5,0



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
EDUSCHO Espresso Intenso zrnková káva 1kg23,52 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusov, Nádoba92,50 €/1kg
18,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4005500274995, 275 ml, 14 ml, Sugar, salt, 11% of instant coffee, flavors (with milk ), 71 kcal, 1,6 g, 10,8 g2,19 €/1kg
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeínu 10 x 12,5 g36,56 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafé Gold The Original | instantná káva | 200g pohár
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

NESCAFÉ 12456162 NESCAFÉ Classic Instantkaffee, kräftig, 200,0 g
90,50 €/1kg
18,10 €
Predajca: somnia24

Nescafé Gold Crema | instantná káva | 200g pohár
113,20 €/1kg
22,64 €
Predajca: somnia24

Nescafé Gold mild | instantná káva | 200g nádoba
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

MAXWELL HOUSE Classic 6 x 200 g pohárov instantnej rozpustnej kávy
75,23 €/1kg
90,28 €
Predajca: Store-Germany

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g
93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Jacobs Espresso instantná káva 25 tyčiniek á 1,8g balenie 4 180g
19,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

NESCAFÉ 12503392 NESCAFÉ Gold Cappuccino cremig zart Instantkaffee, mild, 250,0 g
47,16 €/1kg
11,79 €
Predajca: somnia24

Nestle NESCAFÉ Gold, 200 g, 1 kusov, Nádoba, 188 mm
111,70 €/1kg
22,34 €
Predajca: Katomix

Nescafe Classic instantná rozpustná káva v balení 10 x 2 g
104,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafé Gold Espresso instantná káva – 95 g
123,13 €/1kg
19,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dallmayr Gold instantná zrnková káva aromatická jemná v nádobe 200g
72,35 €/1kg
14,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe 3v1 Stix Creamy Latte 10er nápojový prášok v tyčinke 150g
23 333,33 €/1kg
3,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé Nescafe Gold instantná káva 10 tyčiniek 20 g
152,00 €/1kg
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger, Caramel Brittle Cappuccino, s jemnou karamelovou príchuťou 500g
17,86 €/1kg
8,93 €
Predajca: AllYouNeed
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nescafe Gold Espresso Intense Aroma rozpustná káva Arabica 100g
Espresso typu Nescafe Gold vyrobené zo 100 % kávových zŕn Arabica presvedčí aj bez espresso kávovaru, ale s obvyklou silnou arómou a plnou chuťou.
Nestlé Deutschland AG Lyoner Straße 23 60528 Frankfurt am Main
NESCAFÉ Gold Type Espresso Vynikajúci pôžitok z espressa pre každú chvíľu - či už po jedle alebo na krátku prestávku od každodenného života. Aromatická chuť espressa zo 100 % kávových zŕn Arabica a jemná pena: to je to, čo charakterizuje espresso Nescafé. Plná chuť kávy Nescafé Espresso sľubuje vzrušujúci chuťový zážitok pre vaše zmysly. Táto kávová špecialita zo 100 % kávových zŕn Arabica, ktorá je súčasťou rodiny Nescafé, je zážitkom pre každého milovníka kávy. Chuť obsahuje tóny sušeného ovocia, vďaka čomu je chuť mimoriadne ovocná a živá zároveň.
- Jedna nádoba obsahuje 100 g rozpustných kávových zŕn na približne 55 porcií
- Intenzita: 7
- Príprava: 1,5 čajovej lyžičky na šálku, pridať 60 ml horúcej (nie vriacej) vody a vychutnať si!
Výrobca / Vyrobené pre:
Nestlé Deutschland AG, Lyoner Strasse 23, 60523 Frankfurt nad Mohanom - Nemecko
Číslo výrobku výrobcu: 12399994
- Na 100 g
- Intenzívna chuť
- 100% arabica
- Intenzita - 7
- Zloženie: instantná zrnková káva
Rozpustná káva Nescafe Espresso sa vyrába zo 100 % vybraných kávových zŕn Arabica s bohatou vrstvou peny.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- 100% Arabica Bohnen
- Výživové údaje
- Žiadne
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 100 g
- Potravinársky podnik
- Lyoner Straße 23 60528 Frankfurt am MainNestlé Deutschland AG
- Obchodný názov
- Rozpustné kávové zrná
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 012399994
- EAN kód
- 7613036600996
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- 100% Arabica Bohnen
- Výživové údaje
- Žiadne
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 100 g
- Potravinársky podnik
- Lyoner Straße 23 60528 Frankfurt am MainNestlé Deutschland AG
- Obchodný názov
- Rozpustné kávové zrná
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 012399994
- EAN kód
- 7613036600996
Hodí sa k tomu

Nescafé Gold The Original | instantná káva | 200g pohár
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

Relaxdays Rozprašovač na rastliny, sada 3 ks, nastaviteľná tryska, 1 liter, so stupnicou, plast, rozprašovač na kvety, bielo-zelený
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
34,50 €
Predajca: Bagalio

