5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Olejový filter MANN-FILTER HU 718/1 k12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Olejový filter FILTRON OE 667/112,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Fiat Oe 71751114 Olejový Filter Fiat Ford Opel28,98 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Olejový filter CHAMPION (COF100536E) pre Opel Astra H pre Suzuki Sx4 / Classic Fiat
3,33 €
Predajca: AutoTuning

Originálny olejový filter Mann VAG HU726/2x AUDI A3 A4 A6 Ford Seat Škoda VW 074115562
10,76 €
Predajca: AutoTuning

Automobilový olejový filter HU716/2x
4,60 €
Predajca: MroAuto

Olejový filter Hengst pre Fiat Renault
20,32 €
Doprava zdarma
Predajca: ProAuto

Olejový filter Hengst pre Dacia Nissan Renault
4,66 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,51 €
Predajca: MroAuto

Hengst olejový filter pre Ford Volvo
28,97 €
Doprava zdarma
Predajca: ecanis-shop

Olejový filter Hengst pre Nissan
20,05 €
Doprava zdarma
Predajca: ProAuto

Olejový filter Hengst pre Alfa Citroen Fiat Ford Opel Peugeot Suzuki
5,97 €
Predajca: MroAuto

Olejový filter Purflux pre Nissan Opel Renault
22,01 €
Doprava zdarma
Predajca: ProAuto

Hengst Filter | Olejový filter (H20W13) a.o. pre Renault
31,36 €
Doprava zdarma
Predajca: ecanis-shop

Olejový filter Hengst pre Citroen DS Ford Opel Peugeot Toyota
19,29 €
Doprava zdarma
Predajca: ProAuto

Olejový filter Hengst pre Opel Suzuki
3,68 €
Predajca: MroAuto

Olejový filter Hengst pre Citroen Jaguar Peugeot
7,44 €
Predajca: MroAuto

Olejový filter Hengst pre Isuzu Opel Subaru
19,26 €
Doprava zdarma
Predajca: ProAuto

Olejový Filter Renault 1.2 Clio 9
2,84 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,78 €
Predajca: MroAuto

Olejový filter Hengst pre Citroen Peugeot
19,47 €
Doprava zdarma
Predajca: ProAuto

Honda Accord 08-/Civic/Cr-V 07- 2,2 I-Dtec/I-Ctdi Olejový Filter
2,87 €
Predajca: MroAuto
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Olejový filter MANN-FILTER Článok: HU 711/51 x
Informácie o výrobku
Konštrukcia filtra: Filtračná vložka
Doplnkový výrobok/doplnkové informácie: s tesnením
Výška [mm]: 69
Vnútorný priemer[mm]: 29
Vonkajší priemer [mm]: 64
Vnútorný priemer 1 [mm]: 29
SVHC: Nie sú prítomné žiadne látky SVHC!
ďalšie odkazy:
Servisné informácie
Čísla OE
Tieto čísla sú výrobné čísla originálnych dielov príslušných výrobcov
BMW 11 42 7 557 012
BMW 11 42 7 622 446
CITROËN 1109 AH
CITROËN 1109 AJ
CITROËN 1109 CK
CITROËN 1109 CL
CITROËN 1109 X4
CITROËN 1109 Z0
CITROËN 1109 Z2
CITROËN 1629084080
CITROËN 9467645080
CITROËN 9467645180
CITROËN 9653896680
CITROËN 98 189 149 80
FIAT 9467521180
FIAT 9467558380
FIAT 9662282580
FORD 1303 476
FORD 1373 069
FORD 1427 824
FORD 1717510
FORD 1727 561
FORD 6C1Q-6744-AA
FORD 6C1Q-6744-BA
FORD 6G9Q-6744-AA
JAGUAR C2S 43999
MITSUBISHI MN 982159
MITSUBISHI MN 982380
MITSUBISHI MN 982419
MITSUBISHI MZ 690904
MITSUBISHI TS200007
OPEL 3557939
PEUGEOT 1109 AH
PEUGEOT 1109 AJ
PEUGEOT 1109 CK
PEUGEOT 1109 CL
PEUGEOT 1109 X3
PEUGEOT 1109 Y9
PEUGEOT 1109 Z1
PEUGEOT 1629084080
PEUGEOT 9467645080
PEUGEOT 9467645180
PEUGEOT 9653896680
PEUGEOT 98 189 149 80
PEUGEOT E149234
TOYOTA SU001-A0178
VOLVO 30650798
VOLVO 31372700
FORD USA 3M5Q-6744AA
LAND ROVER LR 001247
LAND ROVER LR 004459
LAND ROVER LR 030778
Zoznam vozidiel:
1x olejový filter HU 711/51 x pre rôzne Citroen Fiat Ford Peugeot Volvo
Technické údaje: Výška: 69 mm Vnútorný priemer: 29 mm Vonkajší priemer: 64 mm Vnútorný priemer 1: 29 mm vrátane tesnení, vložky filtra
Čísla OE a externé čísla slúžia len na porovnanie
Pred nákupom si skontrolujte HSN/TSN.
MANN-FILTER Číslo filtra: HU 711/51 x Typ filtra: Olejový filter Špeciálna funkcia: s tesnenímRozmery: Vonkajší priemer A: 64 mm Výška H: 69 mm Vnútorný priemer B: 29 mm Vnútorný priemer 1 C: 29 mm Hmotnosť: 0,062 kg
Olejový filter je vhodný pre: DS DS 3, DS 4, DS 4 II, DS 5, DS 7, DS 9; VOLVO C30, C70 II, S40 II, S80 II, V50, V70 III; CITROEN BERLINGO, BERLINGO MULTISPACE, BERLINGO/MINIVAN, C2 1.1-3.6 06.96-
- Výrobca
- Hmotnosť
- 3.169 kg
- EAN kód
- 4011558298302
- Číslo od výrobcu
- HU 711/51 x
- Výrobca
- Hmotnosť
- 3.169 kg
- EAN kód
- 4011558298302
- Číslo od výrobcu
- HU 711/51 x
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Braun Series 3 300s, Planžetový holiaci strojček, Čierna, 2 SensoFoil, LED, Batérie, Nikel-Metal Hydrid (nimh)
50,99 €
Predajca: esiteo

