4,7



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
MARBERT Man Classic, Voda po holení, Univerzálne, 100 ml283,20 €/1l
28,32 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nishman voda po holení After Shave Cologne Nesly 400 ml26,52 €/1l
10,61 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Dior - Sauvage After Shave Balsam 100ml650,20 €/1l
65,02 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Proraso Refreshing After Shave Lotion 100 ml48,64 €/1kg
16,05 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Serica

Old Spice® 8001090978714 Old Spice® ORIGINAL After Shave 150 ml
49 750,00 €/1kg
9,95 €
Predajca: Friseurtotal

Old Spice Wolfhorn voda po holen 100ml
175,70 €/1l
17,57 €
Predajca: Zeitburg

Brut Originál Holiaca Voda 100ml
113,30 €/1l
11,33 €
Predajca: Zeitburg

Malizia Man Vetyver Woda po goleniu
139,30 €/1l
13,93 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Tabac Original, Voda po holení, 200 ml
106,05 €/1l
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Tabac - Tabac Original After Shave 300ml
77,43 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss The Scent voda po holení pre mužov 100 ml
514,90 €/1l
51,49 €
Predajca: somnia24

Pino Silvestre Original Voda po holení 125ml
147,44 €/1l
18,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Floïd Floïd The Genuine voda po holení 150 ml
439,20 €/1l
65,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

AXE Dark Temptation, Voda po holení, Univerzálne, 100 ml, Alcohol Denat., Aqua, Parfum, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexyl..., 1 kusov
275,60 €/1l
27,56 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Reuzel - Wood & Spice Aftershave - Aftershave 100ml
65,00 €/1l
6,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Old Spice Whitewater voda po holení 100 ml
178,10 €/1l
17,81 €
Predajca: Katomix

Hattric - Classic After Shave - Aftershave for men 200ml
45,15 €/1l
9,03 €
Predajca: Glamperfeu

Proraso Osvežujúci balzam po holení, 400 ml
44 280,00 €/1kg
22,14 €
Predajca: barberkosmetik

Proraso upokojujúci balzam po holení Moisturizing And Nourishing After Shave Lotion 400 ml
27,67 €/1kg
22,14 €
Predajca: barberkosmetik

