4,7



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
weber.tec Superflex D2 Flex Dichtungsschlämme 2k 24kg6,29 €/1kg
150,95 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg5,85 €/1kg
117,00 €
Predajca: MasterBau

Ďalšie informácie o reklame
weber.tec 944 Injektionsharz 5kg Eimer31,18 €/1kg
155,90 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
PCI Seccoral 2K Rapid 12,50 KG Eimer14,39 €/1kg
179,90 €
Predajca: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Grau 15 5kg Eimer
6,19 €/1kg
30,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Silbergrau 17 10kg Eimer
5,10 €/1kg
50,96 €
Predajca: bauschnell

vdw 840 plus 1K-Fugenmörtel 12,5kg Steingrau
3,59 €/1kg
44,90 €
Predajca: bauschnell

ARDEX G8S Flex-Fugenmörtel Steingrau 5kg Beutel
3,59 €/1kg
17,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro KeramikSilicon 310ml Sahara 40
32,10 €/1l
9,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro FlächenDicht flexibel FDF Grau 5 KG Eimer
8,39 €/1kg
41,95 €
Predajca: bauschnell

vdw 855 Fugenmörtel, hochverdichtend 25 kg Sand
5,36 €/1kg
133,95 €
Predajca: bauschnell

Romex ROMPOX-EASY Pflasterfugenmörtel Steingrau 25kg Eimer
2,76 €/1kg
79,95 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro Designfuge Solitär F20 Anthrazit 25kg
3,68 €/1kg
91,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro KeramikSilicon 310ml Bahamabeige 34
32,10 €/1l
9,95 €
Predajca: bauschnell

Ardex K 36 Ausgleichsmasse 25kg
1,84 €/1kg
45,95 €
Predajca: bauschnell

KNAUF Fugenfüller Leicht 5kg Spachtelmasse
1,69 €/1kg
8,43 €
Predajca: Dragtek-com

Prima Pflasterfugenmörtel 25kg Eimer 1K beige
2,44 €/1kg
60,90 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Flexible Dichtungsschlämme FDS 15kg
5,40 €/1kg
80,96 €
Predajca: bauschnell

ARDEX X 32 Flexibler Verlegemörtel 25kg
3,32 €/1kg
82,90 €
Predajca: bauschnell

ARDEX EP 500 Epoxiabdichtung 2K 8,5kg
35,17 €/1kg
298,95 €
Predajca: bauschnell
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sopro DesignFuge Flex DF 10
Popis produktu:
Cementová, jemná, pružná, rýchlo tuhnúca a pružná škárovacia malta, CG2 WA podľa DIN EN 13?888, na žiarivo farebné a bezvápenné škárovanie všetkých druhov keramiky a prírodného kameňa. Zvýšená ochrana proti plesniam a mikroorganizmom, ako aj neprítomnosť vápenného zákalu zabezpečujú dlhotrvajúcu, krásnu, žiarivo farebnú škárovaciu hmotu v interiéri aj exteriéri a najmä na miestach vystavených vlhkosti. Zabudovaný perleťový efekt a technológia Hydrodur® zabezpečujú vodoodpudivé a špinavé škáry a antimikrobiálne vlastnosti.
Vhodná na vonkajšie plochy a na škárovanie tenkých obkladačiek a dosiek (≤ 4 mm). Kameninové obklady a ich otvorené škáry musia byť dostatočne vopred navlhčené. Vhodná aj na steny a podlahové vykurovanie.
- Na všetky druhy keramických obkladov, obkladov z prírodného kameňa, sklenenej mozaiky a aglomerátových obkladov
- Šírka škáry 1-10 mm
- V interiéri a exteriéri
- Steny a podlahy
- Bez vodného kameňa a s rovnomerným farebným leskom vďaka technológii OPZ®
- Jednoduché čistenie, pretože odpudzuje vodu a nečistoty
- Zvýšená odolnosť aj voči kyslým čistiacim prostriedkom (v porovnaní s bežnými, cementovými škárovacími hmotami Sopro na bežné použitie v domácnosti).
- Zvýšená ochrana proti plesniam a mikroorganizmom (ošetrený výrobok v súlade s biocídnymi predpismi, pozrite si aktuálne informácie o výrobku).
- Možnosť chôdze už po 2 hodinách, nosnosť po 12 hodinách
- Jednoduchá aplikácia
- možnosť skladovania po dobu 24 mesiacov
- Vysoká odolnosť proti oderu: CG2 WA podľa DIN EN 13888
- Možnosť povrchovej úpravy s povrchovou úpravou Sopro Glitter v zlatej a striebornej farbe
- Vysoká kryštalická väzba vody
- Nízky obsah chromátov podľa nariadenia (ES) č. 1907/2006, príloha XVI
- DGNB: Najvyššia úroveň kvality 4, riadok 8 (Platí pre všetky farby škár Sopro DF 10® okrem tmavomodrej, signálnej červenej a vínovej)
Karta bezpečnostných údajov | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karta bezpečnostných údajov | Karta bezpečnostných údajov.pdf | |||||
| Revidované dodávateľom dňa | 08.05.2015 | |||||
Bezpečnosť práce a skladovanie | ||||||
| P-vety | P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P332+P313 Ak dôjde k podráždeniu pokožky: Vyhľadajte lekársku pomoc/opatrenie. | |||||
| Trieda ohrozenia vodou | 0 - nie je nebezpečný pre vodu | |||||
Zložky | ||||||
| ||||||
- Hmotnosť
- 5000 g
- Model
- DF 10
- EAN kód
- 4005734107403
- Číslo od výrobcu
- 107405
- Výrobca
- SOPRO
- Hmotnosť
- 5000 g
- Model
- DF 10
- EAN kód
- 4005734107403
- Číslo od výrobcu
- 107405
- Výrobca
- SOPRO
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
Hodí sa k tomu

