4,3



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Knorr lahôdková omáčka na hydinu v hromadnom balení pre stravovacie zariadenia 1000g74,97 €/1kg
87,64 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
74,97 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
D&L Belgická koktailová omáčka Gourmet 2000ml12,23 €/1l
24,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Knorr Demiglace hnedá základná omáčka pre gastronómiu 1000g26,16 €/1kg
26,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Bravčová pečienka s omáčkou Knorr Delicatessen46,05 €/1kg
46,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Syrový dip Palapa, 470 ml
10,21 €/1l
4,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hamkerova poľovnícka omáčka
6,81 €/1kg
34,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázok produktu pre [ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantne pálivý](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ef2f73b8ef680c878d5974a4fc35faf9.webp)
[ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantne pálivý
11,10 €/1l
8,10 €
Predajca: Katomix

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Curry Mango, Kari, 220 ml, Zeler, Mlieko, Horčicová, 1372 kJ, 331 kcal, 1,5 g
17,41 €/1l
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Currywurst Sauce ovocná a pikantná s jemnou pálivosťou 500ml
9,40 €/1l
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Syrová gratinovaná omáčka Lukull
10,85 €/1kg
10,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Basilico, 400 g, CE, Plechovka, 1 kusov
11,34 €/1l
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantná omáčka s chilli 2000ml
10,13 €/1l
20,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lukull Omáčka Bernaise krémová s pikantnou bylinkovou príchuťou 250ml
13,04 €/1l
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr omáčka na šašlík pikantná a paradajková, ideálna k mäsu 250ml
8,84 €/1l
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka na pizzu 360g
8,69 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

ZEISNER Omáčka na šašlík 800ml
16,47 €/1l
13,18 €
Predajca: Pantry_Intl

Knorr Chilli omáčka ostrá a chrumkavá, ideálna k mäsu 250ml
8,84 €/1l
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

O'Food BBQ omáčka a marináda na hovädzie mäso 280 g
20,04 €/1kg
5,61 €
Predajca: Pantry_Intl

Händlmaier Horúca paradajková omáčka ideálna na mäso a raclette 200ml
10,95 €/1l
2,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Maggi Jäger omáčka ideálna na pečené rezne a steaky 200g
Maggi Jäger Sauce s plnou chuťou papriky, húb a korenia dokonale doplní výdatné mäsové pokrmy.
Lovecká omáčka - obzvlášť chutná k mäsu
Maggi Jäger omáčka je nevyhnutná k poľovníckym steakom, medailónikom alebo steakom. Táto hubová omáčka chutí mimoriadne lahodne aj s mäsovými guľkami a klobásami. S poľovníckou omáčkou sa dajú realizovať mnohé kreatívne nápady na omáčky, ktoré sú individuálne zdokonalené.
MAGGI GmbHLyoner Straße 23
D-60528 Frankfurt nad Mohanom
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 2 l
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, palmový tuk, kvasnicový extrakt, jodizovaná soľ, cukor, škrob, 4,4 % húb, paradajky, CELER, korenie (paprika, cesnak, biele korenie), údený tuk (slanina, dym), arómy, údená aróma, slnečnicový olej, maltodextrín, zahusťovadlo: guarová guma, okysľovač: kyselina citrónová. Môže obsahovať VJELIČKA, MLIEKO, SÓJU a HORČICU.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 166 kJ Kalorická hodnota v kcal 40 kcal Tuky 1,5 g Nasýtené mastné kyseliny 0,9 g Sacharidy 4,9 g Cukor 1,1 g Bielkoviny 1,3 g Soľ 1,4 g Vláknina 0,5 g
- Potravinársky podnik
- MAGGI GmbHLyoner Straße 23 D-60528 Frankfurt / Main
- Obchodný názov
- 0
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- s37555
- EAN kód
- 7613035494640
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 2 l
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, palmový tuk, kvasnicový extrakt, jodizovaná soľ, cukor, škrob, 4,4 % húb, paradajky, CELER, korenie (paprika, cesnak, biele korenie), údený tuk (slanina, dym), arómy, údená aróma, slnečnicový olej, maltodextrín, zahusťovadlo: guarová guma, okysľovač: kyselina citrónová. Môže obsahovať VJELIČKA, MLIEKO, SÓJU a HORČICU.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 166 kJ Kalorická hodnota v kcal 40 kcal Tuky 1,5 g Nasýtené mastné kyseliny 0,9 g Sacharidy 4,9 g Cukor 1,1 g Bielkoviny 1,3 g Soľ 1,4 g Vláknina 0,5 g
- Potravinársky podnik
- MAGGI GmbHLyoner Straße 23 D-60528 Frankfurt / Main
- Obchodný názov
- 0
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- s37555
- EAN kód
- 7613035494640
Hodí sa k tomu

Maggi Fix na pečenie tortelloni alla panna rafinované s bylinkami 36g
13,70 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na rezne ideálna pre každý rezeň 2er za 2x 250ml
33,67 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi lahôdková omáčka na pečienky tmavá omáčka na mäso 277g
41,17 €/1kg
9,88 €
Predajca: AllYouNeed