Joolea, Osviežujúca voda po holení, 100 ml
52,00 €/1l
5,20 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Osviežujúci krém po holení pre moderného muža
Klasika značkypre mužov
- Lotion po holení Old Spice – Whitewater je nepostrádateľným produktom v každodennej pánskej starostlivosti. S ikonickou vôňou, ktorá pripomína čerstvú, čistú vodu, ponúka tento lotion po holení osviežujúci zážitok, ktorý vám pomôže začať deň plný energie. Starostlivo vyvinutá pleťová voda upokojuje a tonizuje pokožku po holení a zaisťuje príjemný pocit na pokožke. Ideálna pre mužov, ktorí hľadajú tradičný, ale zároveň účinný produkt starostlivosti.
Detailyoprodukte
- Medzi hlavné vlastnosti pleťovej vody po holení Old Spice – Whitewater patria:
- Typ: pleťová voda po holení
- Značka: Old Spice
- Vôňa: Whitewater (svieža, čistá vôňa)
- Obsah: 100 ml
- Zloženie: Alcohol denat., Aqua, Parfum, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Limonene, Linalool, t-Butyl Alcohol, hexyl cinnamal, alantoín, kyselina mliečna, citronelol, geraniol, benzyl salicylát, hydroxid sodný, citral, alfa-izometyl ionón, eugenol, cinnamal, denatóniumbenzoát.
Všestranné možnosti použitia
- Lotion po holení Old Spice je ideálny pre mužov, ktorí hľadajú sviežu a dlhotrvajúcu vôňu. Bol vyvinutý špeciálne pre nasledujúce skupiny používateľov:
- Milovníkov klasických vôní: Ideálna pre mužov, ktorí ocenia tradičnú, výraznú a sviežu vôňu.
- Aktívni muži: Krém nielen osviežuje, ale aj výborne stará o pokožku, dezinfikuje ju po holení a uzatvára póry.
- Muži dbajúci o starostlivosť o pleť: Vďaka zložkám, ako je alantoín a kyselina mliečna, krém zaisťuje jemnú starostlivosť a upokojenie pokožky.
Výhody produktu:
- Nadčasová vôňa: Svieža vôňa Whitewater patrí už roky medzi najobľúbenejšie pánske vône na celom svete.
- Dezinfekčný účinok: Krém pomáha rýchlo dezinfikovať a hojiť mikroporanenia, ktoré vznikajú pri holení.
- Starostlivosť o pokožku: Obohatené o kyselinu mliečnu a alantoín, ktoré upokojujú a zjemňujú pokožku po holení.
- Dlhotrvajúca vôňa: Vôňa vydrží mnoho hodín, a preto môže slúžiť ako náhrada za bežné parfémy.
- Klasická sklenená fľaša: Robustné a elegantné sklenené balenie nielenže zaisťuje atraktívny vzhľad, ale zároveň chráni zložky krému.
Najväčšie výhody používania tohto produktu
- S pleťovou vodou po holení Old Spice – Whitewater si vyberáte produkt, ktorý nielen upokojí vašu pokožku po holení, ale ponúka aj osviežujúcu a dlhotrvajúcu vôňu. Táto pleťová voda po holení je ideálna na každodenné použitie a zaručuje, že sa budete celý deň cítiť svieži a upravení. Je ideálna pre aktívnych mužov, ktorí kladú dôraz na účinnú starostlivosť po holení a zároveň si chcú vychutnať klasickú vôňu.
Zažite osviežujúcu vlnu sviežosti! Kúpte si Old Spice Whitewater teraz a užite si pohodlie po každom holení!
Voda po holení s osviežujúcou vôňou pre každodenný pocit sviežosti.
Starostlivá o vzhľad a pokožku? Holicí krém Old Spice Whitewater je tu pre Vás! S osviežujúcim vôňou a hydratačnými účinkami dodáva Vašej pokožke zbierku dojemných zážitkov. S ľahkou konzistenciou a balením 100ml je ideálny spoločník do bežného či cestovného vybavenia. Užite si jemné a hladké oholenie s kúskom u od značky Old Spice.
Old Spice - White Water After Shave 100ml After Shave. For men.
Voda po holení Old Spice pomáha znižovať podráždenie po holení a dodáva mladistvú a čistú vôňu radu Whitewater.
Old Spice WHITEWATER After ShaveŠpeciálna starostlivosť na holenie od Old Spice s vôňou Whitewater.
- Model
- Old Spice Whitewater
- Hmotnosť
- 0.2 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Výživné zloženie: Voda, glicerin, kyselina steárová, kyselina palmitová, propylénglykol, glykol stearát, oxid titaničitý, kyselina mirystová, benzyléter myristylpropionovaný, kyselina laurová, parfum, kyselina karboxylová, chlorid céziovo-sodný, síran sodný, fenoxyledý, karbomer, hexamidindioxid, butylfenylmethyldibenzyl, glykolodiéter, cetyllexyléther.
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 1x pleťová voda po holení Old Spice Whitewater (100 ml)
- EAN kód
- 5000174440256
- Číslo od výrobcu
- 356333
- Model
- Old Spice Whitewater
- Hmotnosť
- 0.2 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Výživné zloženie: Voda, glicerin, kyselina steárová, kyselina palmitová, propylénglykol, glykol stearát, oxid titaničitý, kyselina mirystová, benzyléter myristylpropionovaný, kyselina laurová, parfum, kyselina karboxylová, chlorid céziovo-sodný, síran sodný, fenoxyledý, karbomer, hexamidindioxid, butylfenylmethyldibenzyl, glykolodiéter, cetyllexyléther.
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 1x pleťová voda po holení Old Spice Whitewater (100 ml)
- EAN kód
- 5000174440256
- Číslo od výrobcu
- 356333
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Old Spice Whitewater dezodorant v spreji Element Wasser 150ml
28,65 €/1kg
5,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Old Spice® 8001090978714 Old Spice® ORIGINAL After Shave 150 ml
49 750,00 €/1kg
9,95 €
Predajca: Friseurtotal

