4,1



Na základe 21 hodnotení
Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 50ml
60,86 €
1 217,20 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Loewe Loewe 7 Pour Homme Woda toaletowa, 50ml1 482,20 €/1l
74,11 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Prada Luna Rossa Ozean toaletná voda707,20 €/1l
106,08 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml928,80 €/1l
92,88 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml888,00 €/1l
88,80 €
Predajca: PerfumTraders

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 150ml
840,20 €/1l
126,03 €
Predajca: EasoMagno

Prada Luna Rossa Ocean Woda toaletowa, 50ml
1 341,60 €/1l
67,08 €
Predajca: PerfumTraders

Prada Luna Rossa Sport toaletná voda pre mužov 100 ml
1 097,20 €/1l
109,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Prada Luna Rossa pánsky 100 ml EDT sprej
971,50 €/1l
97,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Prada Prada L'Homme L'Eau toaletná voda pre mužov 100 ml
896,10 €/1l
89,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Versace Eros - toaletná voda v spreji 30 ml
1 133,33 €/1l
34,00 €
Predajca: FragrancesBg

Prada Prada L'Homme L'Eau toaletná voda pre mužov 50 ml
1 509,40 €/1l
75,47 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Pour Homme Dylan Blue 100ml - Mužská toaletná voda s citrusovými a drevitými tónmi od Versace. Vhodná na každodenné nosenie.
626,70 €/1l
62,67 €
Predajca: BRASTYGroup

Burberry London, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Škorica, Levanduľa, Koža, Citlivka, Dub, Tabak
414,10 €/1l
41,41 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage toaletní voda pro muže 100 ml
663,30 €/1l
66,33 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Prada Carbon Luna Rossa Ocean Náplň toaletnej vody
666,60 €/1l
99,99 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Acqua Di Gio Profondo, toaletná voda vo spreji
1 431,20 €/1l
71,56 €
Predajca: PerfumTraders

Coach for Men, Toaletná voda 100 ml
421,00 €/1l
45,38 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Prada - Luna Rossa Sport EDT 50ml
1 797,80 €/1l
89,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Prada - Luna Rossa Sport EDT 100ml
919,50 €/1l
91,95 €
Predajca: Denpoli-Venda
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Toaletná voda Prada Luna Rossa Carbon (50 ml) je exkluzívna vôňa pre mužov. Vôňa je klasicky podmanivá s amboxanom, horkým pomarančom a levanduľou. Vďaka zloženiu je parfém bohatý a vôňa dlho vydrží na pokožke, vlasoch aj oblečení. Ťažký flakón s čiernymi a červenými detailmi je nadčasový a upúta pozornosť v každej kúpeľni.
Prada Luna Rossa Carbon toaletná voda pre mužov
Luna Rossa Carbon, aromatická vôňa pre mužov.
Luna Rossa Carbon bola uvedená na trh v roku 2017.
Tvorcom tejto vône je Daniela Andriere.
- Vrchné tóny sú bergamot a korenie,
- Srdcové tóny sú levanduľa, mletá tinktúra, vodné tóny, kovové tóny a drevené uhlie,
- Základné tóny sú pačuli a ambroxan.
Pánsky parfém Luna Rossa Carbon
Prada
EDT 50 mlNechajte saprekvapiť a definovať svoju osobnosť týmto 100% originálnym pánskymparfémom Luna Rossa Carbon Prada EDT s jedinečnou, osobitú vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Prada!
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Pohlavie: muži
- Názov parfému: Luna Rossa Carbon
PRADA Luna Rossa Carbon 50 ml EDT toaletná voda v spreji Neu Original
Bergamot, korenie, kovové tóny, levanduľa, mletá tinktúra, voda, tóny dreveného uhlia, ambroxanu a pačuli
Toaletná voda Luna Rossa Carbon od značky Prada bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 50ml
Kúpte si Prada Spray Luna Rossa Carbon Eau de Toilette teraz na Beauty Plaza.
Vrchné tóny: Korenie, bergamot: Stredné tóny: Stredné tóny: pôdna tinktúra, vodné tóny, levanduľa, uhlie, kovové tóny: Základné tóny: Zloženie: pačuli, ambroxan
Vynikajúci, ný
Prada Luna Rossa Carbon Pour Homme Edt Spray 65114814 SPANJE Kartón @ 1 fľaša x 50 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 50ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 8435137759811
- Číslo od výrobcu
- LD007901
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 50ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 8435137759811
- Číslo od výrobcu
- LD007901
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 100ml
500,00 €/1l
69,69 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,00 €
Predajca: Novada-Shop

