5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Develey BBQUE Chilli a chrenová omáčka 400 ml14,50 €/1l
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
BBQUE Grilovacia omáčka z medu a horčice 400 ml14,50 €/1l
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Pinata Jalapeno Cheese Sauce krémová, pikantná a všestranná 3000g9,60 €/1kg
28,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Schwartau dezertná omáčka s lahodnou karamelovou príchuťou 1530ml15,64 €/1l
23,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantná omáčka s chilli 2000ml
10,13 €/1l
20,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lukull Omáčka Bernaise krémová s pikantnou bylinkovou príchuťou 250ml
13,04 €/1l
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Jäger omáčka ideálna na pečené rezne a steaky 200g
2,83 €/1l
5,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Curry Mango, Kari, 220 ml, Zeler, Mlieko, Horčicová, 1372 kJ, 331 kcal, 1,5 g
17,41 €/1l
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Syrová gratinovaná omáčka Lukull
10,85 €/1kg
10,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

La Costena Salsa Chiptole
18,71 €/1l
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kraft El Pueblo ohnivo pálivá mexická salsa 2000ml
10,14 €/1l
20,28 €
Predajca: AllYouNeed

Develey sladkokyslá omáčka 875ml
7,30 €/1l
6,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Develey omáčka zo zakysanej smotany 875ml
7,30 €/1l
6,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gouda's Glorie - Pikantná andalúzska omáčka - 550 ml
11,96 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Maggi Texicana salsa omáčka na namáčanie a dochucovanie 500ml
10,62 €/1l
5,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná ochucovacia omáčka 150 ml
23,13 €/1l
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Lea and Perrins Worcestershire pikantná omáčka Ochucovacia omáčka 568ml
23,17 €/1l
13,16 €
Predajca: LAVONIO

