5,0



Na základe 10 hodnotení
Carolina Herrera 212 NYC Men, Muži, 200 ml, Bergamot, Flower Stems & Bergamot, Gardénia, Jazmín, Gardenia & Jasmine
100,25 €
501,25 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera 212 Sexy 100ml, Muži, 100 ml, Bergamot,Mandarin, Pepper, Jantár, Pižmo, Santalové drevo, Vanilka, Amber,Musk,Sandalwood,Vanilla619,90 €/1l
61,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera 212 Vip Men Eau De Toilette Spray 200ml491,35 €/1l
98,27 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera Bad Boy, Muži, 100 ml, Bergamot, Grapefruit, Korenie, Šalvia, Vetiver, kakao, Tonka, Sprej796,70 €/1l
79,67 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Sauvage, Muži, 200 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Ambroxan, Sprej878,70 €/1l
175,74 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera 212 NYC Men, Muži, 100 ml, Bergamot, Flower Stems & Bergamot, Gardénia, Jazmín, Gardenia & Jasmine
966,50 €/1l
96,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Carolina Herrera 212 Men NYC Woda toaletowa, 100ml
636,60 €/1l
63,66 €
Predajca: BRASTYGroup

Carolina Herrera 212 Men NYC, 200ml, Muži, 200 ml
480,25 €/1l
104,16 €
-8,11 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
96,05 €
Predajca: BRASTYGroup

Carolina Herrera 212 Heroes Forever Young Men Woda toaletowa, 150ml
714,60 €/1l
107,19 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Carolina Herrera Herrera for Men, Muži, 100 ml, Geranium, Levanduľa, Lavender & Geranium, klinček, Neroli, Clove & Neroli
533,60 €/1l
53,36 €
Predajca: BRASTYGroup

Carolina Herrera 212 VIP Men, Muži, 100 ml, Jantár, Tonka, Amber,Tonka bean, Sprej, Alcool dénaturé, Aqua (eau), Parfum (Fragrance), Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)...
703,20 €/1l
70,32 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera 212 Men toaletná voda pre mužov 30 ml
1 102,00 €/1l
33,06 €
Predajca: BRASTYGroup

Carolina Herrera 212 VIP Men EDT 100 ml M
714,00 €/1l
71,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera 212 Pánska toaletná voda 30ml sprej
1 358,00 €/1l
40,74 €
Predajca: somnia24

Carolina Herrera 212 NYC, Ženy, 100 ml, Bergamot, Flower Stems & Bergamot, Gardénia, Jazmín, Gardenia & Jasmine
866,40 €/1l
86,64 €
Predajca: Glamperfeu

Carolina Herrera - Chic For Men EDT 100ml
473,50 €/1l
47,35 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Carolina Herrera 212 EdT balenie 30ml pre ženy
1 622,67 €/1l
48,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Carolina Herrera 212 NYC 100ml, Ženy, 100 ml, Gardenia,Peony, Pižmo, Santalové drevo, Musk,Sandalwood
706,10 €/1l
70,61 €
Predajca: BRASTYGroup

Carolina Herrera CH L'Eau, Ženy, 50 ml, Citrón, Ružové korenie, Lemon & Pink Pepper, Oranžový kvet, Čaj, Orange Blossom & Tea Accord
1 071,40 €/1l
53,57 €
Predajca: BRASTYGroup

Carolina Herrera Chic 60ml, Muži, 60 ml
800,67 €/1l
48,04 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 200 ml
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Bergamot
- Plný popis hlavnej vône:
- Flower Stems & Bergamot
- Poznámky k srdcu vône:
- Gardénia, Jazmín
- Plný popis srdca vône:
- Gardenia & Jasmine
- Poznámky k základu vône:
- Pižmo, Santalové drevo
- Plný popis základu vône:
- Sandalwood & Musk
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate, Ci 60730 (Ext. Violet 2), Ci 42090 (Blue 1), Ci 19140 (Yellow 5)
- :
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
212 Men jedokonalá vôňa pre mladého, dynamického a inteligentného muža, ktorý sa ponára do meniaceho sa sveta. Muža, ktorý sleduje aktuálne módne trendy, ale zároveň vyznáva určité nemenné hodnoty. 212 Men je kompozícia, ktorá pôsobí zmyselným, jedinečným dojmom. Vôňa bola vytvorená pre mladých, veľkomestských pánov, ktorí nachádzajú skutočné potešenie v zaoberaní sa ekonomikou, financiami, ako aj súčasným a klasickým umením. Jemná, individuálna vôňa zložená z citrusov, bylín a exotických drevín je uzavretá v modernom flakóne charakteristickom pre líniu 212.
Pánsky parfém 212 Carolina Herrera EDT 200 mlNechajte sa
prekvapiť 100 % originálnym pánskym parfémom 212 Carolina Herrera EDT a definujte svoju osobnosť s týmto pánskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Carolina Herrera!
- Pohlavie: muži
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Názov parfému: 212
Túto vôňu vytvoril dom Carolina Herrera s parfumérom Albertom Morillasom a uviedol ju na trh v roku 2012. Nádherná citrusová zmes s kreatívnymi korenistými akcentmi, zabalená do teplého a príťažlivého základu. Limitovaná edícia vône vytvorená na oslavu pouličného umenia.
Carolina Herrera 212 Men 200 ml EDT sprej NEU Original
Carolina Herrera 212 Men Woda toaletowa, 200ml
Carolina Herrera 212 NYC Pánsky toaletný sprej
Vrchné tóny: Ružový grapefruit, citrusové listy, korenie, citrónová tráva: Stredné tóny: Základné tóny: zázvor, gardénia: Biele pižmo, kadidlo, santalové drevo
Carolina Herrera 212 Nyc Men Edt Spray 65114529 SPAIN kartón @ 1 fľaša x 200 ml
Carolina Herrera 212 Pánska toaletná voda v spreji 200ml
- Rozmery
- 200 ml
- Model
- 212 Men
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Kvetinové, drevité
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Carolina Herrera 212 Men Woda toaletowa, 200ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisexPáni
- EAN kód
- 8411061853207
- Číslo od výrobcu
- 173146
- Rozmery
- 200 ml
- Model
- 212 Men
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Kvetinové, drevité
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Carolina Herrera 212 Men Woda toaletowa, 200ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisexPáni
- EAN kód
- 8411061853207
- Číslo od výrobcu
- 173146
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Carolina Herrera 212 Men NYC Woda toaletowa, 100ml
636,60 €/1l
63,66 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Carolina Herrera 212 VIP Black, Muži, 200 ml, absint, Absinthe, Koža, Lavander & Leather
518,40 €/1l
110,55 €
-6,87 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
103,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Carolina Herrera 212 Men NYC, 200ml, Muži, 200 ml
480,25 €/1l
104,16 €
-8,11 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
96,05 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The One for Men, Muži, 100 ml, 1 kusov
778,90 €/1l
77,89 €
Predajca: somnia24