Versace Pour Homme Dylan Blue 100ml - Mužská toaletná voda s citrusovými a drevitými tónmi od Versace. Vhodná na každodenné nosenie.
626,70 €/1l
62,67 €
Predajca: BRASTYGroup

Dsquared2 - Green Wood EDT 50ml
425,00 €/1l
21,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dsquared2 Green Wood Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
343,70 €/1l
34,37 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc Explorer, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
694,83 €/1l
41,69 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 725,30 €/1l
172,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Apple iPhone 13 Pro 128GB Sierrablau
Generálne opravený
385,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MOBII-X

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 150ml
840,20 €/1l
126,03 €
Predajca: EasoMagno

Dolce & Gabbana The One for Men Parfumovaná voda 150ml
619,93 €/1l
92,99 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

SONGMICS Odpadkový kôš s kovovými nožičkami, odpadkový kôš, 30 l, ergonomický, oceľ
142,50 €
Predajca: Lumarko

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Prada - L´Homme Intense EDP 100ml
1 086,50 €/1l
108,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dior Sauvage toaletní voda pro muže 100 ml
663,30 €/1l
66,33 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

3x ochranné sklo ( displej + fotoaparát ) pre Samsung Galaxy A52 / A52 5G ochrana displeja 9H pancierová fólia
11,88 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES

Giorgio Armani Parfumovaná voda Acqua di Gio Profondo Eau de Parfum
706,15 €/1l
141,23 €
Predajca: BRASTYGroup

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli
2 008,60 €/1l
100,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dsquared, Red Wood, Eau De Toilette, For Women, 50 ml
432,20 €/1l
21,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Flieks záhradná obývacia súprava 5-dielna, záhradná pohovka s 2 záhradnými stolíkmi, záhradná nábytková súprava obývacia súprava záhradný nábytok balkónový nábytok pre 6 osôb, balkónový nábytok z lana, sivá
975,99 €
-85,39 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
890,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
421,00 €/1l
42,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Prada - Luna Rossa Black EDP 50ml
1 344,20 €/1l
67,21 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana The One, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
1 069,40 €/1l
53,47 €
Predajca: BRASTYGroup

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Podložka pod myš XXL Gaming800x400 mm Veľká podložka na stôl Veľká veľkosť Špeciálny povrch podložky na stôl Zlepšuje presnosť Rýchlosť Retoo
9,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

Apple iPhone 16 , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
936,53 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
76% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
76%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%10% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
10%14% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
14%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prada Luna Rossa Carbon - toaletná voda pre mužov
Objem 0,1 l
veľmi dobrá vôňa opäť nová senzácia od Luna Rossa, po Prada-Black a Paradigme teraz Carbon som nadšený 3 nádherné vône, ktoré "muž" môže vždy nosiť, čisté nadšenie
Hodnotenie z 7. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
pre mňa najlepší parfém
Objem 0,1 l
Na leto som si vybral ponuku a kúpil som si ho. Za 2–3 dni mi všetko dorazilo v perfektnom stave
Hodnotenie z 15. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle doručenie. Špičkový tovar za skvelú cenu!
Objem 0,1 l
Špičkový tovar v originálnom balení.
Hodnotenie z 6. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,1 l
Dobré
Hodnotenie z 29. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,1 l
Ako vždy
Hodnotenie z 25. júla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie.dobrý parfum.
Objem 0,1 l
V internetovom obchode Kaufland nájdete kvalitné parfumy a mnoho ďalšieho.
Hodnotenie z 26. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Odporučiť
Objem 0,05 l
Veľmi dobré a jednoduché a rýchle dodanie
Hodnotenie z 20. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchlo
Objem 0,05 l
Originálny tovar a veľmi rýchle dodanie
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l