Old Spice, Whitewater Antyperspirant w sztyfcie, 50 ml
202 166,67 €/1kg
12,13 €
Predajca: Zeitburg

Old Spice® 8001090978752 Old Spice® CAPTAIN After Shave 100 ml
137,00 €/1l
13,70 €
Predajca: somnia24

Stôl VASAGLE Počítačový stôl v tvare L Rohový stôl s 2 policami LWD72X
103,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Houseland

Brut Originál Holiaca Voda 100ml
113,30 €/1l
11,33 €
Predajca: Zeitburg

Old Spice Wolfhorn voda po holen 100ml
175,70 €/1l
17,57 €
Predajca: Zeitburg

Old Spice | Antiperspiran gl 70 ml - Whitewater - 48-hodinov ochrana - sviea va - Starostlivos pre muov
58,14 €/1l
4,07 €
Predajca: LAVONIO

Brut | Dezodorant v tyčinke - 76 g - Bez zvyškov - Dlhotrvajúca ochrana - Pánsky dezodorant
72,24 €/1l
5,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite

Old Spice Whitewater dezodorant na telo Element Wasser 150ml 2er Pack
30,33 €/1l
9,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Brut Attraction Totale Dezodorant w sprayu, 200ml
54 400,00 €/1kg
10,88 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Old Spice - WhiteWater Shower Gel 1000ml
7 090,91 €/1kg
7,80 €
Predajca: LAVONIO

Old Spice, Original, Antyperspirant w sztyfcie, 50ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
79,80 €/1l
3,99 €
Predajca: Lemonbite

Old Spice® 5011321772335 Old Spice® ORIGINAL After Shave 100 ml
139,60 €/1l
13,96 €
Predajca: Zeitburg

Štandardný kopírovací papier A4 75 g (500 listov)
6,13 €
Predajca: eu-bay_de

Panasonic KX-TG6522, DECT telefón, Hlasitý odposluch, 2 položky, ID volajúceho, Čierna
199,00 €
Predajca: G-Electronics

Old Spice, Original, el pod prysznic, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
56,52 €/1l
14,13 €
Predajca: Zeitburg

Makita DUB185Z, Ručné dúchadlo, 192 m³/h, Čierna, Modrá, Elektrický, Batérie, 18 V
74,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kärcher K 2 POWER CONTROL HOME, Vzpriamene, Elektrický, 5 m, Vysokotlakový, Čierna, Žltá, 360 l/h
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

WISFOR Vešiak na kolieskach s policou na oblečenie, bambusový vešiak na kabáty, nosnosť do 60 kg, do šatne v spálni
35,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

Vysávač na pranie Kanwod, prací vysávač Superwash 1400 W, vysávač na koberce a čalúnený nábytok, na mokré a suché vysávanie kobercov
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Veľký kovový zásobník na chlieb so sklopným vekom v retro vzhľade Rolovací zásobník na chlieb Zásobník na chlieb Box na chlieb Biely
23,99 €
Predajca: Sendez_GmbH

Proraso Barberské Mydlo na Holenie s Zeleným Čajom a Ovsom, 150ml
59,33 €/1l
8,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

2 x lítiová guľatá batéria CR2450 značky WILHELM, 3V, 600mAh, priemer 24 mm, hrúbka 5,0 mm, ekvivalent DL2450
33,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
12,39 €
Predajca: eu-bay_de