Maggi smotanová omáčka na pečienku ideálna na rezeň a plátky mäsa 228g
25,05 €/1kg
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit hubová krémová polievka s prírodnými prísadami 57g
23,68 €/1kg
1,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Geschnetzeltes Zürich style
29,15 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na paprikový krém kuracie krémové s cibuľou 31g
37,27 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Delikateß omáčka na rolády
16,56 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na hydinu ideálna na kačicu a morku 2er za 2x 250ml
33,67 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maybach Weißer Burgunder, suché, biele víno ročník 2020 alk. 11,5 % obj.
44,15 €/1l
33,11 €
Predajca: AllYouNeed

Maggi Fix na kuracie špecle s cibuľou a petržlenovou vňaťou 48g
28,54 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na pečené hovädzie mäso na mäsové jedlá 58g 2er na 2x 250ml
33,67 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na kuracie mäso na hubovom kréme s petržlenovou vňaťou 36g
38,06 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Peter Mertes Bree Rizling rýnsky s trpkou ovocnou chuťou 750ml
8,63 €/1l
6,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Maďarský guláš
24,46 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chlieb celozrnný ražný s ovsenými a pšeničnými klíčkami 500g
7,50 €/1kg
4,07 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Kúpeľňová rohož Homerella, protišmyková, vhodná pre citlivú pokožku, 88 x 39 cm, s uchytením | Protiskluzová rohož do vane bez obsahu BPA | Sprchová rohož, vhodná do práčky, kúpeľňová rohož
58,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Barilla Lasagne, Lazane, Plnené cestoviny, 500 g, 20 min, CE
19,06 €/1kg
9,53 €
Predajca: somnia24

Maggi cibuľová omáčka ideálna na steaky a klobásy 2er za 2x 250ml
33,67 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
18,23 €/1kg
18,23 €
Predajca: somnia24

Maggi Fix na guľky do rúry s goudou v pikantnej paradajkovej omáčke 43g
31,86 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Matrac zo studenej peny 90 x 200 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - ergonomický, priedušný a bodovo elastický
119,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Maggi Fix na vrstvenú kapustu s mletým mäsom a údenou slaninou 31g
44,19 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix panvica s mletým pórom a rezancami
32,62 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix farmársky hrniec s mletým mäsom
35,13 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teleskopická prachovka s 3 hlavicami do 280 cm Prachový mop Lapač prachu Teleskopická prachovka Teleskopická rukoväť Ručná prachovka na úzke priestory Sivá Retoo
11,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Rotkäppchen šumivé víno polosuché
15,33 €/1l
11,50 €
Predajca: AllYouNeed

Maggi Fix na lasagne pikantné paradajky prírodné zložky 30 g
45,67 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
149,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Maggi Fix na karfiolový zemiakový nákyp s petržlenovou vňaťou 51g
26,86 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%33% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
33%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
chuť !
S Maggi ako vždy..chutí skvele! !
Hodnotenie z 17. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BBQUE Grilovacia omáčka z medu a horčice 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

Develey BBQUE Chilli a chrenová omáčka 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

BBQUE Barbecue Pôvodná klasická grilovacia omáčka 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

Zahusťovadlo do omáčok Mondamin, svetlé
125,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,59 €/1kg

Oscar Demi Glace hnedá omáčka prémiový koncentrát na omáčky 1000ml
31,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,43 €/1l

Pinata Jalapeno Cheese Sauce krémová, pikantná a všestranná 3000g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,60 €/1kg

Hamkerova poľovnícka omáčka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,81 €/1kg

Heinz Frites omáčka s dávkovačom svetlá krémová 3 x 2500ml 7500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
41,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,47 €/1l

Naarmann omáčka Hollandaise Sauce vegan We love Plants 1000ml
6,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,25 €/1l

18 x Maggi - Omáčka na klobásy - 2 balenia - 2 x 250 ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
50,50 €/1kg

Frischli Hollandaise omáčka fresh hollandaise delight 1000ml
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,02 €/1l

Finn Crisp Snacks Pražená paprika aus Vollkorn Chutné a chrumkavé 150g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,80 €/1kg

La Costena Salsa Chiptole



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,71 €/1l

Maggi Currywurst Sauce ovocná a pikantná s jemnou pálivosťou 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,40 €/1l

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantná omáčka s chilli 2000ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
20,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,13 €/1l

Block House Steaková omáčka s paradajkami a paprikou na grilovanie 240g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,63 €/1l

Cholimex chilli a ananásová omáčka ostrá na namáčanie a dochutenie 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,28 €/1l

Wan Kwai Kórejská BBQ omáčka Bulgogi s pikantnou dymovou príchuťou 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,00 €/1l

The Real Burger Sauce Sladkokyslá omáčka s kúskami uhorky 2000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,51 €/1l

Macarico Piri Piri Portugalská pálivá chilli omáčka na grilovanie 200g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,45 €/1l