4,8



Na základe 37 hodnotení
Moschino Gold Fresh Couture, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Grapefruit, Mandarínka, Mango, Broskyňa, Hruška, Rebarbora, Jazmín, Konvalinka, Orchidea, Akigalawood, Pižmo, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka
55,55 €
555,50 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Gucci The Alchemist's Garden Tears of Iris Woda perfumowana, 100ml2 514,90 €/1l
251,49 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Lalique E12201, Muži, 125 ml, Bergamot, Grapefruit, Levanduľa, Mandarínka, rozmarín, Jazmín, Orris, Jantár, Konárnik slivkový, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Sprej320,88 €/1l
40,11 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Moschino Toy 2, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Magnólia, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Jantár, Pižmo, Santalové drevo
545,60 €/1l
54,56 €
Predajca: somnia24

Moschino Toy Boy, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, elemi, Muškátový orech, Hruška, Ružové korenie, klinček, Magnólia, Ruže, ambra, cashmeran, Santalové drevo, Vetiver
414,80 €/1l
41,48 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,63 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Moschino Toy Boy, Muži, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, elemi, Muškátový orech, Hruška, Ružové korenie, klinček, Magnólia, Ruže, ambra, cashmeran, Santalové drevo, Vetiver
1 178,33 €/1l
35,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Roberto Cavalli , Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Ružové korenie, Green mandarin,Pink pepper, Oranžový kvet
482,00 €/1l
36,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Chloé Nomade, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Slivka, Frézia, Konárnik slivkový
868,27 €/1l
65,12 €
Predajca: PerfumTraders

ESCADA Celebrate N.O.W, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
470,40 €/1l
23,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Roberto Cavalli Paradiso, Ženy, 75 ml, Sprej, 1 kusov
454,27 €/1l
34,07 €
Predajca: BRASTYGroup

Michael Kors Wonderlust, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
1 178,33 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Abercrombie & Fitch First Instinct parfémovaná voda 100 ml pro ženy
353,50 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

ESCADA Especially, Ženy, 75 ml, Doplňovacia fľaša, Hruška, Ruže, Pižmo
389,07 €/1l
29,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
384,44 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Grapefruit, Mandarínka, Mango, Broskyňa, Hruška, Rebarbora
- Poznámky k srdcu vône:
- Jazmín, Konvalinka, Orchidea
- Poznámky k základu vône:
- Akigalawood, Pižmo, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Coumarin, Citronellol.
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym dámskym parfémom Fresh Couture Gold Moschino EDP EDP a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Moschino!
- Pohlavie: Muži a ženy, ktorí sa chcú cítiť dobre, môžu byť vďační za svoje produkty: Dámske
- Typ: Dámske dievčenské dezodoranty, ktoré sa vyznačujú jemnou farbou a jemnou vôňou: Typ: EDP (parfumovaná voda)
- Názov vône: Fresh Couture Gold (Svieža zlatá couture)
- Typ vône: Parfumovaná voda: EDP
- Zloženie: Parfumová voda, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou:
- Zloženie: voda (Aqua)
- Benzyl salicylát
- Citronellol
- Kumarín
- Vonná látka (parfum)
- Hydroxycitronellal
- Limonén
- Geraniol
Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
Aeffe S.p.A
Viale Sarca, 336 - 20126 Milán, Italia
20126 - Milán
+390294759449
[email protected]
Moschino Fresh Gold Couture je to, čo by vám malo prísť na myseľ, keď si predstavíte úplne ženskú vôňu. Táto svieža kvetinová vôňa má vrchné tóny grapefruitovej hrušky a bielej broskyne a srdcové tóny jazmínu, konvalinky a orchidey Kvetinové tóny sú doplnené základnými tónmi bohatého pižma, vanilky a santalového dreva, ktoré dodávajú vôni dlhotrvajúcu príťažlivosť
Dámsky parfém Fresh Couture Gold Moschino EDP 100 mlNechajte sa
prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Fresh Couture Gold Moschino EDP a oslávte svoju ženskosť exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, osobitú vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Moschino!
- Pohlavie: Ženy
- Typ: EDP (parfumovaná voda)
- Názov parfému: Fresh Couture Gold
Dámska parfumovaná voda
grapefruit, mandarínka, hruška, broskyňa, mango, rebarbora
jazmín, konvalinka, orchidea
pačuli, drevo akigala, santalové drevo, vanilka, pižmo
Moschino - Gold Fresh Couture EDP 100ml Standard package. For women.
Parfémovaná voda Gold Fresh Couture od značky Moschino bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Moschino Gold Fresh Couture Woda perfumowana, 100ml
Parfumovaná voda Moschino Gold Fresh Couture je moderná a jednoducho dokonalá vôňa, vďaka ktorej bude vaša charizma neprehliadnuteľná a pomôže vám ľahko dosiahnuť vaše ciele.
Moschino Gold Fresh Couture. Vhodné pre: Typ fľaše: nenaplniteľná fľaša. Množstvo v balení: 1 kus(y)
Parfém Gold Fresh Couture z kolekcie Fresh Couture je kvetinovo-ovocná vôňa s nádychom u.
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
Moschino Fresh Gold parfumovaná voda v spreji 100ml
- Model
- Gold Fresh Couture
- Hmotnosť
- 1 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Moschino Gold Fresh Couture Woda perfumowana, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisexDámy
- EAN kód
- 8011003838011
- Číslo od výrobcu
- 6S32
- Model
- Gold Fresh Couture
- Hmotnosť
- 1 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Moschino Gold Fresh Couture Woda perfumowana, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisexDámy
- EAN kód
- 8011003838011
- Číslo od výrobcu
- 6S32
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Moschino Gold Fresh Couture, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Grapefruit, Mandarínka, Mango, Broskyňa, Hruška, Rebarbora, Jazmín, Konvalinka, Orchidea, Akigalawood, Pižmo, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka
1 439,33 €/1l
43,18 €
Predajca: somnia24