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

PKM S23-60 ABPX Závesný voľne stojaci odsávač pár, šírka 60 cm, 258 m³/h, odsávanie a recirkulácia, 3 úrovne výkonu, technológia odsávania na okraji, čierny s aplikáciou z nehrdzavejúcej ocele
99,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A++ do EPredajca: Stuebinger-Online

Gorenje RK4182PS4, 269 L, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Priehradka Fresh Zone, Šedá, Kovová
403,72 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Teshop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%14% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
14%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Všetko podľa očakávania top
Hodnotenie z 19. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nádherné
dobrá kvalita.
Hodnotenie z 27. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
kvalita
Super článok
Hodnotenie z 26. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pleťové mlieko, ktoré v skutočnosti nie je pleťovým mliekom
"Pleťová voda" v Old Spice je skôr prípravok po holení, bezfarebná tekutina a nie husté mlieko. Podľa odosielateľa ide o "balzam" po holení, čo som si neuvedomil. Len náznak
Hodnotenie z 26. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. októbra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Giorgio Armani Balzam po holení Giorgio Armani Acqua di Gio 100ml



2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
50,56 €
Predajca: PerfumTraders
194,46 €/1kg

MARBERT Man Classic, Voda po holení, Univerzálne, 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(62)Počet hodnotení: 62
28,32 €
Predajca: PerfumTraders
283,20 €/1l

Women'Secret Intimate Delight parfémovaná voda pre ženy 100 ml
20,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
207,00 €/1l

Brut | Voda po holení 147 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,99 €
Predajca: Lemonbite
115,58 €/1l

Nishman voda po holení After Shave Cologne Nesly 400 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
10,61 €
Predajca: HAIRSALE
26,52 €/1l

207 ml Brut - pleťová voda po holení



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,99 €
Predajca: Lemonbite
62,75 €/1l

Aramis Aramis for Men voda po holení 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
245,77 €/1kg

Dior - Sauvage After Shave Balsam 100ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(9)Počet hodnotení: 9
65,02 €
Predajca: PerfumTraders
650,20 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Balsam po goleniu, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
63,63 €
Predajca: PerfumTraders
353 499,99 €/1kg

Dior Homme Balzam na holenie, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
62,62 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Hermes Terre D'Hermes Woda po goleniu, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
49,49 €
Predajca: PerfumTraders
247 450,01 €/1kg

Rabanne Invictus, Voda po holení, Univerzálna pleť, 100 ml, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, BENZYL SALICYLATE, XYLITOL, HAMAMELIS..., 1 kusov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
48,25 €
Predajca: PerfumTraders
482,50 €/1l

Guess Men AS 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
75,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
750,00 €/1l

MARBERT Classic, Kondicionér na holenie, Muži, Univerzálne, 100 ml, Apply on shaves before shaving. Rinse thoroughly after shaving., CE



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(72)Počet hodnotení: 72
21,21 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,13 €
Predajca: PerfumTraders
201,30 €/1l

Marbert Man Classic Steel Blue voda po holení (100 ml)



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(55)Počet hodnotení: 55
19,25 €
Predajca: PerfumTraders
192,50 €/1l

Proraso Refreshing After Shave Lotion 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
16,05 €
Predajca: Serica
48,64 €/1kg

Rabanne 1 Million, Voda po holení, Normálna pleť, 100 ml, Osviežujúce, ALCOHOL DENAT. AQUA (WATER) PARFUM (FRAGRANCE) HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) LEAF EXTRACT..., 1 kusov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
46,72 €
Predajca: PerfumTraders
467,20 €/1l

Versace Man Eau Fraiche Woda po goleniu, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
40,14 €
Predajca: PerfumTraders
401,40 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Balzam po holení, Univerzálna pleť, 100 ml, Hydratačný, Upokojujúci, Rúra, AQUA (WATER), BUTYLENE GLYCOL, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, ISONONYL ISONONANOATE, DICAPRYLYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
43,43 €
Predajca: PerfumTraders
434,30 €/1l

Versace Eros Woda po goleniu, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
42,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
422,50 €/1l