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Schwarz 90 10kg Eimer
5,10 €/1kg
50,96 €
Predajca: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Bahamabeige 34 5kg Eimer
6,19 €/1kg
30,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Grau 15 10kg Eimer
5,10 €/1kg
50,96 €
Predajca: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Grau 15 5kg Eimer
6,19 €/1kg
30,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Hellbeige 29 5kg Eimer
6,19 €/1kg
30,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Sandgrau 18 10kg Eimer
5,10 €/1kg
50,96 €
Predajca: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Schwarz 90 5kg Eimer
6,19 €/1kg
30,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Betongrau 14 10kg Eimer
5,10 €/1kg
50,96 €
Predajca: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Hellgrau 16 5kg Eimer
6,19 €/1kg
30,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Jurabeige 33 5kg Eimer
6,19 €/1kg
30,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Silbergrau 17 5kg Eimer
6,19 €/1kg
30,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Beige 32 5kg Eimer
6,19 €/1kg
30,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Ebenholz 62 5kg Eimer
6,19 €/1kg
30,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Anthrazit 66 10kg Eimer
5,10 €/1kg
50,96 €
Predajca: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Anthrazit 66 5kg Eimer
6,19 €/1kg
30,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Caramel 38 5kg Eimer
5,19 €/1kg
30,95 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Betongrau 14/ 5kg Eimer
5,19 €/1kg
25,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Balibraun 59 5kg Eimer
6,19 €/1kg
30,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Mahagoni 55 5kg Eimer
6,19 €/1kg
30,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Steingrau 22 5kg Eimer
6,19 €/1kg
30,95 €
Predajca: bauschnell

LED stropné svietidlo Stropné svietidlo 6067-8 100x80x17cm LED 148W diaľkové ovládanie farba svetla/jas nastaviteľný stmievateľný biely lakovaný kovový rám svietidla
149,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Eurotondisplay

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Kastanie 50 5kg Eimer
6,19 €/1kg
30,95 €
Predajca: bauschnell

Kôra „Zamora“ Ochrana pred pohľadmi Kôra stromov 150 x 500 cm
17,40 €/1m
86,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Silbergrau 17 10kg Eimer
5,10 €/1kg
50,96 €
Predajca: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Manhattan 77 5kg Eimer
6,19 €/1kg
30,95 €
Predajca: bauschnell