Automobilový olejový filter HU716/2x
4,60 €
Predajca: MroAuto

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
15,10 €/1l
75,50 €
Predajca: velmontask

Vežový ventilátor z ABS (napájaný cez USB), bezlopatkový, tichý a prenosný, s 2 nastaveniami rýchlosti – ideálny do domácnosti a spálne
57,81 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

ENEOS Motorový olej MAX Performance 10W30 1l
18,74 €/1l
18,74 €
Predajca: 2HMOTO

Hydraulický manévrovací zdvihák Lehmann s nosnosťou 2500 kg vrátane 2 gumových podložiek na výmenu pneumatík pre domácnosť a dielňu 80 - 360 mm
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Fortuna Lai denná posteľ 90x200cm/180x200cm rozkladacia posteľ, rozkladacia pohovka s lamelovým roštom a podrúčkami, zamatové čalúnené lôžko detská rozkladacia pohovka, sivá
324,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta

Originálny olejový filter Mann VAG HU726/2x AUDI A3 A4 A6 Ford Seat Škoda VW 074115562
10,76 €
Predajca: AutoTuning

Liqui Moly 3040 Motorbike Speed Additive 150ml Aditívum
12,01 €
Predajca: 2HMOTO

COSTWAY 3v1 Mobilná klimatizácia 75W, klimatizácia 3 úrovne, vrátane diaľkového ovládania, 6L nádrž, 8H časovač a 2 chladiace batérie, zvlhčovač vzduchu, čistička vzduchu, ventilátor, ochladzovač vzduchu
Použité
103,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Led Auto Žiarovky H8/H11/H16 Osram 64211Dwesy
84,80 €
Predajca: Dragtek-com

Mobilný chladič vzduchu s osviežením vodou | odparovací chladič | ventilátor
94,99 €
Predajca: Crownseller

1 liter MANNOL 0W-30 LEGEND EXTRA BMW Longlife-12 FE MB 229.61 PSA B71 2290 PSA B71 2312 Ford WSS-M2C950-A
17,23 €
Predajca: ItalyRacing

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Sedačka na každodenné spanie s úložným priestorom KORNELIE - krémová
575,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ

PKM S23-60 ABPX Závesný voľne stojaci odsávač pár, šírka 60 cm, 258 m³/h, odsávanie a recirkulácia, 3 úrovne výkonu, technológia odsávania na okraji, čierny s aplikáciou z nehrdzavejúcej ocele
99,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A++ do EPredajca: Stuebinger-Online

