4,8



Na základe 10 hodnotení
Hmotnosť:
200 gPočet kusov:
- 10Zobraziť dostupné možnosti
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Nakladanie bazalky Knorr28,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Knorr croutinos so slnečnicovými semienkami37,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker Pistazien hacked, 25 g161,60 €/1kg
4,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker Mandeln gehackt, 5er Pack (5 x 100 g)22,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Obento Pittige Panko Broodkruimels 200 g – Pikantná alternatíva strúhanky na vyprážanie a pečenie
22,45 €/1kg
4,49 €
Predajca: LAVONIO

Wawi couverture white 200g
6,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Helcom maková náplň 850G
3,00 €/1kg
5,82 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,55 €
Predajca: Megasam24PL

Masa marcepanowa o smaku wiśniowym Lemke 200 g
12,45 €/1kg
6,40 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,49 €
Predajca: Lemke

Bezlepkové kocky chleba Leimer
34,69 €/1kg
6,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Gourmet Lobster Paste Polievky a omáčky 500g 3-pack
31,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nakrájané jahody 15 g (lyofilizované, bez pridaného cukru)
216,67 €/1kg
3,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 1204728004 Dr. Oetker Tortenguss Erdbeer 50,0 g
5,80 €/1l
1,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Horká čokoládová poleva Dr. Oetker 150g
24,13 €/1kg
3,62 €
Predajca: Store-Germany

Pickerd vegánska chuťová pasta s prírodnou bourbonskou vanilkou 50g
54,40 €/1kg
2,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pomito paradajková dužina na kúsky šťavnatá a čerstvá 500g
2,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd lieskovooriešková poleva s intenzívnou príchuťou lieskových orieškov 150g
20,80 €/1kg
3,12 €
Predajca: Store-Germany

Rila Tahina
23,93 €/1l
7,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd Crispy Donuts 65g
44,92 €/1kg
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker - Sladké palacinky - 190g
10,58 €/1kg
2,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kluth zázvor kúsky kandizovaný a sladený Premium Snack 175g
4,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Leimer fish panat hotová zmes pikantnej strúhanky 200g
Rybia panvica vám ušetrí časovo náročný proces kysnutia, solenia a bryndze, pretože už obsahuje všetky prísady. Čerstvé alebo mrazené ryby jednoducho obalíte čerstvú alebo mrazenú rybu v nej jednoducho otočte a pred vyprážaním na panvici ju zľahka pritlačte dozlatista.
LEIMER KGKotzinger Strasse 1D-83278 TraunsteinRybia strúhanka Leimer (200 g)
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, soľ, citrónový granulát, cibuľový granulát, korenie, paprika, zázvor, nové korenie, majorán, chrenový prášok, droždie, teľací prášok, cesnak, paprikový olej, MLIEČNY CUKOR
- Výživové údaje
- Energia: 1360 kJ / 321 kcal Tuky: 1,5 g - z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,6 g Sacharidy: 64,1 g - z toho cukor: 5,7 g Vláknina: 4,8 g Bielkoviny: 10,4 g Soľ: 12,5 g
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- LEIMER KGKotzinger Str. 16 83278 Traunstein
- Obchodný názov
- Drobky
- Výrobca
- Leimer
- Model
- Fisch Panat
- Rozsah dodávky
- Leimer fish panat hotová zmes strúhanky s pikantnou príchuťou 200g
- Číslo od výrobcu
- 21208
- EAN kód
- 4000186021208
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, soľ, citrónový granulát, cibuľový granulát, korenie, paprika, zázvor, nové korenie, majorán, chrenový prášok, droždie, teľací prášok, cesnak, paprikový olej, MLIEČNY CUKOR
- Výživové údaje
- Energia: 1360 kJ / 321 kcal Tuky: 1,5 g - z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,6 g Sacharidy: 64,1 g - z toho cukor: 5,7 g Vláknina: 4,8 g Bielkoviny: 10,4 g Soľ: 12,5 g
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- LEIMER KGKotzinger Str. 16 83278 Traunstein
- Obchodný názov
- Drobky
- Výrobca
- Leimer
- Model
- Fisch Panat
- Rozsah dodávky
- Leimer fish panat hotová zmes strúhanky s pikantnou príchuťou 200g
- Číslo od výrobcu
- 21208
- EAN kód
- 4000186021208
Hodí sa k tomu

Leimer Panat zmes strúhanky s jemným korením a vajcom 200g
7,70 €/1kg
1,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

REVENTO® Elektrický zabijak hmyzu - Elektrická pasca na muchy pasca na komáre lampa na komáre pasca na muchy zabijak na komáre 30W
29,90 €
Predajca: REVENTO

GymBeam - FIT Kuracie karí s ryžou (hotové jedlo) 420 g
25,78 €/1kg
12,63 €
Predajca: LAVONIO

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

TRESKO® Flexibilná záhradná hadica 30 m flexibilná flexibilná hadica na vodu
1,07 €/1m
31,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DWD-Company

Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
19,02 €/1kg
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zmiešané mini, 1 balenie (1 x 1,425 kg)
24,86 €/1kg
35,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zmes izbových rastlín ii Sada 3 rastlín, 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (horská palma) 1x Dracena marginata (drací strom), 10-12cm kvetinác
15,99 €
Predajca: Exotenherz

Longlife Rýchlo varené rezance Rýchlo pripravené bez vajec 500 g
7,50 €/1kg
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Maggi Fix farmársky hrniec s mletým mäsom
35,13 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MEBUS Quarz-Wanduhr analog mit Thermometer / Hygrometer ohne 1x AA Batterie Ø22,5cm silber
14,92 €
Predajca: NeuertsShop

Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
32,81 €/1kg
6,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
6,58 €/1kg
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Citrónová torta Dr. Oetker pripravená na pečenie s citrónovou tukovou polevou 140g
28,86 €/1kg
4,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ruf orechová zmes na pečenie koláčov,13716 1 balenie (1x 520 g balenie)
7,77 €/1kg
4,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BIOVITA Univerzálna zemina pre všetky izbové rastliny so 4-týždňovým hnojivom 20L Optimálna zemina pre zdravý a intenzívny rast vašich rastlín
2,00 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Čajník MEDUZA antracitový 1,8l
6,49 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
15,13 €/1kg
2,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Joyor Y8-S, Kolobežka, Čierna, 20 km/h, 120 kg, 2 koleso/kolesá, Hliník
616,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Dr. Oetker Quarkfein jahoda
31,25 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filety zo sleďa Appel v paradajkovom kréme z paradajok dozrievajúcich na slnku 200g
22,45 €/1l
4,49 €
Predajca: LAVONIO

Maille Dijon Mustard Original jedinečná silná príchuť 200ml
16,71 €/1kg
3,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Drevené debny 50 x 40 x 30 cm, , rustikálne a vintage
16,99 €
Predajca: Teramico

Karamelové sušienky Lotus Biscoff 150 ks.
26,39 €/1kg
24,74 €
Predajca: somnia24

Metten hrubý Sauerland bockwurst 845g
14,80 €/1kg
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BiFi Original Roll 24 x 45g saláma v cestíčku Klobásový snack
48,43 €/1kg
52,30 €
Predajca: AllYouNeed

Leimer Panat zmes strúhanky s jemným korením a vajcom 2500g
4,98 €/1kg
12,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meditrade® 80-901 Meditrade® lekárska ochranná maska Suavel® Protec podľa normy DIN EN 14683:2019, typ II, 50 ks
6,82 €
Predajca: M_plus_L

Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BLATTWERK Čisté organické hnojivo, univerzálne hnojivo, vegánske a organické NPK hnojivo 1L
12,99 €/1l
12,99 €
Predajca: Octopus
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%20% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
20%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Leimer FISCH PANAT
FISCH Panta je rýchla a chutí vynikajúco
Hodnotenie z 18. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
1.
Veľmi dobrá kvalita !Veľmi dobrá chuť !!!
Hodnotenie z 19. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Super produkt, super cena. Rýchle dodanie.
Hodnotenie z 31. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chlieb z rýb
Veľmi dobrá rybia pečienka, bohužiaľ dostupná len online!
Hodnotenie z 25. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Saracino modelovacia pasta biela 1 kg v prietokovom balení



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
57,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
56,23 €/1kg

Funcakes Deco Melts - zelené 250g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(101)Počet hodnotení: 101
44,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
179,40 €/1kg

FunCakes Deco Melts - žltá 250g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(101)Počet hodnotení: 101
44,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
176,80 €/1kg

FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(41)Počet hodnotení: 41
44,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
179,20 €/1kg

Zelený modelovací cukor Zelená modelovacia pasta 250g - Saracino



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
43,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
175,20 €/1kg

Saracino Modellierpaste Rot 250 g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
44,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
176,00 €/1kg

Žltý modelovací cukor Žltá modelovacia hmota 250g - Saracino



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
43,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
168,85 €/1kg

FunCakes Fondán ružový pastelový 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
42,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
170,80 €/1kg

Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,99 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

FunCakes F10140, Potravinová poleva, Zákusok, Torta, 404 kcal, 1693 kJ, 1,5 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(18)Počet hodnotení: 18
13,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,27 €/1kg

Modrý modelovací cukor Modrá modelovacia pasta 250g - Saracino



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
66,35 €/1kg

KYSELINA CITRÓNOVÁ 1 kg - BATOM



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,26 €
Predajca: Biogo
11,26 €/1kg

Culinaria sladká karamelová omáčka na zmrzlinu a dezerty 800 ml balenie 2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,56 €/1l

Leimer strúhanka na spojenie a zjemnenie strúhanky 5000g balenie 2



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
34,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ulita slimáka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
61,12 €/1kg

Lacroix hydinový vývar na polievky alebo omáčky 400 ml balenie 6 ks
25,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,70 €/1l

RUF tmavý orechový nugát 125g x 8 balení
40,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Puding s príchuťou jahody 2,5 kg, 1 balenie (1 x 2,5 kg)
26,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sušené ružové púčiky, červené, malé jedlé kvety, 20 g
13,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
650,00 €/1kg

Günthart marcipánové ruže červené s 33 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,71 €/1kg