HANSGROHE 73350140 2-otvorová podomietková umývadlová batéria
386,40 €
-65,97 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
320,43 €
Doprava zdarma
Predajca: REUT

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Pergamon 27 5kg Eimer
6,19 €/1kg
30,95 €
Predajca: bauschnell

Voľne stojace umývadlo Rea ANYA Lava Matt
327,00 €
Predajca: Rea

Teleskopické záhradné nožnice Fiskars L13
37,95 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Jasmin
38,55 €/1l
11,95 €
Predajca: SABTRADE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
91% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
91%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%9% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
9%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
DesignFuge Flex je ako obvykle DOBRÝ
Hmotnosť 1,5 kg
Kúpil som si ho, pretože som ho už mal a myslel som si, že je to skvelé...
Hodnotenie z 16. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie, všetko top
Hmotnosť 5 kg
Škárovaciu hmotu som už poznal a som z nej nadšený. Dodanie bolo veľmi rýchle.
Hodnotenie z 10. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1,5 kg
Hodnotenie z 28. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1,5 kg
Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1,5 kg
Hodnotenie z 6. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1,5 kg
Hodnotenie z 26. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1,5 kg
Hodnotenie z 29. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 5 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Izolačná rohož DURAL DURABASE CI++ (šírka 100 cm), žltá, 30 m²



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7 799,00 €
Predajca: Uniqstone
709,00 €/1kg

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
145,90 €
Predajca: bauschnell
5,84 €/1kg

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekčná pištoľ
620,00 €
Predajca: MasterBau
1 127,27 €/1l

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontálna izolácia suchých stien v pivnici



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
615,00 €
Predajca: MasterBau
93,18 €/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 Injekčný krém na horizontálne izolácie 5 l, biela



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
399,00 €
Predajca: MasterBau
79,80 €/1l

PCI Pecilastic W Flexible Abdichtungsbahn 30m
482,95 €
-11,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
471,95 €
Predajca: bauschnell
15,73 €/1m

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + striekačka Tesnenie pivnice Horizontálna bariéra
325,00 €
Predajca: MasterBau
98,48 €/1l

SADA 6x550 ml Schomburg Aquafin i380 injekčný krém na horizontálne izolácie



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
305,00 €
Predajca: MasterBau
92,42 €/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
402,95 €
Predajca: bauschnell
13,43 €/1m

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
229,90 €
Predajca: bauschnell
9,20 €/1kg

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibilná tesniaca kaša na hydroizoláciu 35 kg, sivá, A+B



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,00 €
Predajca: MasterBau
4,34 €/1kg

sada 3 škárovacích pier sivej farby, vodotesný fix na škáry na obnovu a opravu škár, rýchloschnúci, ideálny do kúpeľne, kuchyne a na WC, H0126



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
11,99 €
Predajca: Trendhaus-Hamburg
1 598,67 €/1l

PCI Seccoral 2K Rapid 12,50 KG Eimer



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
179,90 €
Predajca: bauschnell
14,39 €/1kg

Ceresit CL 51 EXPRESS-1K tekutá hydroizolácia kupelne
94,00 €
Predajca: MasterBau
6,27 €/1kg

weber.sys 891 Hohlstellenverguss 5L - einkomponentige Injektionsflüssigkeit zum Rissverguss und Verfüllen von Hohlstellen



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(30)Počet hodnotení: 30
165,95 €
Predajca: bauschnell
33,19 €/1l

weber.tec Superflex D2 Flex Dichtungsschlämme 2k 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
150,95 €
Predajca: bauschnell
6,29 €/1kg

weber.tec Superflex D24 Reaktivabdichtung 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
157,95 €
-6,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
151,95 €
Predajca: bauschnell
6,33 €/1kg

PCI Lastogum Abdichtung 25kg Grau



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,96 €
Predajca: bauschnell
5,68 €/1kg

Mapei Kerapoxy Easy Design 134 Hodvábna malta 3 kg
82,99 €
Predajca: SuperMerchant
27,66 €/1kg

Epoxidová spára KERAPOXY EASY 111 3KG
82,99 €
Predajca: SuperMerchant
27,66 €/1kg