Savo Impregnácia Na Formy 500Ml - 5Impr.Ple0,5
11,06 €/1l
5,53 €
Predajca: Visage

SINGER M1005, Biela, Poloautomatický šijací stroj, Šitie, Páka, Otočné, 4 mm, Elektrický
148,99 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger

2x ochranné sklo pre Samsung Galaxy A72 5G
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Kávovar Philips Senseo HD 6553/80 Original, farba červená
190,47 €
Predajca: AllYouNeed

Peňaženka vo formáte na šírku WS-107
47,44 €
Predajca: Fit4Style-IMPPAC-DE

Klima-Power čistič klimatizácie Ocean Fresh100ml
182,60 €/1l
18,26 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Emerio Standmixer 1.5L Behälter, BPA frei, schwarz (BL-124816.8)
147,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Philips 5500 series 32PHS5507/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, LED, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD, Čierna
397,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NovaMBSmart

Všesезónna pneumatika GOODRIDE 205/55 R16
68,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Tirello_cz
Trieda palivovej úspornosti produktu je C.

Súprava klimatizácie do auta R1234yf 470 g, hadica s manometrom, adaptér
75,41 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,14 €
Predajca: BSH

MOTUL 5100 4T Motorový olej - 15W50 4 litre
39,65 €
Predajca: Amracing

Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
29,90 €
Predajca: Enstore
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Motor ďakuje!
Dobré mazanie znamená dobrú jazdu! Vždy zaručené vďaka filtrom MANN!
Hodnotenie z 21. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko prebehlo v poriadku
Všetko išlo dobre
Hodnotenie z 12. marca 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
všetko v poriadku
všetko v poriadku
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kryt olejového filtra motocykla / kryt olejového filtra pre Harley # HF1
93,99 €
Predajca: MOTEA-ONLINE

Zberač oleja Záchytná nádrž na olej 2-portová univerzálna hliníková PCV 2 * kvapalina



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,30 €
Predajca: maXpeedingrodsOfficialStore

Súprava palivového filtra 7111-296 Náhradný vhodný pre Massey Ferguson 133 135 140 145 165 168 175 178
31,99 €
Predajca: Zanjo24

Lodný odlučovač paliva/vody S3227, náhradný odlučovač oleja/vody, palivový filter pre lode, jachty, príslušenstvo lodí
39,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Ladenza

Vložka olejového filtra MANN pre BMW 501 Porsche 356 + Cabrio Coupe 912 + Targa



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,99 €
Predajca: SuperMerchant

NFZ-MANN kazeta olejového filtra pre General Motors Volvo
22,99 €
Predajca: SuperMerchant

MS 22000-2-IF-SET-MS Vnútorný filter, peľový filter pre MERCEDES-BENZ trieda E (W210)
27,99 €
Predajca: SuperMerchant

Kazeta olejového filtra MANN pre Audi Rover Seat VW Volvo



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
16,99 €
Predajca: SuperMerchant

Olejový filter MANN-FILTER H 932/2 t



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: SuperMerchant

NFZ-MANN kazeta olejového filtra pre Renault Fiat Ford W920



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,99 €
Predajca: SuperMerchant

Vložka olejového filtra MANN pre Daewoo Mercedes Ssangyong



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant

NFZ-MANN vložka olejového filtra pre HU947/2X



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: SuperMerchant

Vložka olejového filtra Mann pre Mercedes Vario



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: SuperMerchant

NFZ-MANN kazeta olejového filtra pre W940/10
21,99 €
Predajca: SuperMerchant

Kazeta olejového filtra MANN pre Porsche 911 959
16,99 €
Predajca: SuperMerchant

Kazeta olejového filtra MANN pre Land Rover Rover
14,99 €
Predajca: SuperMerchant

NFZ-MANN vložka olejového filtra pre HU945/2X
16,99 €
Predajca: SuperMerchant

Vložka olejového filtra MANN pre BMW 1 3 5 X1 X3 Z4
14,99 €
Predajca: SuperMerchant

Fiat Oe 71751114 Olejový Filter Fiat Ford Opel
28,98 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: SuperMerchant

Ölfilter DONALDSON P550779
24,99 €
Predajca: DIGIHAND_MEGASTORE