Forever Wax Warmer Depilačná súprava digitálna s 500 g voskových bôbov 1 silikónový zásobník 2 fľaše 30 drevených špachtlí, depilácia voskom tvár telo čierna
109,46 €/1l
54,73 €
Doprava zdarma
Predajca: VELMORA

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
960,70 €/1l
96,07 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Infračervený teplomer Digitálny klinický teplomer Teplomer na telo Bezkontaktný bezdotykový teplomer pre dojčatá a dospelých Jas na čele LED Retoo
9,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Vibračný trenažér Gymtek® s vibračnou doskou - do 180 kg - 5 tréningových programov, 99 úrovní - 2 rozširujúce pásy - Bluetooth, diaľkové ovládanie, LCD displej, reproduktor
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Nodium-Group

Mini prenosný projektor Korekcia lichobežníkového skreslenia 4K 200 ANSI Inteligentný projektor WiFi projektor 10000: 1 1280x720 px 4k domáce kino Full HD Inteligentné domáce kino Retoo
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,63 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Klietka pre vtáky 591471, klietka pre vtáky s hračkami, so schodíkmi pre vtáky, 46 x 35,5 x 99 cm, čierna
91,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Moschino Gold Fresh Couture, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Grapefruit, Mandarínka, Mango, Broskyňa, Hruška, Rebarbora, Jazmín, Konvalinka, Orchidea, Akigalawood, Pižmo, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka
909,00 €/1l
45,45 €
Predajca: PerfumTraders

Dámske kabelky Tašky cez rameno, Dámske štýlovéPolyuretándizajnové tašky cez rameno Crossbody kabelka Darček ku Dňu matiek
36,39 €
Predajca: odsellingaaa

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
384,44 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

2X originálny Huawei USB typu C rýchlonabíjací kábel dátový kábel Mate 20 Pro P30 P30 Lite 5A
7,99 €
Predajca: Mobileking

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
1 116,11 €/1l
100,45 €
Predajca: PerfumTraders

Moschino Pink Fresh Couture, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Čierne ríbezle, Grapefruit, Konvalinka, hyacint, Granátové jablko, Ruže, Ambroxan, Céder, Pižmo
474,70 €/1l
47,47 €
Predajca: PerfumTraders

Moschino Toy Boy, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, elemi, Muškátový orech, Hruška, Ružové korenie, klinček, Magnólia, Ruže, ambra, cashmeran, Santalové drevo, Vetiver
414,80 €/1l
41,48 €
Predajca: BRASTYGroup

vidaXL Závesné police 2 ks Biela s vysokým leskom 80x23,5x3,8 cm MDF
35,48 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 636,00 €/1l
81,80 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa The Kingdom Women, Ženy, 100 ml
313,80 €/1l
31,38 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Gardena PowerMax, Rotačná kosačka, 480 m², 32 cm, 2 cm, 6 cm, Rotačné čepele
266,19 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Respekta Kala, 340 m³/h, Zvedené / recirkulačné, D, A, D, 64 dB
162,80 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Spektrum A+++ do DPredajca: NetworkTechnologies

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
25,47 €
Predajca: FANEO

Wolketon Detská vaňa Detská vaňa pre deti Skladacie skladacie kúpanie Bezpečné 3 v 1 0-6 rokov
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Philips CA6700/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Šedá, Liquid (ready to use), 0,25 L, 2 kusov, 70%
33,62 €/1l
16,81 €
Predajca: somnia24

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
92% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
92%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Môj obľúbený parfum
Objem 0,1 l
Jednoducho top milujem ho tiež trvá veľmi dlho môžem len odporučiť
Hodnotenie z 24. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super!
Objem 0,1 l
Vôňa sa mi veľmi páči, cena aj doručenie boli skvelé.
Hodnotenie z 20. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfém Moschino gold fresh
Objem 0,1 l
Je super skvelý, môžem ho len odporučiť.
Hodnotenie z 19. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Wow, skvelý dizajn
Objem 0,03 l
Som úplne ohromený dizajnom, zberateľský predmet
Hodnotenie z 12. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Čerstvé zlato....
Objem 0,03 l
Rýchle dodanie, dobre zabalené a SUPER vôňa.
Hodnotenie z 3. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nádherné
Objem 0,1 l
Skvelý parfum s perfektným pomerom ceny a kvality.
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Proste super
Objem 0,03 l
Veľmi sa mi to páči
Hodnotenie z 17. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Cena Giter.
Objem 0,1 l
100 ml za dobrú cenu.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,50 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
360,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l