Develey 184862, Omáčka na burger, 250 ml
9,28 €/1l
2,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Delicpol Worcestershire omáčka 290 ml
20,97 €/1l
6,08 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
La Costena Čedar syrová omáčka krémová a chutná pre mnohé jedlá
Keď má byť krémová, syrová a naozaj chutná: Čedar syrová omáčka La Costeña prináša autentický pocit Tex-Mex priamo na váš tanier. Či už s nachos, na hamburgery alebo ako dip - táto omáčka premení každé občerstvenie na malý vrchol.
Prečo práve syrová omáčka La Costeña Cheddar?
Táto syrová omáčka pripravená na konzumáciu zaujme svojou krémovou konzistenciou, typickou chuťou čedaru a všestrannosťou. Ideálna pre fanúšikov mexickej kuchyne alebo pre každého, kto nechce pri občerstvení prísť o intenzívnu chuť. Môže sa podávať teplá alebo studená - vždy poteší.
Čo môžete očakávať
- Jemne ochutená syrová omáčka z čedaru v mexickom štýle
- Krémová, pikantná, ideálna ako dip alebo poleva
- Ideálna na nachos, burritos, hamburgery, zemiakové placky atď.
- Pripravená na konzumáciu - stačí ohriať alebo si ju vychutnať studenú
- Ideálna na večierky, filmové večery alebo malú chuť na syr medzi jedlami
Ako si vychutnať syrovú omáčku La Costeña
Jednoducho ohrejte na panvici alebo v mikrovlnnej rúre a podávajte s čerstvými nachos. Alebo ju použite priamo na sendvič, ako vylepšenie hamburgerov alebo ako posýpku na hranolky. Možno kombinovať s jalapeños, salsou alebo guacamole - pre ten pravý pocit pouličného jedla doma.
Záver
Krémový, syrový, originálny: Čedarová omáčka, ktorá dokáže všetko - okrem nudy.
Výrobca:Sierra Madre GmbHRohrstrasse 26,58093 Hagen 470 GRMbalenie po 1 ks
Syrový dip Palapa
Kto nemá vždy chuť na chilli a korenie alebo neznáša príliš veľkú pálivosť, mal by si dopriať túto syrovú omáčku na americký spôsob. Táto syrová omáčka, v mexickom jazyku známa ako salsa de queso, sa vyrába zo syra čedar. Chutná syrová omáčka na americký spôsob s čedarom sa výborne hodí k občerstveniu, ako sú tortillové čipsy, a môže sa použiť ako jemný dip a nátierka.
Syrová omáčka z čedaru je tiež skutočným hitom ako poleva na zemiakové jedlá, grilované jedlá, nákypy a pečivo, toasty a hamburgery. Čedar syrová omáčka Palapa sa výborne hodí aj k vegetariánskym jedlám, zeleninovým tyčinkám a dokonca aj ku kuraciemu mäsu a, samozrejme, k pikantným červeným salsám.
Čistý obsah: 470 g
Názov potraviny:Omáčka
Ingredients: Voda, syrový prípravok (11,9 %) (obsahuje MLIEKO), regulátor kyslosti (E-339, E450, E451, E452), repkový olej, modifikovaný škrob, kokosový olej, MLIEKO BIELE, soľ, cukor, prírodná aróma (MLIEKO, jačmeň), farbivá (E-160a, E160c), stabilizátory (E415, E412), antioxidant (E-300).
Alergény: obsahuje: Mlieko a mliečne výrobky (vrátane laktózy), pšenica a pšeničné výrobky (vrátane lepku), jačmeň a jačmenné výrobky (vrátane lepku)
Obsahuje farbivá (E-160a, E160c) Výživové hodnoty (na 100 g):
Kalórie: 595 KJ / 143 Kcal
Tuky: 11,0 g
z toho nasýtené kyseliny: 3,8 g
Sacharidy: 6,5 g
z toho cukor: 2,0 g
Bielkoviny: 4,5 g
Soľ: 1,9 g
Zodpovedný :Sierra Madre Trend Food GmbH, Rohrstraße 15, 58093 Hagen, Nemecko
Krajina pôvodu: Belgicko
Upozornenia na nebezpečenstvo:Skladujte na chladnom mieste, chráňte pred teplom a priamym svetlom. Po otvorení uchovávajte v chlade a spotrebujte do 5 dní.
Palapavyrába aj výrobky, v ktorých sa používajú vajcia, pšeničná múka (lepok), mlieko (laktóza), ovocie, sezam a víno (siričitany).
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Objem
- 0.47 l
- Zloženie
- Voda, syrový prípravok (11,9 %) (syr (MLIEKO), taviace soli: E331, E339, E450, E451, E452), repkový olej, modifikovaný škrob, bielkoviny MLIEKA, jedlá soľ, cukor, prírodné arómy (MLIEKO), kokosový olej, regulátor kyslosti: E339; farbivá: E160a, E160c; stabilizátory: E415, E412; okysľovač: E330; antioxidant: E300
- Výživové údaje
- Energia kj 571 kj Energia kcal 137 kcal Tuky 10GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 2,8GRM Sacharidy 7GRM Sacharidy, z toho cukor 1,2GRM Bielkoviny 4,8GRM Soľ 1,7GRM
- Alergény
- Obilniny obsahujúce glutén, konkrétne jačmeň a výrobky z nehoMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Obsahuje pšenicu a pšeničné výrobky
- Hmotnosť
- 760 g
- Potravinársky podnik
- Sierra Madre GmbH, Rohrstraße 26, 58093 Hagen
- Obchodný názov
- Čedar syrová omáčka Palapa
- Výrobca
- Sierra Madre
- Číslo od výrobcu
- 860175
- EAN kód
- 4260099731247
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Objem
- 0.47 l
- Zloženie
- Voda, syrový prípravok (11,9 %) (syr (MLIEKO), taviace soli: E331, E339, E450, E451, E452), repkový olej, modifikovaný škrob, bielkoviny MLIEKA, jedlá soľ, cukor, prírodné arómy (MLIEKO), kokosový olej, regulátor kyslosti: E339; farbivá: E160a, E160c; stabilizátory: E415, E412; okysľovač: E330; antioxidant: E300
- Výživové údaje
- Energia kj 571 kj Energia kcal 137 kcal Tuky 10GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 2,8GRM Sacharidy 7GRM Sacharidy, z toho cukor 1,2GRM Bielkoviny 4,8GRM Soľ 1,7GRM
- Alergény
- Obilniny obsahujúce glutén, konkrétne jačmeň a výrobky z nehoMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Obsahuje pšenicu a pšeničné výrobky
- Hmotnosť
- 760 g
- Potravinársky podnik
- Sierra Madre GmbH, Rohrstraße 26, 58093 Hagen
- Obchodný názov
- Čedar syrová omáčka Palapa
- Výrobca
- Sierra Madre
- Číslo od výrobcu
- 860175
- EAN kód
- 4260099731247
Hodí sa k tomu

BiFi Original Roll 24 x 45g saláma v cestíčku Klobásový snack
48,43 €/1kg
52,30 €
Predajca: AllYouNeed