Carolina Herrera 212 NYC Men, Muži, 100 ml, Bergamot, Flower Stems & Bergamot, Gardénia, Jazmín, Gardenia & Jasmine
966,50 €/1l
96,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Lacoste L.12.12 Noir Woda toaletowa, 100ml
710,10 €/1l
71,01 €
Predajca: Katomix

Paco Rabanne Lady Million parfumovaná voda 30 ml
2 066,67 €/1l
62,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Versace - Versace Man Eau Fraiche EDT 200ml
431,25 €/1l
86,25 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,27 €/1l
43,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rabanne Pure XS For Her, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL..., 1 kusov
1 205,75 €/1l
96,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rabanne 1 Million, Muži, 50 ml, Mandarínka, Pepermint, Škorica, Ruže, Jantár, Koža, Sprej
1 218,00 €/1l
60,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace - Dylan Blue EDT 200ml
427,35 €/1l
85,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Pour Homme Toaletná voda pre mužov - 200ml
435,45 €/1l
87,09 €
Predajca: Denpoli-Venda

Carolina Herrera 212 Sexy 100ml, Muži, 100 ml, Bergamot,Mandarin, Pepper, Jantár, Pižmo, Santalové drevo, Vanilka, Amber,Musk,Sandalwood,Vanilla
619,90 €/1l
61,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Dolce&Gabbana Pour Femme, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
969,30 €/1l
96,93 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Carolina Herrera 212 Vip Men Eau De Toilette Spray 200ml
491,35 €/1l
98,27 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss - Hugo Iced EDT 75ml
700,40 €/1l
52,53 €
Predajca: BalticVaris_DE

Roberto Cavalli , Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Ružové korenie, Green mandarin,Pink pepper, Oranžový kvet
482,00 €/1l
36,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Roberto Cavalli JRC04005, Ženy, 75 ml, Neroli, tymián, Ružové drevo, ALCOHOL DENAT., WATER/EAU (AQUA), FRAGRANCE/PARFUM, BENZYL SALICYLATE, BHT, BENZYL ALCOHOL,...
561,20 €/1l
42,09 €
Predajca: Parfumtoi

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 150 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
272,67 €/1l
44,46 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Armaf Craze parfémovaná voda pre mužov 100 ml
205,20 €/1l
20,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
242,95 €/1l
25,51 €
Predajca: BRASTYGroup

Philipp Plein No Limits Parfumovaná Voda, 50 ml
704,80 €/1l
35,24 €
Predajca: somnia24

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
390,10 €/1l
78,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

CHANEL Gabrielle Essence, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL | PARFUM (FRAGRANCE) | AQUA (WATER) | CITRONELLOL | HEXYL CINNAMAL | BENZYL SALICYLATE |...
1 904,00 €/1l
190,40 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss Bottled Infinite Woda perfumowana, 50ml
761,20 €/1l
38,06 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
382,90 €/1l
38,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vznešená vôňa pre mužov
Objem 0,2 l
212 by Carolina Herrera je štýlová a elegantná vôňa. Výdrž vône je vynikajúca.
Hodnotenie z 10. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Carolina Herrera 212 Men toaletná voda pre mužov 50 ml
Objem 0,05 l
Túto toaletnú vodu používam už roky, hodí sa.
Hodnotenie z 13. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nádherné
Objem 0,05 l
Veľmi spokojný
Hodnotenie z 29. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Objem 0,2 l
Hodnotenie z 30. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 5. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,2 l
Hodnotenie z 25. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,2 l
Hodnotenie z 10. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,2 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
721,20 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
53,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
534,50 €/1l