujący przebarwienia SPF50+, 50 ml
542 428,56 €/1kg
37,97 €
Predajca: BRASTYGroup

Leukoplast Vodotesná lepiaca omietka 2,5 cm x 5 m
1,98 €/1m
9,89 €
Predajca: AbisZ-Markt
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Veľmi rýchle dodanie a produkt podľa očakávania. S masťou som už bola oboznámená.
Hodnotenie z 8. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý krém
Používam krém na starostlivosť o nohy, jednoducho skvelý
Hodnotenie z 13. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Používam to už dlhšie
Rýchle dodanie, všetko perfektné
Hodnotenie z 10. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fungovalo to skvele
3M je skvelá
Hodnotenie z 1. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pre mamu
Dobrá cena a rýchle dodanie
Hodnotenie z 5. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
cavilion
ok
Hodnotenie z 10. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
odporúčané
Hodnotenie z 14. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Špičkový produkt
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - telové mlieko, telové mlieko s kakaovým maslom, intenzívne hydratujúce



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
10,99 €
Predajca: Lemonbite
54,95 €/1l

HondroFrost Forte Krém - 200 ml (2x100 ml), Balenie po 2 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
36,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
180,00 €/1l

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, Balenie po 5 kusoch



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(52)Počet hodnotení: 52
127,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
254,00 €/1l

Seni Care ochranný krém s oxidom zinočnatým



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
9,07 €
Predajca: ClinicCare
3 239,29 €/1l

Hr Powercell Skinmunity Emulzia 75Ml
150,49 €
Predajca: PerfumTraders
2 006,53 €/1l

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
199,99 €
Predajca: LOGNOW
3 333,17 €/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
199,98 €
Predajca: PerfumTraders
1 333,20 €/1l

INCIA Gélový krém proti striám 75 ml
30,00 €
Predajca: Exporgin
400,00 €/1l

Suchá pleť Hydratačný krém na tvár Pond's 184 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,99 €
Predajca: Lemonbite
70,60 €/1l

Compeed, Sztyft przeciwpęcherzom, 8 ml - Długi termin ważności!
18,99 €
Predajca: RESTEQ
2 373,75 €/1l

Hawaiian Tropic | Hydratačný balzam po opaľovaní - 177 ml - s aloe - 24-hodinová hydratácia
12,99 €
Predajca: Lemonbite
73,39 €/1l

Vazelína | Hydratačná masť - 368 g - Kakaové maslo - Hojivé želé - Starostlivosť o pokožku
10,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Predajca: Lemonbite
26,06 €/1l

Sisley Le Sculpteur Intenzívna kontúrovacia starostlivosť 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
133,01 €
Predajca: PerfumTraders
665,05 €/1l

Hydratačný krém Pond's na suchú pleť 111 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,98 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite
908,18 €/1l

Montibello Decode Curl Definer Balm 150ml
10,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
63,33 €/1l

Sisley Restorative Body Cream, Krémová, Ženy, Hydratačné, Hydratačný, Normálna pleť, 200 ml, Flakón s pumpičkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
105,04 €
Predajca: PerfumTraders
525,20 €/1l

Krém s bylinkami Just Lavender Upokojuje namáhanú pleť 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,00 €
Predajca: Fine-experience
280,00 €/1l

Fleboxin krém - 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
370,00 €/1l

Krém Appenzeller Heublumen na starostlivosť o pleť, 50 ml. Kompletná starostlivosť pre deti aj dospelých



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
25,00 €
Predajca: Fine-experience
500,00 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém pre normálnu suchú pleť 85g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,70 €
Predajca: lithuaniashop
325,88 €/1kg