ZMH LED pásik 20 m svetla Smart RGB páska nastaviteľná pre vianočnú párty Bar Interiérový dizajn
36,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: ZMH

Henderson and Sons Tortilla Chips Hot Chilli Taste Potato Chips 450g
9,44 €/1kg
4,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pinata Čedar syrová omáčka
9,60 €/1kg
28,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MIX farebný ochutený cukor do cukrovej vaty SET 8x 400g
200,50 €/1kg
20,05 €
Predajca: Lumarko

Culinaria Cheese Tortellini vaječné cestoviny so syrovou náplňou 1000g
8,72 €/1kg
8,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lukull Omáčka Bernaise krémová s pikantnou bylinkovou príchuťou 250ml
13,04 €/1l
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Henderson Sons guacamole dip zelený krémový slaný v pohári 300g
10,97 €/1l
3,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chio Dip Hot Cheese Hot cheese dip s pikantnými jalapeňos 200ml
11,59 €/1kg
4,59 €
Predajca: LAVONIO

Henderson and Sons Hot Salsa Dip pikantne pálivý vo formáte XXL 1050g
7,67 €/1l
8,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Santa Maria Dip Nacho Cheese Style Cheese Dip 250g
6,05 €/1kg
4,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
90,00 €/1kg
16,20 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Barilla 622212005 Barilla Classica Fusilli 5,0 kg
5,03 €/1kg
25,15 €
Predajca: somnia24

Pampers® 8006540510247 Feuchttücher aqua Harmonie™, 720 St.
22,08 €/1kg
94,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Bärenmarke trvanlivé mlieko 3,8 % tuku s veľmi vysokou teplotou 1000 ml
3,15 €/1l
3,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ankarské rezance – Tel Sehriye 500 g
6,82 €/1kg
3,41 €
Predajca: Pantry_Intl

Pšeničná múka typ 405
1,14 €/1kg
5,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
16,90 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
22,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Maggi Jäger omáčka ideálna na pečené rezne a steaky 200g
2,83 €/1l
5,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

King George čajový nápoj instantný čerešňovo-banánový (1x400g fľaša)
7,97 €/1kg
3,19 €
Predajca: Euroshare

Holandská omáčka Lukull s jemnou krémovou konzistenciou 1000ml
11,16 €/1l
11,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Gorenje GS643C90X, Voľne stojaci, Úplná veľkosť (60 cm), Strieborná, Dotyk, 3 košík/košíky, Horný
633,79 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je C.
Predajca: Dragtek-com

Barilla Fusilli, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 11 min, CE
3,78 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BBQUE Grilovacia omáčka z medu a horčice 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

Develey BBQUE Chilli a chrenová omáčka 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

BBQUE Barbecue Pôvodná klasická grilovacia omáčka 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

Zahusťovadlo do omáčok Mondamin, svetlé
125,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,59 €/1kg

Hamkerova poľovnícka omáčka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,81 €/1kg

Pinata Jalapeno Cheese Sauce krémová, pikantná a všestranná 3000g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,60 €/1kg

Schwartau dezertná omáčka s lahodnou karamelovou príchuťou 1530ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,64 €/1l

Oscar Demi Glace hnedá omáčka prémiový koncentrát na omáčky 1000ml
31,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,43 €/1l

Heinz Frites omáčka s dávkovačom svetlá krémová 3 x 2500ml 7500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
41,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,47 €/1l

Wiberg Dip Sauce Smoked Honey Squeeze Bottle ovocný dymový 850g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,25 €/1kg

Wiberg Dip Sauce Barbecue Fľaša na stláčanie ovocné chilli 850g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,25 €/1kg

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,10 €/1l

Homann Burger omáčka s jemnými kúskami uhorky stlačiteľná fľaša 875ml
6,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Basilico, 400 g, CE, Plechovka, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,34 €/1l

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantná omáčka s chilli 2000ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
20,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,13 €/1l

The Real Burger Sauce Sladkokyslá omáčka s kúskami uhorky 2000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,51 €/1l

Omáčka Nando's Peri-Peri s citrónom a bylinkami, 125 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,69 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,53 €
Predajca: AllYouNeed
18,28 €/1kg

Old Texas Ghost Pepper BBQ Sauce 455ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,33 €
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
99,63 €/1l

Originálna austrálska pálivá a korenistá omáčka na grilovanie mit Raucharoma 355ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,45 €/1l

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná ochucovacia omáčka 150 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,13 €/1l