Aga Stolný ventilátor 23 cm MR8114 Čierny
46,50 €
Predajca: Aga24

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

NESCAFÉ 12456162 NESCAFÉ Classic Instantkaffee, kräftig, 200,0 g
90,50 €/1kg
18,10 €
Predajca: somnia24

Nescafé Gold Crema | instantná káva | 200g pohár
113,20 €/1kg
22,64 €
Predajca: somnia24

NESCAFÉ 12503392 NESCAFÉ Gold Cappuccino cremig zart Instantkaffee, mild, 250,0 g
47,16 €/1kg
11,79 €
Predajca: somnia24

Jacobs Espresso instantná káva 25 tyčiniek á 1,8g balenie 4 180g
19,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MAXWELL HOUSE Classic 6 x 200 g pohárov instantnej rozpustnej kávy
75,23 €/1kg
90,28 €
Predajca: Store-Germany

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g
93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
163,00 €/1kg
17,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
421,00 €/1l
42,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
14,99 €
Predajca: AllYouNeed

Raffaello čokoládová tyčinka s kokosom a mandľovým krémom 90g
30,67 €/1kg
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Khorshid Sun Basmati ryža Darbari Extra dlhozrnná ryža 5 kg
4,60 €/1kg
22,99 €
Predajca: orientbazar24

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Gorenje GS643C90X, Voľne stojaci, Úplná veľkosť (60 cm), Strieborná, Dotyk, 3 košík/košíky, Horný
633,79 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je C.
Predajca: Dragtek-com

Krüger, Caramel Brittle Cappuccino, s jemnou karamelovou príchuťou 500g
17,86 €/1kg
8,93 €
Predajca: AllYouNeed

Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
159,70 €/1l
16,35 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,97 €
Predajca: Glamperfeu

Bärenmarke trvanlivé mlieko 3,8 % tuku s veľmi vysokou teplotou 1000 ml
3,15 €/1l
3,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Perina 200x220 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
18,57 €
Predajca: Amazinggirl

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Krakus bravčové mleté mäso 300 g
10,77 €/1kg
3,23 €
Predajca: Katomix
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi chutné
Presne takto by malo chutiť dobré espresso, už nikdy viac. Prosím, zachovajte ho vo svojej ponuke.
Hodnotenie z 7. apríla 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jediné instantné espresso...
...ktoré naozaj chutí. Prosím, zachovajte ho v programe
Hodnotenie z 22. novembra 2018 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Espresso je super
Rýchle dodanie... Super espresso... Ďakujem
Hodnotenie z 27. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 30. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Hodnotenie z 31. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nescafe Typ Cappuccino Menej sladké rozpustné v sáčku 4-pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Chai Latte Classic India sušený mliečny čaj v plechovke 4 balenia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 2 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
147,16 €
-21,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,87 €
Predajca: AllYouNeed
62,94 €/1kg

Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee 3 v 1 Instantná káva Original, káva s kávovou smotanou a cukrom, 48 tyčiniek x 18 g
25,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva bez cukru, 12 tyčiniek x 6 g
17,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva, stredne sladená, 12 tyčiniek x 8 g
17,90 €
Predajca: Exporgin

Nescafe Gold Type Cappuccino Creamy Delicate Nápoj v prášku 12x140g balenie (120x14g tyčinky) + usy blok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,18 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,85 €
Predajca: AllYouNeed
27,32 €/1kg

Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusov, Nádoba



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,50 €
Predajca: Serica
92,50 €/1kg

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou príchuťou 500g 5-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
38,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe frappe ľadová káva osviežujúca kávová zmes 275g 8-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8
47,03 €
Predajca: AllYouNeed

Nescafé ľadová káva typu frappé 275g - Nápojový prášok s instantnou kávou (balenie 8 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
49,99 €
Predajca: AllYouNeed
22,72 €/1kg

KÁVA KOREŇ BEZ PÚPAVKY, 200 g - DARY NATURY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,49 €
Predajca: Biogo
52,45 €/1kg

ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
12,57 €
Predajca: superbrandshop
12 570,00 €/1kg

OKAMŽITÁ BEZLEPKOVÁ ČAKANKA100 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
8,91 €
Predajca: superbrandshop
89,10 €/1l

Krüger Chai Latte Classic India Vanilla Cinnamon Coffee Powder 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,71 €/1kg

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note 4er Pack
25,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MASSIMO 2v1 instantná káva s bieliacim prípravkom (10 tyčiniek instantnej kávy à 14g)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
9,59 €
Predajca: AllYouNeed
68,50 €/1kg

Krüger Chai Latte biela čokoláda s pistáciami 10x25g balenie 250g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,84 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,33 €
Predajca: AllYouNeed
37,32 €/1kg

KRÜGER YOU Chai Latte 10029024 Karamell 10St



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,42 €
Predajca: AllYouNeed
57,68 €/1kg